Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

QUOTE(Sigute*** @ 2008 07 16, 11:03)
Taigi savaime suprantama, juk braškės ir per žiemą maisto medžiagas eikvos iš grunto, o pomidorams liks, kas liks... mirksiukas.gif

Pas mane šalia auga agurkai,nesiskundžiu derliumi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Apie agurkus nežinau, gal jiems tinka?
Atsakyti
O aš ir galvojau, kad sodint toj pusėj kur agurkai. Ten pas mane kažkaip vietos daugiau. Aš mat tokia daržininkė schmoll.gif , kad pas mane puse šiltnamio tuščia( pirmais metais tik). Šiltnamis 10 m. ilgio tai gal viskam užteks.
Atsakyti
Vakar labai nustebau,pamačiųsi vijoklines braškes.Jokios jos vijoklinės.Aišku,jei žaisime,kabinsime ūsus,skaitysis kaip vijoklinės.Puikiausiai leidžia ūsus,tie ūsai leidžia šaknis ir vienas ūsas jau su žiedais.Ir patys kereliai pilni žiedų,vienas jau žydi.Aišku,kad čia bus remontantinės braškės ir valgysime uogas iki šalnų. mirksiukas.gif Ir visas mandrumas.Žiedai jau didesni nei pirmi buvo,gal atsigaus uogos.Buvau jau išsigandųsi kad čia ššššššššš. blush2.gif Tik įsitikinau,kad joms reikia atokaitos ir daug saulės.Nes 3 kelmelius pasodinau atokaitoje,o kitus 3 labai užgožė gėlės ir vynuogė.Tai šie tai skursta. g.gif Reikės atsargiai su žemėmis persodinti. g.gif
Atsakyti
kiek girdėjau, tai berods nuo šiandien pradeda Babtų medelynas prekiaut braškių daigais. Kadangi vėlyvų braškių daigų neturiu iš kur gaut, nes pas visus tik ankstyvos, tai žadu važiuot nusipirkt, ale sako po 0,8Lt kainuoja - brangoka...
Atsakyti
QUOTE(Akrila @ 2008 07 22, 09:43)
kiek girdėjau, tai berods nuo šiandien pradeda Babtų medelynas prekiaut braškių daigais. Kadangi vėlyvų braškių daigų neturiu iš kur gaut, nes pas visus tik ankstyvos, tai žadu važiuot nusipirkt, ale sako po 0,8Lt kainuoja - brangoka...

Manau kad už geros veislės kerelį tai nėra didelė kaina.Aš ir turguj ir Florexlitoj tai tikrai brangiau mokėjau.O Pandora tikrai labai gera vėlyva veislė. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sausine @ 2008 07 22, 08:12)
Manau kad už geros veislės  kerelį tai  nėra didelė kaina.Aš ir turguj ir Florexlitoj tai tikrai brangiau mokėjau.O Pandora tikrai labai gera vėlyva veislė. smile.gif

Vat butent, geriau sumoketi 8Lt uz normalias braskes, negu 80Lt uz "tipo vijoklines". Auga tu usu vis daugiau ir ilgi jie, bet reik terliotis su jais raisioti, tvirtinti. Dar virsutiniuose alpuose zieduku nebuvo pas mane, idomu, kaip jie uogas laikys. O gal tik si vasara prasta joms, gal kitais metais bus grazesnis vaizdas. Nu lauksiu as dar tu stebuklu ant savo tvoros lotuliukas.gif Bet pazadu, kad kitais metais pirksiu ir paprastu braskiu. Ar jau siais reiketu isigyti? Gal kas galite pasakyti kokios veisles saldzios ir dideles uogos buna? Gal zinote kur pirkti Kauno ribose? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Babtų medelyne, aplink Kauną .. ir jau nuo šiandien. Po 0,8Lt ( 80 cnt )
Atsakyti
Vietiniam laikrašty skaičiau - auginanti pardavimui braškes moteris gyrė Marmelada veislę. Sakė pirkėjai labai perka dėl saldumo.
Atsakyti
QUOTE(uoga3 @ 2008 07 22, 14:15)
Vat butent, geriau sumoketi 8Lt uz normalias braskes, negu 80Lt uz "tipo vijoklines". Auga tu usu vis daugiau ir ilgi jie, bet reik terliotis su jais raisioti, tvirtinti. Dar virsutiniuose alpuose zieduku nebuvo pas mane, idomu, kaip jie uogas laikys. O gal tik si vasara prasta joms, gal kitais metais bus grazesnis vaizdas. Nu lauksiu as dar tu stebuklu ant savo tvoros lotuliukas.gif  Bet pazadu, kad kitais metais pirksiu ir paprastu braskiu. Ar jau siais reiketu isigyti? Gal kas galite pasakyti kokios veisles saldzios ir dideles uogos buna? Gal zinote kur pirkti Kauno ribose? 4u.gif  ax.gif

Uoga,o aš nerišu tų ūsų.Dauginsiu geriau,lai leidžia ūsus,bus nors nemažai remontantinių braškių.Kam tų vijoklinių.Man atrodo ant tų kabančių ūsų niekada nebus uogų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga3 @ 2008 07 22, 15:15)
Vat butent, geriau sumoketi 8Lt uz normalias braskes, negu 80Lt uz "tipo vijoklines". Auga tu usu vis daugiau ir ilgi jie, bet reik terliotis su jais raisioti, tvirtinti. Dar virsutiniuose alpuose zieduku nebuvo pas mane, idomu, kaip jie uogas laikys. O gal tik si vasara prasta joms, gal kitais metais bus grazesnis vaizdas. Nu lauksiu as dar tu stebuklu ant savo tvoros lotuliukas.gif  Bet pazadu, kad kitais metais pirksiu ir paprastu braskiu. Ar jau siais reiketu isigyti? Gal kas galite pasakyti kokios veisles saldzios ir dideles uogos buna? Gal zinote kur pirkti Kauno ribose? 4u.gif  ax.gif

Man iš "normalių" sodo braškių pačios geriausos yra Honey,jos ankstyvosios,ir dar iš vėlyvųjų Pandora ir Pegasas.Kiek esam visokių auginę -šitos labaiusiai patiko,labai derlingos,stambios ir skanios. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2008 07 22, 16:48)
Uoga,o aš nerišu tų ūsų.Dauginsiu geriau,lai leidžia ūsus,bus nors nemažai remontantinių braškių.Kam tų vijoklinių.Man atrodo ant tų kabančių ūsų niekada nebus uogų? g.gif

Bet straipsnio nuotraukoje buvo aukstai kabanciu braskiu, tai as vis dar tikiuosi. Niu kaip sakoma viltis durniu motina, o tevas Teleloto... lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti