Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažomosios putos, kaukės

QUOTE(murcielago @ 2006 12 21, 10:04)
nea, jie pilki nepataps, jei perlaikai, gaunasi zalsvi.... bigsmile.gif  doh.gif  cia rimtai, nelabai galima ilgai laikyti... bandysiu, gal pasiseks...nes lorealio kauke nepadeda... doh.gif . mirksiukas.gif


na as bandziau biggrin.gif tai man karta gavos labai pilki,kita karta net violetiniu atspalviu,bet atploviau biggrin.gif lorealio kauke kai naudojau irgi nemaciau rezultatu g.gif
Atsakyti
as va sumasciau nusidazyti taip blush2.gif prieki juosta ruda o pati geltonuma padengti svelniai pilkute spalva,bet labai svelne ax.gif kaip manot ar tiktu man mirksiukas.gif savo aprasyma kaip atrodau yra 1 psl atgal mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(etynsur @ 2006 12 21, 01:50)
gal galetumet patarti? g.gif  mirksiukas.gif esu is juodos tapusi blondine smile.gif ir dabar kokiais bedazyciau,bet saknys vistiek ryzos doh.gif pati esu sviesaus veido naturalus plaukai ryzi,bet man jie labai nepatinka schmoll.gif akys mano rudos turiu strazdaneliu...noriu is blondines iseiti,bet ir tamsi nenoriu buti blush2.gif  ka galetumet man patarti? 4u.gif  padekit man atrasti savo spalva blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


rinkis medaus arba kupranugario vilnos spalwos atspalwius, tada saknys nesigaus ryzos, o seip grazios man spalwos thumbup.gif tik pati atspalwiu nelabai rastum, reiktu maisyti mirksiukas.gif as dabar pati blukinu plaukus, ir kai nusisviesinsiu zadu butent tokius atspalwius rinktis wub.gif
Papildyta:
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 12 20, 20:14)
o as is tamsiu(beveik juodu) patapau sviesi per dvi dienas biggrin.gif pati balinaus ax.gif ryza vaiksciot negalejau biggrin.gif balinaus henna plus blukikliu nr. 00.du kart,po pirmo buvau kaip apelsinas.po antro-sviesiai ryza,tada daziau ant virsaus garnier,spalva tokia bjaurokai geltona gavo,tadu dar ejau nusipirkau londa pilkiklio-silver grau.ir liuks spalva gavos sviesiai pilksva tokia,kaip vaikystej biggrin.gif tokios visada labai norejau smile.gif plaukai nenukrito ir bukle ne prastesne nei pries tai,o dar ir priemoniu kazkoiu apart kaukes nenaudoju


ateity atsilieps patikek, as jau su trigubai plonesneis plaukais nuo tokiu experimentu kaip tawo waikstau ir man jie nenusiuro per sawaite po dazymu mirksiukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2006 12 22, 21:48)
rinkis medaus arba kupranugario vilnos spalwos atspalwius, tada saknys nesigaus ryzos, o seip grazios man spalwos thumbup.gif  tik pati atspalwiu nelabai rastum, reiktu maisyti mirksiukas.gif  as dabar pati blukinu plaukus, ir kai nusisviesinsiu zadu butent tokius atspalwius rinktis wub.gif
Papildyta:
ateity atsilieps patikek, as jau su trigubai plonesneis plaukais nuo tokiu experimentu kaip tawo waikstau ir man jie nenusiuro per sawaite po dazymu mirksiukas.gif  doh.gif


nemanau... cia nuo plauku priklauso, tavo gal silpnesni, siaip po dazymu jauciasi jau po keliu plovimu ar "pasigadino" ar ne, tiesiog tie "nudeginti" kai slapi buna kaip guma tempiasi, o isdziuve kaip zilka, va tada jau nekas..... o siaip tai nemanau kad kazkas bus tokio blogo, B.Brigite tikrai su gerais dazais daze, jei viskas gerai, tai valio 4u.gif o siaip tie eksperimentai nera baisiai pavojingi su gerais dazais, nes tu tais a la LOKI ne visada krachas manau butu, gi paziurekit gatvese, tos kad ir "pavytusios" gatviu grazuoles, peroksidiniais plaukais, nu ir ne plikos, o tikrai nemanau kad eina kas menesi i salona dazyt goldwellu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2006 12 22, 22:48)
Papildyta:
ateity atsilieps patikek, as jau su trigubai plonesneis plaukais nuo tokiu experimentu kaip tawo waikstau ir man jie nenusiuro per sawaite po dazymu mirksiukas.gif  doh.gif


kad jau nuo eksperimento praejo gerokai laiko biggrin.gif is pradziu dar prasciau atrode,dabar visai atsigavo,svelnus, blizget eme
Atsakyti
bet vat tame ir problema, kad jus siulote dazyti palukus, gausis ryzi, o tada pilkinti... o man nereikia nei pilku nei pusiau pilku-pusiau auksiniu ar kokiu ten... man reikia akinamai baltu, kaip is tide... blush2.gif ax.gif
turejau kazkada sviesius-aukso-platinos ( tarpinis variantas) spalvos, bet nenoriu dabar... noriu baltu :>
Atsakyti
O aš vakar nusidažiau plaukučius Loreal Redical Preference dažais (4nr.) wub.gif Buvau nublukusi iki šviesiai rudos-ryžos spalvos ir gavausi tamsiai ruda-juoda ir esu labai patenkinta dažais nes blizgesys nerealus, o taip pat ir švelnumas thumbup.gif Kitą kartą butinai vėl rinksiuos šiuos dažus nes tikrai nustebino tokia kokybė, tik va bijau dabar, sm buvo rašyta jog neilgai laikosi tai vėliau žiūrėsim ar tikrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 12 23, 22:08)
O aš vakar nusidažiau plaukučius Loreal Redical Preference dažais (4nr.)  wub.gif  Buvau nublukusi iki šviesiai rudos-ryžos spalvos ir gavausi tamsiai ruda-juoda ir esu labai patenkinta dažais nes blizgesys nerealus, o taip pat ir švelnumas  thumbup.gif  Kitą kartą butinai vėl rinksiuos šiuos dažus nes tikrai nustebino tokia kokybė, tik va bijau dabar, sm buvo rašyta jog neilgai laikosi tai vėliau žiūrėsim ar tikrai  4u.gif



Mane irgi domina sitie dazai, papasakok daugiau 4u.gif

Mano plaukai iki peciu, tai kiek man ju reiketu, koks pasirinkimas spalvu, kaina..?
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 12 23, 21:49)
Mane irgi domina sitie dazai, papasakok daugiau  4u.gif

Mano plaukai iki peciu, tai kiek man ju reiketu, koks pasirinkimas spalvu, kaina..?


Mano plaukai šiek tiek žemiau pečių bet nėra stori tai užteko tik vienos pakuotės smile.gif Pasirinkimas spalvyčių yra, visos labai gražios kiek žiūrėjau smile.gif. O kaina ~26lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dezdemona*: 23 gruodžio 2006 - 20:58
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 12 23, 22:57)
Mano plaukai šiek tiek žemiau pečių bet nėra stori tai užteko tik vienos pakuotės smile.gif Pasirinkimas spalvyčių yra, visos labai gražios kiek žiūrėjau smile.gif. O kaina ~26lt.


Aciu smile.gif parasyk paskui kaip tavo plaukuciai, kaip spalva laikosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 12 21, 07:56)
nea biggrin.gif ten tokiais pilkais,zilais kone biggrin.gif silver grau vadinasi
man kai reikejo toki bjauroka ryzuma/geltonuma nuimt tai as laikiau pusvalandi,o jei reik tik truputi geltonuma panaikint tai lakyk ne ilgiau 10-15min nes turesi labai pilkus smile.gif



Aš šiandien bandysiu tą pilkiklį ax.gif Nusidažiau plaukus, bet rezultatas ne toks, kurio tikėjaus- plaukai geltonoki g.gif Negaliu pakęst geltonų plaukų doh.gif Nors pati esu pakankamai šviesi, plaukus dažiau net du kartus, bet vis tiek geltonis nedingsta (per antrą dažymą šiek tiek dingo, bet norėčiau visai kitokios spalvos)..

Ech, kiek baisu, bet turbūt iš pradžių pabandysiu ant vienos sruogos papilkinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2006 12 26, 11:47)
Aš šiandien bandysiu tą pilkiklį ax.gif Nusidažiau plaukus, bet rezultatas ne toks, kurio tikėjaus- plaukai geltonoki g.gif Negaliu pakęst geltonų plaukų doh.gif Nors pati esu pakankamai šviesi, plaukus dažiau net du kartus, bet vis tiek geltonis nedingsta (per antrą dažymą šiek tiek dingo, bet norėčiau visai kitokios spalvos)..

Ech, kiek baisu, bet turbūt iš pradžių pabandysiu ant vienos sruogos papilkinti smile.gif


as tai jo nerandu, droguose maciau tik silberviolet... parasyk kaip sekesi, ar nesausina plauku....
Atsakyti