Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažomosios putos, kaukės

QUOTE(Dasha @ 2006 10 30, 20:02)
panos, kiek supratau su ta henna 00 jus pacios namie sviesinat is tamsiu? ar ne? ar galima paciai namie is tamsu nusidazyt sviesiai labai nesugadinant plauko?  g.gif  gal turit koki patarima is patirties  ax.gif

Aplomai is tamsiu i sviesius nudazyt nesugadinant plauko neimanoma.Kai sau sviesinau is tamsiai rudu i sviesius,tai naturaliais niekas nesigavo.Reikejo blondorano verysad.gif ,bet ka padarysi,labai jau norejau blondinka but.Poto dejau Paletes A10 nr.Taip jau kelis metelius,dazau tik su Palete.Plaukai po sviesinimo aisku pagadinti buvo.O dabar visai nieko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2006 10 30, 20:02)
panos, kiek supratau su ta henna 00 jus pacios namie sviesinat is tamsiu? ar ne? ar galima paciai namie is tamsu nusidazyt sviesiai labai nesugadinant plauko?  g.gif  gal turit koki patarima is patirties  ax.gif


baikit juokus su balinimais namuose.. is tamsiu balinant liksi oranzine arba wisciukas, o be to dar ir plaukai nukrist gali, cia maza juoku..
be to girdejau, kad daznai dazu negalima irgi kaitaliot, nes skirtingos firmos skirtingai ruosia dazus, tad gali yvykt reakcijos ir plaukai pazaliuoti.. juokiausi, kai pasake kirpeja, bet po to tai susimasciau, nes kas menesy pati skirtingais dazydawau tai jau teks ties kuriais nors wienais apsistot mirksiukas.gif o jei kas domina apie dazyma, dazus, klauskit, as darbe pasikonsultuoceu su kirpejomis ir pateikciau kokiu patarimu, rekomendaciju jei reikia 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(geneva @ 2006 10 10, 19:32)
kokius nuplaunamus dazus rekomenduotumete, kad butu tokiu spalvu? ps:dar butu gerai, kad nebutu sunku dazyti, nes pirma karta dazysiu pati. biggrin.gif siuo metu mano plaukai sviesus su aukso atspalviu - tikiuosi, kas nors gautusi?biggrin.gif
user posted imageuser posted image


antroje nuotraukoje kur tamsesni plaukai tai rekomenduoceu L`oreal Recital Preference atspalvis berods Tahiti, numeriuko nepamenu 4u.gif be to skirtingai atrodo kai nuforkinta pries sviesa kad labiau blizgetu ir kai nusidazai pati.. blush2.gif
Atsakyti
Geneva,is nuplaunamu dazu siulyciau Paletes geli,sokoladines spalvos.Ir gerai tepsis ir paciai bus lengva nusidazyt jei pirma karta,tuolabiau.Plaukam maziau kenkia.O nuplaunami jie visi-tik salyginai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Noreciau paklausti o kur kaune galima ysigyti firmos keune dazu ir kiek mazdaug kainuoja?man reiktu augaliniu pagrindu, gal zinot kaip jie laiko?Reikia pradet plauka pagaliau tausot ir augint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2006 11 01, 01:05)
Noreciau paklausti o kur kaune galima ysigyti firmos keune dazu ir kiek mazdaug kainuoja?man reiktu augaliniu pagrindu, gal zinot kaip jie laiko?Reikia pradet plauka pagaliau tausot ir augint ax.gif



Kaune Keunes gali nusipirkt Holivude savanoriu pr., beje dažiau su tais Keunes beamonjakiais dažais, tai nusiplove laaabai greit, vos ne po 2 plovimų... doh.gif Bet turbūt visi tie silpni dažai taip greit nusiplauna, o ir spalva man gavosi visai netokia kaip parodyta schmoll.gif
Atsakyti
Ewalds'o ''c:ehko'' dar siulyciau pabandyt,vietoj Keunes.
Atsakyti
Paskutiny menesy daziau su WELLA dazais, tai zinokit jie man wisai patiko-dabar pusantro menesio nedaziusi, o plaukai dar neatrodo baisus, tik aisku jau wisas sokolado atspalvis atsiplowes doh.gif Kaina apie 10-11lt, kirpejos koleges sake, kad jie labai jau taip negadina to plauko ir yra pakankamai geri dazai-daug atspalviu yra. Gal kuri noresit ismegint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hearta @ 2006 07 15, 13:37)
gal dar atsiras nusidaziusiu swarzkopf natural and easy dazais?  noriu daugiau nuomoniu baisiai bijau po tiek blogu atsiliepimu swarzkopf naudot,bet ten geras pasirinkimas ir labai graziu rudu atspalviu o as noriu satene patapt

As daziau ir man labai patiko..Tamsinau keliais tonais  smile.gif  plaukus labai lygiai nudaze,o tai didelis pliusas,nes pas mane galvoj visokiu spalvu plauku buvo  lotuliukas.gif patiko tas,kad ir nebeliko sviesiu sruogeliu,kiti dazai man ju nesuvienodindavo  smile.gif

as vakar su jais daziau, nu negaliu atsidziaugt rezultatu-plaukai tooookie svelnus, minksti, ajajai..... wub.gif thumbup.gif
tik gaila, kad spalva tamsesne gavosi, nors turejo gautis sviesesne verysad.gif

as labai noriu bent vienu tonu pasviesint plaukus, bet....nesigauna.....vis patamsina verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif norėjau paklausti jūsų patarimo blush2.gif dar nei karto nesu dažiusi plaukų ir dabar užsimaniau, nusidažyti augaliniais dažais g.gif nes nenooriu keiti plaukų spalvos....tenoriu, kad plaukai blizgėtų, nuu labai blizgėtų, bet nesu tikra ar tie dažai duos tokį rezultatą, kokį noriu 4u.gif Gal galit patarti kokios firmos geriausi, gal bandę esate, ar likote patenkintos rezultatu,mm??? 4u.gif man labai svarbi jūsų nuomonė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramele @ 2006 11 14, 20:53)
Sveikos  mirksiukas.gif  norėjau paklausti jūsų patarimo blush2.gif  dar nei karto nesu dažiusi plaukų ir dabar užsimaniau, nusidažyti augaliniais dažais  g.gif nes nenooriu keiti plaukų spalvos....tenoriu, kad plaukai blizgėtų, nuu labai blizgėtų, bet nesu tikra ar tie dažai duos tokį rezultatą, kokį noriu  4u.gif  Gal galit patarti kokios firmos geriausi, gal bandę esate, ar likote patenkintos rezultatu,mm???  4u.gif  man labai svarbi jūsų nuomonė  wub.gif

Sveikute,tai nedazyk visai,kad ir augaliniais dazais,jei nenori keisti plauko spalvos.Kad ir po dazymo augaliniais dazais-plaukas visvien bus paveiktas.Yra specialiai blizgesiui suteikti: kremai,geliai,aliejukai,kaukes,balzamai,losjonai,kapsules,ampules ir t.t.Jei turi kokiu klausimu,gali rasyt i az,gal ka patarsiu,dirbau kirpeja pries dekreta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(out of @ 2006 11 14, 20:31)
as vakar su jais daziau, nu negaliu atsidziaugt rezultatu-plaukai tooookie svelnus, minksti, ajajai..... wub.gif  thumbup.gif
tik gaila, kad spalva tamsesne gavosi, nors turejo gautis sviesesne verysad.gif

as labai noriu bent vienu tonu pasviesint plaukus, bet....nesigauna.....vis patamsina verysad.gif

man atrodo po keliu plovimu,na gal ir po 10 plovimu,tau plaukai atrodys kitaip,jei juos sviesesniu tonu dazei,bent jau man taip buna,jei daziau sviesiau,tai nesimato is karto rezultato,bet po kiek laiko visgi islenda tas sviesesnis tonas
Atsakyti
Noriu sokoladines spalvos plauku. Siuo metu esu tamsi blondine, isbandziusi ir Wella, ir Londa, ir Garnier... Noreciau dazyti su nusiplaunamais dazais. Zerkit patarimus, kokios firmais dazais geriau dazyt, nes dabar naudoju priemones nuo slinkimo, tai kaip ir baisu koki fufliaka det ant plaukuciu g.gif
Atsakyti