Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažomosios putos, kaukės

Man tai butu idomu su kokiais sviesinat? Kirpeja sake, kad patys blogiausi Palete, gali likti plika. Dazau su Welaton
Atsakyti
QUOTE(zbitka10 @ 2005 02 25, 12:58)
Man tai butu idomu su kokiais sviesinat? Kirpeja sake, kad patys blogiausi Palete, gali likti plika. Dazau su Welaton



O tai dabar zinosiu, jei uznoreciau nusikirpt plikai, tai galima geriau su PALETE nusidazyt, cia turbut poveikis butu kaip depiliacinio kremo laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Man sruogeles sviesino Loreal Profesional smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanesa @ 2004 09 01, 19:07)
Kai pinigeliu pritruksta dazausi Garnier Natea plauku dazais.Jie veikia kaip plauku kauke,tai ir pats dazymas ne toks stresingas plaukams.


Nu nepykit, bet tokio briedo dar neteko girdėti, dažai veikia kaip kaukė umn.gif: galėčiau šia tema daug parašyti, bet tiek to negadinsiu nuotaikos blush2.gif
Net nžn kaip palyginti čia kaip su kokiu kojų depiliaciniu kremu ant veido augančius plaukus nudepiliuoti ir stebėtis kodėl išbėrė spuogais.

Dar labai juokingai skamba, kai žmonės su dažančiais šampūnais ar augaliniais dažais sako pasišviesinę plaukus. Arba kai juodos užsimano pavirsti blondinėmis ir nusipirkę dėžutę ant kurios nuotrauka su šviesiaplauke gaunasi ryžos ir pyksta, kad dažai blogi ir nieko nesigauna.

Juk dažant reikia žinoti ne tik kokio tono (tamsumo) plaukas yra bet ir kokio tono norisi išgauti, bei kas prieš tai buvo ant plauko "dėta" ir t.t.

Atsakyti
QUOTE(kristutyte @ 2004 09 06, 22:03)
Nu per velai perskaiciau  sad.gif .
Visada dazydavau kirpykloj, o siandien kirpeja laiko neturejo, tai tik nukirpo... Galvoju nusidazysiu namuose. Turejau buti irgi vidutiniskai sviesi - gavausi melynai juoda  blink.gif Ka dabar daryt  ohmy.gif . Net juokas nebeima  g.gif
Aciu Wella'i


Nepyk (nors man Wella ir ne prie dūšios), bet ne ji čia kalta, o tas kas dažo ir nžn ką daro mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiedadulkė @ 2004 09 07, 06:06)
gal nuskambes senamadiskai, bet  CHNA yra visai gera priemone. Aha, sakysit is kokio akmens amziaus tu atkeliavai su savo CHNA, bet nesijuokit, ji labai stiprina plaukus,  jie blizga, apie slinkima irgi kalbos net ner... Na, bet chna tinka tik naturaliom satenems ir brunetems. ir negalima su chna dazyt po cheminio susukavimo. kazkokia reakcija ten gaunas ir plauku spalva iseina... pilkai zalia. smile.gif


Na gal ir ne senamadiškai, visgi tai augalinė priemonė, tik va jeigu sumastytum pakeisti spalvą, tai būtų laaaabaaai sunku. Na aišku patamsėti ne taip labai, bet jei bent tonu šviesiau, tai jau būtų sudėtinga.
Atsakyti
Dazau su prof. prancuzu-olandu "Keune". Man jie thumbup.gif
Atsakyti
man patinka wella, londa ir l'oreal smile.gif thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zbitka10 @ 2005 02 25, 12:58)
Man tai butu idomu su kokiais sviesinat? Kirpeja sake, kad patys blogiausi Palete, gali likti plika. Dazau su Welaton




Na zinai... papriestarausiu, kad tinka vienai, netinka kitai. Ir nereikia peikti dazu, vien del, kad kazkas kazka sake... ir pan. doh.gif
Pati dazau su Palete, bet ne su dazais, o su sampunu. Tai patikek, rezultatas thumbup.gif plaukai taaaaip naturaliai blizga... thumbup.gif pamenu atejau viena karta i kirpykla, tai net kelios kirpejos prisoko pasiziureti i plaukus ir kaip jie puikiai atrode... Taigi nereikia niekada peikti to, ko nesi pats isbandes... 4u.gif
Atsakyti
As plaukus jau ketvirtus metus dazausi sviesiai - taciau kirpykloje, naudoja vokieciu firmos "KADUS" dazus. Esu patenkinta.
Atsakyti
As taip pat jau ilga laika plaukus dazau sviesiai. Dazau kirpykjoe taip pat su KADUS dazais, man tikrai thumbup.gif Bandziau kirpykloje dazyti ir su Loreal profesional, bet kadus labiau patiko. Lorealio kazkaip greitai atspalvis nusiplove. Nors nebent todel, kad galva plaunu kasdien. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2005 02 27, 11:48)
Na zinai... papriestarausiu, kad tinka vienai, netinka kitai.  Ir nereikia peikti dazu, vien del, kad kazkas kazka sake... ir pan.  doh.gif
Pati dazau su Palete, bet ne su dazais, o su sampunu. Tai patikek, rezultatas  thumbup.gif  plaukai taaaaip naturaliai blizga...  thumbup.gif  pamenu atejau viena karta i kirpykla, tai net kelios kirpejos prisoko pasiziureti i plaukus ir kaip jie puikiai atrode... Taigi nereikia niekada peikti to, ko nesi pats isbandes...  4u.gif


teisingai smile.gif
as ir esu dazius su Palete, ir tikrai nenuplikau, visai neblogi dazai,
nors esu girdejus, kad baisiai kenkia, bet ne vienos nukentejusiops neteko sutikti biggrin.gif
Atsakyti