Įkraunama...
Įkraunama...

Visi į gamtą! Kepsniai, šašlykai, marinatai

Aš įdėjau naminės obuolių košės, obuolienės ar kaip kas vadina...
Atsakyti
Na įkišiu ir aš čia savo trigrašį biggrin.gif
Mes visada šašlykus darome taip: supjaustome kubeliais -> apibarstome prieskoniais skirtais šašlykams -> pilame vyno acto, citrinos rugsties truputeli -> pripjaustome svoguno šiek tiek, ir daug česnako -> paliekame pasimarinuoti, o kita diena užpilame alumi smile.gif labai skanu

Kažkada šašlykus darydavome su krapais, bet su alumi skaniau mums smile.gif
Atsakyti
blush2.gif perskaiciau visus pasisakymus,nesu marinavusi bet maciau ir dar jusu komentarus pasiskaicius galvoju daryt taip,sakykit ar neperdaug indigirentu biggrin.gif bus prideta blush2.gif
mesyte kiaulienos,marinuosiu majoneze,mesmale permalti cesnako,svoguno,saslikams skirti prieskoniai,citrinos sulciu,garstycios,lauro lapas,truputis pamidoro padazo.laikysiu 3-4h,pries kepant idesiu 1sauskta aliejaus,kad graziai apskrustu.
kaip manot ar neperdaug visko,nors mano fantazijoje atrodo skaniai turetu buti,pirma kart marinuosiu nesinoretu raudonuoti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gvidaa: 01 gegužės 2006 - 11:06
QUOTE(gvidaa @ 2006 05 01, 12:05)
blush2.gif perskaiciau visus pasisakymus,nesu marinavusi bet maciau ir dar jusu komentarus pasiskaicius galvoju daryt taip,sakykit ar neperdaug indigirentu biggrin.gif bus prideta blush2.gif
mesyte kiaulienos,marinuosiu majoneze,mesmale permalti cesnako,svoguno,saslikams skirti prieskoniai,citrinos sulciu,garstycios,lauro lapas,truputis pamidoro padazo.laikysiu 3-4h,pries kepant idesiu 1sauskta aliejaus,kad graziai apskrustu.
kaip manot ar neperdaug visko,nors mano fantazijoje atrodo skaniai turetu buti,pirma kart marinuosiu nesinoretu raudonuoti ax.gif


Marinuok drasiai wink.gif as irgi kartais labai prifantazuoju ir gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
perskaičiau viską, bet į mano receptą neradau. siūlau pasigaminti ir tikrai nieks nenusivyls.
kiaulienos sprandinė 1 kg,
1-2 citrinas, 5 pomidorai( geriau prinokę, minksti)
4-6 skiltelės česnako, majonezo, prieskoniai

mėsytę supjaustom, pomidorus supjaustom ir dedam į mėsą, išsunkiam visas citrinas ir vieną iš jų susmulkinam, česnaką supjaustom, dedam majonezo 200 gr, prieskonių. paskui savo rankytėmis viską minkome, jei majonezo mažokai dar įdedame, mėsa turi plaukioti. palaikome per naktį. ir viskas, kitą dieną marš prie laužo ....
Atsakyti
Kepem dz. slyvas apvyniotas rukyta sonine ant griliaus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 05 gegužės 2006 - 18:51
O aš darau kepsniukus, užpilu šašlyko prieskonių Santa Maria(1 kg. -2 pokeliai), pripjaustau svogūno, ir po 4 val. jau galima kepti. Paprasta, greita, skanu.
Atsakyti
As dazniausiai marinatus darau is aliejaus, garstyciu, majonezo, kecupo + prieskoniai+ cesnakas, kartais darau tik vienu is isvardintu komponentu, o kartais ir pamiksuoju mirksiukas.gif
Megstu, kad ta mesyte keptu su tokiu kaip padazu, tada man ji sultingesne gaunasi

labai megstu prie grilyje keptos mesytes morku ir cesnaku salotas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 06 gegužės 2006 - 17:47
Mergaitės, prašau parašyti, kaip pamarinuoti skaniai svogūnus prie šašlykų? Kavinėse būna tokie skanūs, ne per aštrūs...Labai noriu
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2006 05 12, 18:19)
Mergaitės, prašau parašyti, kaip pamarinuoti skaniai svogūnus prie šašlykų? Kavinėse būna tokie skanūs, ne per aštrūs...Labai noriu


'nusišperinau' iš restorano, kai dirbau prieš 100 metų biggrin.gif

reikia svogūnus supjaustyti ypač plonai (aš tai darau su el.pjaustykle), sudėti į kiaurasamtį ir perlieti verdančiu vandeniu iš arbatinuko tiesiai. Leisti nusivarvėti ir marinuoti.
Aš marinuoju jau ne iš restorano repertuaro:
citrinos sultys+cukrus+druska. Pilu trupučiuką alyvų aliejaus ir dedu žiupsnelį šviežių krapų (nebūtinai, bet skonis ypač puikus).

Taigi, o svogūnų perliejimo vandeniu esmė tame, kad dingsta aitrumas, jie paminkštėja, gali kabinti šaukštais- nenebūna tokio stipraus kvapo ir aštrumo.
Pabandyk- nenusivilsi tikrai 4u.gif
Atsakyti
Ačiukas wub.gif O prieš kiek laiko juos pamarinuoji?
Atsakyti
Draugė svogūnų marinavmui naudoja "Sprite". Man tai skaniau tradiciniai, su actu schmoll.gif be tuos "limonadinius" mano vyras laaaabai mėgsta biggrin.gif
Atsakyti