Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

QUOTE(faustina @ 2008 06 30, 18:24)
Sveikos,pirkau ir as tu viokliniu braskiu 5 kerelius.Tai dab gyvi liko tik 2. doh.gif Nezinau kas joms netiko g.gif Ir useliu neleidzia tie like kereliai.Viena zydi 2 ziedeliais. ax.gif Bet tokiais smulkuciais.Ir vieta atrodo nebloga parinkau vakaru puseje.Kazkas netinka matyt...

Tai gal kokia liga uzpuole ar jei zeme derlinga, tai buna, kad po ja tokie dideli vabalai Kurkliai gyvena, jie saknis nukanda doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uoga3: 01 liepos 2008 - 00:11
QUOTE(uoga3 @ 2008 07 01, 01:11)
Tai gal kokia liga uzpuole ar jei zeme derlinga, tai buna, kad po ja tokie dideli vabalai Kurkliai gyvena, jie saknis nukanda doh.gif

Na kad ligos nematyt.Tie 2 kereliai tamsiai zali,kaip ir turi but.O zeme kaip cia pasakius.Iskeliau is ten narcizus ir kt geles ir paruosiau braskems vieta.Is darzo zemes dadejau. Pamacius bobule kad braskes nyksta dar salietros pabarste. rolleyes.gif Bet nepadejo joms islikt.Kaip jau bus taip.Kaimyne pirko,tai irgi keikias tiesiog.Na neauga ir pas ja nunyko 2 ar 3 braskes. g.gif ax.gif Kurkliu lervu neradau.
Atsakyti
QUOTE(faustina @ 2008 07 01, 11:27)
Na kad ligos nematyt.Tie 2 kereliai tamsiai zali,kaip ir turi but.O zeme kaip cia pasakius.Iskeliau is ten narcizus ir kt geles ir paruosiau braskems vieta.Is darzo zemes dadejau. Pamacius bobule kad braskes nyksta dar salietros pabarste. rolleyes.gif Bet nepadejo joms islikt.Kaip jau bus taip.Kaimyne pirko,tai irgi keikias tiesiog.Na neauga ir pas ja nunyko 2 ar 3 braskes. g.gif  ax.gif Kurkliu lervu neradau.

Pas mane visos 10 auga thumbup.gif . Bet gal vieta gera. Jos visa diena ant saulutes pieveleje. Kai karsta buvo, tai kas diena laisciau truputi. O dabar nelaistau. Tik parisau usiukus, kad i virsu stiebtusi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uoga3: 01 liepos 2008 - 13:23
O kodel mano braskes usu neleidzia g.gif ? Uogu yra, usu nera. Ar buna tokiu , kurios apskritai usu neaugina?
Atsakyti
o man kai kurie leidžia ūsus, o kiti ne...Bet tie kur be ūsų - tai uogos .. thumbup.gif

turiu tokius du braškynėlius - tai jau 4 tokius bliudelius priskynėm iš šio vieno, nes kitas dekoratyvių braškių, nieko gero - keisiu į normalias...

[attachmentid=148658]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 01 liepos 2008 - 14:41
Aciu visoms uz info sunglasses2.gif , taigi nusprendziau toliau auginti savo braskytes ir nesukti galvos vacation4.gif , mano labai skanios tik labai puna, ypac po lietaus schmoll.gif , gal ka patarsite ???
Atsakyti
sveikutės 4u.gif

ar nupjaunat lapus kai baigiasi uogos, mano antrametės braškės.
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2008 07 01, 15:41)
o man kai kurie leidžia ūsus, o kiti ne...Bet tie kur be ūsų - tai uogos ..  thumbup.gif

turiu tokius du braškynėlius - tai jau 4 tokius bliudelius priskynėm iš šio vieno, nes kitas dekoratyvių braškių, nieko gero - keisiu į normalias...

[attachmentid=148658]

Koks fainas braskynas. kiek jame daigu telpa? O ar bandei braskes augint dideliuose vazonuose. Idomu ar butu derlius ir ar galima i vazonus perkelt jau rudeni. O gal geriau pavasari?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrinekuoja: 01 liepos 2008 - 15:36
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2008 07 01, 15:35)
Koks fainas braskynas. kiek jame daigu telpa? O ar bandei braskes augint dideliuose vazonuose. Idomu ar butu derlius ir ar galima i vazonus perkelt jau rudeni. O gal geriau pavasari?


Ne, vazuose nebandžiau. Tam aptvarėlyje tilpo gal koks 15 krumelių.... Bet super braškės, labai skanios... Per parodą pavasarį pirkau kelių rušių po 5 krūmelius ir susodinau į "Senelio kompostą", ten su mėšlu ir t.t. kompostas - tai pati žavėjausi kaip žydėjo, na ir pasmalyžiaujam trise mes vis... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 01 liepos 2008 - 15:40
Saulyte, grazus tavo braskynelis. Tik turbut nelabai patogu uogas rinkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(viktesi @ 2008 07 01, 18:45)
Saulyte, grazus tavo braskynelis. Tik turbut nelabai patogu uogas rinkti? g.gif


kodėl nepatogu? juk jo skersmuo na max 2 metrai... Pasiekiu vidurį iš visų pusių...
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif braškiautojos. Pernai rudenį pasisodinau braškių iš savų senųjų krūmų. Pavasarį dar ir iš sesers gavau fliancų. Pastarosios buvo sukrovę nemažai žiedų, bet patarė daugumą nuskabyti, kad patys krūmai gerai įsitvirtintų naujoj vietoj. Taip ir padariau. Visa lysvukė, ir rudenį, ir pavasarį sodintų, gražiai žydėjo. Šalnų pavojaus metu dengiau agroplėvele naktimis. Puoselėjau ir tikėjausi uogų. O še tau magaryčių, nesikeikus, uogų dydis sulig žemuogės, viena kita tik didėlesnė. O lapai, nors karvę ganyk, vešlūs, gražūs. Sudurnavojo tos braškės ir mane labai nuvylė verysad.gif . Uošvė liepia raut, sako "išsigimėlės kažkokios" (įsivaizduojat,kaip skaudu pomidorai2.gif ), o sesuo - laukt kito pavasario, lapus dabar nupjovus.
Prašau patarimo. mastau.gif Tai ką gi man dabar daryt? aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAPO: 03 liepos 2008 - 09:21