Įkraunama...
Įkraunama...

Pertepimai tortams, biskvitams

QUOTE(ingridake @ 2009 08 07, 14:28)
Sveikos mergaites,as laaaaabai noreciau gaut receptuka pertepimo,kas atsimena anksciau buvo toks pyragas SODZIUS tai va gal kas turit ta kremo receptuka,nu jau toks skanus,bandziau ieskot bet neradau,gal nemoku ieskot,nu gal kas turit,busiu dekinga.                                                                                                            P.S.  Jis panasus i medaus  torta,kad butu aiskiau. 4u.gif


Oi, įdomu kokį valgei, būna to "Sodžiaus" kremų iš grietinė, grietinėlės ir kefyro, parduotuvėse dažniausia galima aptikti grietinė + kefyras na ir žinoma želatina smile.gif
Atsakyti
Labukas,na tikrai zalatinos ten nebuvo,gerai pamenu,kai vedes mus is mokyklos i ta konditerini fabrikeli musu mieste,tai tas kremas tirstas toksai,mums jo leido valgyt,tai mes stojom i eile ir valgem jo kiek norejom,tada vis pirdavau pyraga tik Sodziu ir ziuredavau kad kuo daugiau to kremo butu
Atsakyti
QUOTE(ingridake @ 2009 08 07, 19:23)
Labukas,na tikrai zalatinos ten nebuvo,gerai pamenu,kai vedes mus is mokyklos i ta konditerini fabrikeli musu mieste,tai tas kremas tirstas toksai,mums jo leido valgyt,tai mes stojom i eile ir valgem jo kiek norejom,tada vis pirdavau pyraga tik Sodziu ir ziuredavau kad kuo daugiau to kremo butu

O iš kur žinai, kad nebuvo želatinos? biggrin.gif
Atsakyti
Na juk pirkau ne karta ir zinau kap atrodo zalatininis kremas,sis tikrai be zalatinos
Atsakyti
QUOTE(ingridake @ 2009 08 07, 19:44)
Na juk pirkau ne karta ir zinau kap atrodo zalatininis kremas,sis tikrai be zalatinos

Tai plakta grietinėlė tuomet, bet tai nelabai tikėtina, nes paprastai į sodžių nededa plaktos grietinėlės schmoll.gif
Atsakyti
Nu tai duok ta receptuka,padarysiu pasakysiu a tas g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridake @ 2009 08 07, 20:15)
Nu tai duok ta receptuka,padarysiu pasakysiu a tas g.gif

Čia aprašiau kaip aš gaminu, man skonis labai primena tortą "Sodžius" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 08 07, 20:22)
Čia aprašiau kaip aš gaminu, man skonis labai primena tortą "Sodžius"  mirksiukas.gif




ACIU ACIU 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
ar galite pasakyti per kiek laiko sustingsta kremas su zelatina? ir kiek ilgai ji galima laikyti saldytuve??? g.gif
ir dar, jei man kremo reikia puse litro tai kiek želatinos dėti į 500g kremo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sineja: 20 spalio 2009 - 11:00
na nejau nieks negali man patarti?? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2009 10 20, 13:56)
na nejau nieks negali man patarti?? blink.gif

kokio to kremo??? jogurto, ar kito kokio? šiaip reikia ant želatinos pakelio žiūrėt, kokiam kiekiui skysčio skirta želatina ir tada išsiskaičiuoti, ta želatina mat nevienodo stiprumo būna, kokia pas Jus? Dr. Oetker pavyzdžiui būna pakelis litrui skysčio, tai Jums reikėtų dėti 0,5 pakelio į 0,5 litro, bet neaišku kol kas į ką Jūs čia ruošiatės dėti 4u.gif o laikas vėl gi, jei dedate į tortą kaip pertepimą, nu galas žino nuo šaldytuvo priklauso per kiek laiko sustings, nu per 1-2 valandas, savaitėm nelaikysit žinoma, bet 2-3 dienas gal...
aš jei darau medutį, tai pavyzdžiui jei grietinė skysta, esu pylus želatinos brinkintos ir išlydytos mikrobangėj, sumaišai su kambario temperatūros grietine pamaišai, pamaišai ir jau matosi stebint, kada ima stingti, pertepi ir į šaldytuvą, viskas...
o yra tortas margutis, tai ten tik sumaišaui kremą ir skubink krėsti, kad kaip mat nesusitingtų doh.gif labai jau greitai tenai veiksmas vyksta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 20 spalio 2009 - 13:04
QUOTE(Olesta @ 2009 10 20, 14:00)
kokio to kremo??? jogurto, ar kito kokio? šiaip reikia ant želatinos pakelio žiūrėt, kokiam kiekiui skysčio skirta želatina ir tada išsiskaičiuoti, ta želatina mat nevienodo stiprumo būna, kokia pas Jus? Dr. Oetker pavyzdžiui būna pakelis litrui skysčio, tai Jums reikėtų dėti 0,5 pakelio į 0,5 litro, bet neaišku kol kas į ką Jūs čia ruošiatės dėti  4u.gif o laikas vėl gi, jei dedate į tortą kaip pertepimą, nu galas žino nuo šaldytuvo priklauso per kiek laiko sustings, nu per 1-2 valandas, savaitėm nelaikysit žinoma, bet 2-3 dienas gal...
aš jei darau medutį, tai pavyzdžiui jei grietinė skysta, esu pylus želatinos brinkintos ir išlydytos mikrobangėj, sumaišai su kambario temperatūros grietine pamaišai, pamaišai ir jau matosi stebint, kada ima stingti, pertepi ir į šaldytuvą, viskas...
o yra tortas margutis, tai ten tik sumaišaui kremą ir skubink krėsti, kad kaip mat nesusitingtų  doh.gif  labai jau greitai tenai veiksmas vyksta  mirksiukas.gif


labai ačiū už atsakymą mirksiukas.gif darysiu jogurtinį kremą, ketinau daryti iš vakaro kremą o kitą vakarą pertept, bet sakau gal per kokias 4 valandas sustings ir tą pačią dieną viską padarysiu smile.gif kažkur mačiau buvo parašyta kaip paskaičiuoti tą vandenį reikalinga želatinai, paieškosiu mirksiukas.gif bet yra šeimininkių kurios viską iš akies daro, bet čia tikriausiai jau patirtis savo daro bigsmile.gif
Atsakyti