Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

4u.gif aš tai palieju dilgėlių raugu... kai tik jos gerai suveša ( bet dar nežydi), prirenku kiek tik įmanoma apglėbti, gerai sukapoju ir užpilu vandeniu.. po gerų poros saviačių ( dažniausiai nuo oro priklauso), jau ir laistau.. taip ir pomidorus ir agurkus tuo tirpalu lieju ir braškėm kliūna:) blush2.gif
P.S. Įdomu, regila nebars čia manęs? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriro: 16 kovo 2009 - 15:16
O kaip tos vijoklines braskes, gal kuri auginat, kaip tik galvoju uzsisakyti, tik ar nebus cia reklaminis triukas g.gif
Atsakyti
biggrin.gif klausykite, aš sugalvojau šiemet savo braškes ta plėvele užklot, bet braškės jau susodintos... o tai tą plėvelę taip ir klot ant žemės ar kaip? g.gif
Atsakyti
Merginos, o Vilniuje kuri nors auginate balkonines remontantines braskes? Gal turite parduot ugliuku? 4u.gif
Atsakyti
sveikos, mamytes, radau internete svetaine www.vijoklines-braskes.lt ar kas nors siuntetes is ten braskytes ? ax.gif
Atsakyti
Merginos, braškių ar gėlių, ko norėsit, ko turėsiu- galėsiu atvežti į Kauną, Vilnių. Susidarys toks užsakymas, kad apsimokės važiuot-atvešiu...ir net ne vieną kartą, jei tik bus norinčių. Galit pradėt dairytis po visą tinklapį: www.sodai.lietuvoje.com
O vijoklinėmis braškėmis nesižavėkit. Braškė neturi ūselių, kuriais galėtų kopti į viršų. Ji dažniau gali svirti..
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 03 17, 15:48)
Merginos, braškių ar gėlių, ko norėsit, ko turėsiu- galėsiu atvežti į Kauną, Vilnių. Susidarys toks užsakymas, kad apsimokės važiuot-atvešiu...ir net ne vieną kartą, jei tik bus norinčių. Galit pradėt dairytis po visą tinklapį: www.sodai.lietuvoje.com
O vijoklinėmis braškėmis nesižavėkit. Braškė neturi ūselių, kuriais galėtų kopti į viršų. Ji dažniau gali svirti..

o man tai patiko tos braškės tiesa jos pas mano sodo kaimyną,bet aš jų noriu ir sau,o tai jų gal pigiau turit???nei 5 daigai už 39lt
Atsakyti
O as labai noriu braskiu kurios veda iki pat salnu,bijau turguje pirkti,geriau pas zinomus pardavejus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2009 03 17, 13:53)
O kaip tos vijoklines braskes, gal kuri auginat, kaip tik galvoju uzsisakyti, tik ar nebus cia reklaminis triukas g.gif

Taip tai reklaminis triukas. Tokios tikrai neužauga Lietuvoje. Tai tiesiog geros remontantines braškės duodančios 2-3 derlius iki šalnų. Tvora nei viena braškė pati nelaipioja, kiekviena daigelį reikia pritvitinti. Pernai pati buvau susigundžiusi. Nuo vieno daigelio priaugo ir prigijo 8 kelmiukai po 3 daigus (Čia tos "Mont Everest"). Apskritai nesigailiu kad pirkau - pabandyti jas auginti buvo idomu.
Atsakyti
labai noriu auginti pora vazoneliu braskiu balkone..
gal galite patarti kokia veisle geriausia sodinti? kada reikia sodinti?
buciau labai dekinga blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes, ir as tokiu braskiu i balkona noreciau, tik neisivaizduoju kur gauti daigeliu. Kazin ar turguj bobulytes turetu tokiu? jei isiulys tokiu, kurios tik darze dera? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2009 03 21, 16:34)
labai noriu auginti pora vazoneliu braskiu balkone..
gal galite patarti kokia veisle geriausia sodinti? kada reikia sodinti?
buciau labai dekinga  blush2.gif

Auginu braškes ir žemuoges balkone 4 metai.
Geriausios yra tos, kur duoda vaisius iki šalnų - remontantinės (žemuogės kultūrinės irgi duodančios vaisius iki šalnų). Jei norite brangiau pirkite pagal reklamą laikraštyje, jei pigiau - turguje, pas medelynų, uogynų prekiautojus. Žemuoges galite sėti iš sėklų. jos jau pirmais metais duoda puikų derlių.
Tik:
Braškėms, žemuogėms reikia šviesos, trašos, drėgmės ir jos geriausiai žiemoja lauke įsodintos į žemę..
Atsakyti