Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažomosios putos, kaukės

 Norejau paklausti jusu patarimo del plauku dazu. Noriu nusidazyti, o nezinau kokius pirkt sad.gif.

Buvau nusipirkus karta zoleliu pagrindu (L'oreal atrodo), tai visai nieko...spalva liko ta pati. Matyt, pas mane labai stipri plauku spalva (t. rudi), kad net dazai "nekabina".

Bandziau ir dazancias putas - laike tik kelis plovimus.

Zinoma, nenoriu, kad laikytusi spalva "amzinai" (kol nuaugs), bet nesinori ir greit nusiplaunanciu.
Atsakyti
L'oreal  tai turejo rezultatas matytis, jeigu ten dazai, o ne koks sampunas buvo...Man apskritai jie labiausiai patinka, kokybiski...Dar yra neblogi, nors ir visai pigus, Rubella - cia irgi dazai, plaukai zvilga, spalvos naturalios (bet as bandziau tik sviesius atspalvius, tai nezinau,  kaip su tamsesniais). O kokios spalvos tu nori - tiesiog ryskesnes ar pasviesinti?
Atsakyti
patarciau pirma karta nueiti i kipykla,ten atrasi ta spalva ,kuri tau tiks,tuo paciu galesi pasikonsultuoti apie kokybiskus dazus ir visa kita su kirpeja.nes manau,namie tikrai neiseis kokybiskas dazymas,aisq,jei moki dazyti,tada kas kita...
Atsakyti
As noriu tik pasiryskinti spalva, pvz daugiau i kastonine. Nes dabar daugiau i pilkuma...

Zvirbliuke o kur daziaus buvo kremas, o ne sampunas. Bandziau ir sampuna, tai efektas 0%.
Atsakyti
L'oreal Casting tik paryskina spalva, nekeicia jos kardinaliai. Dar zinau, kad kastoniniai atsplaviai visai neblogai gaunasi su Garnier, nors asmeniskai sitos firmos nemegstu...
jeigu eisi i kirpykla, eik i rimta, nes kitaip tau tik pakis palete ir paklaus, tai kokia saplva dazyt?  >:(
Atsakyti
kažkur skaičiau įdomų straipsnį, ką sako tam tikra spalva nudažyti plaukai, dabar tepamenu, kad raudona splava reiškia, kad moteris nori radikaliai pakeisti gyvenimą, ruošias tai kaitai, perversmui, blondinės trokšta kitų dėmesio, švelnumo, nėra labvai pasitikinčios savim ir t.t., juodaplaukės , atrodo, byloja apie pasitikėjimą, užsispyrimą  :smile.gif ir t.t.
Mano mama šviesindavo plaukus "Recital" firmos dažais ir niekada nenusivildavo wink.gif.O aš tedažiau "Wella" vienąkart gyvenime, bet , kadangi nenoriu nuolat jų dažyti, o ataugus galams atrodo baisiai ir reikia daug laiko, kol jie visai nuaugs :smile.gif, tai jau ačiū, apsieisiu :smile.gif.
Pamenu, pas mus buvo grupiokė, kuri eksperimentavo su visokių spalvų plaukų dažais (reikia žinoti, keliais tonais šviesesniu ar tamsesniu verta dažyt, kiek žinau, dažant šviesiau iškart nenudažysi, reikia keliskart mėgint), tai finale jos plaukai tapo baisūs, kaip į kokį šou eit-rožiniai, balti, rudi ir t.t. ohmy.gif, pačiai būdavo gėda į žmones išeit  :o
Atsakyti
"dažant šviesiau iškart nenudažysi".
Tikrai, jei esi , tarkim, brunete ir nori tapti blondine - reikia naudoti dekoloranta, pasalinanti naturalu plauko pigmenta ir tik tada dazyt dazais. Aisku, kad plaukams tai neprideda sveikumo smile.gif Bet kai as esu blondine (naturalus plaukai -  kaip sakoma - linu spalvos, su medaus atspalviu), tai dazai iskart pasviesina, aisku, nesigauna peroksidinis baltumas ;D
Bet jei norima tik suteikti kazkoki tona ju nesviesinant, tai plaukams  tik i nauda, nes taip pridedama papildomu pigmentu, jie labiau zvilga ...
Atsakyti
As pati esu sviesi, bet plaukus dazau dar sviesiau. Mano irgi stiprus pigmentas, nes is pradziu dazai niekaip nenuimdavo spalvos (bandziau su Lorealiu). Paskui kirpykloje kirpeja nudaze su kirpykliniais Welos, maise dvi spalvas, kad gautusi tokia kokios noriu. Likau labai patenkinta, ir taip dazau jau kokie 2 metai smile.gif (o pries tai 4 metus daziau sruogelem).
Atsakyti
man su plauku dazymais tokia liudna istorija buvo. daziausi sviesiai, o nusidaziau geltonai ryzai. brrrrr

po to kirpyklon begau "taisyti" padeties. tai kirpeja issaiskino, kas as esu "paslepta" ryzaplauke. mano plaukai rudi, bet juos sviesinant gaunasi ne balti, o ryzi. todel, kad tapciau blondine reik dazyti pilka spalva. vienzo alchemija.

taip, kad geriau dazytis kirpykloj, pas patikima kirpeja.  nes ne visuomet gaunasi toks rezultatas, koks yra ant dazu dezutes.
Atsakyti
Esu turejusi beveik visu imanomu spalvu plaukus(melynus irgi ;D) tai apie dazus ir dazymo technika ismanau daug. Turejau drauge kirpeja,tai mes zalioj jaunystej jos nuosavoj kirpykloj dieneles leisdavom,tai sakyciau tikrai daug ko ismokau. Viksreli,jei nori kastonines spalvos,o tavo pigmentas stiprus pabandyk pirma nusviesinti plaukus su specialiai tam skirta priemone(yra keliu firmu,keliu rusiu)o tada dazyk pasirinkta spalva. Nors gal geriau nueik pas kirpeja ???As tai Simonoj anksciau daziau plaukus,tai is juodu i baltus nudaze,nepakenke nei truputelio,bet ir sumele palikau apvalia.   8)Dabar kai sviesinu tai pati sugenu nusidazyt. ir draugem ir mamai nudazau wink.gif
Atsakyti
QUOTE
kažkur skaičiau įdomų straipsnį, ką sako tam tikra spalva nudažyti plaukai, dabar tepamenu, kad raudona splava reiškia, kad moteris nori radikaliai pakeisti gyvenimą, ruošias tai kaitai, perversmui, blondinės trokšta kitų dėmesio, švelnumo, nėra labvai pasitikinčios savim ir t.t., juodaplaukės , atrodo, byloja apie pasitikėjimą, užsispyrimą  :smile.gif ir t.t.

Esu turejusi keliu spalvu plaukus,paskutinius kelis metus daziausi baklazano spalva, sia ziema labai patauke dazytis kuo raudoniau  :smile.gif. O va dabar labai uzsimaniau
sviesiu plauku  :smile.gif
Shiandien buvau pas savo kirpeja, liepiau padaryti mane sviesia, bet dabar kol kas tik pasviesino, nors pazadejo, kad sekanti karta jau tikrai busiu sviesi, paprasciausiai nenorejo perdaug "nuesti"plauku.O dazausi visad kirpykloje Cutrin firmos dazais. Seniau kartais naudodavau L'Oreali..man patiko.
Atsakyti
Mano plauku dazai nemyli.Esu sviesiaplauke,nors kelis karta bande kirpykloj dar pasviesinti sruogas-nieko nesigavo visiskai.Tik paskutini karta pavyko pasviesinti su milteliais.Tamsint bandziau tik putom,dazai itariu gerai laikytu.Mama dazau Rilken dazais tokiais,bet ant dezuciu neparodyta spalvos-tik paletej.Kaina maza,apie 13 lt,bet gerai laiko.Tik yra keliu rusiu-geri pilkose dezutese.
Atsakyti