Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Plaukų dažai, dažomosios putos, kaukės
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Ambro
 Norejau paklausti jusu patarimo del plauku dazu. Noriu nusidazyti, o nezinau kokius pirkt sad.gif.

Buvau nusipirkus karta zoleliu pagrindu (L'oreal atrodo), tai visai nieko...spalva liko ta pati. Matyt, pas mane labai stipri plauku spalva (t. rudi), kad net dazai "nekabina".

Bandziau ir dazancias putas - laike tik kelis plovimus.

Zinoma, nenoriu, kad laikytusi spalva "amzinai" (kol nuaugs), bet nesinori ir greit nusiplaunanciu.
Zvirbliuke
L'oreal  tai turejo rezultatas matytis, jeigu ten dazai, o ne koks sampunas buvo...Man apskritai jie labiausiai patinka, kokybiski...Dar yra neblogi, nors ir visai pigus, Rubella - cia irgi dazai, plaukai zvilga, spalvos naturalios (bet as bandziau tik sviesius atspalvius, tai nezinau,  kaip su tamsesniais). O kokios spalvos tu nori - tiesiog ryskesnes ar pasviesinti?
Etina
patarciau pirma karta nueiti i kipykla,ten atrasi ta spalva ,kuri tau tiks,tuo paciu galesi pasikonsultuoti apie kokybiskus dazus ir visa kita su kirpeja.nes manau,namie tikrai neiseis kokybiskas dazymas,aisq,jei moki dazyti,tada kas kita...
Ambro
As noriu tik pasiryskinti spalva, pvz daugiau i kastonine. Nes dabar daugiau i pilkuma...

Zvirbliuke o kur daziaus buvo kremas, o ne sampunas. Bandziau ir sampuna, tai efektas 0%.
Zvirbliuke
L'oreal Casting tik paryskina spalva, nekeicia jos kardinaliai. Dar zinau, kad kastoniniai atsplaviai visai neblogai gaunasi su Garnier, nors asmeniskai sitos firmos nemegstu...
jeigu eisi i kirpykla, eik i rimta, nes kitaip tau tik pakis palete ir paklaus, tai kokia saplva dazyt?  >:(
INGRID
kažkur skaičiau įdomų straipsnį, ką sako tam tikra spalva nudažyti plaukai, dabar tepamenu, kad raudona splava reiškia, kad moteris nori radikaliai pakeisti gyvenimą, ruošias tai kaitai, perversmui, blondinės trokšta kitų dėmesio, švelnumo, nėra labvai pasitikinčios savim ir t.t., juodaplaukės , atrodo, byloja apie pasitikėjimą, užsispyrimą  :smile.gif ir t.t.
Mano mama šviesindavo plaukus "Recital" firmos dažais ir niekada nenusivildavo wink.gif.O aš tedažiau "Wella" vienąkart gyvenime, bet , kadangi nenoriu nuolat jų dažyti, o ataugus galams atrodo baisiai ir reikia daug laiko, kol jie visai nuaugs :smile.gif, tai jau ačiū, apsieisiu :smile.gif.
Pamenu, pas mus buvo grupiokė, kuri eksperimentavo su visokių spalvų plaukų dažais (reikia žinoti, keliais tonais šviesesniu ar tamsesniu verta dažyt, kiek žinau, dažant šviesiau iškart nenudažysi, reikia keliskart mėgint), tai finale jos plaukai tapo baisūs, kaip į kokį šou eit-rožiniai, balti, rudi ir t.t. ohmy.gif, pačiai būdavo gėda į žmones išeit  :o
Zvirbliuke
"dažant šviesiau iškart nenudažysi".
Tikrai, jei esi , tarkim, brunete ir nori tapti blondine - reikia naudoti dekoloranta, pasalinanti naturalu plauko pigmenta ir tik tada dazyt dazais. Aisku, kad plaukams tai neprideda sveikumo smile.gif Bet kai as esu blondine (naturalus plaukai -  kaip sakoma - linu spalvos, su medaus atspalviu), tai dazai iskart pasviesina, aisku, nesigauna peroksidinis baltumas ;D
Bet jei norima tik suteikti kazkoki tona ju nesviesinant, tai plaukams  tik i nauda, nes taip pridedama papildomu pigmentu, jie labiau zvilga ...
Jamaika
As pati esu sviesi, bet plaukus dazau dar sviesiau. Mano irgi stiprus pigmentas, nes is pradziu dazai niekaip nenuimdavo spalvos (bandziau su Lorealiu). Paskui kirpykloje kirpeja nudaze su kirpykliniais Welos, maise dvi spalvas, kad gautusi tokia kokios noriu. Likau labai patenkinta, ir taip dazau jau kokie 2 metai smile.gif (o pries tai 4 metus daziau sruogelem).
manu
man su plauku dazymais tokia liudna istorija buvo. daziausi sviesiai, o nusidaziau geltonai ryzai. brrrrr

po to kirpyklon begau "taisyti" padeties. tai kirpeja issaiskino, kas as esu "paslepta" ryzaplauke. mano plaukai rudi, bet juos sviesinant gaunasi ne balti, o ryzi. todel, kad tapciau blondine reik dazyti pilka spalva. vienzo alchemija.

taip, kad geriau dazytis kirpykloj, pas patikima kirpeja.  nes ne visuomet gaunasi toks rezultatas, koks yra ant dazu dezutes.
mamulia
Esu turejusi beveik visu imanomu spalvu plaukus(melynus irgi ;D) tai apie dazus ir dazymo technika ismanau daug. Turejau drauge kirpeja,tai mes zalioj jaunystej jos nuosavoj kirpykloj dieneles leisdavom,tai sakyciau tikrai daug ko ismokau. Viksreli,jei nori kastonines spalvos,o tavo pigmentas stiprus pabandyk pirma nusviesinti plaukus su specialiai tam skirta priemone(yra keliu firmu,keliu rusiu)o tada dazyk pasirinkta spalva. Nors gal geriau nueik pas kirpeja ???As tai Simonoj anksciau daziau plaukus,tai is juodu i baltus nudaze,nepakenke nei truputelio,bet ir sumele palikau apvalia.   8)Dabar kai sviesinu tai pati sugenu nusidazyt. ir draugem ir mamai nudazau wink.gif
indreja
kažkur skaičiau įdomų straipsnį, ką sako tam tikra spalva nudažyti plaukai, dabar tepamenu, kad raudona splava reiškia, kad moteris nori radikaliai pakeisti gyvenimą, ruošias tai kaitai, perversmui, blondinės trokšta kitų dėmesio, švelnumo, nėra labvai pasitikinčios savim ir t.t., juodaplaukės , atrodo, byloja apie pasitikėjimą, užsispyrimą  :smile.gif ir t.t.

Esu turejusi keliu spalvu plaukus,paskutinius kelis metus daziausi baklazano spalva, sia ziema labai patauke dazytis kuo raudoniau  :smile.gif. O va dabar labai uzsimaniau
sviesiu plauku  :smile.gif
Shiandien buvau pas savo kirpeja, liepiau padaryti mane sviesia, bet dabar kol kas tik pasviesino, nors pazadejo, kad sekanti karta jau tikrai busiu sviesi, paprasciausiai nenorejo perdaug "nuesti"plauku.O dazausi visad kirpykloje Cutrin firmos dazais. Seniau kartais naudodavau L'Oreali..man patiko.
Aga
Mano plauku dazai nemyli.Esu sviesiaplauke,nors kelis karta bande kirpykloj dar pasviesinti sruogas-nieko nesigavo visiskai.Tik paskutini karta pavyko pasviesinti su milteliais.Tamsint bandziau tik putom,dazai itariu gerai laikytu.Mama dazau Rilken dazais tokiais,bet ant dezuciu neparodyta spalvos-tik paletej.Kaina maza,apie 13 lt,bet gerai laiko.Tik yra keliu rusiu-geri pilkose dezutese.
morgana
persiprasau is anksto, jei kada ta tema buvo (gal kas ir nuoroda idesit, jeigu ka rolleyes.gif ) bet man kaip tik pribrendo reikalas dazytis plaukus... anksciau dazydavau kirpykloje su swarckopf, bet nelabai man tie dazai - gana greti nusiplauna sad.gif tai sugalvojau kitu firmu pabandyti... gal turit ka patarti? su kokiais dazais jus dazot plaukus? as tamsinu, gal kokiu graziu spalvu parekomenduosit doh.gif
Vanesa
Kai pinigeliu pritruksta dazausi Garnier Natea plauku dazais.Jie veikia kaip plauku kauke,tai ir pats dazymas ne toks stresingas plaukams.
O kirpykloje visada dazo Wellos dazais.
morgana
va dar prisiminiau: butu malonu, jei parasytumet kiek tie dazai kainuoja, nes mano plaukai iki puses nugaros, tai reikia 2 dezuciu minimum...taip kad ir kaina man svarbi biggrin.gif
Gregorij L.
mano plaukai siekia vos pecius o as jau perku dvi dezutes, su viena tai turbut tik pasimaliavociau ir is vis reikala susigadinciau.
vel padejuosiu sad.gif pirkau wella 7nr dazus vidutiniskai sviesi norejau buti, o gavausi juoduke blink.gif .taip kad ne visada paletes spalva sutampa su rezultatu. ka man su jais daryti? sad.gif dar karta sviesinti bijau nes slinkt dar prades, o dabar bent jau zvilga kaip sveiki sad.gif
auginu plaukelius, bet greitai man ir triju pakuociu prireiks, tai pereisiu dar ant pigesniu dazu laugh.gif
Libra
Dabar dazau Garnier su kokoso aliejumi, anksciau naudojau Scwarzkopf plauku dazus, tai galvos oda atrode tragiskai, tie dazai net oda nudegina.
Simule
Jei zilu plauku neturi ir plaukus tamsini, lbai geri Loreal Casting.
Viena dezute kainuoja apie 30 Lt.
Plaukai blizga, bet greitai nusiplauna, nes jie yra nestiprus ir be amoniako.
Amanda
Loreal "Exelence" didesnis dažų kiekis - ilgiems plaukams, mano trumpi, tai trims kartams užtenka. Nenusiplauna, dažo žilus, plaukai blizga, kaina apie 36 Lt.
sunnyday
As plaukus sviesinu bet visada dazau tik su Garnier Natea dazais. Po dazymo plaukai net atsigauna, nes tai ir plauku kauke kartu. Kaina 25 lt, bet kartais sarmoj ir kitur buna nuolaidos tai ir uz 20 gauti pavyksta wink.gif
Mano plaukai truputi zemiau peciu, bet pilnai uztenka vienos dezutes, net kai buvo zemiau menciu vistiek uztekdavo vienos dezutes jei pati dazaisi. Tik kazkaip kai nueini i kirpykla su tais dazais, tai jos ten pastoviai dejuoja, kad gali neuztekt dazu.
Beja, su sitais dazais labai lengva paciai dazyti plaukus ir nusidazo lygiai.
Čiauškutė
Pati namuose nedazau,o mano kirpeja dirba su L'OREAL firmos dazais-esu patenkinta,nes plaukai sveikai atrodo,nors ir balina:super Tik ne kiekviena galim sau tai leisti,nes brangiai tas malonumas kainuoja-pripazistu.
miau
As dazau su Garnier. Karta pabandziau, labai tiko ir patiko smile.gif
Čiauškutė
QUOTE (Arvira @ 2004 09 04, 15:15)
Pati namuose nedazau,o mano kirpeja dirba su L'OREAL firmos dazais-esu patenkinta,nes plaukai sveikai atrodo,nors ir balina:super Tik ne kiekviena galim sau tai leisti,nes brangiai tas malonumas kainuoja-pripazistu.

P.S. naudoju sios firmos visas priemones plauku prieziurai-taip patare kirpeja ir man patinka
Gregorij L.
zinot gyvenimas priverte su muilu galva issiplaut. dar pries vaziudama pas broli pasitikslinau ar turi sampuno, taip neseniai pirkau atsako. o vakare drauge sekmingai ieskojom. finale slykstus plaukai, laukiu kada namo teks grizti. o ir suku jis neturi o savasias namie pamirsau. ir taip matau kad neis galvos issiskuobti nei pirstais nei sukom ohmy.gif
Jicky
QUOTE (babarskas @ 2004 09 05, 00:24)
zinot gyvenimas priverte su muilu galva issiplaut. dar pries vaziudama pas broli pasitikslinau ar turi sampuno, taip neseniai pirkau atsako. o vakare drauge sekmingai ieskojom. finale slykstus plaukai, laukiu kada namo teks grizti. o ir suku jis neturi o savasias namie pamirsau. ir taip matau kad neis galvos issiskuobti nei pirstais nei sukom ohmy.gif

blink.gif doh.gif thumbup.gif thumbup.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
kristutyte
QUOTE (babarskas @ 2004 09 01, 20:01)
vel padejuosiu sad.gif pirkau wella 7nr dazus vidutiniskai sviesi norejau buti, o gavausi juoduke blink.gif .taip kad ne visada paletes spalva sutampa su rezultatu. ka man su jais daryti? sad.gif dar karta sviesinti bijau nes slinkt dar prades, o dabar bent jau zvilga kaip sveiki sad.gif

Nu per velai perskaiciau sad.gif .
Visada dazydavau kirpykloj, o siandien kirpeja laiko neturejo, tai tik nukirpo... Galvoju nusidazysiu namuose. Turejau buti irgi vidutiniskai sviesi - gavausi melynai juoda blink.gif Ka dabar daryt ohmy.gif . Net juokas nebeima g.gif
Aciu Wella'i
Žiedadulkė
gal nuskambes senamadiskai, bet CHNA yra visai gera priemone. Aha, sakysit is kokio akmens amziaus tu atkeliavai su savo CHNA, bet nesijuokit, ji labai stiprina plaukus, jie blizga, apie slinkima irgi kalbos net ner... Na, bet chna tinka tik naturaliom satenems ir brunetems. ir negalima su chna dazyt po cheminio susukavimo. kazkokia reakcija ten gaunas ir plauku spalva iseina... pilkai zalia. smile.gif
Bagyra
Kažkada dažiau su Londa, dabar su L'oreal Castingais - ir esu labai jais patenkinta.
thumbup.gif Mano plaukai ilgi - tačiau dažymui pilnai pakanka 1 pakuotės smile.gif
studente
As dazau su pallete C+ ar kazkaip panasiai vadinas (didesnej dezutej kur buna) tai neblogi dazai, labai nealina plauku. Karta neradau ju pirkt o skubiai reikejo, tai rubella nusipirkau... Nusiplove po poros savaiciu
12345678
Jau maciau prekyboj Loreal naujas dazomasias putas plaukams. Nepamenu kaip vadinasi.. kazkaip "Pure pearl" ar panasiai:hm
Gal kas naudojot jau. Ten labai graziu visokiu ryskiu spalvu yra-nuo blondino iki juodos, raudonos... Idomu ar nusiplauna.
As kazkada esu bandzius nusidazyt taip panasiai kaip Gabija is "Baro", apacia plauku.Bet ten buvo sampunas bordinis, tai nelabai kaip atsiplovinejo, nes mano sviesus dazyti plaukai...
O tos putos sake labai geros, grazios spalvos, visai noreciau pabandyti..Gal vel taip pat kaip anksciau..nu net nezinau..
Tik idomu ar kai atsiplaudines nebusiu kokia nors siera bura malinovaja biggrin.gif
O siaip drasi esu, bet viestiek labai idomi kitu patirtis... wink.gif
Leita
aha, as irgi noreciau isbandyti g.gif ale idomu paklausyti ka kalba isbandziusios rolleyes.gif
Gregorij L.
QUOTE (Giedrushka @ 2004 11 30, 09:58)

As kazkada esu bandzius nusidazyt taip panasiai kaip Gabija is "Baro", apacia plauku.

gabija buvo dviem sluoksniais nusidazius: apatiniai plaukai juodi ilgi , o ant virsaus trumpesni karpyti balti g.gif
12345678
QUOTE (babarskas @ 2004 11 30, 11:43)
QUOTE (Giedrushka @ 2004 11 30, 09:58)

As kazkada esu bandzius nusidazyt taip  panasiai kaip Gabija is "Baro", apacia plauku.

gabija buvo dviem sluoksniais nusidazius: apatiniai plaukai juodi ilgi , o ant virsaus trumpesni karpyti balti g.gif

Nu tai ir pas mane taip buvo, virsuj sveisus, o apacioj bordiniai..
Gregorij L.
as jau su savavaliskais plauku dazymais pasimokiau: dabar auginu plaukus kirpimui ohmy.gif nes liko siaudai, o visus kirpti iskart nesinori. ir uzdraudziau sau taupymo tikslais paciai dazytis plaukus. o kazkada jaunystej daziausi loreal kazkokiom putom plaukus raudona granato spalva ant baltu, tai iki galo niekada ir nebenusiplone neskaitant kad drabuziai prie kaklo budavo raudoni ir oda nusidaze
12345678
QUOTE (babarskas @ 2004 11 30, 12:35)
as jau su savavaliskais plauku dazymais pasimokiau: dabar auginu plaukus kirpimui ohmy.gif nes liko siaudai, o visus kirpti iskart nesinori. ir uzdraudziau sau taupymo tikslais paciai dazytis plaukus. o kazkada jaunystej daziausi loreal kazkokiom putom plaukus raudona granato spalva ant baltu, tai iki galo niekada ir nebenusiplone neskaitant kad drabuziai prie kaklo budavo raudoni ir oda nusidaze

Visa gyvenima daziausi tik pati ir aciu dievui niekada nenusvilau..Buvau ir juoda, ir balta, ir raudona, ir ruda, ir garbanota ir trumpais ir t.t. biggrin.gif
Plaukai kaip buvo stiprus taip ir yra. thumbup.gif
Tik kirptis einu. Net sruogom su drauges pagalba pati dazausi(su folga)..(Siek tiek raukiu situos reikaluos)
Esu 2 k. gyvenime daziusis kirpykloj ir man netiko g.gif Viena karta spalva negera gavosi, kita kart siaip negrazu:)
Tai va, taip, kad visai nebijau as tu eksperimentu..Tik siaip idomu gal kas butent sias putas naudojo ir ka nors gali pasakyt.
As jas jau nusipirkau biggrin.gif Pradziai pabandysiu kur nors skromnai apacioj..Kiek zinau jos mazdaug per 3 men. nusiplauna, tik tiek, kad jau kokio 2 men. pabaigoj itariu is bordo kokia sveisiai ruzava turetu but likus biggrin.gif blink.gif
Sonrisita
QUOTE (Giedrushka @ 2004 11 30, 14:48)
As jas jau nusipirkau biggrin.gif Pradziai pabandysiu kur nors skromnai apacioj..Kiek zinau jos mazdaug per 3 men. nusiplauna, tik tiek, kad jau kokio 2 men. pabaigoj itariu is bordo kokia sveisiai ruzava turetu but likus biggrin.gif blink.gif

parasyk, ar patix rezultatas dazantis siais dazais, nes ir as noreciau kaip nors nusidazyti nelabai ilgam laikui, o keli men. - pats tas biggrin.gif
Laura_k
as siandien nusipirkau tas putas biggrin.gif rytoj bandysiu dazyti wink.gif a
12345678
QUOTE (Sanise @ 2004 11 30, 19:30)
parasyk, ar patix rezultatas dazantis siais dazais, nes ir as noreciau kaip nors nusidazyti nelabai ilgam laikui, o keli men. - pats tas biggrin.gif

Rezultatas manau bus ok. Kiek esu dazius sampunais ir putom spalva buna sodri. Tik zinoma paskui blunka, tai arba vel reikia paryskint arba laukt kol nuruzaves ar pan. ir tada uzdazyt tokia spalva kokia ir buvai seniau, arba pvz. sruogelem sviesiom.
Esme ta, kad kiek zinau jei plaukai neikada gyvenime nedazyti tai yra sansu jog visai nusiplaus, bet pvz. kaip mano sviesinti, ir siaip visa gyvenima dazomi, tai jei dazyciau visa galva bordine, tai turbut po poros men. liktu kazkoks rausvumas. Mazai sansu, kad nusiplaus visai.
Todel pradziai nedristu taip kardinaliai keistis is sveisios i tamsia. Bandysiu gal tik apacia plauku ar pan.
Butinai parasysiu kas per spalva gavosi wink.gif
Laura_k
noriu paklaust ar per menesines galim dazyt plaukus esu girdejus kazka tik tiksliai nepamenu, susirgau, o taip galvojau nusidazysiu siandien tom putom sad.gif
Ingute
QUOTE (Laura_k @ 2004 12 01, 10:30)
noriu paklaust ar per menesines galim dazyt plaukus esu girdejus kazka tik tiksliai nepamenu, susirgau, o taip galvojau nusidazysiu siandien tom putom sad.gif

Manau, tai neturi reiksmes wink.gif Esu tikrai kirpykloj daziusi per tas dieneles, tao nusidaze kaip ir visada wink.gif jokio skirtumo nepastebejau g.gif
Taip kad manyciau gali drasiai dazyt wink.gif
12345678
Tai va, zinokit mergos vakar vakare nusidaziau as kaip ir planavau:)
Daziau plauku apacia, mano plaukai ilgi iskarpyti, todel, kad butu mazdaug aiskiau ka dariau-tai tipo kaip Gabija is Baro, tik ne juodai, o bordo-vysnine. Ilgis plauku siek tiek trumpesnis nei jos.
Tai va, gavosi tfu tfu tfu kaip visada ok thumbup.gif
Man patinka thumbup.gif
Spalva gavosi sodri ir grazi. As pirkau "jausminga vysnaite"(cia toks atspalvio pavadinimas). Jei norit visa galva dazyt ir plaukai ilgi reikes 2 buteliuku, nes tikrai netolygiai pasiskirstys su 1, o kadangi as daziau maziau nei puse plauku, tai pirkau viena ir dar liko.
Siaip tikejausi, kad bus siek tiek tamsesne bordo spalva, o gavosi tokia grynai vysnia, bet man grazu. Ziuresim po kiek ims nusiplaudinet:)
Galiu patart dar viena dalyka, situ putu yra vienintelis sveisus atspalvis, bet nepatariu jo pirkt jei norite naturaliai sveisiu plauku.. Jis ziauriai geltonas smile.gif
Laura_k
nusidaziau ir as spalva gavos ne tokia kokios tikejaus blink.gif
12345678
QUOTE (Laura_k @ 2004 12 01, 14:41)
nusidaziau ir as spalva gavos ne tokia kokios tikejaus blink.gif

Cia geraja ar blogaja prasme? smile.gif
O kokie tavo buvo plaukai ir su kokia spalva dazei?
Visa galva dazei?
Laura_k
mano plaukai buvo rudi tamsiai pirkau juodus dazus gavausi tamsiai violetine blink.gif
daziau visa galva
Tarena
Isbandziau ir as - karameline spalva (salta kava ar kaip ten). Mano tamsiai rudi plaukai, gavosi vos vos ryskelesne spalva. Nieko doro, nusivylusi as jais. Tik tiek, kad plauku negadina. Man jau beveik ir nusiplove, nes daziausi pries savaituke. Turejosi gautis nuo tamsios blondines iki sviesiai rudu plauku, kaip maniskaims - turejo buti sviesiai rusu plauku rezultatas. Nepatiko.
12345678
QUOTE (Tarena @ 2004 12 01, 19:32)
Isbandziau ir as - karameline spalva (salta kava ar kaip ten). Mano tamsiai rudi plaukai, gavosi vos vos ryskelesne spalva. Nieko doro, nusivylusi as jais. Tik tiek, kad plauku negadina. Man jau beveik ir nusiplove, nes daziausi pries savaituke. Turejosi gautis nuo tamsios blondines iki sviesiai rudu plauku, kaip maniskaims - turejo buti sviesiai rusu plauku rezultatas. Nepatiko.

Kiek turiu patirties, putos niekada nedazo tamsiu plauku sveisiau...
Jei tavo butu sviesus ar sveisiai rudi, tada gal ir butu gavusis "salta kava" biggrin.gif
O jei dazai(putos) sviesesni nei plaukai, niekada nenukas...Tada jau reikia dazu tikru jei norimas atsviesinimo ar kazkoks pan. rezultatas.
Tarena
Giedrushka, taip, sutinku, kad ju nesviesina, sviesia as ir nenorejau buti, taciau norejau, kad maniskis atspalvis butu intensyvesnis. Rinkausi norima spalva, atsizvelgdama i paleteje prie mano esamos naturalios spalvos nurodyta gaunama. Taciau, na ne man vadinasi jos skirtos smile.gif - net nepanasu.
Beje, nuo gruodzio 1 dienos Sarmoj turincioms lojalumo kortele perkant viena pakuote siu putu, atntra duodama nemokamai.
12345678
QUOTE (Tarena @ 2004 12 02, 22:15)
Beje, nuo gruodzio 1 dienos Sarmoj turincioms lojalumo kortele perkant viena pakuote siu putu, atntra duodama nemokamai.

jau kelinta karta sakiau pasidomesiu kas ta lojalumo kortele ir kaip ja gaut, ale va tundra, iki siol nezinau.. rolleyes.gif
Paaiskinkit, ka... biggrin.gif
Tarena
Sarmoj perki ne maziau uz 50 litu, uzpildai prasyma ir per pora savaiteliu tau padaro lojalumo kortele smile.gif, kuria atsiemi pasirinktoje Sarmoje. Ja turintiems buna spec. nuolaidu. Pasiskaityk ju tinklalapyje, ten issamesne informacija pateikta.
Laura_k
sad.gif nusivyliau as sitom putom ploviau gal tik 3 kartus nuo nudazymo o spalvos jau nei kvapo sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.