Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažomosios putos, kaukės

sveikos merginos!
Noreciau Jusu visu paklausti ar kreminiai dazai be amoniako yra nuplaunami ar ne???
Ant manuju dezutes parasyta:TONE CREME, ir jie be amoniako.Ir ka tas amoniakas daro dazuose?ACIU
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 01 22, 17:12)
O tai as nesuprantu uz ka mes salonuose paliekam 150Lt jei namu salygom uz 19-a galia nusidazyt  g.gif Paaiškinkit man. Ar mes folijos neturim ir draugiu zgrebnu truksta ar kaip? doh.gif Nu tarkim kad ir pirkt keune dazus manau kurkas pigiau iseitu namuose nei salone

Aš ir nesuprantu g.gif - nemanau kad daug kas gali sau leisti už dažymą palikti 150 blink.gif Visą galvą dažyti tikrai geram salone kainuoja 70 lt (apytrumpiams plaukams) bent jau Kaune. Kiekviena žino ko jai reikia mano plaukai yra juodi (taip jau gamta patvarkė rolleyes.gif ) tad aš uždažau kelis žilus ir atspalvį suteikiu- nematau prasmės leisti 150 doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
o as niekaip neatrandu sviesiu dazu, kad gerai balintu, bet nesigautu i geltonuma, o daugiau i balta su vos pilku atspalviu schmoll.gif
siaip man labai Atlantos spalva patinka. ar imanoma tokius rast parduotuvej?
Atsakyti
QUOTE(gutė* @ 2006 01 25, 22:48)
Aš ir nesuprantu g.gif - nemanau kad daug kas gali sau leisti už dažymą palikti 150 blink.gif Visą galvą dažyti tikrai geram salone kainuoja 70 lt (apytrumpiams plaukams) bent jau Kaune. Kiekviena žino ko jai reikia mano plaukai yra juodi (taip jau gamta patvarkė rolleyes.gif ) tad aš uždažau kelis žilus ir atspalvį suteikiu- nematau prasmės leisti 150 doh.gif  doh.gif  doh.gif


Na kad ir 70 litu doh.gif Visgi dideli pinigai. Net ir tiek ne visos galim sau leist salone paikt,o ka jau kalbet jei dazyt reikia karta per menesi (kad ir sviesius plaukus) doh.gif
Man rodos nusipirkus dazus galim pacios namuose geriausiai nusidazyt g.gif Ar ne? Jus mane apsvieskit,nes as kaip niekad nei salone nei namuose plauku nedazius tai gal ir nesuprantu doh.gif ( dazau su chna ir basma mirksiukas.gif )
Atsakyti
anksčiau irgi dažiau salone

gerai nudažo, bet brangiai kainuoja, o mano kirpėjas naudoja dažus kur pakankamai mažai chemijos, tai tie dažai nusiplauna po 1 mėnesio

tai jeigu kiekvieną mėnesį dažysi, tai bankrutuosi

aš irgi savarankiškai dažai, blogiausia - kad gaunasi įvairios juostos
Atsakyti
QUOTE(gutė* @ 2006 01 25, 23:48)
Visą galvą dažyti tikrai geram salone kainuoja 70 lt (apytrumpiams plaukams) bent jau Kaune.

Suklydau norėjau parašyti sruogelėm blush2.gif visą galvą.

QUOTE(Bajm @ 2006 01 26, 18:16)
tai jeigu kiekvieną mėnesį dažysi, tai bankrutuosi

aš irgi savarankiškai dažai, blogiausia - kad gaunasi įvairios juostos

drinks_cheers.gif Aš manau, jei dažomi plaukai artimai mūsų naturalių plaukų spalvai tai gerai ir namie- (reikia labai gerai visus plaukus ištrinti ir pabaigoje dar gal kiek pašlapinti ir porą minučių įtrynus dar palaikyti; galima paprašyti kad draugė padėtų- kad tų juostų nebūsų). O jei norim kažko ypatingo (sruogelių, dažymo rombais ar dar kitaip) tai pirmyn į saloną (čia jei finansai riboja).

Kaip jums Loreal dažai?
Atsakyti
Aš anskčiau dažydavau plaukus su Garnier, bet po to atsirado dideliu problemu su plaukuciais - l. nutriuso, issausejo ir pan sad.gif Man nerealiai tinkanti ir patinkati spalvike yra raudona, bordine, tik va vargas, kad vienas dalykas l. sunkiai laikosi (plaukus plaunu kas trecia diena), o dazyti daznai nesinori. Pradejau dabar dazyti su chna - bandziau tiek po 1 Lt drogo, tiek is Body shopo - vis tiek tas pats gaunasi - varine verysad.gif O aš noreciau radonos. Galvoju, gal reikes pabandyti nauja atsiradusia Elvitalio kauke su atstatanciais spalva komponentais, tik va idomu ar kibs, jei pries pora savaiciu dar karta nesekmingai nusidaziau su chna g.gif
Atsakyti
Noreciau pasiteirauti gal kas bandet dazyti su rusiskais dazais is Eurokos ir kokie rezultatai? Vienoj Eurokos parduotuvej konsultante pasake, kad RoColor Stil dazai yra 3% peroksido, kai tokie kaip Pallete 12%.. Zodziu kad tie dazai yra patys "svelniausi" is visu kurie yra gaminami ir tinka jaunimui ir ne ziliems plaukams, tik idomu ar ji man tiesa pasake ar seip kazka suskiede wink.gif beje pati dazau tais dazais jau metus, nusisundimu neturiu, bet butu idomu suzinoti gal kas turit kokios informacijos kokie plauku dazai kiek peroksido turi sudetyje nes nevisuose aprasymuose yra parasyta..

Labai aciu! biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės.
Noriu sužinoti daugiau apie vokiškus Henko palukų dažus - kirpėja, pas kurią visada dažau plaukus, anksčiau dirbo su Londa, o dabar dirba su šiais dažais. Įdomu, ar geri jie? ax.gif Gal ne taip pavadinimas rašomas, kad neradau internete informacijos apie juos g.gif
Atsakyti
verysad.gif
Atsakyti
As esu su jais daziusi plaukus viena karta. Gal ir nieko, bet jau ju kvapas tooooooks aitrus. Akis griauzti pradeda. Na bent jau seniau taip buvo....gal dabar patobulino formule smile.gif . Rezultatas tai niekuo nesiskiria nuo kitu firmu 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolanciux: 06 kovo 2006 - 15:21
pritariu kad kvapas dazu tai labai stiprus, bet ir kitu ne geresnis biggrin.gif
Atsakyti