Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

Nepatingėjau (kur jau čia tingėsi, kai 6 metai su tuo "džiaugsmu" draugauju) ir perskaičiau visus 16 puslapių - žinot nesitikėjau, kad tiek likimo draugių turiu blink.gif Dėkui visoms už naują informaciją tuo klausimu, kurią čia radau, daug naujo, be viso to, ką pati žinau, sužinojau. Nelabai turiu ką ir bepridurti. Gal tik vienos priežasties jei neklystu nepaminėjo niekas - organizmui skyščių gali trūkti, arbatų reikia daugiau gerti. Bent man tai padeda. O šiap sutinku, kad kiekviena priežastį ir vaistą, jai labiausiai tinkantį, pati turi atrast, sunku patart, kas tinka vienai, kitai gali netikt ir atvirkščiai. Dėl česnako tai labai paabejočiau - ir taip gleivinė suerzinta... Bet kiekvienai savas vaistas tikriausiai. rolleyes.gif Dar draugui turbūt reikės duoti pasiskaityti šituos komentarus, o tai siunta baisiausiai, kad neinu pas gydytojus. O ką jie man pasakys, aš jiems daug daugiau galiu papasakot apie tą ligą. Daktarai tik pasėkmes gydo. Ačiū, nereikia. O dar vaistus brangiausius kiša, kur jiems procentas nuo farmacininkų nubyra pardavus mums tą vaistą. Žiauru. Belieka pačiai gydytis. Iš tikrųjų tai baisu net pagalvoti apie rimtesnį susirgimą... Neįsivaizduoju ką reiktų daryti, medikais kuo toliau tuo mažiau pasitikiu... sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2005 11 16, 13:45)
O kaip jūs manot, kaip iš žarnyno jos patenka ...... na, žemiau smile.gif .


Kraujas išnešioja po visą organizmą. Ir be griežtos dietos neišsigydysite (mūsų daktarai to arba nežino, arba sąmoningai nutyli, kad pirktumėt vaistus). Negalima valgyti jokių kepinių, kur yra mielių, cukraus, taip pat alaus, vyno, nes candida maitinasi cukrumi ir dar daugiau dauginasi. O jei norite gerti vaistus, tai reikia pasidaryti tyrimus ir nustatyti kokios rūšies kandida pas jus yra ir pagal tai parinkti vaistus, nes kandidos yra apie 140 rūšių ir ne kiekvienas vaistas tinka konkrečiu atveju. O iki galo neišgydžius ji prisitaiko prie tų vaistų ir dar būna sunkiau ją įveikti. Kandida daug daugiau sukelia problemų, nei pienligė apie kurią čia kalbama, nes šis grybelis besidaugindamas išskiris toksinus į organizmą. Jei suprantate rusiškai, pasiskaitykite:
http://www.elinaheal...com/Candida.htm

angliškai forumas:
http://wholeapproach...a=Y&s=660609395
http://www.wholeapproach.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Proza: 17 lapkričio 2005 - 08:56
QUOTE(lynkute @ 2005 11 17, 07:20)
Okokias tu arbateles geri? gal zoleliu?

Šiaip labai didelės reikšmės tam neteikiu. Ką turiu, tą dedu į puodelį. Svarbu, kad stipri nebūtų ir kam nors kitam nepakenktų. Galima ir žolelių. Šiomis dienomis griežtai susiėmiau (ir dabar prie kompo su didžiausiu puodu arbatos sėdžiu biggrin.gif ), ir iškart jaučiu poveikį. thumbup.gif Man labai padeda. Matyt organizmui nejuokais skysčių trūko. Tik jausmas pradėjus daugiau gerti toks įdomus - lyg vandens pūsle jautiesi. blink.gif Bet nieko, priprast galima. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kjurate @ 2005 11 17, 15:16)
ir mane tokia beda kankina nesmagu plaunu su soda padeda.dar girdejau kad jogurtas padeda ,bet nebandziau..


Man tepinėlis buvo nekoks: daug leukocitų ir 0 gerųjų bakterijų. Lyg ir apgydėm, beje padėjo žvakutės Betadaine su jodu. Bet ką man įdomaus patarė ginekologė - kartą į savaitę ar į dvi pasiteplioti "ten" natūraliu jogurtu ax.gif na tuo , kur valgomas, aišku be priedų. Nes pavyzdžiui gerosios bakterijos į makštį brangiau, be to dažnai naudojant prie jų priprantama ir tada organizmas pats tinginiauti pradeda. O čia labai natūralus ir pigus būdas thumbup.gif Tik aišku reikia tai daryti prieš miegą ir įsidėti įklotą , nes i truputį tepa. Na ir tiesa kvapelis po to nuo to jogurto specifinis, na bet gi juk ne kiekvieną dieną, ir savo sveikatos labui ax.gif
Atsakyti
Juokas ima nuo apsiplovimų. Jūs tik įsivaizduokit kad kambaryje įsiveisė pelėsis, o jūs pravalote vieną kampelį ir džiaugiaties kad ten švaru ir gražu tik ar ilgai? Taip pat ir su pienlige, reikia ją naikinti visur.
Atsakyti
Man dėl to cukraus šiek tiek neaišku. Žinau, kad reikia vengti cukraus, bet ar tik to grynojo, ar visų angliavandenių? Cukrus yra grynas angliavandenis, o pvz., bulvėse taip pat daug angliavandenių ir bent jau diabetikams patartina jų vartojimą riboti. O į cepelinus iš vis geriau nežiūrėti, nes vienas cepelinas tolygus 6 šaukštams cukraus (tiek yra angliavandenių jame). Mano močiutei diabetas, tai šiek tiek domėjausi tais angliavandeniais.
Tai toks klausimas, ar sergančioms pienlige patartina laikytis diabetikų dietos?
Atsakyti
Cukraus negalima jokio, fruktozės, medaus negalima. Iš angliavandenių geriausiai naudoti sudėtingus angliavandenius tai būtų kruopos. Ypač reikia vengti produktų, kuriuose yra mielių arba pelėsio t.y. : visi kepiniai (radau tik vieną duoną IKI parduotuvėje kuri kepama be mielių), alus, vynas, actas, grybai, pernokę sūriai. Riešutai gali būti užkrėsti pelėsiu. Bulves galima labai saikingai. Tinka mėsa, žuvis, kiaušiniai, aliejus, nekrakmolingos daržovės, būtinai naudoti jogurtus su gerosiomis bakterijos arba probiotikų kapsules, labai gerai česnakas.
Atsakyti
Norėčiau pasidalinti savo patirtimi. 4u.gif Gal kam pravers.
Su ta pienlige jau kankinausi apie metus: tai dingsta, tai vėl atsiranda. Atsibodo! doh.gif
Nusprendžiau kovoti "liaudiškais" metodais, nes visokios žvakutės tik laikinai padėdavo. Taigi iš pradžių atsisakiau saldumynų. Beveik visiškai. Ir jau po mėnesio pienligė ryškiai apmažėjo. Tada nusprendžiau imtis kažko rimtesnio. Taigi kažkur dvi savaites kiekvieną vakarą suvalgydavau po 3-4 skilteles česnako (žalio). Ir per dieną suvalgydavau mažiausiai 200 gr natūralaus jogurto (su bifido bakterijomis).
Lyg ir nebeatsinaujina man ta bjaurybė daugiau. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif

Beje, dar žinoma jokio muilo ir kasdienių įklotų naudojimo!!!

Atsakyti
skaiciau skaiciau jusu patirti sia liga gydant, tai turiu pasakyti, kad mano patirtis turbut dar dedesne nei jusu-apie 10 metu su situ parazitu kovoju. isbandziau turbut visus rinkoje jau buvusius ir dabar skiriamus vaistus (vienas is naujesniu Lomexin).
anksciau irgi labai saziningai vaiksciojau pas ginekologe, tai gydziau ir uzdegimus ir grybelius. visada viena po kito, nes nuo antibiotiku budavo katastrofa. tada nusibodo ta nesibaigianti litanija su zvakutemis, nes nei normalaus gyvenimo su vyru nera nuo ju nei nesimatydavo prodsvaisciu pasveikti.
pradejau neiti pas gydytojus (isbandziau bent 5, tiesa ir ligoninese teko pagulet, bet visada poveikis budavo trumpalaikis). beje, kontraceptiku irgi negalejau gerti.
emiausi gydytis savais metodais:
1) arbatmedzio aliejus visur ir visada ( kai pajauciu pirmuosius pozymius, tai uzlasinu ant tampono kelis lasus bei truputi ji suvilgau vandeniu ir i maksti; dar pasitepu su dregna vata su keliais lasais arbatmedzio is isores)
2) lapacio arbatos bandziau gerti dideliais kiekiais (irgi padejo)
3) cesnaka taip pat bandziau ( skilteles risau, koseles dariau su medumi sumaisytas, cesnako tabletes geriau)
4) citrosept lasus bandziau (praplovimus ir geriamus)
5) morku sultis
6) jogurto tabletes
7) kefyro praplovimus
bet vis tiek man atsikartodavo....

praita menesi issiunciau vyra tirtis, nes sakau, man jau igriso negyvai tos nesamones, tai papuole pas labai smagu urologa centro poliklinikoje. padare tyrimus (koks grybelis, kam jautrus ir pan), israse Lomexin (jam tepalo, man zvakute viena). cia siam sykiui, kol paumejimas,
bet dave kelis patarimus, manau ir jums butu gerai zinoti:
1) man skydliauke paskutini pusmeti pradejo prastokai dirbti (hipofunkcija), tai sako cia ir bus pagrindine priezastis situ grybeliu
2) liepe negerti geriamu tableciu ( o man jos irgi patiko, nes tik viena ir nereikia vargt su zvakutemis), nes jos labai kepenis ir skrandi gadina. skae, geriau, vaikai, gydykites laiudiskai ir zolelem kiek imanoma, nes bus blogai...
3) sake, kad reikia rugstinti maksties terpe, o jo manymu gerai yra spanuoles. tai mano vyras ta pacia diena man spanguoliu uogienes partempe, bet ji baisiai
rugsti blink.gif
4) dar sake, kad jei moterys labai vargsta su tokia beda, reikia gert Lady care tabletukes. jos yra is spanguoliu ir rykstenes ekstraktu padarytos. geriu jau kokias 2 savaites. paziuresim?
5) tiesa, dar sake kad maksties sieneles turi 9 sluoksnius ir jei ten kazkuriam giliai jis sedi, tai labai jau visus metodus ijungti i darba reikia, kad pageretu, bet, jo nuomone, maksties grybeli jei gydyti vaiustais tai tik vietiskais

beje, dar noreciau dar del tos sodos pakomentuoti. tas tirpalas negydo, o, mano manymu, tik padeda tiems grybeliams atkibti nuo sieneliu. man kazkaip keista pasidare, kad jis liepia rugstinti, o visi pries tai buve ginekologai primygtinai siule ta soda.

tai tiek. sekmes gydantis!!!!
Atsakyti
QUOTE(ievux @ 2006 02 12, 13:36)
ir kaip? ar padejo cesnakas?

Aha česnakas padeda. dar nusipirkau Lomexin tepalo išorei ir naktį darau kompleksinį gydymą. Dar prisiskaičiau kad reikia gerti morkų sultis ir kefyrą, tai po litrą išgėriau. Dar nusipirkau Care Lady biggrin.gif Žodž vykdau kompleksinį gydymą smile.gif
Nors paskaičiau kad tas Lady Care nuo šlaptimtakių ligų.. ale ten silpnina kažkokių bakterijų prisikabinimą, tai gal tiks smile.gif
Nu bet pasakykit kasnors ar reikia man vyrą gydyti? g.gif Mylimės tik su prezervatyvais.. tai gal ir nereikėtų? g.gif
Aišku logiškiausia būtų pas gydytoją užsirašyti... bet nėr kada verysad.gif
Atsakyti
Sveikutės,
norėjau su jumis pasidalinti savo pasiekimais geriant "Lady Care".
Žinokit, kol kas liuksiškai.
Turbūt jau mėnuo bus kai tas tabletukes geriu ir vis dar neatsinaujina.
Tikiuosi, kad man būtent jų ir reikėjo?
Atsakyti
QUOTE(dincikas @ 2006 02 20, 21:58)
Aš geriu Lady Care tabletes nuo šlapimo takų infekcijos blink.gif O jos nuo pienligės  blink.gif Gal čia kokios kitos g.gif


ten tikriausiai viskas susiję g.gif
gydytojas sakė, kad jas geriant terpė parūgštės ir tai turėtų užkirsti kelią pienligei.

hobo! "Lady Care" yra tabletės iš spanguolių ir rykštenės ekstraktų.
Ant buteliuko taip parašyta...
Paskirtis: Spanguolių ekstraktas mažina šlapimo pH ir trukdo bakterijoms prisitvirtinti prie šlapimo takų gleivinės, todėl slopinamas bakterijų ir mieliagrybių dauginimasis. Rykštenių ekstraktas skatina šlapimo išsiskyrimą, gerina žaizdų gijimą bei saugo nuo infekcijos.

tiksliai nepamenu jų kainos, bet už 100 vnt. apie 20-30 litų mokėjau.
Atsakyti