Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

man bendradarbe sake duos koki kereli to "stebuklo" tai galesiu ivertinti smile.gif
Atsakyti
Aš pas mamą prisirinkau tų "vijoklinių" ūsų - pilna žemė prisidauginus biggrin.gif

O uogos skanios vasarą, nes rudenį jau kai saulės mažai, tai aišku kad jos yra rūgštokos - iš kur gi tam saldumui rastis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2009 04 16, 17:01)
O uogos skanios vasarą, nes rudenį jau kai saulės mažai, tai aišku kad jos yra rūgštokos - iš kur gi tam saldumui rastis  4u.gif

na kad ir rugstesnes rudeniop, bet vis uogos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aneizza @ 2009 04 16, 22:01)
na kad ir rugstesnes rudeniop, bet vis uogos  4u.gif


va būtent, ir savos, be chemikalų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2009 04 16, 22:29)
va būtent, ir savos, be chemikalų  thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Na va žydi jau remontantinės braškės šiltnamyje. mirksiukas.gif Bet dabar mąstau-šiltnamis,tai uždarytas.O kaip bitelė jas apdulkins?Teks man turbūt su vatos gabaliuku eiti dulkinti? blush2.gif Nesu to dariųsi............. g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 04 17, 11:27)
Na va žydi jau remontantinės braškės šiltnamyje. mirksiukas.gif Bet dabar mąstau-šiltnamis,tai uždarytas.O kaip bitelė jas apdulkins?Teks man turbūt su vatos gabaliuku eiti dulkinti? blush2.gif Nesu to dariųsi............. g.gif

o jos nesavidulkes?
Atsakyti
QUOTE(aneizza @ 2009 04 17, 11:28)
o jos nesavidulkes?

Vat ir aš to nežinau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 04 17, 11:34)
Vat ir aš to nežinau? g.gif

na jei bitutes neatskris tai ir suzinosi smile.gif bet as manau kazkaip, kad joms bituciu ir nereikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aneizza @ 2009 04 16, 22:01)
na kad ir rugstesnes rudeniop, bet vis uogos  4u.gif

ai bus gerai, tas rugstesnes su sampu inkat tongue.gif

QUOTE(IngridaB @ 2009 04 17, 11:27)
Na va žydi jau remontantinės braškės šiltnamyje. mirksiukas.gif Bet dabar mąstau-šiltnamis,tai uždarytas.O kaip bitelė jas apdulkins?Teks man turbūt su vatos gabaliuku eiti dulkinti? blush2.gif Nesu to dariųsi............. g.gif

neatsibos vis su vtike lakstyt biggrin.gif

QUOTE(aneizza @ 2009 04 17, 11:39)
na jei bitutes neatskris tai ir suzinosi  smile.gif  bet as manau kazkaip, kad joms bituciu ir nereikia  smile.gif
man irgi taip atrodo, nors tiksliai nzn g.gif
Atsakyti
siandien tuguje nusipirkau kakokiu rozine spalva zydinciu, krentanciu braskiu smile.gif jauciu isdure mane juodai lotuliukas.gif ta moteryte vis kartoja, kad jos dekoratyvios, o as vis klausiau ar uogu bus ir ar jos valgomos lotuliukas.gif nieko nesupratau ka ji man norejo pasakyti nes vis kartojo kad sodinciau i vazoneli ir pamatysiu kaip graziai kris, nu cirkas zodziu
Atsakyti
QUOTE(aneizza @ 2009 04 18, 20:33)
siandien tuguje nusipirkau kakokiu rozine spalva zydinciu, krentanciu braskiu  smile.gif  jauciu isdure mane juodai  lotuliukas.gif  ta moteryte vis kartoja, kad jos dekoratyvios, o as vis klausiau ar uogu bus ir ar jos valgomos  lotuliukas.gif nieko nesupratau ka ji man norejo pasakyti  nes vis kartojo kad sodinciau i vazoneli ir pamatysiu kaip graziai kris, nu cirkas zodziu


Manau neišdūrė. Aš 4 metus auginu ružavai - raudonai žydinčią braškę, o perteklių išdovanoju ar parduodu. Braškė dekoratyvinė. Uogas valgyti galima, tik jos rūgštenės ir truputi ilgesnės formos. Dera iki šalnų.
Atsakyti