Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažomosios putos, kaukės

as siandien nusipirkau tas putas biggrin.gif rytoj bandysiu dazyti wink.gif a
Atsakyti
QUOTE (Sanise @ 2004 11 30, 19:30)
parasyk, ar patix rezultatas dazantis siais dazais, nes ir as noreciau kaip nors nusidazyti nelabai ilgam laikui, o keli men. - pats tas biggrin.gif

Rezultatas manau bus ok. Kiek esu dazius sampunais ir putom spalva buna sodri. Tik zinoma paskui blunka, tai arba vel reikia paryskint arba laukt kol nuruzaves ar pan. ir tada uzdazyt tokia spalva kokia ir buvai seniau, arba pvz. sruogelem sviesiom.
Esme ta, kad kiek zinau jei plaukai neikada gyvenime nedazyti tai yra sansu jog visai nusiplaus, bet pvz. kaip mano sviesinti, ir siaip visa gyvenima dazomi, tai jei dazyciau visa galva bordine, tai turbut po poros men. liktu kazkoks rausvumas. Mazai sansu, kad nusiplaus visai.
Todel pradziai nedristu taip kardinaliai keistis is sveisios i tamsia. Bandysiu gal tik apacia plauku ar pan.
Butinai parasysiu kas per spalva gavosi wink.gif
Atsakyti
noriu paklaust ar per menesines galim dazyt plaukus esu girdejus kazka tik tiksliai nepamenu, susirgau, o taip galvojau nusidazysiu siandien tom putom sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Laura_k @ 2004 12 01, 10:30)
noriu paklaust ar per menesines galim dazyt plaukus esu girdejus kazka tik tiksliai nepamenu, susirgau, o taip galvojau nusidazysiu siandien tom putom sad.gif

Manau, tai neturi reiksmes wink.gif Esu tikrai kirpykloj daziusi per tas dieneles, tao nusidaze kaip ir visada wink.gif jokio skirtumo nepastebejau g.gif
Taip kad manyciau gali drasiai dazyt wink.gif
Atsakyti
Tai va, zinokit mergos vakar vakare nusidaziau as kaip ir planavau:)
Daziau plauku apacia, mano plaukai ilgi iskarpyti, todel, kad butu mazdaug aiskiau ka dariau-tai tipo kaip Gabija is Baro, tik ne juodai, o bordo-vysnine. Ilgis plauku siek tiek trumpesnis nei jos.
Tai va, gavosi tfu tfu tfu kaip visada ok thumbup.gif
Man patinka thumbup.gif
Spalva gavosi sodri ir grazi. As pirkau "jausminga vysnaite"(cia toks atspalvio pavadinimas). Jei norit visa galva dazyt ir plaukai ilgi reikes 2 buteliuku, nes tikrai netolygiai pasiskirstys su 1, o kadangi as daziau maziau nei puse plauku, tai pirkau viena ir dar liko.
Siaip tikejausi, kad bus siek tiek tamsesne bordo spalva, o gavosi tokia grynai vysnia, bet man grazu. Ziuresim po kiek ims nusiplaudinet:)
Galiu patart dar viena dalyka, situ putu yra vienintelis sveisus atspalvis, bet nepatariu jo pirkt jei norite naturaliai sveisiu plauku.. Jis ziauriai geltonas smile.gif
Atsakyti
nusidaziau ir as spalva gavos ne tokia kokios tikejaus blink.gif
Atsakyti
QUOTE (Laura_k @ 2004 12 01, 14:41)
nusidaziau ir as spalva gavos ne tokia kokios tikejaus blink.gif

Cia geraja ar blogaja prasme? smile.gif
O kokie tavo buvo plaukai ir su kokia spalva dazei?
Visa galva dazei?
Atsakyti
mano plaukai buvo rudi tamsiai pirkau juodus dazus gavausi tamsiai violetine blink.gif
daziau visa galva
Atsakyti
Isbandziau ir as - karameline spalva (salta kava ar kaip ten). Mano tamsiai rudi plaukai, gavosi vos vos ryskelesne spalva. Nieko doro, nusivylusi as jais. Tik tiek, kad plauku negadina. Man jau beveik ir nusiplove, nes daziausi pries savaituke. Turejosi gautis nuo tamsios blondines iki sviesiai rudu plauku, kaip maniskaims - turejo buti sviesiai rusu plauku rezultatas. Nepatiko.
Atsakyti
QUOTE (Tarena @ 2004 12 01, 19:32)
Isbandziau ir as - karameline spalva (salta kava ar kaip ten). Mano tamsiai rudi plaukai, gavosi vos vos ryskelesne spalva. Nieko doro, nusivylusi as jais. Tik tiek, kad plauku negadina. Man jau beveik ir nusiplove, nes daziausi pries savaituke. Turejosi gautis nuo tamsios blondines iki sviesiai rudu plauku, kaip maniskaims - turejo buti sviesiai rusu plauku rezultatas. Nepatiko.

Kiek turiu patirties, putos niekada nedazo tamsiu plauku sveisiau...
Jei tavo butu sviesus ar sveisiai rudi, tada gal ir butu gavusis "salta kava" biggrin.gif
O jei dazai(putos) sviesesni nei plaukai, niekada nenukas...Tada jau reikia dazu tikru jei norimas atsviesinimo ar kazkoks pan. rezultatas.
Atsakyti
Giedrushka, taip, sutinku, kad ju nesviesina, sviesia as ir nenorejau buti, taciau norejau, kad maniskis atspalvis butu intensyvesnis. Rinkausi norima spalva, atsizvelgdama i paleteje prie mano esamos naturalios spalvos nurodyta gaunama. Taciau, na ne man vadinasi jos skirtos smile.gif - net nepanasu.
Beje, nuo gruodzio 1 dienos Sarmoj turincioms lojalumo kortele perkant viena pakuote siu putu, atntra duodama nemokamai.
Atsakyti
QUOTE (Tarena @ 2004 12 02, 22:15)
Beje, nuo gruodzio 1 dienos Sarmoj turincioms lojalumo kortele perkant viena pakuote siu putu, atntra duodama nemokamai.

jau kelinta karta sakiau pasidomesiu kas ta lojalumo kortele ir kaip ja gaut, ale va tundra, iki siol nezinau.. rolleyes.gif
Paaiskinkit, ka... biggrin.gif
Atsakyti