Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

QUOTE(Agnele @ 2006 07 20, 12:12)
Nežinau kokia pas mane veisle, ale žydi gražiai, bet vaisių nėra
Blyn po 7 lt už žydintį žiedelį kaip ir nemažai blink.gif


Manyčiau, kad nors ir brangiau mokėti, bet geriau daigelius iš žinomų firmų pirkti, nes turgaus bobulytės labai dažnai būna, kad apgauna pinigus sumoki, kaip už itin gerą veislę, o nusiperki š... ir derliaus nėra ir pinigai ,,išmesti,,.Nors ne į temą, bet man taip su tulpėmis buvo pirkau turguje gražiausių spalvų po tris gumbelius, o pavasarį kai pražydo, tos senos tarybinių laikų raudonos tulpės, o buvau pirkusi bene 5 rūšių ,va tai ir turgus. Aišku, kur pardavinėja, gėlininkai mugėse ar ir turguje ,kurie tuo užsiiima, šitie šitai nedaro, jie paradavinėja sąžiningai, duoda patarimus, kaip augalaą auginti ir t.t.
Atsakyti
sveikos braskiu augintojos, jau ruosiu lysvele braskems. kas ravesit braskes, gal galetumet atiduoti nereikalingu usu. man siaip nedaug reikia- vaikui uogu kad butu paragaut. reikia Vilniuje, gal kokiam Pavilny soda turinciu atsirastu- nereiktu is toli vest. dar ne dabar, bet po menesio kokio. is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
labuka 4u.gif atleiskit jei ne i tema bet gal kas turit nebrangiai parduot Remontandinių braskiu daigeliu? buciau labai dekinga ar gal zinot kur gaut? 4u.gif
Atsakyti
Plyta,remantantiniu braskiu daigu turiu.Kai tik bus galimybe pavaziuot iki Kauno arba perduoti-galesiu pranesti.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2006 07 31, 22:51)
Plyta,remantantiniu braskiu daigu turiu.Kai tik bus galimybe pavaziuot iki Kauno arba perduoti-galesiu pranesti.


oi kaip aciu lauksiu baisuliausiai bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2006 07 31, 21:51)
Plyta,remantantiniu braskiu daigu turiu.Kai tik bus galimybe pavaziuot iki Kauno arba perduoti-galesiu pranesti.

man irgi reiketu ax.gif. bet jas kaip supratau reikia pavasari sodint?
po kiek parduotum?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zave: 01 rugpjūčio 2006 - 11:18
Pavasari jau galima tiketis kokios uogeles, pasodinus is rudens.
Didesnes:3 vnt-1Lt.Mazesniu uzdedam daugiau uz ta suma.
Atsakyti
Regila,regila tai as kokiu 30 daigiuku tikrai iemu clap.gif 4u.gif o jei daug turi tai ir 60 paimsiu.tai labai laukiu is taves ziniu,nepamirsk manes blush-anim-cl.gif 4u.gif
Atsakyti
as paimciau irgi kokiu 30 didesniu daigeliu. kada galima tiketis gauti?
Atsakyti
Nera laiko nulekus skaiciuot kiek yra braskiu,kadangi dziaugiames palieje svarbiausius..turim namie sunku ligoni,kurio ne akimirkai negalima palikt be prieziuros.90vnt nesusidarys(per abi) bet kazkiek tikrai bus.Kai ka zinosiu daugiau-pranesiu.I sarasus abi itraukiau..
Atsakyti
ziurekit kokios braskes bigsmile.gif wub.gif . kaip jos cia susodintos kazin g.gif
user posted image
Atsakyti
Merginos,turiu nuvilti-remantantiniu braskiu nebus..nes ta dalis paprasciausiai neatlaike sios vasaros salygu..Net nemaniau,kad tokia padetis su jomis..bet detaliai paziurejus-nusivyliau pati..Is anksto pranesu.Zemuoges beveik nenukentejo.
Atsakyti