Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie krikštynas

Sveikos,
Gal kas girdejot ka nors apie krikstynu apeigas organizuojamas "zaleso respublikoj" Vilniuje pagal visas senovines tradicijas?Prirasiau cia visur forume, bet nepavyksta rasti reikalingos info. Visi tik apie rumsiskes kalba 4u.gif Ir dar gal kas zino kur isigyti naturalaus biciu vasko zvake krikstynoms?Mugese matydavau, bet tada nereikejo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Rudaake2 @ 2011 10 02, 21:59)
Jeigu krikštysim 4 mėn. kūdikį spalio mėn., tai kaip suprantu reikalinga skraistė?
O kaip rengiatės jūs mamytės krikštydamos savo vaikelius? Ar dominuoja balta spalva?



Taip, skraiste reikalinga. gali netgi vaika aprengt paprastais, ne baltais rubeliais, o tik skraiste turet reikia- ji ir vadinama kriksto rubu
As ruosiuosi pasipuost per krikstynas smile.gif nu vistiek ir fotosesijai graziau ax.gif man grazu, ir nuotraukose graziai atrodo, kai visa seima apsirengus sviesiais rubais:baltais, smelio spalvos.Jei yra galimybe, galima ir su kriksto tevais pasiderint.Visada grazu, kai yra bendra visuma. Bet cia mano asmenine nuomone, juk ne rubai svarbiausia. Nors kita vertus, moteris visada nori graziai atrodyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ibis @ 2011 10 03, 12:33)
Taip, skraiste reikalinga. gali netgi vaika aprengt paprastais, ne baltais rubeliais, o tik skraiste turet reikia- ji ir vadinama kriksto rubu
As ruosiuosi pasipuost per krikstynas smile.gif nu vistiek ir fotosesijai graziau ax.gif man grazu, ir nuotraukose graziai atrodo, kai visa seima apsirengus sviesiais rubais:baltais, smelio spalvos.Jei yra galimybe, galima ir su kriksto tevais pasiderint.Visada grazu, kai yra bendra visuma. Bet cia mano asmenine nuomone, juk ne rubai svarbiausia. Nors kita vertus, moteris visada nori graziai atrodyt smile.gif


ačiū už atsakymą.
Dukrytę vistiek aprengsiu baltai, nes noriusi, kad tokią dieną dominuotų balta spalva. Man kažkaip krikštynos asocijuojasi su balta spalva.
Na o po bažnyčios bus galima perrengti ir kita spalva smile.gif
Atsakyti
Sveiki, norėčiau paklausti, ką reikėtų dovanoti per krikštynas? Gal kokių gėlių ar kokią dovanėlę vaikui ar tėvams?
Dar nesu susidūrusi su tuo, todėl reikėtų Jūsų patarimo.
Ačiū. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tin-tin @ 2011 10 04, 17:35)
Sveiki, norėčiau paklausti, ką reikėtų dovanoti per krikštynas? Gal kokių gėlių ar kokią dovanėlę vaikui ar tėvams?
Dar nesu susidūrusi su tuo, todėl reikėtų Jūsų patarimo.
Ačiū. smile.gif

dazniausiai dovanojama vaikui. tai gali buti bet kas,pagal kisene
Atsakyti
QUOTE(Tin-tin @ 2011 10 04, 17:35)
Sveiki, norėčiau paklausti, ką reikėtų dovanoti per krikštynas? Gal kokių gėlių ar kokią dovanėlę vaikui ar tėvams?
Dar nesu susidūrusi su tuo, todėl reikėtų Jūsų patarimo.
Ačiū. smile.gif

Savo vaikeli krikstijau 1,5 men., kai dar niekas nebuvo ateje aplankyti jo i namus, todel per krikstynas gavau daug geliu nuo sveciu - bet cia turbut labiau vaiko gimimo proga, o ne krikstynu proga. O vaikui sveciai prinese dovanu, aisku dazniausiai jos tilpo i voka...
Atsakyti
gal kas turite saldainių sulankstymo į popierėlius instrukciją? gavau popierėlius ir nesuprantu, kaip ten reikia sulankstyti.... ar reikia kur įkirpti...
būčiau labai dėkinga už patarimus
Atsakyti
Sveikos, mėnesio gale būsiu krikšto mama, tai dairausi čia, gal ką įdomaus atrasiu smile.gif

Įkišiu dar trigrąšį savo dėl balto rūbo krikštijamajam. Jei vaikelis aprengtas ne baltai, tuomet taip - baltos skraistės reikia, jei aprengtas baltai - tai norit dėkit skraistę, norit nedėkit - nėra būtina. Mes savo kūdikiukui neturėjom skraistės.
Kai kunigas krikštija vaiką, yra sakoma žodžiai apie baltą rūbą (sorry, nepamenu tiksliai tų žodžių). Seniau, kai žmonės gyveno vargingiau, vaikelį krikštynoms aprengdavo, kuom turėdavo. Tuomet ir buvo naudojama balta skraistė, kuri uždedama ant vaiko. Tiesiog dabar, galima sakyt, kaip ir tradicija liko apgaubti vaikelį balta skraiste, bet ta tradicija tikrai nėra privaloma.
Atsakyti
sveikos,

sakykit, ar reikia kazka padovanoti kriksto tevams nuo krikstasunio??
Atsakyti
QUOTE(Rudaake2 @ 2011 10 07, 12:23)
gal kas turite saldainių sulankstymo į popierėlius instrukciją? gavau popierėlius ir nesuprantu, kaip ten reikia sulankstyti.... ar reikia kur įkirpti...
būčiau labai dėkinga už patarimus

Nusipirkit kokių nors saldainių, kur užlankstyti, o ne užsukti popieriukai ir turėsit prieš akis vaizdinę priemonę. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dailele @ 2011 10 09, 15:57)
Nusipirkit kokių nors saldainių, kur užlankstyti, o ne užsukti popieriukai ir turėsit prieš akis vaizdinę priemonę.  4u.gif


aš taip ir padariau smile.gif saldainiukai jau sulankstyti smile.gif
Atsakyti
padekite koki uzrasa uzrasyt ant dezes kurioj bus laikomi krikstynu daiktai?
Atsakyti
QUOTE(vikute334 @ 2011 10 10, 13:32)
padekite koki uzrasa uzrasyt ant dezes kurioj bus laikomi krikstynu daiktai?


aš užrašiau:

Linkime, kad geri ir gražūs būtų žmonės,
Kuriuos tu sutiksi,
Kad visuomet būtų namai,
kuriuose Tavęs laukia.
Kad visuomet būtų rankos,
kurios nori tave apkabinti,
Tegul Krikšto žvakutės liepsnelė
niekada neužgęsta tavo širdyje.
Tegul apšviečia tavo kelią.
Atsakyti