Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie krikštynas

liabukas
savo dukryte zadam krikstyti vasara
ir noreciau jau ta proga pasodinti medeli..
gal kuri per kriktynas vaikuciu esate sodinusi?suteiktumem informacijos kur kaune galima butu nusipirkti medeli? 4u.gif
manau vaikui bus malonu kai zinos kad tas medelis yra pasodintas jai per jos krikstynas wub.gif
Papildyta:
o as zadu ir masina puosti ir dar paimti 2 vabaliukus(masinas)noriu kad vaikas bent foto matytu kokia grazi svente buvo jai..man vaiko krkstyvos svarbiau nei vestuves 4u.gif "baliaus"didelio nedarysim,taip minimaliai saslykai kaskiek uzkandos ir gerimai...aisku tortas biggrin.gif vaziuosi kur i gamta ,fotografa tai tikrai samdysim..leisim balionus i dangu su palinkejimais..nors laiko nemazai iki vasaros be tjau pradedu planus rasyti wub.gif
tik va beda turime neturim kriksto mamos..i kriksto tevelius noriu savo broli,tai sukam su vyru galva..kvieciau savo drauge mes su ja nuo mazes darugaujam ir tevai draugavo..bet ji nelabai nori but kriksto mama jai per daug atsakomybes bijo kad susipyksim kada..ir t t doh.gif
Atsakyti
QUOTE(svedyjona @ 2009 01 13, 11:25)
liabukas
savo dukryte zadam krikstyti vasara
ir noreciau jau ta proga pasodinti medeli..
gal kuri per kriktynas vaikuciu esate sodinusi?suteiktumem informacijos kur kaune galima butu nusipirkti medeli? 4u.gif
manau vaikui bus malonu kai zinos kad tas medelis yra pasodintas jai per jos krikstynas wub.gif


Mes medeli sodinom vieneriu metuku proga, pirkom Raudondvario medelyne, labai puikus personalas - patare koki rinktis, kuris garantuotai prigis thumbup.gif
http://www.kaunmu.lt...vario-medelynas
ir kainos ten yra puslapyje
Atsakyti
as dalyvausiu pusbrolio krikstynose ( nebusiu krikstamote) kaip deretu apsirengti ? tinka klasikines kelnes ir balti marskineliai ? ar suknute paparasta ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurrr: 06 liepos 2009 - 12:29
Sveikos, norėjau pasiteirauti, ar krikštynose visą vakarą turi vesti krikšto tėvai, jei nėra specialiai tam pasamdyto žmogaus?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Nors ir suplanavau krikstynas,bet vilti jau esu praradusi verysad.gif
Nemaniau,kad siais laikais taip sunku bus pakrykstyti vaika unsure.gif
Suplanavau data,nes turiu derintis prie brolio kuris bus kriksto tevas mano sunelio,taip pat su drauge ,kuri gyvena emiratuose(siuo metu ji dar Vilniuje)
Pradejau ieskoti baznycios,is pradziu Vilniaus centre,nes salia dirbu,ir ka Jus manote,Bernardinu baznycioje nera vietu,Sv.Kryziaus man pasake,kad si man nepriklauso,turiu kreiptis i savo parapija,nuvaziavom i Jeruzale nes cia gyvename,man pasake,kad jei esu nesusituokus baznycioje tai ir vaiko nereikia krykstyti blink.gif doh.gif vienu zodziu praradau vilti unsure.gif
prasau patarkite ka man daryti ,atideti nesinori,kur man kreiptis ,kiek i vokeli ideti ,pries tai duoti ar po to kai pakrykstys?
Lauksiu bet kokio patarimo aciu labai 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(belosneska @ 2009 08 06, 17:04)
Sveikos 4u.gif
Nors ir suplanavau krikstynas,bet vilti jau esu praradusi verysad.gif
Nemaniau,kad siais laikais taip sunku bus pakrykstyti vaika unsure.gif
Suplanavau data,nes turiu derintis prie brolio kuris bus kriksto tevas mano sunelio,taip pat su drauge ,kuri gyvena emiratuose(siuo metu ji dar Vilniuje)
Pradejau ieskoti baznycios,is pradziu Vilniaus centre,nes salia dirbu,ir ka Jus manote,Bernardinu baznycioje nera vietu,Sv.Kryziaus man pasake,kad si man nepriklauso,turiu kreiptis i savo parapija,nuvaziavom i Jeruzale nes cia gyvename,man pasake,kad jei esu nesusituokus baznycioje tai ir vaiko nereikia krykstyti blink.gif  doh.gif vienu zodziu praradau vilti unsure.gif
prasau patarkite ka man daryti ,atideti nesinori,kur man kreiptis ,kiek i vokeli ideti ,pries tai duoti ar po to kai pakrykstys?
Lauksiu bet kokio patarimo aciu labai 4u.gif  smile.gif


Sveika,
mes si sestadieni krikstysime savo sunu Visu Sventu baznycioje. Ji pagal gyvenamaja vieta mums nepriklauso. Kunigas labai malonus. Net nepasiteiravo ar mes priklausom jo parapijai. Klause ar esame eme sliuba. Pasake, kad ememe, pasiteiravome, o kodel jis klausia. Tai supratau, kad vaika butu leides krikstyti, tik butu su mumis pasikalbejes apie sliuba. pabandyk kreiptis i ta baznycia. Ji yra rudininku gatves gale, pries isvaziuojant is senamescio.
Atsakyti
QUOTE(belosneska @ 2009 08 06, 16:04)
Sveikos 4u.gif
Nors ir suplanavau krikstynas,bet vilti jau esu praradusi verysad.gif
Nemaniau,kad siais laikais taip sunku bus pakrykstyti vaika unsure.gif
Suplanavau data,nes turiu derintis prie brolio kuris bus kriksto tevas mano sunelio,taip pat su drauge ,kuri gyvena emiratuose(siuo metu ji dar Vilniuje)
Pradejau ieskoti baznycios,is pradziu Vilniaus centre,nes salia dirbu,ir ka Jus manote,Bernardinu baznycioje nera vietu,Sv.Kryziaus man pasake,kad si man nepriklauso,turiu kreiptis i savo parapija,nuvaziavom i Jeruzale nes cia gyvename,man pasake,kad jei esu nesusituokus baznycioje tai ir vaiko nereikia krykstyti blink.gif  doh.gif vienu zodziu praradau vilti unsure.gif
prasau patarkite ka man daryti ,atideti nesinori,kur man kreiptis ,kiek i vokeli ideti ,pries tai duoti ar po to kai pakrykstys?
Lauksiu bet kokio patarimo aciu labai 4u.gif  smile.gif


Del vokelio tai visada duodamas pakrikstyjus,dar negirdejau kad kas duotu pries,nebent gal duoda kad priimtu krikstyti,net nezinau g.gif
Atsakyti
Butinai nueisiu smile.gif
O kiek deti mazdaug i vokeli blush2.gif pries krikstynas duoti ar po? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(belosneska @ 2009 08 06, 19:37)
Butinai nueisiu smile.gif
O kiek deti mazdaug i vokeli blush2.gif pries krikstynas duoti ar po? smile.gif

aisku kad po krikstynu. o kiek reikes duoti gali net ir kunigas pasakyti. mums tik pasake kad kriksto tevelis paaukotu, t.y imestu pinigelius i tam skirta dezute
Atsakyti
QUOTE(belosneska @ 2009 08 06, 19:37)
Butinai nueisiu smile.gif
O kiek deti mazdaug i vokeli blush2.gif pries krikstynas duoti ar po? smile.gif


Duodama po kriksto, ir pinigelius aukoja kriksto tetis. 4u.gif Nors kai buvo sunelio krikstynos (zinoma ne viena tuo pat metu krikstijo), kai kurie net visai nieko nedave...
Atsakyti
Labas, as irgi visai pasimetus. Krykstyt noriu staciatikiu baznycioje, tacia siandien, atejus i viena, an pasake, kad uz 1 vaika 85 Lt reikia sumoketi net pries parenkant data. TAi apsisukau ir isejau sad.gif Kitoje baznycioje dave numeri Kunigo,jam paskambinau, taciau paaiskejo, kad vienas is krikstateviu privalo buti pravoslavas. O pas mane 3 vaikai, bei jau pakvieciau buti kriksto mama, katalike drauge sad.gif Vienu zodziu... jau nebezinau kaip ir ka daryti. Imti i kriksto mamas bet ka, nesinori... o kitaip negalima. sake kunigas kad galima jei jau nebus iseities krikstyti be kriksto tevu, taciau tai jau visai nepatinka man sad.gif Gal kas susidure? O gal kas zino kurioje cerkveje ir pas koki kunigeli galima pakrikstyti neatsizvelgiant i tikejima?
Atsakyti
QUOTE(belosneska @ 2009 08 06, 19:37)
Butinai nueisiu smile.gif
O kiek deti mazdaug i vokeli blush2.gif pries krikstynas duoti ar po? smile.gif

duodama po kriksto ir pinigeliu aukoja kriksto tetis...dabar kiek girdejau duodama 100lt
nors seip kiek kas gali tiek duoda... smile.gif
Atsakyti