Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vištienos salotos
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Užkandžiai ir sriubos
Pages: 1, 2, 3, 4
madlena
Labai skanios salotos,jas ivertino ne vienas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

jums reikes:

1.pekino kopusto
2.marinuotu agurku
3.pomidoro
4.vistienos files
5.majonezo
6.prieskoniu
7.aliejaus
nerasiau svorio kiek ko,nes as improvizuoju,man patinka kad butu maziau kopusto daugiau agurko ir vistienos.

vistienos file supjaustyti siaudeliais ir apkepti.supjaustyti kopusta,pomidorus ir agurkus.darzoves sumaisyti su vos silta vistiena,uzbarstyti prieskoniu ir uzdeti majonezo.
greitai ir LABAI skanu,o dar ir kaip sotu drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Indijaa
Aš gaminu kitokias vištienos salotas
Pekino kopūstas
vištiena ( krūtinėlė , kulšelės)
ryžiai
majonezas
(dar nepamaišo pievagrybiai

vištiena gerai išvirti supjaustyti gana smulkiai, nuimti mėsyte nuo kaulų(jeigu buvo virtos kulselės), išvirti ryžius, supjaustyti pekino kopūstą, išvirti pievagrybius visą suberti į indą ir išmaišyti užpylus majonezu. druskos ir kitų prieskonių pagal skonį.
Bet čia taip pat galima improvizuoti, dar kažko įdėti
leonel
As gaminu is keptos vistienos file, Pekino kopustu arba salotu, zaliuju vynuogiu be kauliuku, karnisonu, obuolio, pievagrybiu, pomidoru, agurku, raudonojo svoguno, konservuotu ananasu (nebutinai) ir majonezo. Viska supjaustau, sudedu i didele lekste, apipilu majonezu, pabarstau graikiskais riesutais. Labai skanu, gaivu ir lengva!.. smile.gif
yyla
Vištienos,pjaustytos gabaliukais,galima rūkytos keptos ar virtos,žodiu nesvarbu.Apelsinai ir obuoliai,supjaustom .Graikiški riešutai ir majonezas.Skonis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
zajka
Mano firminis receptas: rukyta vištiena, agurkai, avokadas, majonezas, kartą dar paprikos įdėjau bet jinai biški nuslopina kitų daržovių skonį.

Gal kuri žinote Cezario salotų su vieštiena receptą? essen.gif
Elena
Aš darau tokias salotas:
vištiena (virta, kepta, rūkyta.. pagal skonį), sūris, obuolis, marinuoti agurkai.Galima kiaušinius virtus supjaustyti.Majonezas+žalumynai.Man skanu ax.gif

O Cezario irgi įvairiai daro kiek teko ragauti.
Mano :
Kepta vištos krūtinėlė, skrebučiai, parmezanas, pomidorai, salotų lapai, padažas.
Finna
QUOTE(madlena @ 2006 08 13, 11:57)
Labai skanios salotos,jas ivertino ne vienas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

jums reikes:

1.pekino kopusto
2.marinuotu agurku
3.pomidoro
4.vistienos files
5.majonezo
6.prieskoniu
7.aliejaus
nerasiau svorio kiek ko,nes as improvizuoju,man patinka kad butu maziau kopusto daugiau agurko ir vistienos.

vistienos file supjaustyti siaudeliais ir apkepti.supjaustyti kopusta,pomidorus ir agurkus.darzoves sumaisyti su vos silta vistiena,uzbarstyti prieskoniu ir uzdeti majonezo.
greitai ir LABAI skanu,o dar ir kaip sotu drinks_cheers.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

drinks_cheers.gif
Žinau šitas salotas- nerealiai skanios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
egoist
Vistienos salotos, kurias sveciai pirmas suvalgo, kokie kiti patiekalai ant stalo bestovetu:

Rukytos vistienos, konservuotu ananasu (perku smulkiais gabaliukais - pigiau, o vis tiek pjaustyti tektu), konservuoti kukuruzai, krapai, majonezas.
Vistiena pjuastom gabaliukais, ananasus nupilam ir nusausinam, taip pat nusausinam kukuruzus, supjaustom krapus. Viska sumaisom. Krapu turi buti labai nemazai. Tiesa - dar siek tiek pasudom.
Divena
Aš gaminu panašiai kaip madlena,tik pekino kopūsto dedu daugiausia.
renolda
Pasidalinsiu ir aš savo patirtimi 4u.gif .
Pekino kopūstas, rūkyta vištiena, kiaušiniai, krabų lazdelės, konservuoti kukurūzai (galima ir žirnelius), žalias agurkas, majonezas ax.gif .
Ir skanaus ok.gif
Sinuhe
Ryžiai, rukyta vištiena, konservuoti ananasai, konservuoti kukurūzai (nebūtinai), majonezas. Galima dėti graikiškų riešutų.
Skanaus mirksiukas.gif
BevardeX
Gal kuri galite padeti? rolleyes.gif
Kazkada "Čarlstone" Kaune ragavau labai labai skanias salotas su vistiena. Sudetyje buvo, kiek pamenu, rukyta vistiena, konservuoti persikai, graikiniai riesutai ir pekino salotos lyg cool.gif Ir dar kazko buvo, bet ko???Gal zinot kuri tokias salotas? essen.gif:
Sypsne
ash kai anksciau dirbau bare tai pamenu virejos gamindavo labai skanias vistienos salotas:
vistienos file iskepta supjaustoma gabaliukais, virta morka, pomidorai, zirneliai, porai ir majonezas..niam niam
waidaw
Pasidalinsiu internete nusižiūrėtu ir jau išbandytu vištienos salotų receptu:
Virta vištienos krūtinelė + pekino kopustas pjaustytas, koncervuoti ananasai ir persikai gabaliukais + kepintos lukštentos saulegražos + majonezas. Pati skaniausia, kai diena pastovi šaldytuve.

Prie švenčių stalo tampa greičiausiai suvalgomos salotos. Skanaus!
miauka
QUOTE(Gardenija @ 2007 01 16, 15:42)
Gal kuri galite padeti? rolleyes.gif
Kazkada "Čarlstone" Kaune ragavau labai labai skanias salotas su vistiena. Sudetyje buvo, kiek pamenu, rukyta vistiena, konservuoti persikai, graikiniai riesutai ir pekino salotos lyg cool.gif Ir dar kazko buvo, bet ko???Gal zinot kuri tokias salotas? essen.gif:
*

ar tik ne bananas? mirksiukas.gif

nes valgiau is tokiu pat ingridientu, tai dar bananas buvo biggrin.gif Buvo skanu thumbup.gif
BevardeX
QUOTE(waidaw @ 2007 01 19, 13:41)
Pasidalinsiu internete nusižiūrėtu ir jau išbandytu vištienos salotų receptu:
Virta vištienos krūtinelė + pekino kopustas pjaustytas, koncervuoti ananasai ir persikai gabaliukais + kepintos lukštentos saulegražos + majonezas. Pati skaniausia, kai diena pastovi šaldytuve.

Prie švenčių stalo tampa greičiausiai suvalgomos salotos. Skanaus!
*

Labai panasu i mano ieskoma recepta bigsmile.gif
Pabandysiu essen.gif:
bestini
Labai skanus salotos:
Rukyta vistiena, avokadas, kriause. Viska supjaustam kubeliais, idedam "Hellmann's" majonezo.
saulyte24
o sveciuose valgiau tokias salotikes:
vistiena, suris, ananasas, kukuruzai, ir majonezas. pirstus galima apsilaizyti,,,,,, 4u.gif
Dovana
QUOTE(Indijaa @ 2006 08 17, 03:20)
Aš gaminu kitokias vištienos salotas
Pekino kopūstas
vištiena ( krūtinėlė , kulšelės)
ryžiai
majonezas
(dar nepamaišo pievagrybiai

vištiena gerai išvirti supjaustyti gana smulkiai,  nuimti mėsyte nuo kaulų(jeigu  buvo virtos kulselės), išvirti ryžius, supjaustyti pekino kopūstą, išvirti pievagrybius visą suberti į indą ir išmaišyti užpylus majonezu. druskos ir kitų prieskonių pagal skonį.
Bet čia taip pat galima improvizuoti, dar kažko įdėti
*

Kiek laiko reikia virti pievagrybius?

Papildyta:
QUOTE(leo11 @ 2006 09 03, 21:49)
As gaminu is keptos vistienos file, Pekino kopustu arba salotu, zaliuju vynuogiu be kauliuku, karnisonu, obuolio, pievagrybiu, pomidoru, agurku, raudonojo svoguno, konservuotu ananasu (nebutinai) ir majonezo. Viska supjaustau, sudedu i didele lekste, apipilu majonezu, pabarstau graikiskais riesutais. Labai skanu, gaivu ir lengva!.. smile.gif
*

Kaip atrodo karnisonas?
Paule
Aš gaminu tokią: virta vištienos filė, konservuoti kukurūzai, konservuoti ananasai ir graikiškų riešutų saujelė. Viską sumaišom su majonezu ir skanaus essen.gif
Monikutė
QUOTE(Dovana @ 2007 01 25, 21:12)
Kaip atrodo karnisonas?
*

Tai mažiukai mažiukai agurkėliai.

Mano mėgstamiausios salotos su vištiena
Supjaustytą pekino kopūstą sumaišom su skardine konservuotų ananasų ir kepta vištiena. Viską užpilam natūraliu jogurtu ir nepagailim kario.

Dar vienos
Vištos krūtinėlę supjaustom juostelėm ir iškepam. Salotas suplėšom, sudedam griežinėliais susmulkintas juodasias alyvuoges, pomidorą ir dar šiltą vištieną. Užpilam majonezu sumaišytu su pomidorų padažu ir išspaustu česnaku.
lulk@
o as darau taip:
rukyta vistiena, paprika, pomidarai, agurkai ir virti makaronai, ismaisau + majonezas ir viskas. skanu smile.gif
supermamyte69
labai susigundziau daug ka isbandyti,bet beda ta, kad nezinau kaip atrodo pekino kopustas?
Elena
QUOTE(supermamyte69 @ 2007 04 18, 15:02)
labai susigundziau daug ka isbandyti,bet beda ta, kad nezinau kaip atrodo pekino kopustas?
*

4u.gif

user posted image
Saga
man tai pacios skaniausios salotos, vistu krutinele kepinta gabaliukais, truputi konservuotu ananasu ir persiku, graikiniu riesutu pakepintu ir sumaisyti su majonezu (kazkodel su siomis salotmis labiausiai tinka Helmans tamsiai melynas)
"Dior"
Mambo picerijoj valgiau skanias salotas is vistienos:salotos,rukytos vistienos gabaliukai, koncervuoto ananaso gabaliukai,petrazoles,majonezas. wub.gif Man labai patiko. thumbup.gif
wiskas ciki
as megstu "Vaidoto"salotas smile.gif vistos krutinele kepinta gabaliukais,batona supjaustau kubeliais ir idedu i orkaite,kad apsrustu(paskuj juos naudosiu saltus),alyvuoges griezineliais supjaustau,paprika,pomidora,olandiska suri smulkiais kubeliais,majonezas ir prieskoniai thumbup.gif tik patariu iskart wisos misraines nemaisyti,tik tiek kiek suwalgysit,nes batonas isbrinksta nuo majonezo tai ilgai pastowejus skonis nebe tas buna,reik,kad butu trasku lotuliukas.gif nerealiai skanu mirksiukas.gif
ksi
megstu pamodifikuoti kaviniu receptus blush2.gif :
1"Meksikietiskos" salotos (patobulintas variantas, kazkada buves Cili picerijoje):
kepti/virti vistienos file gabaliukai sumaisomi su pirktiniu Guacamole padazu ir obuolio kubeliais - vienas sluoksnis. ant virsaus sluoksnis plesytu aisbergo salotu, papuosimui - per puse perpjauti vysniniai pomidoriukai
2 praeitais metais vasara Delano siule salotas su kepta vistienos file:
salotu lapai (dedu tas pacias aisbergo, jos mano megstamiausios), kepti vistienos file gabaliukai, uzpilta Citrinu padazu (gatavas is parduotuves), pabarstyta kepintom saulegrazom ir granatu seklom
agnieska2007
TURIU LABAI SKANIAS IR LENGVAS VASARISKAS SALOTAS .KURIAS GAMINU DABAR VOS NE KAS DIEN .KOL DAR YRA SEZONAS ZALIU SALOTU smile.gif
TAI STAI KA DEDU :
VISTIENOS KRUTINELE (KURIA PAKEPINU ,NORS GALIMA IR ISVIRT)
ZALIU AGURKU PORA PJAUSTYTU SIAUDELIAIS,
KRABU LAZDELES - RENKUOSI VICI ,MAN JOS SKANIAUSIOS
ANANASU KONCERVUOTI (KADANGI JIE GRIEZINELIAIS YRA SUPJAUSTYTI ,TAI AS TIK PASMULKINU JUOS )
ARBA VIETOJ ANANASO PERSIKU PUSELES .TAIP PAT SUPJAUSTAU SMULKIAI
REKOMENDUOCIAU RINKTIS VIENA AR KITA .KAI ABU DEDI ,PER DAUG KAZKAIP JAU GADINA VISA REIKALA g.gif
PAKEPINU SAUJELE SAULEGRAZU UZPILU
IR ZINOMA SALOTU LAPAI .SUPJAUSTAU GUZELE VIENA NORMALAUS DYDZIO
VOS NEUZMIRSAU PAGRINDINIO DALYKO T.Y PADAZIUKO doh.gif
TAIGI JI PERKU MAXIMOJ ,VADINAS O'LACY YOGURT .JIS YRA JOGURTO TIPO IR YRA PAKANKAMAI LIESAS .KAINA GALIU PARASYT 3.99 ,KAD BUTU LENGVIAU SURAST (IESKOKITE PRIESKONIU SKYRELYJE)
KAS NETINGIT LABAI TINKA PASKRUDINTA BALTA FORM DUONA ORKAITEN PASAUT KELETA MINUCIU PASKRUDINT ,PRIES TAI SUPJAUSTYT KUBELIAIS .IR ANT VIRSAUS APIBARSYT SALOTAS
SITAS SALOTAS PAGAMINAU PATI ,TOBULINDAMA KAS KART .IR TIKRAI VISIEM LABAI PATINKA ax.gif TAIGI ISBANDYKIT IR JUS mirksiukas.gif
Zunkelis
Va tokios labai labai skanios, pas mane darbe tokias gamina wub.gif

Reikia salotu arba pekino kopusto, bet traskios salotos geriau, tada pjaustytu papriku, agurko, raudono svoguno arba laisku (priklausomai nuo sezono biggrin.gif ) tada to kubeliais pakepto batono bei kepintu lazdyno riesutu, pastaruju dvieju galima ir nedeti jei nemegstat ilgiau salotu kramtyti biggrin.gif Rukutos vistienos (as neisranki dedu bet kokia) Ir viska uzpilti vyno acto ir alyvu aliejaus misiniu, nu taip mazdaug 1:4 Daugiau aliejaus thumbup.gif

Skanaus essen.gif
Papildyta:
QUOTE(zajka @ 2006 09 07, 12:56)
Mano firminis receptas: rukyta vištiena, agurkai, avokadas, majonezas, kartą dar paprikos įdėjau bet jinai biški nuslopina kitų daržovių skonį.

Gal kuri žinote Cezario salotų su vieštiena receptą? essen.gif
*

Siaip paprasciausias budas, tai nusipirkti to cezario salotu padazo (ir busi tikra, kad tikrai pavyks blush2.gif ), tada deti tu keptu batono gabaleliu, parmezano surio bei keptos vistienos (gali buti ir rukyta) ir viska ismaisyti ax.gif
ingapoc
Mano receptas butu- rukyta vista, ryziai ,virtos morkos, zirneliai, maisoma su majonezu.. 4u.gif
6663
Neskaiciau visu puslapiu, gal kas nors parashe, bet shtai paprastas receptas:
Virta vishtiena, virtos morkos, zalias agurkas. Viska supjaustom mazais kubeliais, pabastom juodais pipirais, idedam zalumynu ir majonezo.
egluciukas
QUOTE(ingapoc @ 2007 10 02, 08:12)
Mano receptas butu- rukyta vista, ryziai ,virtos morkos, zirneliai, maisoma su majonezu.. 4u.gif
*

Ir as tokias gaminu ax.gif labai labai skanu thumbup.gif tik as dar kartais dedu koncervuotu kukuruzu.
Barita
Siulau tokias salotas : reikes rukytos vistienos,konservuotu ananasu,konservuotu kukuruzu,fermentinio surio,pjaustyto gabaliukais, ir majonezo.Viska sumaisyti.
Skanaus. mirksiukas.gif
lina-as
Man patinka avokadu salotos su vistiena:
pekino kopustas
rukyta arba kepta vistiena
avokadas
poras
obuolys
fermentinis suris
hellmants majonezas

Skanaus ax.gif
Sophi
QUOTE(madlena @ 2006 08 13, 10:57)
Labai skanios salotos,jas ivertino ne vienas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

jums reikes:

1.pekino kopusto
2.marinuotu agurku
3.pomidoro
4.vistienos files
5.majonezo
6.prieskoniu
7.aliejaus

greitai ir LABAI skanu,o dar ir kaip sotu drinks_cheers.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

Atrodo skaniai rolleyes.gif O kokie prieskoniai čia tinka unsure.gif
bad_cat
gal kas zinot kaip pagamint VISTIENOS SALOTAS SU VYNUOGEM? buna RIMI parduotuvese (gal ir Maximoje yra, neziurejau). i sudeti ieina mazi pomidorai, graikiniai riesutai, ryziai, vynuoges, vistiena. kas dar? ir su kuo maisyt??? labai jau skanios wub.gif
bad_cat
negi nieks nezino?sad.gif
Sophi
QUOTE(bird @ 2007 12 11, 20:25)
gal kas zinot kaip pagamint VISTIENOS SALOTAS SU VYNUOGEM? buna RIMI parduotuvese (gal ir Maximoje yra, neziurejau). i sudeti ieina mazi pomidorai, graikiniai riesutai, ryziai, vynuoges, vistiena. kas dar? ir su kuo maisyt??? labai jau skanios wub.gif

Skamba skaniai - reikės pabandyt smile.gif
kvyka
As irgi tokias sugalvojau, bet va tikslaus kieko nezinau... dedu visad pagal save kaip man sauna i galva, bet skonis tas pats gaunasi...

Taigi, mano studentiskos salotos-mišrainyte su vistiena:

Ingridientai: ryziai, vistiena kepta arba rukuta (gali buti ir krutinele ir slaunele), suris (paprastas fermentinis), agurkas (sviezias smile.gif ), majonezas su krapais ir prieskoniai: ryziams ir salotoms.

O paruosimas tai paprastas. sumaisyti viska... uztat skonis drinks_cheers.gif

Manau cia galima prifantazuoti ir kitokiu dalikeliu prideti....
mikaela
Bandysiu daryti pagal si recepta 4u.gif :
Vištienos salotos
viena vištienos krūtinėlė
du pomidorai
raugintas agurkas
salotų gūžė
pora virtų bulvių su lupena
pora virtų kiaušinių
pusė didelio švž. agurko
balto vyno acto
aliejaus
santa marios vištienos prieskonių
druskos
pipirų
žiupsnelis kmynų
pora šaukštų majonezo
Salotų lapus supjaustome (produktus dėsime sluoksniais), dedame pjaustytus juostelėmis agurkus, skiltelėmis pjaustytus pomidorus ir kiaušinius (iš išorės pakaitomis), viduje virtas nuluptas bulves (pjaustyti juostelėmis) ant viršaus – apkeptą vištienos krūtinėlę su Santa Marios prieskoniais ir žiupsneliu kmynų (pjaustytą juostelėmis). Pilame balto vyno acto, aliejaus, druskos, pipirų padažą. Prieš teikiant ant stalo, užpilame porą šaukštų majonezo, ant viršaus pabarstome Santa Marios vištienos prieskonių
Maxima
Aš dedu virtą vištienos krūtinėlę gabaliukais, žalius pjaustytus pievagrybius, virtas šaldytas šparagines pupeles ir pekino salotą gabalais suplėšytą. Visaą užpilu majonezu. Labai skanu. 4u.gif
ezra
Aš tai irgi turiu savo firmines - ir darbo mažai, ir skanu:

Virti ryžiai
Rūkyta arba kepta vištiena
Konservuotas ananasas
Graikiški riešutai
Majonezas

Vištiena susmulkinam kubeliais, ananasą perku jau gabaliukais, tai jo smulkinti nereikia, šiek tiek susmulkinu riešutus. Tada visus ingredientus sumaišau ir skanaus.
Tiesa, skanensnės jau kiek pastovėjusios. Jei ragauji iškart padarytas, tai ananasai duoda saldumą, bet jai po valandos, tai nuo majonezo ananasai įgauna rūgštelės ir skonis pasikeičia. biggrin.gif
justina20
o man visos skanios misraines su vistiena kiek teko ragauti, thumbup.gif drinks_cheers.gif ir dauguma cia isvardintu tokie kaip mano recepteliai, ir as taip darau, pirstukus aplaizau drinks_cheers.gif thumbup.gif biggrin.gif
jusumarykay
QUOTE(leonel @ 2006 09 03, 20:49)
*

Ačiū už receptuką, atrodo labai skanu. Tik kas tas karnišonas? Ar būtina jį naudoti?
ezra
QUOTE(jusumarykay @ 2007 12 30, 16:27)
Ačiū už receptuką, atrodo labai skanu. Tik kas tas karnišonas? Ar būtina jį naudoti?
*

Karnišonai - maži marinuoti agurkėliai.
Pink*
Anksčiau buvo Čili picerijoj tokios (dabar jau nebėra tai gaminu namie) :

Virta vištienos krūtinėlė
Pekino kopūstas
Marinuotas agurkas
Pomidoras
Obuolys
Raudona paprika
Virtas kiaušinis

Viskas pjaustosi mažais gabaliukais ir maišosi su majonezu ir garstyčiom.
Melynasaule
pas teta per sventes valgau labai fainas vistienos salotas, pati jas darau Kaledoms:

pakepinta vistienos krutinele (gali buti ir ne vien krutinele)
konservuoti persikai
dziovintos slyvos
dziovinti abrikosai
kepintos saulegrazos
graikiniai riesutai
majonezas (dedu helmans melyna)

Apsivalgymas, kaip skanu!
essen.gif
Tija
Labai skanios salotos thumbup.gif

115 g mažais kubeliais pjaustytos baltos duonos;
340 g kubeliais pjaustytos virtos vištienos;
6 š. alyvuogių aliejaus;
3 š. raudonojo vyno acto;
4 š. pjaustytų šviežių bazilikų;
2 skiltelės česnako;
2 ančiuvių filė;
0,25 a.š. šviežiai maltų pipirų;
900 g kubeliais pjaustytų pomidorų;
1 didelis mažais kubeliais supjaustytas agurkas;
salota.

Orkaitę įkaitinti iki 180 C. Į kepimo skardą suberti duonos kubelius ir pakepti 12-15 min, arba kol pasidarys traškūs ir gelsvi. Atvėsinti.
Kol kepa duona, užpilui išplakti actą, aliejų, bazilikus, česnakus, ančiuvius ir pipirus. Užpilti vištieną, pomidorus ir agurkus ir palikti pasimarinuoti. Prieš patiekiant suberti duonos kubelius, išmaišyti ir išdėlioti lėkštėse ant salotų lapų.
Tapetukas
sveikutes smile.gif prisiskaiciau salotu receptuku, bet man kazkodel nelabai su majonezu patinka, todel galvoju, kad butu visai nieko koki namini uzpila salotom pasigabint.. buna visokie kario ar majonezo pagrindo, bet su priedais padaziukai, gal kas koki zinot? 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.