Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Plaukų dažai, dažomosios putos, kaukės
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
MaiYa
Seip pabandyti gali. Man sitie dazai geri, tik norejau ir kitu nuomoniu isgirsti smile.gif
bonza
QUOTE(etainy @ 2006 03 09, 13:13)
Seip pabandyti gali. Man sitie dazai geri, tik norejau ir kitu nuomoniu isgirsti smile.gif
*

o tu tamsius ar sviesius naudoji? mano tai sviesus, o siaip anksciau plaukai buvo dazyti ilgalaikiais dazais, bijau kad nesigauciau puse labai sviesi o kita puse galvos siaip sviesi g.gif
Sonrisita
QUOTE(bonza @ 2006 03 09, 13:20)
o tu tamsius ar sviesius naudoji? mano tai sviesus, o siaip anksciau plaukai buvo dazyti ilgalaikiais dazais, bijau kad nesigauciau puse labai sviesi o kita puse galvos siaip sviesi  g.gif
*

Mano mama jau ko gero virs metu naudoja siuos dazus, sviesius, bet bando vis kita atspalvi. Dabar nusipirko kazkokius sviesius alyviniu atspalviu.
Pries tai vis dazydavo su Palette, bet kai kiropeja rekomendavo Rokolor, kitu dazu nebebando, nes siais liko labiau patenkinta mirksiukas.gif
dontstop
Dažiau daug kartų, išbandžiau visas Ro Kolor serijas smile.gif Buvau patenkinta tol, kol neišbandžiau geresnių blush2.gif Labai greit nusiplauna tie RoKolor (dažausi juoda spalva) doh.gif
Luandra
As dazausi svesiai, sruoglemis. kartais buna taip, kad plaukai po dazymo tampa su geltonu atspalviu. As nekenciu gun_bandana.gif plauku geltonos splavos, va tais atvejais naudoju Rolkoloro balzama. Nudazai plaukus, jie tampa grazios pilkos spalvos, o kai nusiplaunas, katu ir isnyksta geltona spalva.
robertaslt
O kam reikalingi kirpejai? Ir ivis reikia dazytis tik prof dazais. Nes plaukai nepaliginamai geresni, net kalbant ir apie sviesias spalvas.
Valeri
Atradau "Rilken" kirpyklinius plaukų dažus, tačiau jų radau pirkti tik vienoje vietoje, daugiau niekur kitur nesu mačiusi. Jie yra be peroksido, jį reikia nusipirkti atskirai "Droge" priklausomai nuo dažų spalvos. Man reikia pačio silpniausio, t.y., 6%, kadangi dažau tamsiai. Taigi šie dažai man paliko nemenką įspūdį, nesitikėjau, kad plaukai gali taip blizgėti ir nebesivelti kaip po kai kurių dažymų, tarkim, su "Garnier", kurie man schmoll.gif . Tikrai džiaugiuosi išbandžiusi būtent "Rilken" plaukų dažus, artimiausiu metu tikrai nežadu eksperimentuoti su kitomis firmomis.
emiru
Noriu patarimo: vakar nusidaziau plaukus su Loreal "Exelence"Norejau tamsiai rudai, o gavosi juoda spalva verysad.gif Gal kas bandet siauo dazus? Juk vistiek spalva turetu siek tiek nublukti? verysad.gif
Simara
QUOTE(emiru @ 2006 04 02, 12:43)
Noriu patarimo: vakar nusidaziau plaukus su Loreal "Exelence"Norejau tamsiai rudai, o gavosi juoda spalva verysad.gif Gal kas bandet siauo dazus? Juk vistiek spalva turetu siek tiek nublukti?  verysad.gif
*

O kodel taip nusiminei? Juk nera labai didelio skirtumo tarp tamsiai rudos ir juodos spalvos.Jei butumei tikejusis sviesiu plauku,o gautusi juodi-tada prasciau : mirksiukas.gif Gal priprasi-ir visai patiks-nenusimink! As esu daziusis siais dazais,naudojau juoda spalva.Jie ne is tu dazu,kurie greitai nusiplauna blink.gif( L'oreal Preferance-va sitie tai greitai blunka.)
O kokia spalva buvo parasyta ant dezutes?Vis delto manyciau,kad pasvieseti turetu,jei tai kastoninis atspalvis.Po to po 3-4 savaiciu,kai ataugs siek tiek ir nusiplaus,galesi bandyti isgauti sviesesne spalva.Kantrybes! 4u.gif
emiru
QUOTE(Simara @ 2006 04 02, 09:57)
O kodel taip nusiminei? Juk nera labai didelio skirtumo tarp tamsiai rudos ir juodos spalvos.Jei butumei tikejusis sviesiu plauku,o gautusi juodi-tada prasciau : mirksiukas.gif Gal priprasi-ir visai patiks-nenusimink! As esu daziusis siais dazais,naudojau juoda spalva.Jie ne is tu dazu,kurie greitai nusiplauna  blink.gif( L'oreal Preferance-va sitie tai greitai blunka.)
O kokia spalva buvo parasyta ant dezutes?Vis delto manyciau,kad pasvieseti turetu,jei tai kastoninis atspalvis.Po to po 3-4 savaiciu,kai ataugs siek tiek ir nusiplaus,galesi bandyti isgauti sviesesne spalva.Kantrybes! 4u.gif
*

Tikejausi sviesesnes, todel ir susinervinau. O ant dezutes - tamsiai ruda. Pas mane buvo tokie kastoniniai plaukau, nesitikejau kad bus juoda. Na ka, palauksiu koki menesi ir jei nepriprasiu, teks eiti pas kirpeja, gal ka bus galima padaryti rolleyes.gif
miauka
tongue.gif
QUOTE(emiru @ 2006 04 02, 11:43)
Noriu patarimo: vakar nusidaziau plaukus su Loreal "Exelence"Norejau tamsiai rudai, o gavosi juoda spalva verysad.gif Gal kas bandet siauo dazus? Juk vistiek spalva turetu siek tiek nublukti?  verysad.gif
*

va va ir man taip buvo.Daziau su siais dazais..norejau sokoladines, o gavosi juoda!!!aisku labai jau nebuvo tragiska..taciau man juoda netinka -per salta spalva schmoll.gif
Po kiek laiko nublunka- tai kai biski nubluko nusipirkau tokia svesiai ruda - ir ka..vel paeme juodai!!! doh.gif saknys ataugusios nusidaze rudai, as vel palaukiau kol nubluks atrode puse velnio. Tai dabar kas men. mazdaug dazausi Palett sampunu sokoladine spalva- atrodo l. gerai(butent tamsiai ruda-kokios ir norejau) thumbup.gif. Skirtumo tarp mano ataugusiu(mano tokie pilksvi- rusvi )ir dazytu nesimato
kol kas su cheminiais neeksperimentuosiu-koks tolkas? kai tamsia spalva dazai tai ir sampunai gerai paima, o tai kad greit nusiplauna- tai vistiek man po menesio saknys ataugdavo ir reikedavo uzdazyt...

Siaip as va galvoju, kodel tada juodai paeme g.gif man rodos del to, kad labai sausi plaukai-o tada intensyviau paima tongue.gif

O dabar jau noriu raudonu wub.gif wub.gif bet procesas kol atsikratisiu juodos spalvos itariu ilgas ilgas ilgas
cry.gif
Rasuteee
gal yra tokiu plauku dazu kur nusidazai tik vienam kartui,t.y. issiplovus galva dazai nusiplautu..........as labai noreciau pakeist plauku spalva,bet tik kokiam vienam kartui mirksiukas.gif
Cekava
QUOTE(Rasuteee @ 2006 04 04, 23:44)
gal yra tokiu plauku dazu kur nusidazai tik vienam kartui,t.y. issiplovus galva dazai nusiplautu..........as labai noreciau pakeist plauku spalva,bet tik kokiam vienam kartui mirksiukas.gif
*

Žiūrint kokio tu atspalvio nori. šeip yra dažomieji šampūnai. Bet jeigu tu nori trumpam kardinaliai pasikeisti pvz. iš blondinės tapti šatene - tai patikėk manim - tokia blondy koia buvai nebebūsi jau. Spalva atsiplaus, bet išliks jau tamsesnė gerokai. Kalbu iš patirties. Kažkada, kai buvau blondinė irgi užsimaniau trumpam patapti rudaplauke. Po to pabandymo - šviesi spalva nebesugrįžo, toliau jau dažiau su tamsiais dažais (nors beje tuo įsitikinau, kad tamsios spalvos man žymiai labiau tinka negu blndy mirksiukas.gif )

Kalbant apie dažus kurie geriausi - sunku net pasakyti. Pastaruoju metu dažau su daugelio čia išpeiktais Londa dažais tik iš profesionalų linijos - nesiskundžiu. Spalva laikosi tikrai puikiai (juos man rekomendavo draugė, kurios plaukai nuo šitų dažų netgi kažkaip įpatingai sveikai blizga ir labai ilgai laikosi) thumbup.gif
Sakot tie dažai sausina plaukus. Gal ir taip. Bet jeiguplaukai yra linkę dažnai riebaluotis - tai tas apsausinimas - kaip tik (bent jau man) thumbup.gif

Mano kirpėja naudoja itališkus 'Selective' dažus - bet jie mano plaukam nepatinka - nesigauna atsplaviai kokių norisi - pvz. norit išgauti tamsiausią rudą reikdavo bele kiek laikyti ir vis tiek nesigaudavo tokio rudumo, kaip kad jie būdavo dažomi su "L'oreal Castin" "Garnier" ar "Londa" dažais g.gif
mexica
QUOTE(robertaslt @ 2006 03 17, 20:39)
O kam reikalingi kirpejai? Ir ivis reikia dazytis tik prof dazais. Nes plaukai nepaliginamai geresni, net kalbant ir apie sviesias spalvas.
*

Tad klausiu tiesiai sviesiai - kiek pas tamsta kainuoja dazymas puikiaisiais prfesionaliaisiais dazais?
Aziza
QUOTE(Valeri @ 2006 03 19, 14:04)
Atradau "Rilken" kirpyklinius plaukų dažus, tačiau jų radau pirkti tik vienoje vietoje, daugiau niekur kitur nesu mačiusi. Jie yra be peroksido, jį reikia nusipirkti atskirai "Droge" priklausomai nuo dažų spalvos. Man reikia pačio silpniausio, t.y., 6%, kadangi dažau tamsiai. Taigi šie dažai man paliko nemenką įspūdį, nesitikėjau, kad plaukai gali taip blizgėti ir nebesivelti kaip po kai kurių dažymų, tarkim, su "Garnier", kurie man  schmoll.gif . Tikrai džiaugiuosi išbandžiusi būtent "Rilken" plaukų dažus, artimiausiu metu tikrai nežadu eksperimentuoti su kitomis firmomis.
*

o kur butu galima ju nusipirkti bigsmile.gif dazai superiniai thumbup.gif ir zvilga labai graziai, as dazydavau juoda spalva tai atrodydavo wub.gif bet paskutiniu metu parduotuvese ju jau nebematau unsure.gif tai dabar dazau su keune taip pat thumbup.gif tik rilken spalva laikydavo ilgiau bigsmile.gif
Marzde
Šiandien išbandžiau CE:HKO plaukų dažus. Ir visai fainai,man patiko,plaukai minkšti,nesusivėlę.O prieš tai kelis kartus dažiaus Garnier,tai pilnai sutinku su ankstesniu postu,kad tai lėvi dažai,bent jau man nepatiko.Tik tas avokado aliejukas patiko,neblogai atgaivina plaukus. Tiesa aš tamsi ir dažiaus tamsia spalva.
Papildyta:
QUOTE(miauka @ 2006 04 04, 22:32)
tongue.gif
va va ir man taip buvo.Daziau su siais dazais..norejau sokoladines, o gavosi juoda!!!

Aš dažaus šokoladine arba kaštonine spalva.Paskutinių metų gaudavos taip,kad vis kitom firmom. Tai šokoladas pas kai kuriuos-pieninis šokoladas gaunas ant plaukų,o kaikada gaunas juodas kartusis šokoladas.Tai vat sunkoka išsirinkti.Parodomieji plaukai ne visada rodo tiesą smile.gif
Saulužė
[quote=Marzde,2006 04 13, 18:32]
Šiandien išbandžiau CE:HKO plaukų dažus. Ir visai fainai,man patiko,plaukai minkšti,nesusivėlę.

O man jie netiko ir nepatinka. Dažiau sruogelėm šviesia spava, tai per kelis mėn baisiai nubyrėjo galai. Ir aplamai tokie šiurkštūs tie plaukai buvo. Ir dažnai rezultatas nebūdavo su jais toks, koks turėtų būti. Aš pakeičiau juos ax.gif
cameja
plaukucius sviesinu sruogelemis su 'Wella "kreminiais dazais ..thumbup.gif
Bittersweet
jei kas bande ar bandysit parasykit kas per biesas tie nauji swarzkopf dazai ntural and easy,kur neva turi gautis nemonotoniska spalva nes yra tamsiu ir sviesiu pigmentu ax.gif tokia grazia spalva nusiziurejau bet bijau ant savo kailio tongue.gif ir dar neramina prasti atsiliepimai apie svarzkopf dazus.. verysad.gif
Marzde
[quote=Saulužė,2006 04 14, 16:12]
[quote=Marzde,2006 04 13, 18:32]
Šiandien išbandžiau CE:HKO plaukų dažus. Ir visai fainai,man patiko,plaukai minkšti,nesusivėlę.

O man jie netiko ir nepatinka. Dažiau sruogelėm šviesia spava, tai per kelis mėn baisiai nubyrėjo galai. Ir aplamai tokie šiurkštūs tie plaukai buvo. Ir dažnai rezultatas nebūdavo su jais toks, koks turėtų būti. Aš pakeičiau juos ax.gif
*

[/quote]
Sakai nekas? Na aš dar tik kartą dažiaus šios firmos dažais,o kaip po kelių mėnesių aš atrodysiu nežinau,bet kadangi rezultatas patiko,tai planuoju bent kelis kartus dar dažyti. Žiūrėsim kaip ten bus. smile.gif
bonza
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 04 18, 12:58)
jei kas bande ar bandysit parasykit kas per biesas tie nauji swarzkopf dazai ntural and easy,kur neva turi gautis nemonotoniska spalva nes yra tamsiu ir sviesiu pigmentu ax.gif tokia grazia spalva nusiziurejau bet bijau ant savo kailio tongue.gif ir dar neramina prasti atsiliepimai apie svarzkopf dazus.. verysad.gif
*

As sitais daziau, na daziau sveisiai tai privalumas tu atspalviu gal tas kad nesigavo ryskiai geltona arba kai budavo su garnier dazias kad gaiudavosi su ryzu atspalviu doh.gif

Gal esat bande Henna lus purskikli kuris sviesina, na yra droge ir kosmadoj, kaina siek tiwk virs č0 lt, tipo su ramunelem, sviesina vienu dviem tonais g.gif Gal esat bande? ruosiuosi i parde siandien tai labai laukiu atsiliepimu ax.gif 4u.gif
addicted
Spalvai atgaivinti,mamytes,ypac sviesiems plaukams pabandykite Loreal kauke.Fantastika,nuiima geltonuma ir suteikia plaukams grazu sviesu tona.
Aislanda
QUOTE(bonza @ 2006 04 24, 14:10)
As sitais daziau, na daziau sveisiai tai privalumas tu atspalviu gal tas kad nesigavo ryskiai geltona arba kai budavo su garnier dazias kad gaiudavosi su ryzu atspalviu  doh.gif
Gal esat bande Henna lus purskikli kuris sviesina, na yra droge ir kosmadoj, kaina siek tiwk virs č0 lt, tipo su ramunelem, sviesina vienu dviem tonais  g.gif Gal esat bande? ruosiuosi i parde siandien tai labai laukiu atsiliepimu  ax.gif  4u.gif
*

o kokiu nr daziai?o tavo saknys tamsokos ar nelabai?bijau, kad ryzokos saknys tik nesigautu ax.gif
Imante
Sveikos."L'oreal "casting kiek zinau yra nestiprus,nusiplaunantys dazai.O kaip jei plaukus sviesinant su Loreal-casting? negi tas sviesumas gali nusiplauti? g.gif
Aurutele
QUOTE(addicted @ 2006 05 02, 22:03)
Spalvai atgaivinti,mamytes,ypac sviesiems plaukams pabandykite Loreal kauke.Fantastika,nuiima geltonuma ir suteikia plaukams grazu sviesu tona.
*

O kaip atrodo ta kauke - parasyk, prasau:)
Lolitaeli
QUOTE(miauka21 @ 2006 01 19, 13:47)
Susigundziau pabandyt bet nerandu jokiu atsiliepimu apie Loreal Feria dazus ax.gif gal kas isbande savo kailiu doh.gif ?ant dezutes dar parasyta kad kazkoki mettalic efekta duoda tai man baisiai idomu kaip tas atrodo rolleyes.gif o dazyciaus blondiniskai jei ka
*

As isbandziau juos savo kailiu ax.gif Tik spalva raudona.Efektas buvo tikrai geras,daug komplimentu sulauke mano plaukuciai,bet paskui jie man greit ir nusiplove,na gal po savaites dingo tas visas spindejimas.
Moonyone
laba visoms,
va jau gerus metelius ieskau zaliu plauku dazu, sakau pasiteirausiu jusu - gal kam uzkliuvo kokioj nors parduotuvej??? pirmas kartas netyciom gavosi blush2.gif ir labai patiko, vienoje parduotuveje italiskus radau - po mazdaug penkiu plovimu issiplove, liko rudi... na jei plauciau i savaite karta, tai gal g.gif biggrin.gif
robertaslt
allwaves turi zalia spalva, galiu nudazyt. turiu dar puse tiubiko, as ankscioau pats daziausi, tikrai labai grazi spalva.
Moonyone
na turesiu omeny... 4u.gif katik pabaigiau italiskus, tad naujai dazyt reiks tik po menesiuko... tuos dazus uzsakineji ar imanoma kurnors nusipirkti?
robertaslt
net nezinbau, anksciau buvo vilkpedes bazeje paskui vel nebuvo, as is atstovu nimu tai biski pigiau. sia sav uzsakinesiu gal; tau tiubika uzsakyt. tikrai geri dazai 1 prie 1,5 maisomi.
addicted
QUOTE(Aurutele @ 2006 05 05, 13:33)
O kaip atrodo ta kauke - parasyk, prasau:)
*

user posted image wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
GinCherry
Ash pradejau, drauges patarta, naudoti dazus Milk Shake.Pirkau prekes kirpykloms mickeviciaus gatvej.Jie ypatingi tuo,kad yra be amoniako.Augaliniai dazai skirti profesionalam.Pati dazau juodai, spalvyte atsiplauna po kokio menesio, bet spalva atrodo labai naturaliai [drauge dazo shokoladine spalva].Nesausina plauku.Kaina kartu su skysciu apie 30-31 lt.bet tubele tikrai labai didele, tai dazu uztenka 2 dazymams, o mano plaukai ilgi, zemiau krutines.Ash tai labai patenkinta, geriausi tureti dazai iki shiol smile.gif
astuxxx2000
QUOTE(addicted @ 2006 05 10, 13:06)
user posted image wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
bet man kilo klausimas kaip daznai ja galima naudoti? g.gif
ESLAUDA
QUOTE(Imante @ 2006 05 04, 12:57)
Sveikos."L'oreal "casting kiek zinau yra nestiprus,nusiplaunantys dazai.O kaip jei plaukus sviesinant su Loreal-casting? negi tas sviesumas gali nusiplauti?  g.gif
*

As su jais anksciau dazydavaus. Tik tamsiai. Manau, kad jie nenusviesins, o tik atspalvi suteiks bigsmile.gif
elfė
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 04 18, 14:58)
*

Man super šitie dažai thumbup.gif Plaukai tiktai kelių atspalvių, o nuo spalvą blizginančio kondicionieriaus plaukučiai kaip iš reklamos. Dažiau su rausvu kaštonu, tai spalva tamsiai vyšninė su juodu atspalviu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Tik jau senokai dažiau tai kiek pabluko, tai noriu pabandyt naują Loreal kaukę rausviems plaukams. gal kas bandė?
Tynka
o kokį parekomenduotumėt dažanti balzamą plaukams?
Ilgalaikias nebnoriu - man greit blunka, praranda žvilgesį (grožis trunka savaitę). O dažnai ilaglaikiais dažyti nenoriu - ir taip plaukai silpnoki
Lala
QUOTE(Tynka @ 2006 06 03, 16:12)
o kokį parekomenduotumėt dažanti balzamą plaukams?
Ilgalaikias nebnoriu - man greit blunka, praranda žvilgesį (grožis trunka savaitę). O dažnai ilaglaikiais dažyti nenoriu - ir taip plaukai silpnoki
*

Man labai patinka dazomasis gelis is Palette, yra ivairiu spalvu, vieno pakelio kaina ~3lt, yra pirkti Droge, Maximoj ax.gif
Man 2 pakeliu uztenka, mano plaukai iki peciu mirksiukas.gif
France;)
QUOTE(Lala @ 2006 06 03, 17:53)
Man labai patinka dazomasis gelis is Palette, yra ivairiu spalvu, vieno pakelio kaina ~3lt, yra pirkti Droge, Maximoj  ax.gif
Man 2 pakeliu uztenka, mano plaukai iki peciu  mirksiukas.gif
*

Kas kiek laiko tenka dazyti,kad spalva nenusiplautu?
Lala
QUOTE(France;) @ 2006 06 03, 18:24)
Kas kiek laiko tenka dazyti,kad spalva nenusiplautu?
*

dazau kiekviena menesi ax.gif
NY
SVeiki,ieskau Vilniuje nusipirkti Revlon dazu plaukams.
Dekui uz atsakyma.
Tynka
nelabai noriu Palette
Aš anksčiau dažydavau lyg ir Well'os balzamu irgi nedideli pokeliai, mėlyna pakuotė, bet kad dingo jie blink.gif
emiru
Nusipirkau as Garnier color naturals dazus, kai tik pradejau jai plaukus tepti, tai toks stiprus amoniako kvapas pasklido, kad neimanoma blink.gif Is karto nusiploviau. Ar kam nors panasiai yra buve? g.gif
robertaslt
na siaip visi sviesus taip. jei per 2 min jis dar stipriai laikosi kvapas tai geriau netept......
emiru
QUOTE(robertaslt @ 2006 06 04, 21:46)
na siaip visi sviesus taip. jei per 2 min jis dar stipriai laikosi kvapas tai geriau netept......
*

ne sviesus, o tamsiai rudi rolleyes.gif
paupau
labas....siauliuose tai Aurora-KIRPYKLA NAUDOJA SIA PRODUKCIJA......Ir as pati,bet Vilniuje..nezinau jei ka paklausiu savo kirpejos mirksiukas.gif
Ingute***
QUOTE(emiru @ 2006 06 05, 01:36)
Nusipirkau as Garnier color naturals dazus, kai tik pradejau jai plaukus tepti, tai toks stiprus amoniako kvapas pasklido, kad neimanoma blink.gif Is karto nusiploviau. Ar kam nors panasiai yra buve? g.gif
*

Jo garnier dazu kvapas stiprus. As pati paluku nadazau, bet darugem tenka.
robertaslt
na tada labai prasta situacija. rekomenduoju isvis netept ant galvos. Tamsus atspalviai siektiek smirda pirmas pora min o paskui isvis skanus kvapas. sviesus pirmas 2 min smnarve paskui siektiek bet ne smarve. As siaip labai mergstu uostyt dazus, ir pagal kvapa turbut galeciau atspet . smile.gif Siaip visada kirpyklose uostykit dazus jei didele smarve po poras min tai reiskia kad labai prastais dazo, o augaliniai tai isvbis kvepia smile.gif
Tynka
na parekomenduokit kokių kokybiškų dažų, o dar geriau kokį dažanti balzamą. Va nsuidažiau su Henna (atrodo taip rašosi) dažais - per savaitę ir nubluko doh.gif Nuspirkau dar jų balzamą - bandysiu, aišku dar greičiau nueis verysad.gif
Camea
QUOTE(Tynka @ 2006 06 07, 09:30)
na parekomenduokit kokių kokybiškų dažų, o dar geriau kokį dažanti balzamą. Va nsuidažiau su Henna (atrodo taip rašosi) dažais - per savaitę ir nubluko  doh.gif  Nuspirkau dar jų balzamą - bandysiu, aišku dar greičiau nueis  verysad.gif
*

Yra gi dabar ivairiu, pvz Droge dazomasis balzamas Londa ~ 15lt, dazomos putos is Loreal ax.gif
Tynka
QUOTE(Lalaa @ 2006 06 07, 05:35)
Yra gi dabar ivairiu, pvz Droge dazomasis balzamas Londa ~ 15lt, dazomos putos is Loreal  ax.gif
*

Į tą Londa aš žiūrėjau, net gi kažkada turėjau. Na gal reiks vėl įsigyti...

norėčiau atsiliepimų - gal kas naudoja ir džiaugiasi kažkuo.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.