Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

papraščiuaisas būdas sužinoti "kas tas brangu" - nueiti į jo puslapį parašyti jam laiškėlį arba paskambinti ir sužinosi. nes gal man tai atrodo brangu, o tau bus menkniekis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki. Baikit viska pinigais matuoti. Tas brangus bet geras, anas pigus, todel mala sh...
Nesijaudinkit del 07 07 07. Fotografu yra laisvu pilna, ir padaugeja per diena po viena. Taip kad tikrai rasit bet kuriai datai.
Atsakyti
nesakau, kad jei geras - tai ir brangus. aš turėjau labai gerą fotografą wub.gif bet nepigų. gal kitas tą patį rezultatą būtų ir už pusę kainos pasiekęs - ne-inau, nebandžiau.
o dėl 07 07 07 tai masinė psichozė, ir tie patys verslininkai ją dar ir pakursto smile.gif jau dabar tai dienai užsikėlė kainas, nes tikisi, kad paims ir už tiek blink.gif
Atsakyti
Na, čia kaip su apelsinais parduotuvėj... lotuliukas.gif Kažkas perka 1 klasę - brangiausius (geriausius, žinomiausius, įsitvirtinusius, rekomenduojamus, su gerais rezultatais), kažkas renkasi geresnius iš pabertų 2 klasės (pigesni, mažiau žinomi arba dar kol kas nespėję tapt žinomesniais)... po kurio laiko 2e klasėje lieka tai, kas lieka smile.gif

Dėl 07-07-07, man tai jokio skirtumo (jau užsakytas) ir kiek girdžiu nemažai ir kitų jau užsakyti, tai nemanau, kad gerai atsidurt vėlyvosios varnos vietoj g.gif

QUOTE(giedlius @ 2006 11 13, 18:47)
Nesijaudinkit del 07 07 07. Fotografu yra laisvu pilna, ir padaugeja per diena po viena. Taip kad tikrai rasit bet kuriai datai.

Atsakyti
aga man ir lb patiko
Eigiro Scinsko foto. ir zinau kiek jis praso tai izymiai 2007 07 07 dienai smile.gif jei ka domina parasykit i az. as vis delto apsistojau ties kitu fotografu, nes man per brangu pas Eigirda, bet manau jo foto vertos tiek pinigeliu :mirksiukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Na del 07 07 07 tai paprasciausi ekonominiai desniai. Yra didziule paklausa,o pasirinkimas gana menkas, todel paslugu tiekejai ir zaidzia tuo. Kaip ir visada , jei nori tureti kazka ypatingo, daugiau maziau isskirtinio, mokek daug lietuvisku banknotu smile.gif. Bent jau as asmeniskai nesirinkciau tokios datos. Pagalvokit kas darysis zakse, baznyciose, kazkokiose sodybose, baruose, ne isimintina svente, o gamyklos konvejeris, to pasekoje krenta aptarnavimo kokybe. Pamenu kai sia vasara buvo vienas sestadienis, viename mieste (nedideliame) buvo 20 vestuviu, zakso darbuotojos nusikalusios, visi skubina kuo greiciau, fotografai laksto kaip pasiute, vienas net parkrito bebegdamas uzkliuves uz kilimo. Vestuviu data kad ir kokia bebutu ,kiekvienai bus isskirtina, nes juk ta diena bus vienintele ir nepakartojama, o 07 07 07 , gales zmones tik pries draugus pasigirti, nutyledami tai kad permokejo visur ir gana daug thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Dante @ 2006 11 13, 23:00)
o 07 07 07 , gales zmones tik pries draugus pasigirti, nutyledami tai kad permokejo visur ir gana daug  thumbup.gif .


permokes ne tik per sia data, kitos dienos ne isimtis, kainu burbulas tikrai didelis doh.gif
Atsakyti
:-)

Man toks klausimas kilo: ar mokėti geram ir brangiam fotografui yra permokėjimas? mastau.gif

QUOTE(maziulele @ 2006 11 14, 00:22)
permokes ne tik per sia data, kitos dienos ne isimtis, kainu burbulas tikrai didelis  doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Leo` @ 2006 11 14, 00:33)
:-)

Man toks klausimas kilo: ar mokėti geram ir brangiam fotografui yra permokėjimas?  mastau.gif


apie gera fotografa nesneku mirksiukas.gif bet pripazinkit, kokios kainos buvo siemet ir kokios bus kitamet. tikrai paslaugos pabrango ne ant 100 litu, o keliskart g.gif
Atsakyti
Hmmm... panašu, kad aš atsilieku savo tempu lotuliukas.gif Jei rimtai, tai mažai dairausi į kitus ir dabar sunku pasakyti... Galbūt kas gerai padirbėjo ir dabar jo / jos paslaugas brangiau perka, gal neišgyvena mažai imdami ir kelia kainas (kas man nenuostabu pasiklausius fotografų susitikimuose, kiek gauna „vidutinis“ tokiuose susirinkimuose dalyvaujantis fotografas), gal dar kas... Bet visalaik turėtų galioti principas, kad kaina nekyla aukščiau, nei atsiranda pakankamai pirkėjų ir tai jau tiesiog priklauso nuo balanso nei nuo to, kokių kainų nori paslaugų pirkėjai ar patys fotografai.

Šiaip šioje temoje jau minėta, bet kai kas padaro vestuves penktadienį - tada mažiau užsakytos vietos / fotografai / operatoriai ir pan., didesnis ir laisvesnis pasirinkimas, jei organizuojama „vėlai“, ir kaina kažkiek mažesnė. Nesu daug girdėjęs atsiliepimų apie tai, ar buvo rimtų problemų svečiams dėl penktadienio, bet rodos nekyla tiek, kiek galbūt galima būtų tikėtis smile.gif

QUOTE(maziulele @ 2006 11 14, 00:40)
apie gera fotografa nesneku  mirksiukas.gif bet pripazinkit, kokios kainos buvo siemet ir kokios bus kitamet. tikrai paslaugos pabrango ne ant 100 litu, o keliskart g.gif

Atsakyti
QUOTE(Leo` @ 2006 11 14, 01:52)
Šiaip šioje temoje jau minėta, bet kai kas padaro vestuves penktadienį - tada mažiau užsakytos vietos / fotografai / operatoriai ir pan., didesnis ir laisvesnis pasirinkimas, jei organizuojama „vėlai“, ir kaina kažkiek mažesnė. Nesu daug girdėjęs atsiliepimų apie tai, ar buvo rimtų problemų svečiams dėl penktadienio, bet rodos nekyla tiek, kiek galbūt galima būtų tikėtis  smile.gif


sutinku penktadieni svenciant vestuves kainos kiek kitokios, bet pas mus jau priimta, kad vestuviu diena - sestadienis biggrin.gif

bet tarkim, jei fotografas ar filmuotojas turi kita darba, o ji pakviecia filmuoti ar fotografuoti penktadieni (kokius triks penktadienius is eiles doh.gif ). minusas, kad reik issiprasyti is darbo, pliusas, kad ta diena gausi daugiau nei prarasi biggrin.gif
Atsakyti
Yra dar vienas variantas - sekmadienis mirksiukas.gif Šiaip jei žmonėms gerai, tuokiasi bet kurią savaitės dieną smile.gif Kiekvienas variantas (diena) turi savų pliusų ir savų minusų, tai nuo to niekur nepabėgsi. Kaip ir nėra idealaus fotoaparato: vienas vienur labiau tinka, kitas kitkuo geresnis kitur.

QUOTE(maziulele @ 2006 11 14, 09:39)
bet tarkim, jei fotografas ar filmuotojas turi kita darba, o ji pakviecia filmuoti ar fotografuoti penktadieni (kokius triks penktadienius is eiles doh.gif ). minusas, kad reik issiprasyti is darbo, pliusas, kad ta diena gausi daugiau nei prarasi  biggrin.gif

Atsakyti