Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vestuvių fotografai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Paslaugos ir pirkiniai vestuvėms
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Letticija
Sveikos,

Visiškai nesenai dalyvavau draugės vestuvėse. Labai patiko fotografas, kuris, beje, pasirodo yra šio forumo dalyvis - Leo smile.gif Jis toks nepastebimas buvo, bet prifotografavo labai tikrai gražių nuotraukų. Jokių specialių pozavimų, gražus fotoreportažas thumbup.gif Savo vestuvėms tikrai samdysiuos jį, jeigu iki to laiko geresnių savo akimis nepamatysiu tongue.gif
Leo`
bigsmile.gif Ačiū, smagu smile.gif

QUOTE(Letticija @ 2006 09 25, 16:17)
Sveikos,

Visiškai nesenai dalyvavau draugės vestuvėse. Labai patiko fotografas, kuris, beje, pasirodo yra šio forumo dalyvis - Leo  smile.gif  Jis toks nepastebimas buvo, bet prifotografavo labai tikrai gražių nuotraukų. Jokių specialių pozavimų, gražus fotoreportažas thumbup.gif  Savo vestuvėms tikrai samdysiuos jį, jeigu iki to laiko geresnių savo akimis nepamatysiu tongue.gif
*

lijo
QUOTE(Leo` @ 2006 09 25, 17:19)
bigsmile.gif  Ačiū, smagu smile.gif
*

Leo`, pasirodo esi širdžių ėdikas lotuliukas.gif mergina vos tik prisijungusi prie SM puolė tave girti flirt.gif ufff...
Leo`
Na, matyt, pelnytai tongue.gif Ir mane nustebino, net pagalvojau, kad SM ko negero neįtartų mirksiukas.gif

QUOTE(lijo @ 2006 09 25, 20:22)
Leo`, pasirodo esi širdžių ėdikas  lotuliukas.gif mergina vos tik prisijungusi prie SM puolė tave girti  flirt.gif ufff...
*

Letticija
QUOTE(Leo` @ 2006 09 25, 21:15)
Na, matyt, pelnytai  tongue.gif  Ir mane nustebino, net pagalvojau, kad SM ko negero neįtartų  mirksiukas.gif
*

Baikit baikit:) Tiesiog skaiciau foruma, nes aktualu ir visai netycia issiaiskinau ta fakta:) Tai vat ir nesugebejau nutylet. Juk galima pagirti, jeigu zmogus to vertas mirksiukas.gif Nors buvau ne jaunoji, bet labai jau Leo mane paparacino, tai sioks toks atsidekojantis feedback'as tongue.gif
Ir nieko itart nereikia smile.gif
lijo
QUOTE(Letticija @ 2006 09 26, 08:20)
Baikit baikit:) Tiesiog skaiciau foruma, nes aktualu ir visai netycia issiaiskinau ta fakta:) Tai vat ir nesugebejau nutylet. Juk galima pagirti, jeigu zmogus to vertas mirksiukas.gif Nors buvau ne jaunoji, bet labai jau Leo mane paparacino, tai sioks toks atsidekojantis feedback'as tongue.gif
Ir nieko itart nereikia smile.gif
*

ir vėl kilo įtarimas tongue.gif tiiiiiiiikras širdžių ėdikas biggrin.gif visai norėčiau, kad ir mane papaparacintų lotuliukas.gif gal ir man patiktų...
Letticija
QUOTE(lijo @ 2006 09 26, 08:53)
ir vėl kilo įtarimas  tongue.gif tiiiiiiiikras širdžių ėdikas  biggrin.gif visai norėčiau, kad ir mane papaparacintų  lotuliukas.gif gal ir man patiktų...
*

Patiktu patiktu thumbup.gif Tik gal jau gana apie tai, bo tikrai reklama gausis biggrin.gif
wessta
sveikutes,
praejo mano vestuves 09.09 smile.gif ir vakar gavome foto.Tad anksciau nedrysau rasyti nepamacius fotografiju.
mus fotografavo Juozas Kamenskas is Kauno (ji rekomendavo Cesonis ir Armonavicius, nes jie buvo jau uzimti).

Galiu pasakyti tik gerus zodzius! Labai fainas zmogutis ir bendraujant ir savo darba ismano.
Dar pries gaunant foto sveciai sake ,kad "bachuriukas dirbo"-t.y. spragsejo smile.gif
Tad gavom nuotraukas-jos man labai labai patiko!!!
Dar nespejau internete sukelti,jei kam bus idomu galesiu parodyti.
Ememe albuma ir kompakta t.y. Albume jis usdejo savo nuoziura nuotraukas, dideles ir tokias kaip cia pasakius.. g.gif vienoje dideleje nuotraukoje vienas po kito trys kadrai-atrodo super!
O paskui dave kompakta ir sveciai bei mes galesime pasidaryti.
Mums kainavo 1000lt, jei imi be albumo 800 lt bet reikia foto tada pas ji uzsisakineti smile.gif
Na kai zinau kad pati foto sudesiu i albuma gal tik pencijoje tai kaip ir ilgai nedvejojome smile.gif

Mes praseme reportaziniu foto t.y. jokiu sustatymu (na nebent su sveciais vienais kitais) ir isties man tai patiko!
Taurute
Galiu rekomenduoti fotografa 4u.gif
Mano sesers vestuves sia vasara fotografavo Kestutis.
http://www.kestas.bucinskas.lt/
Labai malonus ir linksmas vyrukas. Nelindo ikyriai i akis, tiesiog dare savo darba ir nuotraukos gavosi thumbup.gif Seniai teko tokias matyti.
Sese net negalejo issirinkti, tai eme visa albuma. biggrin.gif
Jei domins, galesiu pasiklausti jo kontaktinio numerio smile.gif
linksmuke81
QUOTE(Inkfish @ 2006 09 07, 20:19)
Merginos atsakykit, ar kas fotografavosi pas Aleksandra Babičių?

Nuotraukos svetainėje al.mob.lt lyg ir nieko, bet gal kas savo parodys, nes jisai ten tikriausiai geriausias idėjo.

Beje, kiek apytikriai kainuoja Vilniuje geras vestuvių fotografas?
*

Labas Inkfish, specialiai prisiregistravau, kad tau atsakyciau 4u.gif

Tai va. Mano drauges vestuves buvo si sestadieni, fotografavo Babicius. Zinok laaaabai mums patiko, jautiesi, kad zmogus dirba. thumbup.gif Patiko, kad fotografavo ne tik jaunuosius, bet ir svecius bei vaikucius, nuotraukose vestuves del to labai "europietisko" stiliaus gavosi. Pagaliau turiu graziu savo nuotraukyciu, nes mano kitos drauges vestuvese fotografas net asistentu nefotografavo (gal tik grupinese nuotraukose), tai kad pasirode jog veltui visa diena dariausi sukuosena schmoll.gif

Tiesa visu nuotrauku dar nemaciau, nes zadejo atiduoti po savaites, bet jaunavedziai ilgam isvyko, tad atidave keleta atspausdintu, kitu prase dar palaukti. g.gif

O jo svetaineje tai maciau tas nuotraukas (kurias atidave) jau ikeltas. Tiesa ten daug vestuviu susimaise, tad nezinau kaip duoti nuoroda. 3, 13 nuotrauka - drauges vestuves, toliai ieskokit tos pacios merginos blush2.gif

Bandysiu ikelt cia keleta nuotraukyciu, bet nezinau ar man iseis.

O del kainos tai deja nezinau, kiek jie sumokejo.

user posted image
user posted image
user posted image
in_shadow
QUOTE(fotoart.lt @ 2006 09 23, 18:05)
Buvom sutare, kad nuotraukas perka atspausdintas, o ne diske.
Taigi CD buvo duotas ne tam, kad nemokamai atsispausdintu, o kad sveciai ir jaunieji galetu uzsisakyti papildomu nuotrauku. As esu is Klaipedos, o fotografuot vaziavau ~250km iki Ventspilio. Su sveciais daugiau nebesutikau, o jaunieji liko patenkinti nuotraukomis, ar ne Rasa?

Geros dienos visiems smile.gif
*

na nezinau, ponas fotografe biggrin.gif pamacius tokius siaubingus watermarkus ant fotkiu, man is vis dingtu noras jas uzsakineti lotuliukas.gif nes tiesiog neimanoma iziureti nuotrauku po jusu neva apsauginiais uzrasais! tipo jei matau savo sukneles krasta - oi, imu, ar kaip cia sumastyta? padarykit perziurejimui mazytes foto, ar patalpinkit i kokia galerija internete, is ju gi kokybisku nepasidarys, bet kam taip bjauroti savo darba blink.gif ... keista g.gif
ambermammy
Labutes 4u.gif
Kam idomu paziuret Skaistes Zabielaites foto,prasome uzeit mirksiukas.gif tik jos ne vestuvines,o krikstynu smile.gif tiesa,ji klaipediete smile.gif
Blue_rose
Super nuotraukeles Skaistes....jau anksciau esu jos nuotraukas maciusi,tai begalo suzavejo... wub.gif
_afrodite_
labukas visiem tongue.gif
liepos men. buvau šiokiose tokiose vestuvėse ir man labai patiko fotografo darbas ir nuotraukytės smile.gif kadangi jaunieji buvo truputi pasimete ir nelabai gaudėsi kur ka turi daryti tai fotografas padėjo jiems smile.gif ir kiek žinau tai jaunieji liko patenkinti ir foto ir fotografo darbu smile.gif o nuotraukytes gavo vestuviu diena vakare smile.gif
Rasiunia
QUOTE(in_shadow @ 2006 09 26, 22:47)
na nezinau, ponas fotografe biggrin.gif pamacius tokius siaubingus watermarkus ant fotkiu, man is vis dingtu noras jas uzsakineti  lotuliukas.gif  nes tiesiog neimanoma iziureti nuotrauku po jusu neva apsauginiais uzrasais! tipo jei matau savo sukneles krasta - oi, imu, ar kaip cia sumastyta? padarykit perziurejimui mazytes foto, ar patalpinkit i kokia galerija internete, is ju gi kokybisku nepasidarys, bet kam taip bjauroti savo darba  blink.gif ... keista  g.gif
*

patikek CD galima iziuret daug daugiau nei visa tai kas buvo atspaudinta ant popieriaus ir pateikta sveciams issirinkti. (labai sumazinto formato). Sveteliai buvo kiek pasipiktine kai negalejo iziuret savo mimiku, CD tai jau aiskiau matosi, ar uzsimerke, ar ne...bet kiek velokai..nes kas jau uzsisake, ka gavo ta gavo...nebenorejo persisakyt.
Sakiau fotografui, kai atsiiminejom fotkes, kad taip daryti nerekomenduciau, nes is ties buvo sudetinga. Siuo atveju CD su watermarkus geresne iseitis.

www.fotoart.lt> neisizeiskit, bet tokia tiesa. Ir uz tuos pinigus buvo galima ir normalu CD padovanot blush2.gif mirksiukas.gif Kaip matot, cia fotomeninku kainos 1500 uz viska ir DVD ir albumas....

o kas del nuotrauku kokybes jos tikrai thumbup.gif , jokiu pretenziju. drinks_cheers.gif

Dangiuks
QUOTE(ambermammy @ 2006 09 27, 03:24)
Labutes  4u.gif
Kam idomu paziuret Skaistes Zabielaites foto,prasome uzeit  mirksiukas.gif tik jos ne vestuvines,o krikstynu  smile.gif tiesa,ji klaipediete  smile.gif
*

Niu, aš tai nerealiai jau seniai žaviuosi Skaistės darbais wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
.oOo.
Laba diena, atėjo laikas ir man pradėt planuotis savo šventę rolleyes.gif
Likau sužavėta fotografo Jeff Ascough drabais, taigi noriu pasiteirauti apie Lietuvos fotografus dirbančius tokiu stiliumi? g.gif
lijo
QUOTE(.oOo. @ 2006 09 30, 22:43)
Likau sužavėta fotografo Jeff Ascough drabais, taigi noriu pasiteirauti apie Lietuvos fotografus dirbančius tokiu stiliumi? g.gif
*

taip dirba tie, kas daro reportažines nuotraukas... Jeff Ascough puslapyje įkeltos nuotraukos atrinktos iš tūkstančių kitų ir nėra galimybės pažiūrėti vienų vestuvių foto NUO IKI rolleyes.gif jokios garantijos, kad per kitas vestuves bus galima pagauti tokių kadrų, kokie yra tam puslapyje, be to, ir aplinka bus visai kitokia rolleyes.gif
Leo`
taip dirba tie, kas daro reportažines nuotraukas...  Jeff Ascough puslapyje įkeltos nuotraukos atrinktos iš tūkstančių kitų ir nėra galimybės pažiūrėti vienų vestuvių foto NUO IKI  rolleyes.gif

Taip, čia vadinamasis reportažinis / fotožurnalistinis stilius smile.gif
Spėju, kad vestuvių foto parodo su visu profesionaliai spausdintu ir įrištu maketuotu albumu... thumbup.gif ir ne „kita dieną“ ;-) Tik į albumą dedamas nuotraukas jis pats atrenka.

QUOTE(lijo @ 2006 10 01, 12:00)
jokios garantijos, kad per kitas vestuves bus galima pagauti tokių kadrų, kokie yra tam puslapyje, be to, ir aplinka bus visai kitokia  rolleyes.gif
*

Na, čia jau reiktų pozuojamas fotografuot, kad būtų sąlyginai tokios pačios smile.gif Iš patirties galiu pasakyt, kad pasitaiko kai kurie panašūs kadrai / akcentai, bet šiaip nebūna tokių pačių vestuvių smile.gif

O apskritai kalbant, kiti ir atrinkę savo foto neprilygsta Jeff smile.gif
.oOo.
Dėkoju už atsakymus hi.gif
Tuomet paklausiu kitaip:
kokie vestuvių fotografai Lietuvoje (vestuvių vieta Vilnius) dirba reportažiniu / fotožurnalistiniu stiliumi ir nėra visiški šios srities naujokai?
Tiesiog norėčiau siauresnio žmonių rato, į kuriuos galėčiau kreiptis jau konkrečiai jų darbų pavyzdžių peržiūrai rolleyes.gif
lijo
QUOTE(.oOo. @ 2006 10 01, 14:06)
Dėkoju už atsakymus  hi.gif
Tuomet paklausiu kitaip:
kokie vestuvių fotografai Lietuvoje (vestuvių vieta Vilnius) dirba reportažiniu / fotožurnalistiniu stiliumi ir nėra visiški šios srities naujokai?
Tiesiog norėčiau siauresnio žmonių rato, į kuriuos galėčiau kreiptis jau konkrečiai jų darbų pavyzdžių peržiūrai  rolleyes.gif
*

siūlau Leo tongue.gif
.oOo.

Ačiū, jo darbai tikrai patiko good.gif
Žydraakė
QUOTE(.oOo. @ 2006 10 01, 14:06)
Dėkoju už atsakymus  hi.gif
Tuomet paklausiu kitaip:
Tiesiog norėčiau siauresnio žmonių rato, į kuriuos galėčiau kreiptis jau konkrečiai jų darbų pavyzdžių peržiūrai  rolleyes.gif
*

Siūlau Mindaugą Armonavičių 4u.gif
vivir
Merginos, o ką jūs galit pasakyt apie fotografa Donata Matusevičių iš Kauno?Mačiau jo darytas foto vienose vestuvėse, tai man labai patiko, bet is kitos puotos, man nelabai nepatiko. Tai dabar ir galvoju g.gif visgi prašo 1000Lt. 4u.gif
Papildyta:
atsiprašau, norėjau pasakyti, man nelabai patiko blush2.gif
Papildyta:
Ir dar katik paskambino mama ir pasakė, kad rado man fotografa iš Jonavos, Eugenijų Derevianko. O kainuoja jis iki 800Lt, gal teko kur nors kada nors ką nors žinoti? assa.gif
zuikelee
QUOTE(vivir @ 2006 10 03, 16:10)
Merginos, o ką jūs galit pasakyt apie fotografa Donata Matusevičių iš Kauno?Mačiau jo darytas foto vienose vestuvėse, tai man labai patiko, bet is kitos puotos, man nelabai nepatiko. Tai dabar ir galvoju g.gif visgi prašo 1000Lt. 4u.gif
Papildyta:
atsiprašau, norėjau pasakyti, man nelabai patiko  blush2.gif
Papildyta:
Ir dar katik paskambino mama ir pasakė, kad rado man fotografa iš Jonavos, Eugenijų Derevianko. O kainuoja jis iki 800Lt, gal teko kur nors kada nors ką nors žinoti? assa.gif
*

mes ji uzsisakem savom vestuvem thumbup.gif jis tikrai man laaabai patiko (mano pusseseres vestuvese jis fotkino) , galiu ikelt keleta jo fotkiu is tu vestuviu ax.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Latte
O čia Donato Matusevičiaus ar Eugenijų Derevianko nuotraukos? g.gif
lijo
QUOTE(zuikelee @ 2006 10 03, 16:38)
mes ji uzsisakem savom vestuvem  thumbup.gif jis tikrai man laaabai patiko (mano pusseseres vestuvese jis fotkino) , galiu ikelt keleta jo  fotkiu is tu vestuviu  ax.gif
user posted image

user posted image

user posted image
*

jį, tai čia kurį smile.gif iš parodytų matau tik vieną man patinkančią rolleyes.gif
Latte
Leisk atspėsiu kuri patinka mirksiukas.gif Spėju, kad pirma, kaip ir man smile.gif
zuikelee
QUOTE(Latte @ 2006 10 03, 16:48)
O čia Donato Matusevičiaus ar Eugenijų Derevianko nuotraukos? g.gif
*

Cia Donato fotkes
siaip jo nuotraukos tikrai grazios, tik as kelias kompe turiu, o pas jaunuosius apie 200 fotkiu ir visos wub.gif
in_shadow
QUOTE(.oOo. @ 2006 09 30, 22:43)
*

taip, man irgi jo darbai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif bet nemanau, kad lietuva jau priaugo, kad ipirktu ir tinkamai ivartintu toki produkta... kiek lietuvos merginu noretu VIEN juodai/balto albumo? manyciau dauguma sakytui - na grazu viena-kita, bet tikrai ne visos... neva atrodo per niuriai. o man nerealiai grazu. Skandinavijoj madinga seimos, vestuvinius albumus daryti TIK juodai baltus, fotkes kabina ant sienu o ne gruda i albumus. Paziurekit - ir nuotrauku formatai ne tradiciniai mirksiukas.gif
aisku, taip KOKYBISKAI dirbanciu lietuvoje yra nedaug, ir dauguma ju uzsiima rimtesniais uzsakymais nei vestuves... unsure.gif Yra keletas reportazistu, kurie galbut bando lygiuotis i toki stiliu, bet tokio MEISTRO mano akim lietuvoje dar nera schmoll.gif
kitas dalykas - kaina. Tokiu fotkiu visos tai norim... bet ar pasiruose MOKETI uz kokybe? jei suprantame kad originali Versace vestuvine suknele kainuoja zymiai brangiau nei pirkta gariunuose, bet va fotografijoje, norim pasaulinio lygio meistru kokybes uz balbieriskio fotografo kaina... manau labai geri fotografai mazesnio nei 1000-1500 litu honoraro nepraso... cool.gif ir daugumai lietuviu tai - astronomine kaina... bet nesusimastom kiek kainuoja tai, i ka seile varvinam visos. tarkim:
http://www.weddingsbyheather.com/flash/

paziurekit price-lista. 3600$ uz 8 valandu darba. yra ir extra pasiulimas nuo-iki uz 8200$... ar daug kas sutiktu moketi net uz tokio lygio darbus net jei kaina butu litais?
vargu... ir juolab, kaip kad kazkas pastebejo - saituose matom portfolio, "perliukus". gal jusu vestuves bus dar ispudingesnes, o gal is ju tesigaus tik vienas-kitas perliukas. nebus veiksmo, nebus ir kadru, ypac jei svajojate apie reportazinio stiliaus albuma... mirksiukas.gif
draugė_lija
in-shadow, į visus tavo šiuos pamąstymus tiksliau atsakysiu po mėnesio... bet kol kas - mano visas albumas bus A4 formato nespalvotos nuotraukos, už fotografą planuoju sumokėti 2-3 kartus daugiau nei dauguma (oi, kaip graužia sąžinė....), bet tik po mėnesio galėsiu pasakyti ar tikrai aušta kaina garantuoja gerą kokybę mirksiukas.gif
tik nereikia varyti, kad čia Lietuvoje visos kaimietės ir iki EUROPINIO lygio netraukiame.... blink.gif
another
QUOTE(Jasnenka @ 2006 10 03, 17:32)
in-shadow, į visus tavo šiuos pamąstymus tiksliau atsakysiu po mėnesio... bet kol kas - mano visas albumas bus A4 formato nespalvotos nuotraukos, už fotografą planuoju sumokėti 2-3 kartus daugiau nei dauguma (oi, kaip graužia sąžinė....), bet tik po mėnesio galėsiu pasakyti ar tikrai aušta kaina garantuoja gerą kokybę  mirksiukas.gif
tik nereikia varyti, kad čia Lietuvoje visos kaimietės ir iki EUROPINIO lygio netraukiame....  blink.gif
*

O kas fotografuos? ax.gif
O šiaip, ne kaina garantuoja kokybę mirksiukas.gif
in_shadow
in-shadow, į visus tavo šiuos pamąstymus tiksliau atsakysiu po mėnesio... bet kol kas - mano visas albumas bus A4 formato nespalvotos nuotraukos, už fotografą planuoju sumokėti 2-3 kartus daugiau nei dauguma (oi, kaip graužia sąžinė....), bet tik po mėnesio galėsiu pasakyti ar tikrai aušta kaina garantuoja gerą kokybę  mirksiukas.gif
tik nereikia varyti, kad čia Lietuvoje visos kaimietės ir iki EUROPINIO lygio netraukiame....  blink.gif
*

na sveikinu padarius toki pasirinkima thumbup.gif pati mastyciau butent apie panasu varianta, bet man patinkancio fotografo dar neradau blush2.gif biggrin.gif todel labai labai idomu bus tavo variantas bigsmile.gif
as nesakau, kad VISOS lietuves yra kaimietes, bet tol, kol aikciosim pamaciusios "balbieriskio" stiliaus fotografus, na tiesiog nebus reikalo patiems fotografams kelti savo kartele... Nu kam stengtis, verstis per galva, jei sueina pykst-pokst nuotraukos antra diena be korekcijos? Nesupykit merginos, bet paziurejus vestuviniu fotoalbumu galerija daugybe atveju liudnas vaizdelis. gal kol nezinome, kad gali buti geriau, tai ir tenkinames tarybiniu laiku fotoalje lygiu... 3-4 geri kadrai is viso albumo, na tikrai nematau del ko dziaugtis...

uzsukau i fotalbumu skyreli. patiko forumietes emos88 fotkes drinks_cheers.gif . aisku, ir kainele atitinkama smile.gif apie ka ir kalbejau - nuotraukos grazios, visos su tuo sutinka, bet merginos is kart pirstu apie smilkini sukineja, kad mokejo 3000 lt. na kas bebutu tuose kadruose, vis tiek bus tvirtinanciu, kad "buvo galima panasiai uz PIGIAU"... ohmy.gif
vat tep.
Hun
QUOTE(in_shadow @ 2006 10 03, 15:21)
taip, man irgi jo darbai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif bet nemanau, kad lietuva jau priaugo, kad ipirktu ir tinkamai ivartintu toki produkta... kiek lietuvos merginu noretu VIEN juodai/balto albumo? manyciau dauguma sakytui - na grazu viena-kita, bet tikrai ne visos... neva atrodo per niuriai. o man nerealiai grazu. Skandinavijoj madinga seimos, vestuvinius albumus daryti TIK juodai baltus, fotkes kabina ant sienu o ne gruda i albumus. Paziurekit - ir nuotrauku formatai ne tradiciniai  mirksiukas.gif 
aisku, taip KOKYBISKAI dirbanciu lietuvoje yra nedaug, ir dauguma ju uzsiima rimtesniais uzsakymais nei vestuves... unsure.gif  Yra keletas reportazistu, kurie galbut bando lygiuotis i toki stiliu, bet tokio MEISTRO mano akim lietuvoje dar nera  schmoll.gif
kitas dalykas - kaina. Tokiu fotkiu visos tai norim... bet ar pasiruose MOKETI uz kokybe? jei suprantame kad originali Versace vestuvine suknele kainuoja zymiai brangiau nei pirkta gariunuose, bet va fotografijoje, norim pasaulinio lygio meistru kokybes uz balbieriskio fotografo kaina... manau labai geri fotografai mazesnio nei 1000-1500 litu honoraro nepraso... cool.gif  ir daugumai lietuviu tai - astronomine kaina... bet nesusimastom kiek kainuoja tai, i ka seile varvinam visos. tarkim:
http://www.weddingsbyheather.com/flash/

paziurekit price-lista. 3600$ uz 8 valandu darba. yra ir extra pasiulimas nuo-iki uz 8200$... ar daug kas sutiktu moketi net uz tokio lygio darbus net jei kaina butu litais?
vargu... ir juolab, kaip kad kazkas pastebejo - saituose matom portfolio, "perliukus".  gal jusu vestuves bus dar ispudingesnes, o gal is ju tesigaus tik vienas-kitas perliukas. nebus veiksmo, nebus ir kadru, ypac jei svajojate apie reportazinio stiliaus albuma... mirksiukas.gif
*

Na tu cia ir pasakei doh.gif kiek zinau spalvotos nuotraukos yra madingos tiek anglijoje ,Graikijoje, Vokietijoje, Prancuzijoje, USA ir t.t. Gal verta susimastyti ax.gif ax.gif O kainos dideles ir kitose salyse nors ir uz spalvotas nuotraukas mirksiukas.gif
in_shadow
QUOTE(Hun @ 2006 10 03, 19:00)
Na tu cia ir pasakei  doh.gif kiek zinau spalvotos nuotraukos yra madingos tiek anglijoje ,Graikijoje, Vokietijoje, Prancuzijoje, USA ir t.t. Gal verta susimastyti  ax.gif  ax.gif O kainos dideles ir kitose salyse nors ir uz spalvotas nuotraukas  mirksiukas.gif
*

taip, bet skandinavai del ju pamise. as nesileidau i smulkmenas kaip yra TEN, ir kas ten madoj, bet paziurek musu vestuvinius albumus ir suprasi apie ka kalbu...wink.gif tas linkas jau buvo kazkada imestas, ir pamenu, kad buvo komentarai, kad oj, niurokos fotkes... gal ir ne cia, nepamenu jau, nes jau ne pirma kart matau Jeff darbus smile.gif
pas mus dauguma jei ir daro, tai tik juodai/baltu imitacija (sepia), kurios yra tiesiog "perverstos" is spalvotu. Foto pavyzdyje manau is kart fotkinta juodai/baltai, ir zinok, yra skirtumas fotkiu kokybeje ax.gif

o del kainos, patikek, ir uzsieny tie 3000-8000$ nesiskaito maza kaina. drauge ka tik atsiunte vestuviu fotkes is JAV, mokejo 400$. man tai siaip sau, bet manau atitinka 400 lt lygi pas mus, tuomet gerieji fotgrafai butu apie 4000 lt? na ar daug kas leistu sau tokius pinigus isleisti meistro paslaugoms?
Kudliukas
blink.gif Apstulbau.... Lietuvoje nera fotografijos meninku blink.gif visi balbieriskiniai blink.gif se tau, fotografai kaimieciai, nuotakos kaimietes - dar gerai, kad pati is Lietuvos - reiskias irgi kaimiete bigsmile.gif

Moketi uz paslaugas yra kiekvieno reikalas, bet, akd puciamos kainos uz nieka irgi. Sakykite ar fotografo profesionalumas gali isaugti per viena sezona na dvigubai bent jau? As nemanau, kad gali. Uztat kaina uz darba isaugo g.gif Ale infliacijos dvigubos per sezona Lietuvoje nepastebejau.

Siaip tai tie jusu giriami fotografai, tie tikri meninkai tesudaro kokius keli procentus visu fotografu maseje. Paprastas Gauso pasiskirstymas: didzioji dalis vidutinioku, ir po lygiai perliuku ir avinu. (ale nors avinu turbut daugiau, nes kaip neieskosi ju vis uztiksi)

schmoll.gif Nemanau, kad visoms lietuvaitems reikia menisku nuotrauku. Menisku reikia toms, kurios ta mena supranta. Nesupykit, bet mena suprantranciu nera daug: nueikite i fotografijos parodu galerijas. Kiek ten pamatysite jaunu lietuvaiciu? bigsmile.gif Ir dar besiruosianciu teketi?

O sitam forume atrodo susirinko tik tos meniniu fotkiu garbintojos (neisizeiskit tos, kurios nesivaiko super duper fotografiju). Idomu butu pamatyti jas tose galerijose. Kazin kodel, bet man atrodo, kad nelabai pasakytu kur tos galerijos net ir yra.

Daugumai lietuviu yra normalu vidutine fotografija ir nereikia sakyti, kad ju skonis kaimietiskas. Taciau yra turtingu. Sutinku kiek nori, tiek moka. Bet manu, akd nemazai tu turtinguju apie mena ne nenutuokia. Pas mus turtingieji neturi jokiu tradiciju, dauguma ju tapo "elitu" po perestroikos. Vienintelis ju talentas - apsukrumas. Su kuo ir sveikinu. Tikru "aristokratu" manau yra, taciau jie niekada tokiame forume savo poziciju nedestys, o ir asmeniniu fotografiju dauguma nedes viesam svarstymui. Tai yra intymu.

in_shadow
QUOTE(kate0 @ 2006 10 03, 19:53)
blink.gif Apstulbau.... Lietuvoje nera fotografijos meninku  blink.gif visi balbieriskiniai  blink.gif se tau, fotografai kaimieciai, nuotakos kaimietes - dar gerai, kad pati is Lietuvos - reiskias irgi kaimiete  bigsmile.gif ......
*

gaila, kad mano zinutes isiskaitei pavirsutiniskai. tebunie. Cia juk tik forumas.
bet pabandysiu pasitaisyti:

1. meninku fotografu - yra, bet is ju dauguma yra su nuomone, kad vestuves fotkint "ne lygis". tas pats kaip kokio Statkeviciaus paprasytu sumodeliuoti mokyklines uniformas...
As neabsoliutinu kad VISI blogi, bet TOKIO lygio kaip Jeff VESTUVIU fotografo dar neturime verysad.gif tikiuosi, bus ir ne vienas smile.gif
2. taip, tikra mena ivertinanciu jaunuju yra nedaug. o gaila.
(p.s. parodose kartais lankausi ir menini issilavinima turiu, tai gal del to mano zodis ir astresnis - sorry, kam uzkliudziau ambicijas )
3. taip, vidutine klase diktuoja ir skoni, ir reikalavimus fotografijai, madoms, pacioms vestuviu tradicijoms. bet mano akimis, siai dienai jie per mazi, todel ir tenkinames tik viduiniu produktu.
na neisivaizduoju as kokio Jeff kaimisko stiliaus vestuvese su pirsliu korimu, nors tu ka... lotuliukas.gif Elegancija spiduliuoja is jo foto, ir tai, ka jos atspindi - mums augt ir augt. tebunie tai liks ju seimyniniuose albumuose, bet noretusi kad tai BUTU smile.gif
lijo
planuoju sumokėti 2-3 kartus daugiau nei dauguma (oi, kaip graužia sąžinė....), bet tik po mėnesio galėsiu pasakyti ar tikrai aušta kaina garantuoja gerą kokybę  mirksiukas.gif
*

tai kiek tu mokėsi g.gif ?

QUOTE(Will @ 2006 10 03, 18:32)
O šiaip,  ne kaina garantuoja kokybę  mirksiukas.gif
*

kartais taip, kairtais ne biggrin.gif
maziulele
panelyte LIJO jus mane pamirsote visai g.gif
al12
QUOTE(in_shadow @ 2006 10 03, 17:21)
Skandinavijoj madinga seimos, vestuvinius albumus daryti TIK juodai baltus,

Na... Tik jau nereikia už visą Skandinaviją smile.gif jokingai atrodo smile.gif
-Zoom-
QUOTE(in_shadow @ 2006 10 03, 19:13)
pas mus dauguma jei ir daro, tai tik juodai/baltu imitacija (sepia), kurios yra tiesiog "perverstos" is spalvotu. Foto pavyzdyje manau is kart fotkinta juodai/baltai, ir zinok, yra skirtumas fotkiu kokybeje  ax.gif
*

Techninės smulkmenos: sepia nėra juodai baltos imitacija. Šis apdirbimas taikomas tiek skaitmeninei, tiek tradicinei fotografijai (tik techninis realizavimas skiriasi). Skaitmenos atveju jis taikomas jau po nuotraukos vertimo juodai balta.

Galima ir iš skaitmenos padaryti gražias juodai baltas fotografijas - bet tam reikia žinių, neužtenka tiesiog pašalinti spalvas.

Na ir pabaigai - TIKRŲ juodai baltų vestuvinių fotografijų Lietuvoje nemačiau. Netgi pas dirbančius juosta. Visur naudojamas spalvotas spausdinimo procesas, geriausiu atveju pasirenkama tikra juodai balta juosta (t.y. ne ta, kurą galima išryškiti bet kurioje laboratorijoje, o seno proceso, su sidabro druskomis) - bet ir tai dažniausia pasirinkti kadrai iš spalvotos juostos atspausdinami nespalvotai, daugumoje laboratorijų tai įmanoma su laborantu susitarus. O tikrai juodai baltai fotografijai kad parodyt visas jos galimybes reikia naudot sidabro druskų juostą, pačiam ryškinti ir pačiam spausdinti po didintuvu.
vivir
QUOTE(zuikelee @ 2006 10 03, 17:38)
mes ji uzsisakem savom vestuvem  thumbup.gif jis tikrai man laaabai patiko (mano pusseseres vestuvese jis fotkino) , galiu ikelt keleta jo  fotkiu is tu vestuviu  ax.gif
user posted image

user posted image

user posted image
*

N labai aciu uz nuraminima 4u.gif O gal galetum pasakyt, kiek jus mokesit Donatui ax.gif
zuikelee
QUOTE(vivir @ 2006 10 04, 08:45)
N labai aciu uz nuraminima  4u.gif  O gal galetum pasakyt, kiek jus mokesit Donatui ax.gif
*

jis ima priklasusomai kiek bus zmoniu ir kiek pulko, kadangi mes ji uzsakydami padauginom zmoniu skaiciu ax.gif tai jis sake apie 1000lt mazdaug 4u.gif
maziulele
QUOTE(zuikelee @ 2006 10 04, 09:33)
jis ima priklasusomai kiek bus zmoniu ir kiek pulko, kadangi mes ji uzsakydami padauginom zmoniu skaiciu  ax.gif tai jis sake apie 1000lt mazdaug 4u.gif
*

o tai kaip cia dabar suprasti kiek zmoniu bus? jeigu butu iki 30 ka neitu g.gif
vivir
QUOTE(maziulele @ 2006 10 04, 10:54)
o tai kaip cia dabar suprasti kiek zmoniu bus? jeigu butu iki 30 ka neitu  g.gif
*

Na manau eitu, tik gal kainuotu maziau g.gif
zuikelee
QUOTE(vivir @ 2006 10 04, 10:03)
Na manau eitu, tik gal kainuotu maziau g.gif
*

matai kuo daugiau zmoniu tuo daugiau jis darys nuotrauku ir tuo daugiau jum kainuos 4u.gif
in_shadow
QUOTE(zuikelee @ 2006 10 04, 09:33)
jis ima priklasusomai kiek bus zmoniu ir kiek pulko, kadangi mes ji uzsakydami padauginom zmoniu skaiciu  ax.gif tai jis sake apie 1000lt mazdaug 4u.gif
*

1000 lt tik uz darba g.gif ? nemazai, jei uz nuotraukas dar mokesite papildomai. nes turbut jei klausia kiek zmoniu, is kart skaiciuoja kiek is ju "uzsidirbs"... manyciau jei mazai sveciu, tai honoraras didesnis, nes neis uzsidirbti papildomai, o ne kuo daugiau mirksiukas.gif ... Gi ne maitinti fotografas juos turi lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(-Zoom- @ 2006 10 04, 08:19)
...............
Na ir pabaigai - TIKRŲ juodai baltų vestuvinių fotografijų Lietuvoje nemačiau. Netgi pas dirbančius juosta.......
*

Aha, as irgi mirksiukas.gif visa tai BUVO, bet dabar del greitumo fotografai naudojasi paprastesniais budais. Ir medziagas daryti juodai/baltoms nuotraukoms gauti sunku, o ir rezultato jaunieji nori kuo greiciau....
zuikelee
QUOTE(in_shadow @ 2006 10 04, 12:01)
1000 lt tik uz darba  g.gif ? nemazai, jei uz nuotraukas dar mokesite papildomai. nes turbut jei klausia kiek zmoniu, is kart skaiciuoja kiek is ju "uzsidirbs"... manyciau jei mazai sveciu, tai honoraras didesnis, nes neis uzsidirbti papildomai, o ne kuo daugiau  mirksiukas.gif ... Gi ne maitinti fotografas juos turi lotuliukas.gif
Papildyta:
Aha, as irgi  mirksiukas.gif  visa tai BUVO, bet dabar del greitumo fotografai naudojasi paprastesniais budais. Ir medziagas daryti juodai/baltoms nuotraukoms gauti sunku, o ir rezultato jaunieji nori kuo greiciau....
*

cia 1000lt ne uz darba 4u.gif cia uz nuotraukas tik. daba juk fotografai neima uz darba, o tik uz nuotraukas...
al12
QUOTE(in_shadow @ 2006 10 04, 12:01)
Aha, as irgi  mirksiukas.gif  visa tai BUVO, bet dabar del greitumo fotografai naudojasi paprastesniais budais. Ir medziagas daryti juodai/baltoms nuotraukoms gauti sunku, o ir rezultato jaunieji nori kuo greiciau....
*

Visi šitie samprotavimai gan juokingai atrodo, nors ir pretenduoja į labai išmanančių sentencijas.
Tai yra tas pats, kas tvirtinti, kad TIKRAS skaičiavimo rezultatas įmanomas tik su mechaninio skaičiuotuvo pagalba. smile.gif
in_shadow
QUOTE(al12 @ 2006 10 04, 12:30)
Visi šitie samprotavimai gan juokingai atrodo, nors ir pretenduoja į labai išmanančių sentencijas.
Tai yra tas pats, kas tvirtinti, kad TIKRAS skaičiavimo rezultatas įmanomas tik su mechaninio skaičiuotuvo pagalba. smile.gif
*

taip kaip visame forume atsakinejate konkreciai tik i mano postus, galejote nesivarginti kurti klono ir pasinaudoti AZ sistema. jei nematote skirtumo tarp skaitmenos ir j/b juostos cia Jusu asmenine problema, o ne mano, ir nesiruosiu sitame forume destyti skirtumu. Zoom kazkiek juos aprase, manau, cia to gana.
kas kam patinka, yra skonio dalykas. Jusu teise rinktis.
Papildyta:
QUOTE(zuikelee @ 2006 10 04, 12:09)
cia 1000lt ne uz darba 4u.gif cia uz nuotraukas tik. daba juk fotografai neima uz darba, o tik uz nuotraukas...
*

ka reiskia "uz nuotraukas"? turejai omeny atduoda CD?
ima, ivairus apmokejimus gi siulo...
tarkim:
fiksuota suma + fotkes perkasi visi.
abumas jauniesiems + sveciai perkasi atskirai
CD ir visi nuotraukas darosi patys...
nuotrauku albumas + CD

tai vat galutine kaina ir skiriasi kai supliusuoji viska...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.