Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie krikštynas

QUOTE(Fotografe @ 2010 08 11, 11:23)
Sveikos,
turiu klausimą - gal kas dalyvavote didesnio, jau pradinuko vaiko krikštynose?
Nelabai apsisprendžiu, kaip jį aprengti - ar tradiciniu kostiumu, nors jei karšta, tai tiesiog tamsiom kelnėm ir baltais marškinukais, nors labiausiai norėčiau - lininiais rūbais?
Ir kur jų galėtų būti? Vaikui gi, ne suaugusiam...
Blogiausia, kad reikia skubiai - savaitės bėgyje...
Ir ar tokiam dideliam vaikui vis tiek dedama skraistė?  g.gif

Mes krikstinome praeita savaitgali du savo berniukus, vienam ju metukai, kitam 6. Tai skraiste dedama jau beveik pabaigoj ceremonijos, dejo kunigelis abiems. Buvau pirkus tamsu kostiuma darzelio isleistuvems, tai juo ir rengem, tik buvo karsta tai svarko nemovem, tik liemene.
Man su kostiumu tai toks vyriskas atrode thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cvinga @ 2010 08 13, 13:17)
Krikstiju as savo mazyle, tai buvau nuejusi pas kuniga ir paklausiau del skraistes. Ji nebutina, sake svarbu, kad butu baltas drabuzelis smile.gif

na sita dalyka as girdejau kazkur kazkada nesenai, bet mums kunigas kai krikstynoms ruosem savo maziu sake kad privalomas dalykas, man labai keistai kad cia skirtingai krikscioniskos baznycios, va viena mamyte krikstyjo ne krikscioniskoje baznycioje tai tikrai nereikejo nezinau ten gal protestantiska g.gif
aISKU tai nebutinai turi buti skraiste bet gali buti ir drobes gabalas baltas (kaip kunigelis mums sake) 4u.gif
Atsakyti
Idomus straipsnis Krikstynoms
http://www.viskaskri...ndex.php?id=170
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Norėjau paklausti, ką dovanoti vaiko krikštatėviams per krikštynas? Gal kokių idėjų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Huba Buba @ 2010 09 02, 19:53)
Sveikos smile.gif

Norėjau paklausti, ką dovanoti vaiko krikštatėviams per krikštynas? Gal kokių idėjų? smile.gif

Mes dovanosime ranksluoscius siuvinetus, gal tokia praktiska dovanele, nesinori dovanot kazka, kas gules ir bus nenaudojama...
Atsakyti
QUOTE(Huba Buba @ 2010 09 02, 19:53)
Sveikos smile.gif

Norėjau paklausti, ką dovanoti vaiko krikštatėviams per krikštynas? Gal kokių idėjų? smile.gif

Dovanėlė prisiminimui su vaikučio nuotraukyte ir palinkėjimu:
user posted image user posted image user posted image
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Huba Buba @ 2010 09 02, 19:53)
Sveikos smile.gif

Norėjau paklausti, ką dovanoti vaiko krikštatėviams per krikštynas? Gal kokių idėjų? smile.gif


as mastau dovanoti issiuvinetas nosinaites su lotynisku uzrasu wink.gif dar variantas angeliukai, taip pat patiko ideja su siuvinetais ranksluosciais... manau, galima ir puodelius ar marskinelius su mazylio nuotrauka ar kokiu uzrasu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marikana: 04 rugsėjo 2010 - 14:10
kumos, koki kalba sakete gryzus is baznycios prie stalo? sunkaii man su kalbom, o reiks kazka pasakyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(egita_25 @ 2010 09 05, 20:02)
kumos, koki kalba sakete gryzus is baznycios prie stalo? sunkaii man su kalbom, o reiks kazka pasakyti  g.gif



Sakyk, kad ir trumpai, bet iš širdies ką nors. Geriau nei kažkokios dirbtinos ilgos kalbos.

Aš greitai krikštysiu labai mylimą leliuką, tai ir pasakysiu kaip jį myliu, kad labai džiaugiuosi jog man teko garbė būt jo krikšto mama ir kad prisidėsiu kaip galėsiu, kad jis išaugtų geru žmogum ir kataliku.

Atsakyti
QUOTE(vilniete5 @ 2010 09 07, 19:29)
Sakyk, kad ir trumpai, bet iš širdies ką nors. Geriau nei kažkokios dirbtinos ilgos kalbos.

Aš greitai krikštysiu labai mylimą leliuką, tai ir pasakysiu kaip jį myliu, kad labai džiaugiuosi jog man teko garbė būt jo krikšto mama ir kad prisidėsiu kaip galėsiu, kad jis išaugtų geru žmogum ir kataliku.

nu va, dekuj bent kokia uzuomina, nes bus sikt mikt pasimesiu ir vsio biggrin.gif
Atsakyti
O kam tos skraistes is viso reikia? Mano dukros krikstynos 11d. valdzia i rankas pereme anyta ir krikstamote (bus kartu su anytos 60m jubiliejum, klausiu ka man daryt, nes vistiek viskas uzsakyta, paruosta... jauciuos kaip kvailele uz kuria viska padaro kiti...), bet as tuose simboliuose nesigaudau... Su vaiko tevu issiskyre, niekad nebuvom zenoti biggrin.gif kriksto tevai nedermavoti.. brolis bus kriksto tevu, tas isvis nieko nesarina, nei domis ka kaip daryt ... zodziu, bijau, kad is viso to bus didelis fiasko, nors man svarbu tik mazyle pakrikstyt, nesvarbu baliai festivaliai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilniete5 @ 2010 09 07, 18:29)
Sakyk, kad ir trumpai, bet iš širdies ką nors. Geriau nei kažkokios dirbtinos ilgos kalbos.

Aš greitai krikštysiu labai mylimą leliuką, tai ir pasakysiu kaip jį myliu, kad labai džiaugiuosi jog man teko garbė būt jo krikšto mama ir kad prisidėsiu kaip galėsiu, kad jis išaugtų geru žmogum ir kataliku.


As lygiai tos pacios nuomones. Nepatinka man tie tostai svetimu kurti.. Tikrai nebutina but oratorium, keli sakinukus, kas tuo metu galvoje, ka jauti, ko linki ir pan. ax.gif
QUOTE(Murlyka @ 2010 09 08, 21:47)
O kam tos skraistes is viso reikia?

Del skraistes tai nera vieningos nuomones, aiskios baznycios pozicijos. Is vis labai sunku susigaudyti, kas tikri akcentai, kas jau mados reikalas. Manau, kad teisingiausiai ir paklausti kunigos, kuris krikstys mazyli. Kad po to nebutu nesusipratimu. O maza kas.. visokiu prie cvieko yra kunigu. unsure.gif

Atsakyti