Įkraunama...
Įkraunama...

Šparaginės ir kitokios pupelės

Aš šparagines pupeles, jei turiu jų labai daug užkonservuoju.

O apvirimas-tai į verdantį vandenį įdėjus pupeles apvirti 3 min. ir po to jau jas šaldyti.

Atsakyti
QUOTE(nireglina @ 2005 08 07, 21:39)
Turiu superinį receptą. Konservuoju pagal jį jau keli metai. visi labai giria. Tinka ir kitoms daržovėms.
Žalias pupeles sudėti į stiklainius. Aš naudoju užsukamais dangteliais. Gerai prigrūsti. Dar įdėti česnako, lauro lapelių. karčiųjų pipirų.
Marinatas- 7 stiklinės šalto vandens, 1stiklinė acto, 6 šaukštai cukraus, 3 šaukštai druskos. Marinatą pilti ant pupelių. Stiklainius dėti į puodą. Uždėti dangtelius, bet neužsukti.Nuo užvirimo kaitinti 15-20 min. Užsukti dangtelius. Aš stiklainius palaikau 1-2 dienas šiltai apklotus.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai ačiū! Išbandžiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2006 07 20, 20:02)
na negi niekas nežino??  unsure.gif

bandžiau pati kažką galvoti, nes užsivertus tom šparaginėm pastaruoju metu karsta.gif

apviriau parūgštintam vandeny kokias 2 min, po to merkiau staigiai į šaltą, ir į kamerą, kažin, gerai?  g.gif

laukiu 'paprotinimo'... rolleyes.gif


as saldau sviezias....

Greitos salotos:
virtos sparagines, pomidorai, prieskoniai, svogunai, majonezas thumbup.gif
p.s.viskas pjaustoma stambiai.....
Atsakyti
O per kiek laiko tos sparagines pupeles pilnai uzsimarinuoja? Kada jau galima jas valgyti?
Atsakyti
o gal zinote ka daryti su sojos pupelem g.gif Uosvis augina, tai prase suzinot receptu kaip jas vakuot :ax
Atsakyti
QUOTE(nireglina @ 2005 08 07, 21:39)
Turiu superinį receptą. Konservuoju pagal jį jau keli metai. visi labai giria. Tinka ir kitoms daržovėms.
Žalias pupeles sudėti į stiklainius. Aš naudoju užsukamais dangteliais. Gerai prigrūsti. Dar įdėti česnako, lauro lapelių. karčiųjų pipirų.
Marinatas- 7 stiklinės šalto vandens, 1stiklinė acto, 6 šaukštai cukraus, 3 šaukštai druskos. Marinatą pilti ant pupelių. Stiklainius dėti į puodą. Uždėti dangtelius, bet neužsukti.Nuo užvirimo kaitinti 15-20 min. Užsukti dangtelius. Aš stiklainius palaikau 1-2 dienas šiltai apklotus.

Planuoju šį receptuką išbandyti ir kilo klausimėlis 4u.gif pupeles geriau pjaustyti ar ne???
Atsakyti
as darau nepjaustytas smile.gif Trauki pagaliuka ir valgai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nireglina @ 2005 08 07, 21:39)
Turiu superinį receptą. Konservuoju pagal jį jau keli metai. visi labai giria. Tinka ir kitoms daržovėms.
Žalias pupeles sudėti į stiklainius. Aš naudoju užsukamais dangteliais. Gerai prigrūsti. Dar įdėti česnako, lauro lapelių. karčiųjų pipirų.
Marinatas- 7 stiklinės šalto vandens, 1stiklinė acto, 6 šaukštai cukraus, 3 šaukštai druskos. Marinatą pilti ant pupelių. Stiklainius dėti į puodą. Uždėti dangtelius, bet neužsukti.Nuo užvirimo kaitinti 15-20 min. Užsukti dangtelius. Aš stiklainius palaikau 1-2 dienas šiltai apklotus.

Kas cia per kartieji pipirai g.gif
ir beje marinatas reikia virti ar tiesiog visus ingridiantus sumaisyti ir uzpilti ant pupeliu ir tada jau virti g.gif blush2.gif esu visiskai zalia marinavime tai todel ir nieko nezinau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jufka: 08 rugpjūčio 2007 - 12:44
aš ir šparagines pupeles marinuoju,
1 litrui:
1 valg. šaukštas acto(galima pilti tas kuris su prieskoniais yra)
1,5 vag. š. druskos
1 valg. š cukraus
truputi citrinos rugštelės
pipirai, lauro lapeliai, česnako, ir viska užverdu, po to užpilu ant šparagų
labai skanu ir gerai išsilaiko thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
aš šparaginėms pupelėms naudoju tokį pat marinatą kaip ir agurkams
Atsakyti
Gal turit receptuką šparaginių marinavimo, bet, kad nereiktų pasterizuoti. Labai man nepatinka ta procedūra. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(KAMANĖ @ 2007 08 09, 14:56)
Gal turit receptuką šparaginių marinavimo, bet, kad nereiktų pasterizuoti. Labai man nepatinka ta procedūra. ax.gif

Nu tai kad viršuj prieš porą žinučių yra toks receptas mirksiukas.gif
Atsakyti