Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(maziulele @ 2006 09 23, 20:14)
tikrai nebrangininkas, yra ir tokiu kurie ima daugiau
Papildyta:
Lijo dar karteli dekoju uz Inesos kontaktus. Susitikom, maloniai pasisnekejom ir ji jau uzimta liepos 21dbigsmile.gif  thumbup.gif


O man atsake, kad liepos men neregistruos, nes dar nezino ka pati darys verysad.gif ir gales pasakyt tik vasari ar kova, bet iki tiek negaliu laukt, juk paskui isvis nieko galiu nerast cray.gif o taip man patiko jos darbai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mija23 @ 2006 09 24, 00:37)
O man atsake, kad liepos men neregistruos, nes dar nezino ka pati darys verysad.gif ir gales pasakyt tik vasari ar kova, bet iki tiek negaliu laukt, juk paskui isvis nieko galiu nerast  cray.gif o taip man patiko jos darbai  unsure.gif


o tai kaip cia tada yr,veinam sutiko, antram atsake? g.gif
Atsakyti
Tai ji sake kad liepos 7 dienai neregistruos. Nors pas ja jau visa liepa uzimta kiek maciau, ir puse rugpjucio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2006 09 24, 11:57)
Tai ji sake kad liepos 7 dienai neregistruos. Nors pas ja jau visa liepa uzimta kiek maciau, ir puse rugpjucio  biggrin.gif


kiek aš žinau, tai tam yra laaaaaaaaaaaabai svarių priežasčių topsecret.gif flirt.gif
Atsakyti
Tai ga; Inesa pati ruosiasi teketi liepos menesi a? Dabar taip sove i galva mintis .. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sviesiaplauke_as @ 2006 09 24, 12:36)
Tai ga; Inesa pati ruosiasi teketi liepos menesi a? Dabar taip sove i galva mintis ..  rolleyes.gif



bebe.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lijo: 24 rugsėjo 2006 - 13:13
QUOTE(maziulele @ 2006 09 24, 10:57)
Tai ji sake kad liepos 7 dienai neregistruos. Nors pas ja jau visa liepa uzimta kiek maciau, ir puse rugpjucio  biggrin.gif


mes planuojam liepos 14 dienai

QUOTE(sviesiaplauke_as @ 2006 09 24, 11:36)
Tai ga; Inesa pati ruosiasi teketi liepos menesi a? Dabar taip sove i galva mintis ..  rolleyes.gif


ogi gali buti wub.gif
QUOTE(lijo @ 2006 09 24, 13:14)


lotuliukas.gif
Atsakyti
O mus fotografavo Rytis Mikulėnas. Esam tikrai labai labai patenkinti nuotraukomis, gavom toki rezultata, kokio ir norejom 4u.gif
Atsakyti
Mus fotografavo Edita, bent jau as nuotraukomis labai patenkinta, gavosi kokiu ir norejau smile.gif Man rodos siuo metu jos puslapis atnaujinamas, nes pakolkas is viso vestuviu nuotrauku nematyt.
http://www.editosfoto.ten.lt/
Atsakyti
QUOTE(fotoart.lt @ 2006 09 23, 18:05)
Buvom sutare, kad nuotraukas perka atspausdintas, o ne diske.
Taigi CD buvo duotas ne tam, kad nemokamai atsispausdintu, o kad sveciai ir jaunieji galetu uzsisakyti papildomu nuotrauku. As esu is Klaipedos, o fotografuot vaziavau ~250km iki Ventspilio. Su sveciais daugiau nebesutikau, o jaunieji liko patenkinti nuotraukomis, ar ne Rasa?

Geros dienos visiems smile.gif



taip...as jau tai minejau, tik berods kitoje temoje. mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Miles @ 2006 09 25, 10:44)
Mus fotografavo Edita, bent jau as nuotraukomis labai patenkinta, gavosi kokiu ir norejau smile.gif  Man rodos siuo metu jos puslapis atnaujinamas, nes pakolkas is viso vestuviu nuotrauku nematyt.
http://www.editosfoto.ten.lt/


O gal galima Tavo nuotraukas kurnors paziuret? Kiek kainuoja jos paslaugos ir ar duoda cd? ir is kokio miesto ji?
Atsakyti
QUOTE(Mija23 @ 2006 09 25, 13:33)
O gal galima Tavo nuotraukas kurnors paziuret? Kiek kainuoja jos paslaugos ir ar duoda cd? ir is kokio miesto ji?


Duoda irasyta CD, mes mokejom 150lt uz valanda. Fotografavo Vilniuje, bet man rodos gali ir i Kauna atvaziuot.
Atsakyti