Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Rusu fotografo darbai: http://www.wedding.p...u/Blagov/01.php
Atsakyti
QUOTE(al12 @ 2006 10 23, 10:58)
Jums tiesiog nepasisekė  blush2.gif

labai idomu kodel g.gif
Atsakyti
QUOTE(KENGAS @ 2006 10 23, 17:33)


man tai tos fotkes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KENGAS @ 2006 10 23, 18:33)


thumbup.gif va čia tai yra į ką pažiūrėt
Atsakyti
Siūlau fotografą, teko dalyvaut krikštynose, kuriose Marius fotografavo, nuotraukos super thumbup.gif Čia jo darbai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doma_: 24 spalio 2006 - 14:05
QUOTE(vivir @ 2006 10 24, 14:03)
thumbup.gif va čia tai yra į ką pažiūrėt

Nuotraukos kaip nuotraukos g.gif Na bet atleiskit man uz pasisakyma,jau as tai nenoreciau pusnuoge pozuoti vestuviu diena,na ne vestuvine cia fotografija g.gif
Atsakyti
QUOTE(kardio @ 2006 10 24, 17:06)
Nuotraukos kaip nuotraukos g.gif  Na bet atleiskit man uz pasisakyma,jau as tai nenoreciau pusnuoge pozuoti vestuviu diena,na ne vestuvine cia fotografija g.gif


gal visų neperžiūrėjai, kad sakai jog tai ne vestuvinė fotografija g.gif
Atsakyti
QUOTE(KENGAS @ 2006 10 23, 15:33)

pirmosios nuotraukos, tai tikriausiai naujieji rusai be tokiu neapsieina:) lotuliukas.gif lotuliukas.gif , nuotraukos daugiau reklamines, bet pora tikrai buvo labai graziu...bet dauguma man tai schmoll.gif
aisku del skonio negalima gincytis, del profesionalumo kartais net nesuprantatis zmogus tiesiog mato kad nera suderinamumo...
aisku as pati nenoriu jokiu vestuviniu nuotrauku ant geliu, kur jaunoji laiko jauniki ir pan., tai jau atgyvena...dabar labai populiarios reportazines...grazu, ypatingos akimirkos...ir t...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indre_G.: 24 spalio 2006 - 17:00
QUOTE(vivir @ 2006 10 24, 17:18)
gal visų neperžiūrėjai, kad sakai jog  tai ne vestuvinė fotografija g.gif

Maciau visas,bet labiau pasisakiau apie tas nuogasias.Na bet man tai vis tiek nieko ipatingo,graziai papuozuotos nuotraukos ir tiek,o tos nuogos tai tikrai ne vestuvines g.gif
Atsakyti
QUOTE(kardio @ 2006 10 24, 21:12)
Maciau visas,bet labiau pasisakiau apie tas nuogasias.Na bet man tai vis tiek nieko ipatingo,graziai papuozuotos nuotraukos ir tiek,o tos nuogos tai tikrai ne vestuvines g.gif

Na nuotraukos tikrai grazios, panasiu pasidariau ir as su draugem kol mane renge blush2.gif lotuliukas.gif .Aisku jos megejiskos ir ne profesionalios, bet labai linksma tokias tureti:)
Atsakyti
QUOTE(kardio @ 2006 10 24, 16:06)
Nuotraukos kaip nuotraukos g.gif  Na bet atleiskit man uz pasisakyma,jau as tai nenoreciau pusnuoge pozuoti vestuviu diena,na ne vestuvine cia fotografija g.gif



o man atrodo, kad tai kaip tik thumbup.gif ideja. Gaila, kad nesugalvojau...kai tekejau...keleta tokiu foto turet butu visai nieko. Ir vyrui patiktu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasiunia: 25 spalio 2006 - 13:39
QUOTE(Rasiunia @ 2006 10 25, 14:35)
o man atrodo, kad tai kaip tik  thumbup.gif  ideja.  Gaila, kad nesugalvojau...kai tekejau...keleta tokiu foto turet butu visai nieko.  Ir vyrui  patiktu...

Aga butent as 50% tokiu fotkiu del vyro pasidariau o 50% delto kad buvo labai fun:)smile.gifsmile.gifsmile.gif
Atsakyti