Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

labas ryts merginos,

atsiprasau uz kvaila klausima, bet kai pirma kart brazke stuuriu tai bijau n nusigrybaut. AR jau galima ravet pernai persodintas braskes- nu nuimt senus lapus, purent zeme ar dar per anksti? ir dar girdejau kad zmones dengia agro plevele pavasari kad uogos greiciau butu, ar jau galima ar dar anksti? vakar paziurejau zeme jau atsilusi purenasi..
Atsakyti
Kam labai norisi tų Mount Everest, kurias reklamuoja, galesiu pora kelmelių Vilniuje už simbolinę kainą (1Lt uz daigą) atiduot. Tik reikia palaukti, kol jos atsibus ir užsakyt iš anksto - vešiu iš sodo. Pernai pirkau ir prisiauginau daigų - nerišau aukštyn, o prilenkiau prie žemės (buvo gaila džiūstancių ir degančių saulėje šaknelių).
Atsakyti
laba, merginos gal patarsit i kokio dydzio ir gylio vazonus galima sodinti tas svyrancias braskes, uzsisakiau zada pirmadieni jau atvezti ax.gif reikia vazoniukus ruosti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(milereta @ 2009 04 03, 11:22)
Kam labai norisi tų Mount Everest, kurias reklamuoja, galesiu pora kelmelių Vilniuje už simbolinę kainą (1Lt uz daigą) atiduot. Tik reikia palaukti, kol jos atsibus ir užsakyt iš anksto - vešiu iš sodo. Pernai pirkau ir prisiauginau daigų - nerišau aukštyn, o prilenkiau prie žemės (buvo gaila džiūstancių ir degančių saulėje šaknelių).


bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif nuooooooooriu smile.gif O jos cia tos vijoklines svyrancios? Ar balkone idomu pakabinus vazoneli augtu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tinneorama @ 2009 04 04, 09:43)
laba, merginos gal patarsit i kokio dydzio ir gylio vazonus galima sodinti tas svyrancias braskes, uzsisakiau zada pirmadieni jau atvezti ax.gif reikia vazoniukus ruosti mirksiukas.gif

Maždaug sprindžio aukščio ir pločio Vienai braškei.. Tada jos gerai jaučiasi. Pernai saviškę buvau pasodinusi i kibirą. Šiemet irgi planuoju į kibiriuką, ne taip išdžiūsta balkone.
Žemuoges auginau kibirėliuose nuo majonezo, tai joms truputį trūko vietos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milereta: 04 balandžio 2009 - 11:06
QUOTE(ita2 @ 2009 04 03, 10:27)
atsiprasau uz kvaila klausima, bet kai pirma kart brazke stuuriu tai  bijau n nusigrybaut. AR jau galima ravet pernai persodintas braskes- nu  nuimt senus lapus, purent zeme ar dar per anksti? ir dar girdejau kad zmones dengia agro plevele  pavasari kad uogos greiciau  butu, ar jau galima ar dar anksti? vakar paziurejau zeme jau atsilusi purenasi..

Ravėti jau laisvai gali,aš jau praeitą sekmadienį truputi papurenau. g.gif O agroplėvelę gali degti kada nori,nors ir per žiemą gali laikyti uždengųsi.Pas mane tos svyrančios braškės(remontantinės gal daugiau nei svyrančios schmoll.gif ) šiltnamyje prabuvo uždengtos su agroplėvele visą žiemą. mirksiukas.gif Tai praeitą sekmadienį jau mačiau užuomazgas žiedų. mirksiukas.gif Nežinau ką rasiu rytoj? g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 04 04, 16:24)
Ravėti jau laisvai gali,aš jau praeitą sekmadienį truputi papurenau. g.gif O agroplėvelę gali degti kada nori,nors ir per žiemą gali laikyti uždengųsi.


aš vienais metais irgi buvau per žiemą uždengusi, iki pat žydėjimo uždengtos buvo. Bet tais metais buvo tokios stiprios šalnos buvo, kad nušalo primieji žiedai net po agroplėvele verysad.gif Tai visvien braškių labai anksti nesulaukėm.
Atsakyti
aciu merginos uz atsakymus, ryt einu ravet ir dengti 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos , siandien atsiunte braskes, na daigeliai lyg ir nieko lauksim rezultatu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tinneorama @ 2009 04 07, 18:00)
sveikos , siandien atsiunte braskes, na daigeliai lyg ir nieko lauksim rezultatu biggrin.gif

iš kur užsakinėjai? Gal iš čia? O gal kuri kita iš to tinklapio užsisakinėjot? Kažkaip norim pamėginti (vis įlendam ten, pasižiūrim - matyt, to puslapio reklama veikia lotuliukas.gif ), bet keistas man tas psl g.gif Dar parašyta "GARANTIJA. Savaime suprantama, kad jei, išskirtiniu atveju, per 120 dienų ar bent per 5 mėnesius nesulauksite raudonų uogų, kurias galėsite skinti nuo „braškių medžio“, jums tereikės mus informuoti laišku, kuriame nurodysite savo sąskaitos numerį ir mes grąžinsime pinigus, kuriuos sumokėjote už braškių daigus", bet nėra jokių adresų: nei paprasto, nei elektronio, kur galima būtų kreiptis, jei pvz kiltų kokie nesusipratimai ar klausimai g.gif Ar kuri turit patirtį su užsakymais iš to puslapio?
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 04 08, 08:08)
iš kur užsakinėjai? Gal iš čia? O gal kuri kita iš to tinklapio užsisakinėjot? Kažkaip norim pamėginti (vis įlendam ten, pasižiūrim - matyt, to puslapio reklama veikia lotuliukas.gif ), bet keistas man tas psl g.gif Dar parašyta "GARANTIJA. Savaime suprantama, kad jei, išskirtiniu atveju, per 120 dienų ar bent per 5 mėnesius nesulauksite raudonų uogų, kurias galėsite skinti nuo „braškių medžio“, jums tereikės mus informuoti laišku, kuriame nurodysite savo sąskaitos numerį ir mes grąžinsime pinigus, kuriuos sumokėjote už braškių daigus", bet nėra jokių adresų: nei paprasto, nei elektronio, kur galima būtų kreiptis, jei pvz kiltų kokie nesusipratimai ar klausimai g.gif Ar kuri turit patirtį su užsakymais iš to puslapio?

taip is cia, su pastininku kalbejau tai sake dauk pernai uzsisakinejo tai nuomones labai ivairios ax.gif
Papildyta:
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 04 08, 08:08)
iš kur užsakinėjai? Gal iš čia? O gal kuri kita iš to tinklapio užsisakinėjot? Kažkaip norim pamėginti (vis įlendam ten, pasižiūrim - matyt, to puslapio reklama veikia lotuliukas.gif ), bet keistas man tas psl g.gif Dar parašyta "GARANTIJA. Savaime suprantama, kad jei, išskirtiniu atveju, per 120 dienų ar bent per 5 mėnesius nesulauksite raudonų uogų, kurias galėsite skinti nuo „braškių medžio“, jums tereikės mus informuoti laišku, kuriame nurodysite savo sąskaitos numerį ir mes grąžinsime pinigus, kuriuos sumokėjote už braškių daigus", bet nėra jokių adresų: nei paprasto, nei elektronio, kur galima būtų kreiptis, jei pvz kiltų kokie nesusipratimai ar klausimai g.gif Ar kuri turit patirtį su užsakymais iš to puslapio?

taip is cia, su pastininku kalbejau tai sake daug pernai uzsisakinejo tai nuomones labai ivairios ax.gif
Papildyta:
atsiprasau, kazko cia manes labai daug pasidare lotuliukas.gif
Atsakyti
o senus lapus braškių nukarpyti?
Atsakyti