Įkraunama...
Įkraunama...

Kiaušinienės & omletai

QUOTE(*Sindi* @ 2006 11 24, 13:37)
Visko neskaiciau,bet kiek permeciau,lyg ir nemaciau tokio paprastucio recepto.Tikiuosi nenubezdzioniavau kieno nors receptuko!O jeigu ir taip tai labai sorry!As tai omleta visada kepu tik su grietine,be jokio pieno ir be jokiu miltu.Tik kiausiniai, grietine ir druska.Kepu keptuveje su gabaliuku sviesto.Skanu!Su pienu ir miltais nepraktikuoju,nes nei man ,nei mano seimynai nepatinka.Su grietine daug skaniau! Su grietine gaunasi storas,grazus ir skanus:super O  paskui  visokiu priedu prideti galima pagal kiekvieno skoni ir fantazija mirksiukas.gif



Dariau pagal tavo receptą, tik dar pridėjau rūkytos dešrytės, prieskonių, o ant viršaus ferm.sūrio. Gavosi labai skanu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Noriu pasigirt ir as savo kiausiniene,nors manau,kad daugmaz panasu i visas kitas,bet vis vien mirksiukas.gif tai va,susipjausciau smulkiai svoguna,sukapojau cesnaka(irgi smulkiai),i kita inda supjausciau kvadratukas kumpeli,dar susitarkavau suri.Ikaitintoj keptuvej imetus gabaleli sviesto kepinau svoguna ir cesnaka(kol jie kepe isplakiau 7 kiausinius,i kuriuos idejau 2,5 sauksto miltu,stiklione pieno ir tarkuota suri).Kai svogunai graziai pagelto,idejau kumpeli,dar siek pakepiau ir suverciau kiausiniu plakini.Patikekit,isejo tikrai labai skani kiausiniene thumbup.gif tik kepant,nepamirskit visa laika maisyti,skanaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Jaunavedziu kiausiniene
Atpjaunam dvi batono riekutes, ispjaunam jose sirdeles formos skyle( darau tai su sausainiu formele) taip, kad riekele neperluztu ir liktu "mesos" is krastu.
Keptuveje ikaitinam sviestuko gabaleli, apkepam reikeles is vienos puse. Apverciam, i ispjauta skyle ileidziu kiausini, pabarstau pipiriukais ir prieskoniais. Keptuve uzdengiu. Kai kiausiniai iskepa ( nelieka skyscio) nevartomi, dedu i lekstutes, apibarstau smulkintais svoguniukais, petrazolem. Galima uzsideti pomidoru padazo.
Labai smagu tokiu patiekalu pamaloninti savo antraja puse! mirksiukas.gif
Atsakyti
Nezinau, ar jau kas nors aprasinejo toki recepta ar ne... gal nepasikartosiu:))
mano omletas arba patiekalas is kiausiniu tongue.gif vadintusi "saldytuvo tustinimo metas" biggrin.gif siaip labai sotu... ir dedami likuciai is saldytuvo:))

Vienu zodziu darau as taip:

Apkepu keptuveje svoguna, jei saldytuve randu mesytes kokios nuo vakar dienos (vistytes gabaliukai, kotletai, etc), tai pasmulkinu ir imetu prie svogunu... jei nera, tai ipjaustau mazais gabaliukais kokios rukytos desrytes, blogiausiu atveju smulkiais gabaliukais pieniskas desreles. Kol kepa paruosiu kiausinius: imu kokius 3-4, isplaku, ipilu siek tiek kefyro, idedu isspausto cesnako, druskos, krapu svieziu, itarkuoju siek tiek muskato riesuto... ir... itrupinu varskes arba fetos surio... jei varskes - tai bent puse pakelio... tada viska gerai ismaisau ir pilu ant pakeptos mesytes su svogunais... atsargiai su mentele ismaisau ir sumazinus ugni bei uzdengusi dideliu dangciu (kad uzdengtu pilnai, tada omletas pakyla) palieku kepti... jau bebaigiant kepti, ant virsaus isdelioju pomidoro riekeles, siek tiek pasudytas bei pabarstytas pipiriukais, dar uzdengiu ir kepu, kol pomidoras suminkstes......

viskas... tikrai skanu ir tikrai sotu... galima valgyti ir pietums ar kada beuzsimanytum... be to galima ir improvizuoti su kitais produktais... pvz varske ir spinatai...
Atsakyti
Man tai labai patinka toks skanestukas - duonoje kiausinis. Jis man rodos dar turi kaip "Pirato akis" pavadinima bigsmile.gif Visada ir vaikai labai megsta toki kiausinio kepimo buda. Paprasta ir labai skanu! thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Man skaniausi pusryčiai- omletas.(gal dėl greitumo).
Išplakti kelis kiaušinius, apvirti ir susmulkinti žiedynasi brokolį ir supjaustyti smulkiai kumpelį. Viską sumaišius kepti pabarsčius dar druskos ir pipirų. tongue.gif
Atsakyti
O man su daržovėm keptas skaniausia drinks_cheers.gif
Atsakyti
Omletas, kuri ismokau kepti dirbdama padaveja: supjaustyti svoguna pusziedziais, pusiau perpjauti pievagrybius, galima rukytos desrytes, ar kumpio ir viska deti i keptuve su trupuciu aliejaus. Kuomet apskrunda i keptuve supilti 2 ismustus kiausinius ir palaukti kol kiausiniai susitraukia, tampa nebeskysti. Tuomet uzbarstyti tarkuotu fermentiniu suriu ir pasauti i ikaitinta orkaite, kepti apie 10 minuciu. Omletas pasidaro purus ir issiputes, kaip kavineje smile.gif Skanumelis!
Atsakyti
Saldaine, mes irgi labai mėgstam kiaušinį batone (arba duonoje) thumbup.gif

O aš darau tokią: kiaušinienė su krabų lazdelėmis ir kepta duona...
Apkepinu mažais kubeliais pjaustytą duoną (skaniausia - juoda). Supjaustau krabų lazdeles, dar šiek tiek pakepinu. Tuomet įmušu paplaktus kiaušinius. Prieš baigiant kepti apibarstau tarkuotu sūriu (nebūtinai).
Psio smile.gif
p.s. kepu tik ant sviesto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magnifica: 27 birželio 2008 - 10:19
QUOTE(vinciune @ 2006 04 02, 12:55)
Sveiki!!!

  Jau kiek laiko is galvos neiseina omletas, kuri senais laikais mokyklos valgykloje valgydavau. Jis toks lekstej budavo kalades formos.Turiu omeny, gerai iskiles, kvadratiskai supjaustytas, purus, minkstas, sultingas.... bigsmile.gif ....ech, net dabar silpna darosi prisiminus....Bandziau ji pati keptis, bet visai nepavykdavo    cray.gif  Internete irgi nieko doro neradau. Gal kas isduotumet butent sio omleto receptuka?! help.gif



Jau gal neaktualu, bet aš tokį dažnai kepu- jis toks kaip pyragas, su plutele gaunasi, ir purus. Aš jį dar iš mokyklos laikų darbų pamokėlių atsimenu- irgi patiko, tai receptą iki šiol turiu, ir pagal jį kepu biggrin.gif - o buvo tai penktoje klasėje doh.gif doh.gif Va kiek ilgai nepasimiršta skonis, kaip čia kai kurios minėjote doh.gif Jis yra kepamas su varške ir grietine- daugiau jokių gudrių ingridientų nėra mirksiukas.gif

Taigi, receptas:

6 kiaušiniai

200 g varškės

pusė stiklinės grietinės.

truputis sviesto

galima dėti mėgstamų prieskonių

Kiaušiniai išplakami su druska. Supilama grietinė, sudedama labai gerai ištrinta varškė, ir viskas gerai išmaišoma. Keptuvėje ištirpinamas sviestas, ir supilamas į kiaušinienę. Tada viskas supilama į skardą ir kepama orkaitėje, kol gražiai apkeps. Iškeptas patiekalas puošiamas žalumynais.

Nežinau tiksliai, ar šį jūs turėjote omeny, bet ma regis, kad taip cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svytejimas ezero dugne: 04 liepos 2008 - 14:14
Nu va, išsikepiau pagal šitą receptą, bo apetitas pakilo čia viską skaitant cool.gif

Tik kol kepė užsiėmiau neatidėliotinais darbo reikalais, ir jį pamiršau, tai truputį negras gavosi lotuliukas.gif Šiaip turi gautis šviesesnis, mažiau apskrudęs. Fotkinau su telefonu, tai dėl nuotr. kokybės -atsiprašau..


user posted image


Prieš tai kažkas minėjo biskvitinę kiaušinienę- tai gal ją irturėjo omeny, tas kas ieškojo recepto- bet man biskvitiniai dalykai, ir viskas, kas iš plaktų baltymų, niekada nesigauna- gal kad orkaitė nesandari ir labai sena... Tai aš kepu šitą, ji irgi tokia stora- čia supjaustyta, nuotraukoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svytejimas ezero dugne: 04 liepos 2008 - 17:29
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 07 04, 18:22)
Nu va, išsikepiau pagal šitą receptą, bo apetitas pakilo čia viską skaitant  cool.gif

Tik kol kepė užsiėmiau neatidėliotinais darbo reikalais, ir jį pamiršau,  tai truputį negras gavosi lotuliukas.gif  Šiaip turi gautis šviesesnis, mažiau apskrudęs. Fotkinau su telefonu, tai dėl nuotr. kokybės -atsiprašau..
user posted image
Prieš tai kažkas minėjo biskvitinę kiaušinienę- tai gal ją irturėjo omeny, tas kas ieškojo recepto- bet man biskvitiniai dalykai, ir viskas, kas iš plaktų baltymų, niekada nesigauna- gal kad orkaitė nesandari ir labai sena... Tai aš kepu šitą, ji irgi tokia stora- čia supjaustyta, nuotraukoje.



o tokios porcijos keliems valgytojams uztenka?ir kokio dydzio formoje kepi?
smile.gif
Atsakyti