Įkraunama...
Įkraunama...

Morengai

Viskas priklausys nuo apetito biggrin.gif essen.gif lotuliukas.gif O be to dabar dar visokių "rimtų" užsiėimimų susigalvojau , gyvenimo pertvarkymo iš esmės reikia, ir kuo skubiau doh.gif , nes traukinys vėluojančių nelaukia- o gyvenimas kaip tas traukinys.. O aš ir taip labai vėluoju unsure.gif ... Tai dabar stengiuosi energiją ties tuo daugiau koncentruoti- žinau, kad tik pradėsiu užsiimti tokiais smagiais dalykėliais kaip konditeriija- tai užliūliuos jie mane wub.gif Ir amen tada rimtiems gyvenimo planams lotuliukas.gif doh.gif
Ką jau kalbėti apie tai, kad pradėjusi skaityti apie visas čionykštes skanybes ir grožybes, ir pati jas gaminti, tokį pilvūzą užsiauginau, kokio gyvenime neturėjau- pusseserė nepažino- sako, nu reikia priprasti prie vaizdo- net nesitiki (mat aš visad buvau išskirtinė džiūsna, o čia -prašau thumbup.gif ). Rūbus visus pakeisti teko lotuliukas.gif Tai dabar biskį susilaikyti stengiuosi blush2.gif
Nors temas paskaitau ir šiaip- net jei pati nerašau -tik sėdžiu čia apačioje puslapio taip tyliai:4u:



Nu tikiuosi iki veykų nedingti , ir apetito neprarasti, bet ir rimtiems planams bei figūrai perdaug nepakenkti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2009 01 10, 00:13)
Nors temas paskaitau ir šiaip- net jei pati nerašau -tik sėdžiu čia apačioje puslapio taip tyliai:4u:


Ezereli tu apacioj puslapio netupek lotuliukas.gif o uzbek kartais pas mus i kepejeliu plepesius papletkavoti apie bet ka mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu kaip fainiai kad manęs kažkas pasigedo- taip sušildė wub.gif Jaučiuosi pamaloninta wub.gif ,

Va šiandien užsimaniau vėl morengų- tai sugalvojau spalvotus pagaminti, su sausų gėrimų milteliais nudažyti, nes iki kauno konditerinių dažų susiveikti neprisiruošiu- nu tai kiek aš esu bandžiusi į tuos morengus ko nors dėti lično- dažų kokių ar ko spalvai suteikti- tai tiek jie man visada guminiai gaudavosi, sunkiai džiūstantys, sunkiai tirštėjantis bezė ar dar kas - tiksliau nesigaudavo jie man.

Bus velykos, norėsiu geltonų-salotinių atspalvių morenginiam ar bezė tortui- o vat su kuo bedažau, vis man tie dažai suskystina, arba nedžiūsta su jais. Kažkada turėjau skystų tų dažų, iš tūtelių maksiminių, tai ir su jais ta pati situacija- mest laug reikėjo- bo kieta guma, tik apie dantis veliasi ir neskanu. tas pats ir su šitais gėrimų milteliais. Tai dabar net bijau, kad nusipirksiu dažų, nuvarysiu į kauną dėl jų, ir su jais tas pats gausis unsure.gif



Atsakyti
Ezereli , i moremgus geriau tinka sausi , milteliu tipo dazai , bet as turiu ir amerikansku , kurie laaaaabai tirstos konsistencijos , skysti nelabai tinka , nebent vos vos ilasinti , nes kiausinio baltymai namegsta dregmes schmoll.gif
Atsakyti
Cipciuk 4u.gif
klausimėlis,žinau kad,ne čia,bet...
Jeigu,iš imbierinių sausainių tešlos,as,daryciau pyragą{plokštainį}su įdaru.?{tiesiog
vieną pertepčiaui ir uždengčiau antąja}
Pasidalinkite savo patirtimi.AČIŪ.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 01 12, 01:11)
Cipciuk 4u.gif
klausimėlis,žinau kad,ne čia,bet...
Jeigu,iš imbierinių sausainių tešlos,as,daryciau pyragą{plokštainį}su įdaru.?{tiesiog
vieną pertepčiaui ir uždengčiau antąja}
Pasidalinkite savo patirtimi.AČIŪ.


Nori tikėk , nori ne , bet aš niekada dar nekepiau su imbieru jokių sausainių blush2.gif , net skonio nežinau schmoll.gif ......bet jei ta tešle tinkama pyragui , tai tik pagal savo skonį susigalvok įdarą .....( kaži , kas dera su juo ??? g.gif ).
Atsakyti
Cipciuk, :4u:esate nuostabus žmogutis.
Aš,galvoju ,iki pyrago ruošimo,turėsiu jau šviežių imbiero cukatų+kiaušinis+sutrintas bananas,puikiai tiks tai masei {įdarui}patarkite.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 01 12, 21:34)
Cipciuk, :4u:esate nuostabus žmogutis.
Aš,galvoju ,iki pyrago ruošimo,turėsiu jau šviežių imbiero cukatų+kiaušinis+sutrintas bananas,puikiai tiks tai masei {įdarui}patarkite.


Bus labai švelnus ir aromatingas idaras bigsmile.gif .....gabalėlio norėčiau essen.gif .....būtinai informuok kaip gavosi , reikia testi atradimą mirksiukas.gif
Atsakyti
Tik reik turėti minty, kad bananai gali labai pajuoduoti, jei įdaras su daug bananų ax.gif Nors vis tiek bus skanu, net jei pajuoduos ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image

dariau pagal sonatinos rezepta. labai liux ir super paprastai. kiek kartu kepiau- visada iseina traskus ir tokie kokie turi buti.
net keista kai perskaichius tema kai kurioms neiseina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babetta @ 2009 03 04, 11:16)
user posted image

dariau pagal sonatinos rezepta. labai liux ir super paprastai. kiek kartu kepiau- visada iseina traskus ir tokie kokie turi buti.
net keista kai perskaichius tema kai kurioms neiseina g.gif


Sakykit prasom...
Pagal Sonatina morengai be sirupo...ir atrodo daug paprasciau viskas darosi.. Tai koks skirtumas su sirupu ar tik su cukrum plakti baltymai? O tokiu beze be sirupo galima puosti tortus? ar toks nesilaikytu ir tik morengiukai gaunasi is jo?.. ax.gif blush2.gif
Aha pagalvojau nekaitinto nenoreciau bezo valgyti... schmoll.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivve: 04 kovo 2009 - 12:00
as kepu- man kazkaip iprastai- na pradejau teip ir sirupo dar nebandziau. vakar reikejo pasidaryti svechiams- bijojau experimentuoti. tik vietoj cukraus kaip ji raso- pasidariau cukraus pudra.
Atsakyti