Įkraunama...
Įkraunama...

Balti spuogeliai

as pati juos naikinu su adatele maza biggrin.gif buvo net paaky galvojau jau su fanaru liksiu bet aciu dievui viskas buvo gerai thumbup.gif bijociau kazkam patiket savo veida, jau viena kosmetologe paliko randeli tai nuo to laiko bijau ju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(braskinis_kokteilis @ 2008 05 31, 23:05)
g.gif  ar kaip namie panaikint, nes tiek pridiskutuota sitoj temoj, bet nieko konkretaus kaip ir nera  ax.gif




jei tie akmenukai akiu srityje tai nesiulyciau bandyti juos naikinti su adata namie,geriau jau pas kosmetologe nueit...
Atsakyti
pas mane buvo toks vienas prie akies, tai kokius metus baltavo. bet nieko nedariau, kazkaip bijojau prie akies list. bet dabar neseniai pats laukan islindo - net nieko daryt nereikejo ir visiskai nesimato, kad kas butu toj vietoj buve thumbup.gif dabar dziaugiuos kad anksciau pati nesugalvojau su adata knebinet, o tai dabar koki randeli tureciau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joguste: 02 birželio 2008 - 18:48
Sitie balti akmenukai. kitaip vadinami 'moliuskai'Tai gyvi padareliai.su kietu pavirsiumi ir skystu vidumi. Uzkreciami per krauja.
Mano vyras ju turi nemazai apie akis.Ilgai lakstem, daug kur buvom,naikinom. Bet jie ilgainiui ataugdavo. Juos iemus butina uzdeginti su jodu, tik taip juos uzdeginsit ir jie daugiau neataugs. \namie geriau sito nedarykite. o ir kosmetologe rinkites atsargiai. Nes nei viena pas kuria buvome, nezinojo,kad spuogeliai yra gyvi ir juos reikia su uzdeginti.
Atsakyti
QUOTE(vitalija... @ 2008 06 10, 14:26)
Sitie balti akmenukai. kitaip vadinami 'moliuskai'Tai gyvi padareliai.su kietu pavirsiumi ir skystu vidumi. Uzkreciami per krauja.
Mano vyras ju turi nemazai apie akis.Ilgai lakstem, daug kur buvom,naikinom. Bet jie ilgainiui ataugdavo. Juos iemus butina uzdeginti su jodu, tik taip juos uzdeginsit ir jie daugiau neataugs. \namie geriau sito nedarykite. o ir kosmetologe rinkites atsargiai. Nes nei viena pas kuria buvome, nezinojo,kad spuogeliai yra gyvi ir juos reikia su  uzdeginti.



o gal zinot kur gerai juos panaikintu ir neliktu randeliu ar panasiu blogybiu ?
Atsakyti
QUOTE(braskinis_kokteilis @ 2008 06 10, 15:14)
o gal zinot kur gerai juos panaikintu ir neliktu randeliu ar panasiu blogybiu ?

Bijau,kad kazkoks randelis vistiek liks.tik aisku laikui begant taps nepastebimas.
Mano vyrui sita malonuma atliks akiu gyd,kuris akies operacijos metu mano vyrui pasiule juos isnaikinti. Nes pas ji labai daug ir visi apie akis, labai skausmiga, todel darys su pilna narkoze. 4u.gif
Arba tiesiog, pagal rekomendacijas nuekite pas gera kosmetologe, su med issilavinimu ir paaiskinkit,kad kai trauks su adatele, kad po to truputeli jodo uzdegintu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braskinis_kokteilis @ 2008 06 10, 16:14)
o gal zinot kur gerai juos panaikintu ir neliktu randeliu ar panasiu blogybiu ?


Galiu parekomenduoti tikrai gera kosmetologe Kaune. Tokia Kristina " JOS KAPRIZUOSE" dirba. Turi mergina medicinini issilavinima, tai tau tikrai pasakys, ar cia miliumai ar moliuskai. Ir jei reikes, kokybiskai atliks procedura. Tikrai siulau pas ja nueiti thumbup.gif As jau isitikinau.
Atsakyti
Manau siuo atveju nereikia kosmetologu pagalbos, kadangi visai nesunku susitvarkyti pacioms, be to, tikrai saugiau, ramiau ir patogiau.
Tiesiog dezinfekuokite ta vieta ir su labai plona adatele padarykite skylute. Adata nekisama gyliai, tik pavirsiuje daroma skylute. Po to ta spuogeli tiesiog atsargiai stenkites isstumt, isspaust ir pan. Ir vel dezinfekuokite.
Pati tokiu turejau, isnaikinau ir jie nebeatsiranda. Tokie spuogeliai atsiranda del netinkamos mitybos, konsultavausi su savo kosmetologe, ji sake, kad jie nuo riebaus, kepto maisto. Taigi, pirmiausia aisku deretu mityba koreguoti.
Procedura nera nei labai skausminga, nei visai neskausminga smile.gif Man paprastai likdavo radonas sasiukas, zymele kazkokia likdavo, o veliau isnykdavo. Taciau buvo verta pakentet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2008 06 01, 09:20)
jei tie akmenukai akiu srityje tai nesiulyciau bandyti juos naikinti su adata namie,geriau jau pas kosmetologe nueit...


Man buvo du ant akies voko, nuejau pas kosmetologe darytis veido valymo, tai tu "akmenuku" net nepaliete.... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levereti: 18 birželio 2008 - 13:50
miliumai dezinfekuojami 3% vandenilio peroksido tirpalu,tada praduriama plona vienakrtine adatele.pradurus adatele miliumo viduri po keliu sek. pasirodo kraujo laselis.tada mechaniskai yra spaudziama.po isspaudimo miliumai yra vel dezinfekuojami vandenilio peroksidu.Lb tinka atlikti Darnsenbalio procedura.Uzgyja sasu,kuris nukrenta po poros dienu.
Atsakyti
QUOTE(vitalija... @ 2008 06 10, 13:26)
Sitie balti akmenukai. kitaip vadinami 'moliuskai'Tai gyvi padareliai.su kietu pavirsiumi ir skystu vidumi. Uzkreciami per krauja.
Mano vyras ju turi nemazai apie akis.Ilgai lakstem, daug kur buvom,naikinom. Bet jie ilgainiui ataugdavo. Juos iemus butina uzdeginti su jodu, tik taip juos uzdeginsit ir jie daugiau neataugs. \namie geriau sito nedarykite. o ir kosmetologe rinkites atsargiai. Nes nei viena pas kuria buvome, nezinojo,kad spuogeliai yra gyvi ir juos reikia su  uzdeginti.


o cia negali but arkute? g.gif nes esu girdejus kad tokia yra, tik nezinau aip atrodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(joguste @ 2008 06 22, 16:16)
o cia negali but arkute? g.gif nes esu girdejus kad tokia yra, tik nezinau aip atrodo  blush2.gif



ne erkute buna smakro srityje, kaip man kosmetologe aiskino, kazkaip savitas tas berimas buna kitoks smakro srityje.
O tie balti, taip kazkaip nesitiki, kad gyvi, apie toki dalyka tikrai negirdejau. pas mane vienas toks, kaip kosmetologe pavadino "miliumas" buvo, tai su spec adatele iseme ir neataugo.
Atsakyti