Įkraunama...
Įkraunama...

Patiekalai iš sojos

QUOTE(Burbulytis @ 2005 03 20, 16:15)
Mane irgi gasdina ta modifikacijos galimybe. Gal zinote, kokia is LT parduodamu sojos rusiu yra modifikuota, kokia ne??? As tai nepastebejau, kad butu kur uzrasyta apie tai...Kokios rusies jums skaniausia???


girdėjau, kad dabar reikalaujama nurodyti ant lietuviškų gaminių pakuotės, jei gaminio sudėtyje yra genetiškai modifikuotų produktų. po to išgirdau, kad į "Optimos linijos" margariną ir aliejų įeina genetiškai modifikuoti produktai. parduotuvėj pažiūrėjau margariną - tikrai, mažom raidytėm, bet nurodyta.

aš pati tų sojos pusfabrikačių (faršų, kepsniukų) nelabai mėgstu, bet sojos pieno skanu įsibert į kavą ar arbatą, kas mėgsta baltintą. sojų makaroniukai skanu su troškintom daržovėm ir sojų padažu. ir pačios sojų pupelės man nieko, as jas dedu į sriubą, troškinį. o sojų miltų dedu truputį į kokius nors daržovių maltinukus ar blynelius, sumaišytus su pparastais miltais.

bet skaniausia tai man tie lietuviški sojų dribsniai geltoni. pusryčiams valgau juos sumaišius su jogurtu, dar obuoliuką įpjaustau, razinas kelias. ir sveika, ir skanu! thumbup.gif
Atsakyti
nesuprantu, kur jūs tų dribsnių randat???
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 05 13, 11:47)
nesuprantu, kur jūs tų dribsnių randat???


"Iki" buna ten tokie kampeliai kur sveikas maistas, ten visokiu soju produktu buna
Atsakyti
O jūs įsitikinusios, kad sojos mėsa tikrai sveika? Man irgi patiko, tačiau kiek aš žinau sveika tik fermentizuoti sojos produktai - sojos padažas, tofu, o apie mėsą nežinau, baltymai irgi kažkokie prasti ten (ką tik knygoj apie mitybą skaičiau), o vat, kad sojų pupelės brudas tikrai skaičiau, tuoj paieškosiu straipsnis angliškai čia
Atsakyti
aš labai mėgstų soją. nemanau, kad kenkia.
Atsakyti
Ant bona vita pakelio didelem raidem parasyta GENETISKAI NEMODIFIKUOTA SOJA. Taip kad valgykime soja. thumbup.gif O Modifikuotu buna ir bulviu, pomidoru, ryziu, kukuruzu ir t.t. .Lietuvoje kol kas dar nemodifikuoja . Bet is atveztiniu visko galim prisivalgyt.
Atsakyti
Sojos kotletai

80g sojos
100g fermentinio surio
100g aviziniu dribsniu
2 kiausiniai
druska
Atsakyti
Aikit, miargos, jūs turbūt juokaujat blink.gif
Esu išbandžius pačius ivairiausius sojos produktus ir visokiausius receptus, bet soja taip ir lieka TIK soja. Niekaip jos mėsa pavadinti negalima. Ir vyras ir vaikai iškart atskiria iš pagaminti kepsniukai. Gal ir sveika ją valgyti, bet skonis nė iš tolo neprimena mėsos, na nebent mėsos parodiją. Gal ir skanu ta soja kai kam, ir sveika ji (turbūt) bet tikriems mėsėdžiams (kokie esam mudu su vyru) ji tik soja ir lieka, na taip sakant iš bėdos, kai nėra mėsos ar reikia sveikiau pasimaitinti. Bet tuomet labiau mums tinka visokie daržovių troškiniai, varškės apkepai, makaronai ir t.t.
P.S.
Iš kart atsiprašau sojos gerbėjų, nes skonis labai savitas dalykas, bet vis vien soja skoniu mėsos neprimena cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Upė @ 2006 02 08, 07:24)
Iš kart atsiprašau sojos gerbėjų, nes skonis labai savitas dalykas, bet vis vien soja skoniu mėsos neprimena  cool.gif


smile.gif Yra tokių sojos gaminių, kurie netgi per daug skoniu ir tekstūra mėsą primena. Taip primena, kad net baugu. Tokių mes nevalgom - vien jau todėl, kad per daug kokį karvės šmotą primena mirksiukas.gif.
Atsakyti
QUOTE(Dacor @ 2005 11 15, 12:33)
Sojos kotletai

80g sojos
100g fermentinio surio
100g aviziniu dribsniu
2 kiausiniai
druska


o detaliau prašyčiau, detaliau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės. Aš esu gaminusi kepsnelius iš sojos, kur kiaušinyje ir džiūvėsėliuose reikia apvolioti. Tik kažkada mama darė tą sojos mėsą, tai labai neskanu buvo. O per "Roberto pusryčius" rodė, kad soją kai verdi sultinyje, į jį reikėtų įdėti tarkuotą morką, smulkintą svogūną ir česnaką, ir išvirus dar palaikyti tose daržovėse apie 2 val. Aš kai tuos kepsniukus dariau, tai taip ir elgiaus. Ir beje skonis buvo daug geresnis. Na man tai reikėtų priprasti prie sojos skonio, nes nelabai man ir kvapas patinka, bet vyrui tai labai skanu, o jis vis prašo, kad padaryčiau, ką nors iš sojos. Tai gal savaitgaliui reikės pabandyt padaryt.. ax.gif
Atsakyti
Soją atradau gana seniai ir jau daug visko išbandžiau. Ir iš tiesų pagaminu taip, kad mano mėsėdis net neskiria nuo mėsos lotuliukas.gif O kai sužinojo tiesą, tai labai nesupyko ir dabar pats prašo sojos patiekalų lotuliukas.gif O pirmiausia visada soją užpilu karštu sultiniu į kurį įdedu tarkuotų morkų ir kitokių prieskonių bei 15 min. pavirinu, o tada tame sultinyje palaikau mažiausiai 3 val., o paskui gaminu.
Man labai skanus sojos lakštinių kepsniukas, tai receptuku ir pasidalinsiu, gal kam patiks:
Sojos lakštinių kepsnys
Bulvių virtų su lupenom, sojos lakštinių, pievagrybių, sūrio ir majonezo su krapais.
Į skardą dėti riekelėmis pjaustytas bulves, pabarstyti sojos bei keptų grybų, patepti majonezu ir vėl dėti bulves bei soją su grybais ir patepti majonezu. Tada pabarstyti sūriu ir kepti iki 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje maždaug 20 min. Skanu su šviežiais pomidorais thumbup.gif
Atsakyti