Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

QUOTE(jolita123 @ 2007 02 24, 23:17)
Kadangi kur rasiau niekas man nepasufleravot kur tu braskiu gauti g.gif Nuvaziavau i kauno senukus ir radau pirkti . Braskes vadinasi RUGIA. Bet idomiausia kad neraso kaip ant lietuvisku seklu pvz. svyrancios, remontantine, ar kaip kitaip. Pavaizduotos vazone, o ant kitos puses parasyta cituoju:Tai derlinga , salciui atspari, ir po ziemos atzelianti AVIECIU ( cia visai nesupratau, nes ant pokelio braskes)rusis.  Kagi pabandysiu schmoll.gif


RUGIA yra žemuogės. Pati auginau. Neblogos, derlingos, neleidžia ūsų, remontantinės, bet tikrai nesvyrančios.
Atsakyti
QUOTE(zmonele @ 2007 02 24, 22:26)
Va, as Kaune Senukuose irgi maciau braskes, kur parasyta: Tai derlinga , salciui atspari, ir po ziemos atzelianti AVIECIU rusis. Bet tai nesupratau prie ko cia tos avietes g.gif


va taip ir buna su tom lietuviskom vertimo etiketem - pasesi ir isdygs obelis lotuliukas.gif
Atsakyti
Atsitiktinai radau žurnalą, kuriame rašė apie tą polietileninę "rankovę". Jei kam įdomu ir padės - "Sodo spalvos" 1999m. Nr.5 ax.gif Rašo, kad tais indais gėlių bokštams prekiauja "Shetelig", tik nežinau ar ir dabar blush2.gif
Atsakyti
Merginos,per kiek laiko sudygsta braškės ir žemuogės?
Atsakyti
Per dvi savaites sudygsta,jei ne pilnai,tai bent kelios pradzia rodo.
Atsakyti
Bent mano tai sudygo nors tiek paguodos. Bet kad taip isdurtu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
O mane išdūrė verysad.gif doh.gif Išlindo daigeliai,galvojau braškės...Apsidžiaugiau ir apsigyriau blush2.gif blush2.gif O pasirodė,kad tai ne braškės visai buvo doh.gif doh.gif doh.gif Sėdi mano jau kokias tris savaites ir nejuda,tai turbūt joms jau kaput verysad.gif
Atsakyti
Kas patars ar dabar galima persodinti (na perkelti į kitą vietą) braškes?
Kaip braškėms patinka juodžemis? 4u.gif
Atsakyti
Gal kas patars, ar dar galima tręšti braškes? mūsiškės po žiemos labai prastai atrodo...
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 05 16, 09:06)
Gal kas patars, ar dar galima tręšti braškes? mūsiškės po žiemos labai prastai  atrodo...

aš visada braškes trešiu pavasarį o dar kartelį per patį žydėjimą
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2006 09 05, 09:05)
Juk esama panasiu augalu,kuriu vieni valgomi,kiti ne.Taip ir cia.Sie augalai labai zemi,tinkami alpinariumuose,loveliuose sodinti. Ir uoga ne kabo,o virsuneje prilipus,matoma is virsaus.Zydi geltonai.Siuo metu irgi zydi,mezga uogytes.


Kai vaikai buvom, eidavom į mokyklą pro vieną namą, kurio šeimininkai buvo pasodinę tų dekoratyvinių žemuogių palei gyvatvorę.
Na negi iškęsi nepasiraškęs? smile.gif))))

Visi maži mes jų ragavom. Labai neskanios. Nežinau ar nuodingos, bet kartokos ir nemalonaus skonio.

Bet užtat gražu labai smile.gif


Regila, kaip manai, ar balkone auginant remontantines braškes, jas galima tręšti biohumuso skystimu? Laistyti trąšomis nenoriu, o maistinių medžiagų lovelyje greitai nebelieka, ir pačios braškės atrodo apverktinai.

Pirkau du metus iš eilės aš po porą vazonų. Pirmą vasarą bandžiau tik tame dekoratyviame vazone ir palikti, pakabinusi. Pradžioje buvo kaip žadėta, bet iki pirmų uogų.
Antrą vasarą eksperimentuodama jau nepalikau vazone (pirkau Maksimoje už 7,50lt) bet pakabinau didoką lovį, bet ir jame neilgai grožį ir žiedus rodė. Trūksta maisto matomai.

Merginos!O tose labai gražiose nuotraukose, kur braškės tiesiog kaskadais svyra, padaromas montažas - prikišama primezgusių braškių šakelių kad foto gražus gautųsi, ir perkamumas padidėja. (fotografas apsakojo) smile.gif))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rima*: 27 gegužės 2007 - 23:12
O kokiomis trąšomis tręšiate braškes?
Atsakyti