Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

QUOTE(naca @ 2006 05 22, 18:49)
ką tie gydytojai... kiek patyriau, tai stengiasi atsikratyt tokiu ligoniu, nes nieko veiksmingo negali pasiūlyt. ir, manau, jie dėl to nekalti. šiaip tai aš kiek kontroliuoju su tepaliukais nuo grybelio - kai tik pajuntu požymius, tai patepinėju nesilaikydama jokių dozių unsure.gif . pasitepu ir profilaktiškai po santykių.

kas iš to, jei tu išorėj teplioji, grybai juk viduj veši verysad.gif aš pradėjau žaisti su femigeliu, atrodo veiksmingas, bent jau kol kas ax.gif ten toks kaip lubrikantas su arbatmedžio aliejum, gerai drėkina iš vidas ir veikia antibakteriškai. kažkur skaičiau, kad nuo grybų dažniau kenčia tos, kurios yra išsausėjusios, todėl reikia drėkinti iš vidaus. pakuotėje yra trys tūbelės gelio ilgais kištukais, vienos tūbelės užtenka kokiems 4 kartams. kas kelias dienas naudojant, užtenka mėnesiui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(isimylejusi @ 2006 05 22, 17:11)
O ką sako gydytojai?  blink.gif  Negi negali pasiūlyti veiksmingo gydymo, juk ta pienligė išties labai vargina ir trukdo gyventi! Kartais net susimąstau: žmonės vėžį išsigydo, o mes paprasto grybelio negalim įveikti.  verysad.gif

Ką tie gydytojai, jie tuos pačius vaistus išrašo ir tiek , man pvz visada Gyno paveril žvakutes ir nistatiną doh.gif O dėl vėžio, tai rimtai, aš vėžį išsigydžiau, bent kol kas, o su pienlige nesusitvarkau doh.gif Nu išgėriau šiandien Diflucan, žiūrėsiu kas bus g.gif pažadėjau vyrui sveika būti kitą savaitgalį (jis kitam mieste dirba) smile.gif
Atsakyti
Man irgi ta nelemtoji pienlige verysad.gif gydo mane 2 men., jau triju rusiu zvakutes naudojau ir nieko, dabar po treciu eisiu vel tyrimo darytis, bet jauciu kad nieko gero, persti ir tiek... sake gydytoja, kad jei ir vel nepraeis, skir puses metu gydyma... bet kaip tada lytiniai santykiai blush2.gif puse metu negalima bus nieko daryti?? as tai gal istverciau, o mano draugas??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(isimylejusi @ 2006 05 22, 23:15)
Linkiu, kad tau pasisektų!  mirksiukas.gif
Aš tai bandau dabar su polygynax gydytis, o jei nepavyks, irgi Diflucan pirksiu.

ir Diflucan tik laikinai veikia verysad.gif kankinuosi su šita zaraza jau 6 metus ir išbandytos vos ne visos tam reikalui skirtos žvakutės, visi kremukai ,geliai ir pan. Diflucan gėriau 5 kartus, man jis veikia apie 2-3 mėnesius, o po to ir vėl tas pats. Tai dabar kai jau visai nebegaliu ištverti geriu Mycocyst arba Fluconazol Hexal (čia tas pats š..... kaip ir Diflucan, tik kainuoja dvigubai pigiau, o veiklioji medžiaga visų ta pati)
Nebandžiau dar tokia varianto, kaip: išgeri kurį nors iš jau minėtų fluconazolio preparatų ir tuo pat metu naudoji gerūjų bakterijų žvakutes į makštį, tam kad vietoje candidos užsėti gerųjų bakterijų, bet toks gydymas nepigus verysad.gif planuoju kada pabandyti
Atsiprašau už optimizmo trūkumą, bet tokia jau ta pienligė
Atsakyti
man geriausia mycomax 150mg geriamos tabletes. 1 isgeri ir praeina ax.gif
tik kartojasi karts nuo karto verysad.gif
Atsakyti
Informacija pamąstymui:
"Pienligė - tai viso organizmo liga. Ji ypatingai paūmėja nėštumo metu, susilpnėjus imunitetui. Pienligė atsiranda sergant disbakterioze. Todėl plačiai reklamuojamos žvakutės ar kiti preparatai yra neefektyvūs. Jei Jūs norite ją išgydyti, tai pradėkite nuo žarnyno valymo. Tačiau sergant nėščiai moteriai iš pradžių reikėtų sureguliuoti hemoglobino kiekį kraujyje, nes pienligė yra sumažėjusio hemoglobino kiekio palydovė."

Atsakyti
Endokrininė sistema reguliuoja ir rūgščių bei šarmų pusiausvyrą makštyje. Paprastai ji būna šiek tiek rūgšti, tačiau jei endokrininė sistema "nusprendžia" padidinti pH lygį (padarydama jį šarminį), makšties sienelės tampa ne tokios svetingos bakterijoms, kurios ten gyvena. Jos žūva, o likusi tuščia erdvė yra užpildoma organizmų, kuriems patinka šarminė aplinka, t.y. pienligės sukėlėjų. Štai kodėl norint atsikratyti pienligės visam laikui, reikia atnaujinti makšties natūralų rūgštingumą. Veikti reikia švelniai - drastiškas gydymas, aišku, pienligę išgydys, bet staiga atsiradusį vakuumą greitai užpildys kitos oportunistinės pakraipos bakterijos, kurios sukels lygiai tiek pat problemų kiek ir pienligė. Taigi reikia išsiaiškinti, kodėl endokrininė sistema keičia rūgščių ir šarmų pusiausvyrą (pvz., gal vartojamos pakaitinės hormonų terapijos tabletės arba kiti kortikosteroidai) ir leisti organizmui grįžti prie rūgščių ir šarmų pusiausvyros.

Perskaičius šiuos žodžius kyla klausimas: kodėl kai kurie ginekologai pataria gydyti grybelį sodos tirpalu? doh.gif Juk tai dar labiau skatina candidos dauginimąsi! blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 05 23, 21:45)
o žarnyno valymui siūlomos įv. priemonės?  doh.gif


Na taip. rolleyes.gif Bet daug kur rašoma, kad grybelis iš pradžių veisiasi žarnyne. Ir pvz., vidurių užkietėjimas dar labiau skatina grybelio dauginimąsi.
Atsakyti
Gal tai kam nors bus naudinga. 4u.gif
Grybelis ir česnakas
Atsakyti
[quote=isimylejusi,2006 05 23, 23:00]
Štai kodėl norint atsikratyti pienligės visam laikui, reikia atnaujinti makšties natūralų rūgštingumą.[/color] Veikti reikia švelniai - drastiškas gydymas, aišku, pienligę išgydys, bet staiga atsiradusį vakuumą greitai užpildys kitos oportunistinės pakraipos bakterijos, kurios sukels lygiai tiek pat problemų kiek ir pienligė.

geriau kitokios užpultų, vistiek gal kaip nors įmanoma išgydyt, o ta zaraza tai nepagydoma pasidarė doh.gif beje geriau jau būčiau vaginoze toliau sirgus,po kurios gydymo iškart ir atsirado kandidozė doh.gif gal pašnekėjau kaip mažvaikė, bet :
verysad.gif 1. Amžinas diskomfortas(niežulys, perštėjimas ir t.t)
unsure.gif 2.Bloga nuotaika.
doh.gif 3. Gydymo išlaidos nesibaigiančios.
unsure.gif 4.Nusivylimas vis nepasiekiant efekto.
Sąrašą būtų galimą tęsti iki begalybės...
BĖGSIU GERIAU ČESNAKO VALGYT - PIGU, NEKENKIA, O GAL TIKRAI PADĖS biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zalia: 24 gegužės 2006 - 08:40
Niu išgėriau aš tą Difuclan, gal apmažėjo, bet vistiek jaučiasi ta zaraza doh.gif Tai šiandien nusipirkau dar Lomexin 3 žvakutes.Dar bandysiu jas.Pinigų krūvas, o efekto nėr doh.gif Taip noriu pasveikti greičiau, savaitgalį vyras grįžta wub.gif
Šiaip man , kaip rašiau, seniai viskas praidėjo, bet gal paūmėjo dabar, nes metus jau geriu hormoninius vaistus dėl skydliaukės išoperavimo g.gif Nes daugiau nebesugalvoju, dėl ko taip dažnai man kartojasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(isimylejusi @ 2006 05 23, 20:29)
Informacija pamąstymui:
"Pienligė - tai viso organizmo liga. Ji ypatingai paūmėja nėštumo metu, susilpnėjus imunitetui. Pienligė atsiranda sergant disbakterioze. Todėl plačiai reklamuojamos žvakutės ar kiti preparatai yra neefektyvūs. Jei Jūs norite ją išgydyti, tai pradėkite nuo žarnyno valymo. Tačiau sergant nėščiai moteriai iš pradžių reikėtų sureguliuoti hemoglobino kiekį kraujyje, nes pienligė yra sumažėjusio hemoglobino kiekio palydovė."


Nu tikrai kai pagalvoju,tai hemoglobino kiekis nukrites,bent jau taip daktare sake.O zarnynas irgi streikuoja.Tai gali visko buti,kad imunine sistema issiekusi ir ta pienlige prie manes prikibo.Beje mano makstyje labai mazai dregmes,gal dar ir nuo to.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2006 05 24, 19:51)
valgyk valgyk, Zalia, česnaką. jei padės, mums pasakysi. mirksiukas.gif

ale kad labai nesivalgo biggrin.gif patarimas-gal kas tepat ką kitą su Terbisil, aš pvz.nugarą teplioju nuo įvairiasp.dedervinės(irgi grybas, sako kad užsikrėčiau soliariume ) tai man ir nuo pienligės neblogai, kai jau labai niežti-tepteliu ir geriau smile.gif
sakysit visai invalidė, bet grybelis ne tik tenais blush2.gif ir oda baltom dėmėm išmarginta ir galvą su nizoraliu plaunu ir pastoviai gerklę skauda, turbū ir ten kandida tupi-tai bendrai sudėjus-SISTEMINĖ KANDIDOZĖ g.gif O ką daryt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zalia: 25 gegužės 2006 - 10:39