Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažomosios putos, kaukės

QUOTE(Gintare Gintarine @ 2007 04 10, 17:57)
Man atrodo, kad salon+ yra tik sampunai ir visi kiti dalykeliai, bet dazu nera sad.gif  sad.gif

Yra yra, taigi kiekvienam salone dažų turi ir parduoda reikalui esant tikrai biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas bandė dažyt su tais dažais (pavadinimo nepamenu) kur reklamuoja tamsiaplaukėms, kur vienu metu nuima spalva ir nudažo blush2.gif nes jau taip atsibodo būti juoduke ax.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 04 10, 18:14)
Yra yra, taigi kiekvienam salone dažų turi ir parduoda reikalui esant tikrai biggrin.gif


Ania? O pirkai pati kada nors sitaip? Paprasai ir duoda tipo? nemanau g.gif
Atsakyti
sveikutes, galiu jums duot patarima apie dazyma plauku, kad plaukas atrodytu sveikesnis po dazymo nei pries
yra tokios silko proteino ampulytes, jei dazote pacios puse ampulytes isipilkite i dazus kita puse po dazymo itrinkite i plaukus ir palikite, nuplaut nereikia, jei kirpykloj dazote pries einant puse isitrinkit i plaukus, kita puse po dazymo, plaukai nebus taip pakenkti pacio dazo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(velniukshte @ 2007 04 18, 19:21)
sveikutes, galiu jums duot patarima apie dazyma plauku, kad plaukas atrodytu sveikesnis po dazymo nei pries
yra tokios silko proteino ampulytes, jei dazote pacios puse ampulytes isipilkite i dazus kita puse po dazymo itrinkite i plaukus ir palikite, nuplaut nereikia, jei kirpykloj dazote pries einant puse isitrinkit i plaukus, kita puse po dazymo, plaukai nebus taip pakenkti pacio dazo smile.gif


a kur tokiu gaut? kokios firmos?
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 04 18, 18:45)
Ania? O pirkai pati kada nors sitaip? Paprasai ir duoda tipo? nemanau  g.gif

Aišku pirkau, anoks čia stebuklas. Ką jiems dažų gaila parduot?
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 04 18, 21:13)
a kur tokiu gaut? kokios firmos?

sarmoj, akropolio euro smile.gif orising silko proteinas
tiksliai vadinasi orising rinfrozante proteica smile.gif
Atsakyti
Jau kurį laiką ieškau juodų dažų, kur nusiplautų po kokio mėnesio ( geriausia po dviejų lotuliukas.gif ). Nes man labai negražu ataugusios šaknys, o visą gyvenimą juodai (ar kaip nors kitaip) dažytis nenoriu. Perskaičiau, kad čia kažkas girė milkshake dažus. O gal žinot , kur jų vilniuj galima nuipirkt?
Atsakyti
Aš sugalvojau plaukus patamsint, pavaikščiojau po parduotuves, kažkoks labai jau siauras pasirinkimas tų dažančių balzamų ar putų verysad.gif Dar blogai tas, kad jie dažniausiai visokie raudoni ir ryži. Bet gal čia mintis tokia, atspalvį suteikt..
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 04 20, 10:38)
Aš sugalvojau plaukus patamsint, pavaikščiojau po parduotuves, kažkoks labai jau siauras pasirinkimas tų dažančių balzamų ar putų verysad.gif Dar blogai tas, kad jie dažniausiai visokie raudoni ir ryži. Bet gal čia mintis tokia, atspalvį  suteikt..


pabandyk gal i kirpykla uzsukti, ten irgi turetu buti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 04 20, 09:38)
Aš sugalvojau plaukus patamsint, pavaikščiojau po parduotuves, kažkoks labai jau siauras pasirinkimas tų dažančių balzamų ar putų verysad.gif Dar blogai tas, kad jie dažniausiai visokie raudoni ir ryži. Bet gal čia mintis tokia, atspalvį  suteikt..


Jo, su tais balzamais tai tikra bėda, visai nėra normalių spalvų. Aš tai jau kiek laiko ieškau juodos spalvos, tai visur yra tik kažkokia juodai mėlyna blink.gif ..fui. Vienintelė spalva , kurį pasirodė normali buvo Lorealio dažomųjų putų. Tai tepliojo mane mama kažkur valandą ir dar jie visai nenusidažė doh.gif lotuliukas.gif .
Atsakyti
Norėjau nuomonės apie Keune firmos dažus?Kaip jums jie,mano plaukams tai tinka,tampa tokie minkštučiai ir blizga 4u.gif
Atsakyti