Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažomosios putos, kaukės

QUOTE(body @ 2005 06 09, 11:36)
nieks nezinot? kur ziuret del dazu spalvos ar i pakeli ar i plaukus sad.gif

Į plaukus. smile.gif Tik į plaukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 06 09, 11:46)
Į plaukus. smile.gif Tik į plaukus  ax.gif


Žiūrint kaip dažai smile.gif
Jei šviesini - atspalvį pamatysi plaukuose puikiai, o kaip maždaug gausis- reikia ir ant pakelio pasižiūrėt, priklausomai nuo to kokia natūrali spalva.
Ir dar, reikia labai atsargiai dalyt plaukus, jei prieš tai buvo dažyti su dažais, kuriuose yra raudono ar kokio violetinio pigmento (jie sunkiai pabėga iš galvos....)Lengviausia - šiek tiek (1-2) tonais pasikeist spalvą, o jei drąstiškiau nori - pirmą kartą reiktų į kirpyklą eit....
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 06 09, 12:08)
Žiūrint kaip dažai smile.gif
Jei šviesini - atspalvį pamatysi plaukuose puikiai, o kaip maždaug gausis- reikia ir ant pakelio pasižiūrėt, priklausomai nuo to kokia natūrali spalva.

Aš tai nelabai pasitikiu ant pakuotės parodytomis spalvomis. schmoll.gif
Paskutinį kartą kai dažiau, tai ir dingo mano pasitikėjimas, nes būtent išsirinkau spalvą pagal visas natūralių plaukų ir dažų spalvos atitikimo lenteles ir pakuotėje parodytą spalvą, nors plaukai paletėje buvo daug tamsesnės spalvos. Ir kas gavosi? g.gif Ogi toji tamsioji spalva, kokia buvo paletėje doh.gif
Nors mano plaukai buvo gana šviesūs ir pagal pakuotę turėjo gautis tokio pat šviesumo, tik šiek tiek kito atspalvio. Pradžioj galvojau, kad dėl cheminio kita spalva išėjo, bet paskiau prisiminiau paletėje parodytą spalvikę- taigi viens prie vieno doh.gif O po cheminio tai kaip tik plaukai nušviesėja ir lengvai šviesiai nusidažo.
Atsakyti
aisku smile.gif
Aciu labai ok.gif dabar ir as smartass.gif
Atsakyti
Gal kuri bandet tuos naujus Garnier dazus kur skirti sruogelem dazyti? 4u.gif Kiek supratau jie skirti dazymui mamie ir nera labai brangus, visai noreciau isbandyti, bet bijau, kad lengvai galima prisimarginti laugh.gif
Atsakyti
merginos, o jaip jūs dažote kai šaknys atauga, ar pačios, ar einat į kirpyklą? Aš tai pati, tik žiūriu, kad nemažai tenka ir jau dažytiem plaukam, tai sausėja labai. Parašykit jei kokį gerą metodą turit kaip nusidažyti pačiai šaknukes nepaliečiant likusių plaukų. dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(inix @ 2005 06 09, 20:25)
merginos, o jaip jūs dažote kai šaknys atauga, ar pačios, ar einat į kirpyklą? Aš tai pati, tik žiūriu, kad nemažai tenka ir jau dažytiem plaukam, tai sausėja labai. Parašykit jei kokį gerą metodą turit kaip nusidažyti pačiai šaknukes nepaliečiant likusių plaukų. dirol.gif

Jei plaukai trumpi, tai manau nelabai išeis nudažyti nepaliečiant likusių. Bet jei ilgi tai jokių problemų, aišku kažkiek tai nudažo ir dažytus, bet juk taip ir kirpykloj daro. Aš asmeniškai kai dažydavau šaknis, užsidedu dažų ir lenkiu galva žemyn ir po truputi itrinu į šaknis.
Atsakyti
QUOTE(hurricane @ 2005 06 09, 20:06)
Gal kuri bandet tuos naujus Garnier dazus kur skirti sruogelem dazyti? 4u.gif Kiek supratau jie skirti dazymui mamie ir nera labai brangus, visai noreciau isbandyti, bet bijau, kad lengvai galima prisimarginti laugh.gif



Kad ir namų sąlygom tie dažai skirti dažyti ,bet vistiek reikės kažkieno pagalbos,viena neišsiversi mirksiukas.gif
o savo plaukus dažau dažais L'OREAL, bet ne tais kurie parduotuvėse, o profesionaliais,majirel vadinasi.profesionalūs šiek tiek skiriasi nuo tų parduotuvinių rolleyes.gif labai švelnūs dažai,plaukai niekad po jų nebūna šiurkštūs ir tokie glotnūs,kad atrodo jog nereikia naudoti balzamo(aš aišku naudojų,profilaktiškai).dažausi juoda spalva,tai nelieka ant odos o ir spalvos ryškios ilgai palieka.Kiek man teko naudoti kitus dažus(o teko laaabai daug)tai šie kolkas geriausi smile.gif
čia vos ne reklamą padariau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Dėl L'oreal tai nieko blogo pasakyti negaliu, bet merginos nedažykite plaukų Palete dažais, geriau jau su Londa jei taupumo sumetimais galvojat.
Atsakyti
QUOTE(Nataliukė @ 2005 06 09, 22:36)
Dėl L'oreal tai nieko blogo pasakyti negaliu, bet merginos nedažykite plaukų Palete dažais, geriau jau su Londa jei taupumo sumetimais galvojat.



Palete dažai vieni iš stipriausių(ėdančių plaukus,nors žilus uždažo gerai) anksčiau ir Londa tokie buvo,bet dabar pasitaisė,tik,kad raudonos spalvos greit blunka
Atsakyti
QUOTE(spring @ 2005 06 09, 22:40)
Palete dažai vieni iš stipriausių(ėdančių plaukus,nors žilus uždažo gerai)  anksčiau ir Londa tokie buvo,bet dabar pasitaisė,tik,kad raudonos spalvos greit blunka

Norėčiau paprieštarauti, mano mama dabar dažo su londos dažais profesionalams, tikrai ilgai laikosi raudona spalva, jai greičiau nuauga ir vėl reikia dažyt negu nusiplauna.
Atsakyti
Londa dažai pranašesni už Palete vien dėl to, kad jie turi profesionalams skirtą seriją. Bet pagal kokybę jie ne ką geresni, spalvos laikosi dėl to, kad amonjako labai daug, kuris žiauriai sausina plaukus, pati bandžiau dažyti su jais, patiriau tai savo makaule, plaukai siaubingai išsausėjo cry.gif . O raudonos spalvos atsiplauna greičiau visada, o jei dar galvą plauni karštu vandeniu arba į baseina nueini, kur chlorkos pilna tai jokia spalva nesilaikis.
Atsakyti