Įkraunama...
Įkraunama...

Pertepimai tortams, biskvitams

QUOTE(*Keila* @ 2010 11 23, 13:13)
na as, kai darau varskini pertepima, tai issiplaku grietinele su cukrumi, issitrinu plombyrine varske ir sumaisau abu ingridientus ir tepu bsikvitus. 4u.gif


Aš irgi labai mėgau tą plombyrinę varškę, bet daugiau niekur jos nematau pirkti. Jau galvojau, kad gal net nutraukė jos gamybą. Kur jūs ją perkat?

Ir ačiū už receptą - bandysiu ir aš taip pasidaryti, jeigu tą varškę rasiu.
Atsakyti
QUOTE(Lotusas @ 2010 11 23, 12:44)
Aš irgi labai mėgau tą plombyrinę varškę, bet daugiau niekur jos nematau pirkti. Jau galvojau, kad gal net nutraukė jos gamybą. Kur jūs ją perkat?

Ir ačiū už receptą - bandysiu ir aš taip pasidaryti, jeigu tą varškę rasiu.


Nu zinok, seniai bepirkau ja, anksciau tai Maximoj pirkdavau. Reiks paziureti ar ten yra.

Ner uz ka 4u.gif
Atsakyti
Kremas „Šlapia” beze
-4 kiaušinių baltymai
-1 stiklinė cukraus (250gr, aš dėjau 200gr)
-vanilinio cukraus truputį arba kitokio skonio esencijos ( aš nedėjau nieko)
-¼ arbatinio šaukštelio citrinos rūgšties
Gaminimas
Baltymus šiek tiek suplakti, sudėti cukrų, vaniliną ar kitus mėgstamus aromatus
Indą su šia mase statome ant puodo su verdančiu vandeniu, bet kad indas nesiektų vandens paviršiaus (aš taip dariau) ir plakame apie 10-15 min ( man užteko apie 10 min). Paplakus kokias 5 minutes, sudedame citrinos rūgštį. (Manau, kad galima ir pabaigoje įdėti, tada galima pasireguliuoti kremo skonį). Kada beveik visas kremas apkimba mikserio šluoteles, indą nuimame nuo garų vonelės ir dar paplakame apie 3 – 5 minutes (kremą sunku nukratyti nuo mikserio šluotelių, kremas turi būti tokios konsistencijos, kad blizgėtų ir būtų panašus į sviestinį). Kremas paruoštas, galima dažyti ir puošti (kremas dar šiltas). Jeigu reikalinga ne viena spalva, dalinti į kiek reikia dalių, įdėti dažus (jeigu sausi dažai, praskiesti šlakeliu citrinos sulčių) ir nedideliu greičiu išplakti.Tortas buvo apteptas plikytu sviestiniu kremu.
Mano pastebėjimai, kremu puoštą tortą laikiau šaldytuve, tai ant kremo paviršiaus tik vos vos užsidėjo tokia plutelė. Kremas skanus, saldžiarūgštis. Jeigu liko kremas, galima iškepti beze sausainukų.
Atsakyti
Likta,o dzibukai gerai stovi is tos slapios beze?Ar jinai kuom skiriasi nuo iprastos beze?Aciu
Atsakyti
Ir man klausymukas iskolo prie topacio- o nesveret kiek kiausinio baltymo buvo, ar bent kokio didzio tie kiausiniai, aciu 4u.gif
Atsakyti
Viskas gerai stovi, tradicinės nedariau, tad negaliu nieko pasakyti
Štai tas tortas puoštas šiuo kremu, eglutė taip pat
http://www.supermama...?...&p=43749725
Atsakyti
QUOTE(likta @ 2011 01 17, 16:02)
Viskas gerai stovi, tradicinės nedariau, tad negaliu nieko pasakyti
Štai tas tortas puoštas šiuo kremu, eglutė taip pat
http://www.supermama...?...&p=43749725

Aciu,bus isbandyta thumbup.gif
manau iseis pagamint g.gif
Atsakyti
QUOTE(likta @ 2011 01 17, 12:04)
Kremas „Šlapia” beze 
-4 kiaušinių baltymai
-1 stiklinė cukraus (250gr, aš dėjau  200gr)
-vanilinio cukraus truputį arba kitokio skonio esencijos ( aš nedėjau nieko)
-¼ arbatinio šaukštelio citrinos rūgšties
Gaminimas
Baltymus šiek tiek suplakti, sudėti cukrų, vaniliną ar kitus mėgstamus aromatus
Indą su šia mase statome ant puodo su verdančiu vandeniu, bet kad indas nesiektų vandens paviršiaus (aš taip dariau) ir plakame apie 10-15 min ( man užteko apie 10 min). Paplakus kokias 5 minutes, sudedame citrinos rūgštį. (Manau, kad galima ir pabaigoje įdėti, tada galima pasireguliuoti kremo skonį). Kada beveik visas kremas apkimba mikserio šluoteles, indą nuimame nuo garų vonelės ir dar paplakame apie 3 – 5 minutes (kremą sunku nukratyti nuo mikserio šluotelių, kremas turi būti tokios konsistencijos, kad  blizgėtų ir būtų panašus į sviestinį).  Kremas paruoštas, galima dažyti ir puošti (kremas dar šiltas). Jeigu reikalinga ne viena spalva, dalinti į kiek reikia dalių, įdėti dažus (jeigu sausi dažai, praskiesti šlakeliu citrinos sulčių) ir nedideliu greičiu išplakti.Tortas buvo apteptas plikytu sviestiniu  kremu.
Mano pastebėjimai, kremu puoštą tortą laikiau šaldytuve, tai ant kremo paviršiaus tik vos vos užsidėjo tokia plutelė. Kremas skanus, saldžiarūgštis. Jeigu liko kremas, galima iškepti beze sausainukų.


Manau mano anyta ir turejo galvoj toki baltymini krema, kai pamate, kad as sirupa kakzoki verdu, tai labai nusistebejo, kam as taip darau. Sakau nu toks receptas.. sako as niekad gyvenime beze kremui nedariau jokio sirupo.
Atsakyti
[quote=likta,2011 01 17, 13:04]
Kremas „Šlapia” beze
-4 kiaušinių baltymai
-1 stiklinė cukraus (250gr, aš dėjau 200gr)
-vanilinio cukraus truputį arba kitokio skonio esencijos ( aš nedėjau nieko)
-¼ arbatinio šaukštelio citrinos rūgšties

Koks kiekis gaunasi šio kremo? arba kokio dyžio tortui "abdžibuoti" jo pakatų?
Atsakyti
Gal kuri pasakys skanų pertepimą paprastiems biskvitams su kondensuotu(virtu arba nevirtu)? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2011 01 18, 19:19)
Gal kuri pasakys skanų pertepimą paprastiems biskvitams su kondensuotu(virtu arba nevirtu)? 4u.gif  4u.gif

Grietine 40%+rududu- suplakti kartu
Grietinele uzvirti+rududu, ismaisyti ir atsaldzius per nakti saldytuve isplakti (ganasas)
Grietine+kondensuotas pienas (nevirtas), gal cia labiau meducio lakstams tinka, bet galit bandyt ir su biskvitu, manau bus skanu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksiuke @ 2011 01 18, 19:32)
Grietine 40%+rududu- suplakti kartu

o kaži kokiu santykiu? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti