Įkraunama...
Įkraunama...

Kiaušinienės & omletai

Aš ką tik kepiau ir, aišku, apsivalgiau tokio patiekalo (anyta pamokino): varškės sūrį supjaustyti kvadratėliais ir jį užpilti kiaušo, miltų bei pieno plakiniu. Aš dar česnako įmečiau. Kepiau orkaitėje. Tikrai lb skanu ir paprasta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2009 05 13, 13:54)
Aš ką tik kepiau ir, aišku, apsivalgiau tokio patiekalo (anyta pamokino): varškės sūrį supjaustyti kvadratėliais ir jį užpilti kiaušo, miltų bei pieno plakiniu. Aš dar česnako įmečiau. Kepiau orkaitėje. Tikrai lb skanu ir paprasta  thumbup.gif

niam niam...seile jau tysta.......
Atsakyti
Ateinu vel su omletu blush2.gif Ideja nusigvelbiau nuo Sroves, kuri antruos patiekaluos ja idejus buvo..(aciu smile.gif ) na tik omleta truputi pagal save pakoregavau:

user posted image

Bulves susipjausciau mazais kubeliais ir kartu su svogunu bei sonine pasikepiau gerai.Paprieskoniavau ir uzpyliau kiausinio plakiniu :4 dideli kiausiniai , 8 v.s.vandens ir daug krapu .Uzdengiau ir kepiau apie 15 min ant silpnos ugnies.(Po poros min sudejau smulkiai pjaustytus pomidorus ant virsaus .)

P.S.labai skanu, labai sotu tik kita karta butinai pora saukstu miltu i kiausinius dar desiu ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 17 gegužės 2009 - 18:32
QUOTE(aguonele @ 2009 05 17, 19:29)
Ateinu vel su omletu  blush2.gif Ideja nusigvelbiau nuo Sroves, kuri antruos patiekaluos ja idejus buvo..(aciu  smile.gif ) na tik omleta truputi pagal save pakoregavau:

[img]http://s41.radikal.ru/i093/0905/25/435e43932b17.jpg[/i


Aš,panašiai darau,tik aš naudoju virtas bulves,česnaką,porą.
O,visą kitą darau taip pat.
Noriu tik paklausti,kuriam tikslui dėsi į kiaušinius miltus? 4u.gif
Pasidalink. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 05 17, 22:28)
Noriu tik paklausti,kuriam tikslui dėsi į kiaušinius miltus? 4u.gif
Pasidalink. 4u.gif

mano mociute darydavo visa laika tokius omletus, kad iki dabar dar pagalvojus seiles kaupias ... ir ji dedavo visada miltu.Man su miltais maisyti kiausiniai skaniau blush2.gif ir ne taip liesa..
Atsakyti
paiimi keletą kiaušinių, išplaki, įdedi truputėlį cukraus ir išmaišai, įmerki į jį batoną (iš abiejų pusių) ir dedi įkaitinton keptuvėn, apie 1-2min pakepi . užsibarstai cukraus ir patiekalas paruoštas wub.gif
Papildyta:
paiimi keletą kiaušinių (aš tai naudoju 2 kiaušus ant dviejų riekučių duonos), įdedi pipirų, druskos ir galima paplakti arba ne. paiimi duonos ir apkepi įkaitintuose riebaluose iki paskrudimo, išpli kiaušinių masę ant duonos. kiaušinių kraštukams pakepant apverti duoną kita puse, iškepus duonos nuogoji nugarėlė įtrinama česnaku . wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 05 17, 19:29)
Ateinu vel su omletu  blush2.gif Ideja nusigvelbiau nuo Sroves, kuri antruos patiekaluos ja idejus buvo..(aciu  smile.gif ) na tik omleta truputi pagal save pakoregavau:

as daznai dar paprikos idedu, mums labai skanu smile.gif
Atsakyti
As labai megstu svelnu omleta.
Imu kiausinius (kiek, priklauso kiek zmoniu norite pamaitinti), isplaku juos su 2 saukstais majonezo, trupuciu pieno ir saukstu miltu ir i lieju visa plakini i ikaitinta keptuve. Jis bekepdamas labai smarkiai issipucia. Iskepes buna labai svelnaus skonio ir konsistencijos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 05 17, 19:29)
Ateinu vel su omletu  blush2.gif Ideja nusigvelbiau nuo Sroves, kuri antruos patiekaluos ja idejus buvo..(aciu  smile.gif )

nors omletų nemėgstu, bet atrodo velniškai skaniai blush2.gif
aš tą Srovės idėją (vokiška kiaušinienė ar kažkaip panašiai) ir įsiminiau, bet niekiap išbandyt nesiruošiau.. kol su vyru visai netyčia kepdami kiaušinienę, prikepėm dau svogūnų su česnakine sprandine irvirtų bulvių kubeliais... nu žodžiu tąkart valgiau sklaniausią kiaušinienę per visą gyvenimą blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 06 26, 23:19)
nors omletų nemėgstu, bet atrodo velniškai skaniai blush2.gif
aš tą Srovės idėją (vokiška kiaušinienė ar kažkaip panašiai) ir įsiminiau, bet niekiap išbandyt nesiruošiau.. kol su vyru visai netyčia kepdami kiaušinienę, prikepėm dau svogūnų su česnakine sprandine irvirtų bulvių kubeliais... nu žodžiu tąkart valgiau sklaniausią kiaušinienę per visą gyvenimą blush-anim-cl.gif

aciu 4u.gif bet pastebejau viena, kartais bileka sudejus gaunas tokie patiekalai kad negali sustoti valgyti ax.gif mes dabar atostogose tokiu omletu prisivalgem thumbup.gif paprastumas buvo tame, kad viska pakepindavo ant aliejaus ir labai stiprios ugnies( mesyte, svogunus, sampinjonus ir t.t.) pildavo tik kiausinio plakini be nieko ir gale suriu uzbarstydavo thumbup.gif
Atsakyti
pagelbekit prasau verysad.gif kaip apverst omleta kad jis nesubyretu ? verysad.gif jau baigiu prarast kantrybe.. doh.gif kepu kepu ir dar ne kart neisejo apverst kad nesubyretu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aurelijyte @ 2009 06 30, 10:29)
pagelbekit prasau  verysad.gif  kaip apverst omleta kad jis nesubyretu ?  verysad.gif  jau baigiu prarast kantrybe..  doh.gif  kepu kepu ir dar ne kart neisejo apverst kad nesubyretu  doh.gif

as jeigu nededu miltu man irgi retai kada pavyksta graziai apversti ax.gif nors kazkiek kad graziau atrodytu imanoma su tokiu ploksciu irankiu-mentele..
Atsakyti