Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

Po ilgo laiko, šiandien mane ir vėl užpuolė šita zaraza verysad.gif . Ir viskas dėl to, kad neseniai gėriau antibiotikų kursą. Ryte tai galvojau, kad išprotėsiu nuo niežulio doh.gif . Bėgau į vaistinę per lietų pirktis Polyginax žvakučių.
Iš to sreso prisipirkau ir ko reikia ir ko nereikia. Visokių kapsulių imunitetui stiprinti ir intymios higienos žėlei jau 30 lt nepagailėjau doh.gif

Noriu paklausti ra kas nors iš jūsų esate vartoję profilaktiškai žvakutes "Vagisan"? Jos naudojamos, ne gydymui, o profilaktikai. Aš kažkada bandžiau: reikia žvakutę įsidėti nakčiai, tai ryte prabusdavau visa šlapia, nes žvakutė ištirpusi išbėga vandens pavidalu doh.gif . Kitą naktį jau ir paketą dėjausi, bet vistiek prabudau baloj doh.gif . Tai būtų įdmu sužinoti ar ir jums taip yra buvę. O gal aš čia kažko nesuprantu g.gif .
Atsakyti
Ir man pirmos žinutės neįkėlė. Tad dar kartą rašau, kaip pavyko išsigydyti nuolat pasikartojantį grybelį smile.gif
Tai patarimai iš mano asmeninės patirties:
1) Makšties išskyrų pasėlis. Jį ginekologai dažniausiai vengia atlikti (aš dariausi mokamai). Tai padėjo nustatyti grybelio rūšį ir jo jautrumą vaistams. kol nebuvau atlikusi šio tyrimo išleidau virš 1000 lt. gyd. konsultacijoms ir vaistams. o organizmo ir kepenų įkainoti neįmanoma.
2) "Gerųjų bakterijų" vartojimas, pvz, jogurto kapsulės geriamos, tiek gydymui, tiek profilaktikai. Jogurtas be priedų, kefyras ir pan.
3) Kol gydotės pienligę JOKIŲ SALDUMYNŲ ( arbata, be cukraus, į kavą tik puse šaukštelio, jokių vaisvandenių su saldikliais ir pan). Geriau valgyti šviežius vaisius (ypač obuolius ir citrusinius). Aš mėgstu ir valgiau greifrutus, kiek žinau, jų sėklytės- natūralus antibiotikas.
4) Organizmo stiprinimas : vitaminai (man ypač tiko ir patiko Prenatal care, sustiprėjo ir plaukai, ir nagai + kaina priimtina. Pritaikyti nėščioms, todėl ir geležies daugiau nei paprastuose); sportas, pasivaikščiojimai lauke, grūdimasis ir pan. Racionali mityba ir laikytis darbo bei poilsio režimo.
5) Jokių stringų, aptemtų ir sintetinių apatinių. Dažnai keisti apatinius ir nenaudoti kasdienių įkotų. Nenešioti aptemtų kelnių.
6) Apsiplovimui nenaudoti muilo ir intymios higienos prausiklių. Neapsiprausinėti dažniau, nei 2 kartus per dieną.
7) Jei vartojami antibiotikai, gerti gerąsias bakterijas.
Dar ir dabar periodiškai geriu jogurto kapsules, o vitaminus vartoju 8-9 mėn. per metus, žinoma su pertraukom.
Šalia grybelio man buvo alergija, nuo spalvoto tuoletinio popieriaus, o tai paaštrino simptomus. Tad būkit budrios ir pastabios.

Atsakyti
QUOTE(pavasarinė @ 2006 09 21, 13:51)
Ir man pirmos žinutės neįkėlė. Tad dar kartą  rašau, kaip pavyko išsigydyti nuolat pasikartojantį grybelį smile.gif
Tai patarimai iš mano asmeninės patirties:
1) Makšties išskyrų pasėlis. Jį ginekologai dažniausiai vengia atlikti (aš dariausi mokamai). Tai padėjo nustatyti grybelio rūšį ir jo jautrumą vaistams. kol nebuvau atlikusi šio tyrimo išleidau virš 1000 lt. gyd. konsultacijoms ir vaistams. o organizmo ir kepenų įkainoti neįmanoma.
2) "Gerųjų bakterijų" vartojimas, pvz, jogurto kapsulės geriamos, tiek gydymui, tiek profilaktikai. Jogurtas be priedų, kefyras ir pan.
3) Kol gydotės pienligę JOKIŲ SALDUMYNŲ ( arbata, be cukraus, į kavą tik puse šaukštelio, jokių vaisvandenių su saldikliais ir pan). Geriau valgyti šviežius vaisius (ypač obuolius ir citrusinius). Aš mėgstu ir valgiau greifrutus, kiek žinau, jų sėklytės- natūralus antibiotikas.
4) Organizmo stiprinimas : vitaminai (man ypač tiko ir patiko Prenatal care, sustiprėjo ir plaukai, ir nagai + kaina priimtina. Pritaikyti nėščioms, todėl ir geležies daugiau nei paprastuose); sportas, pasivaikščiojimai lauke, grūdimasis ir pan. Racionali mityba ir laikytis darbo bei poilsio režimo.
5) Jokių stringų, aptemtų ir sintetinių apatinių. Dažnai keisti apatinius ir nenaudoti kasdienių įkotų. Nenešioti aptemtų kelnių.
6) Apsiplovimui nenaudoti muilo ir intymios higienos prausiklių. Neapsiprausinėti dažniau, nei 2 kartus per dieną.
7) Jei vartojami antibiotikai,  gerti gerąsias bakterijas.
Dar ir dabar periodiškai geriu jogurto kapsules, o vitaminus vartoju 8-9 mėn. per metus, žinoma su pertraukom.
Šalia grybelio  man buvo alergija, nuo spalvoto tuoletinio popieriaus, o tai paaštrino simptomus. Tad būkit budrios ir pastabios.

*****, tiek visko negalima blink.gif , tai jau geriau negyventi rolleyes.gif .
O tai kažin su kuom apsiplauti jeigu ne su intymios higienos prausikliais g.gif? Aš kaip tik girdėjau, kad reikia plautis su spec. prausikliais, bet su kokybiškais. O kokie tie neaptempti apatiniai? Pantalonai gal? lotuliukas.gif Jeigu neaptempti apatiniai, taigi per kelnes viskas išlenda. Ir be kasdieninių įklotų negalėčiau gyventi schmoll.gif . Aš juos keičiu 5 - 6 kartus per dieną.

O tai čia tos visos instrukcijos tik tam laikotarpiui kol gydaisi ar visam gyvenimui doh.gif ?
Atsakyti
Man asmeniškai gyventi nesinorėjo, kai TEN perštėjo ir graužė, kad net pasėdėti negalėjau, o pienligė kartojosi visus metus. Ir pantalonai būtų tikę, kad tik greičiau būčiau pasveikusi.
Neaptemti apatiniai tai dar nereiškia, kad pantalonai biggrin.gif Turiu omeny tokį apatinį trikotažą, kuris nesulenda į gerą vietą, o nusiėmus nėra dryžių ant pilvo ir kirkšnyse.
Prausiklių patarčiau nenaudoti BENT tada, kai gydaisi. Ne visi ant kurių rašo ph neutralus, antialerginis ir pan. yra geri. Pati tuo įsitikinau, kad ir kokie jie brangūs bebūtų. Kartais atsinaujinančios kandidozės viena iš priežasčių, gali būti ir ši. O paprastas vandenėlis tikrai neišderins mikrofloros.
O kasdieninių įklotų reiktų atsisakyti kai gydotės, nes galbūt esat alergiška įklotams, ir tai užtušuoja simptomus. Be to nelaidūs orui įklotai padidina drėgmę ir šilumą. Tuomet grybui visos sąlygos augti. O kuri įsitikinusi, kad tai ne nuo įklotų, tai 6 kartus per per dieną pasikeisti manau normalu. Svarbu keistis dažnai.

Visos instrukcijos tam laikotarpiui kol gydaisi, o organizmo stiprinimas: vitaminai, gerosios bakterijos, poilsis, grūdinimasis ir pan. visam gyvenimui smile.gif

Čia, kaip, kas, kam. Kiekvienas informaciją turi atsirinkti pagal save.
Papildyta:
IR DAR... Saldumynų vengti, kai gydotės. Pasveikus galima, tik su saiku. Aš kai sirgau, ypač norėjosi saldumynų, grybas pats prašė saldaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarinė @ 2006 09 21, 13:51)
1) Makšties išskyrų pasėlis. Jį ginekologai dažniausiai vengia atlikti (aš dariausi mokamai). Tai padėjo nustatyti grybelio rūšį ir jo jautrumą vaistams. kol nebuvau atlikusi šio tyrimo išleidau virš 1000 lt. gyd. konsultacijoms ir vaistams. o organizmo ir kepenų įkainoti neįmanoma.


o kur galima pasidaryti tokį pasėlį, kad nustatyti grybelio rūšį ir jautrumą vaistams ????? ir kiek maždaug tai kainuoja? Nes poliklinikoje, tai pasėlį padaro, bet va jo jautrumo vaistams tikrai niekas netiria, o matyt tai ir būtų vienas pagrindinių, gydymo sėkmę lemiančių dalykų g.gif , nes visa kita aš jau darau vos ne metus ( na išskyrus tai, kad kartais pasmaguriauju, bet daugiau niekur cukraus nenaudoju).
Atsakyti
Galbūt naudinga informacija iš interneto
Diagnozė: grybelis “ Candida albicans ”

LigaKandidozė, “Candida”, “Pienligė”, i šorinių moters lytinių organų (vulvos) ar makšties kandidozė
Būdo bruožai
Netvarkingumas, nemokšiškumas, gobšumas, abejingumas, žiaurumas, nuovargis, tinginystė, nenuoseklumas, pesimizmas, paleistuvystė, melas.

¤Vienas ar keletas iš suminėtų būdo bruožų gali paskatinti “ Candida albicans ” grybelio vešėjimą.
¤Medikamentai negydo jūsų charakterio.
¤Netgi jei trumpam išsigydysite “pienligę”, jūsų būdas iš aplinkos ir vėl pritrauks “ Candida albicans ” ar kitokius grybelius, ligos sukėlėjus.

Melavimas – būdo bruožas, tiesiogiai susijęs su grybeline infekcija. Grybeliai taip pat apgaulingi, todėl juos sunku išnaikinti ir gydyti. Grybeliai parazituoja pasinaudodami savo unikalia savybe - jie apgaudinėja žmogaus imunitetą. Jie apsimeta “saviškiais”, tačiau tuo pat metu parazituoja ir kenkia organizmui. Imunitetas, kaip ir žmogaus sąmonė, elgiasi taip pat. Imunitetas nebeskiria “saviškių” nuo svetimkūnių, tad gydant grybelinius susirgimus svarbiausia - nebemeluoti.

Mielės - primityviausias organizmas. Jos – tai grybelis, o grybelis – tai primityvumas. Jei žmogus valgo duoną su mielėm, jis didina grybelio galią, tad polinkis susirgti grybelio sukeliamomis ligomis neįtikėtinai padidėja. Mielių būdą žmogus tarsi įsileidžia į savo vidų. Valgydami mielinę duoną, savo organizme apgyvendiname grybelį, o jo išnaikinti beveik neįmanoma.

Jonažolės žolė (Hyperici herba) gydo parazitų sukeltas ligas. Grybelį gydo jonažolės žolės ir jos šaknies, lydyto sviesto, pelyno šaknies ir didžiosios ugniažolės ( Chelidonium majus) šaknies mišinys.

Tačiau jie antroje dienos pusėje valgote saldumynus, neatsisakote mėsos ir meluojate, tai nepajėgsite visiškai išnaikinti grybelio. Tai bausmė už tai, kad nesugebate atsisakyti kenksmingų dalykų.

Gydant grybelio sukeltas ligas labai svarbu antroje dienos pusėje nepiktnaudžiauti saldumynais, aštriu ir rūgščiu maistu. Labai svarbu kasdien praustis ir keisti apatinius. Padeda pranajama, kuri suteikia žvalumo. Taip pat svarbu tinkamai parinkti vaistą, kuris palaipsniui sunaikintų grybelį. Tačiau išsigydyti neįmanoma, jei nebus pašalinta psichologinė ligos priežastis.

Visas tekstas čia

Atsakyti
tai jeigu priklauso nuo maisto tai kodel kai buvau paugle nesiskundziau sia liga g.gif o kai apsizenijau prasidejo bedos juokinga kad maistas kaltas lotuliukas.gif imunine sistema sutinku.
Atsakyti
QUOTE(pavasarinė @ 2006 09 21, 16:13)
Prausiklių patarčiau nenaudoti BENT tada, kai gydaisi. Ne visi ant kurių rašo ph neutralus, antialerginis ir pan. yra geri. Pati tuo įsitikinau, kad ir kokie jie brangūs bebūtų. Kartais atsinaujinančios kandidozės viena iš priežasčių, gali būti ir ši. O paprastas vandenėlis tikrai neišderins mikrofloros.


Mano ginekologė patarė ne tik kai prasideda pienligė, bet VISUOMET naudoti intymią prausimosi žėlę su pieno baltymais. Asmeniškai man labai tinka Dercome (nors ir brangus, bet taupiai naudojasi) arba Margaritos su pieno baltymais. O šiaip, kai jau liga yra, sakė, labai gerai prasiplauti su rugpieniu (ne kefyru) arba tuo vandenėliu, kuris lieka išsukus sviestą ar išvirus varškę. Iš savo patirties sakau, kad tai labai padeda mirksiukas.gif
Atsakyti
Nėštumui nekenkia, tik dažnai per jį paūmėja. man baisiai buvo paūmėjus doh.gif bet kažkaip praėjo ir gydytojas net vaistų per nėštumą neskyrė schmoll.gif tik apsiplaut liepė Tantum rosa.
O kodėl negalima naudot kasdien intymios higienos prausiklio g.gif nematau nieko bloga schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2006 09 26, 10:17)
Nėštumui nekenkia, tik dažnai per jį paūmėja. man baisiai buvo paūmėjus doh.gif bet kažkaip praėjo ir gydytojas net vaistų per nėštumą neskyrė schmoll.gif tik apsiplaut liepė Tantum rosa.
O kodėl negalima naudot kasdien intymios higienos prausiklio g.gif nematau nieko bloga schmoll.gif

man daktarė sakė naudot Dercome Femme ar kitu parduodamu tik vaistinėse arba iš vis tik vandeniu praustis. o tie visi Maximose ir kt. prekybos centruose parduodami tai š...
Atsakyti
neseniai perskaiciau, kad labai padeda is cesnaku (skilteles) pasidaryt kosele, ir uzpilti ja 1.5ltr vandens. Tegul pastovi. Po to darytis maksties praplovimus. Visa ta 1.5ltr reikia isnaudot per viena diena - per keleta praplovimu. Dar nebandziau. Bet kai pajusi pirmus grybelio simptomus, butinai pabandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lacosta @ 2006 09 25, 15:56)
o kur galima pasidaryti tokį pasėlį, kad nustatyti grybelio rūšį ir jautrumą vaistams ????? ir kiek maždaug tai kainuoja? Nes poliklinikoje, tai pasėlį padaro, bet va jo jautrumo vaistams tikrai niekas netiria, o matyt tai ir būtų vienas pagrindinių, gydymo sėkmę lemiančių dalykų  g.gif , nes visa kita aš jau darau vos ne metus ( na išskyrus tai, kad kartais pasmaguriauju, bet daugiau niekur cukraus nenaudoju).

Aš pasėlį dariausi Visuomenės sveikatos centre Kaune. Ten tipo geriausiai daro kaune( taip pasakė vienas ginekologas). Prieš 2 metus mokėjau už paprastą tepinėlį ( kurį iš karto po mikroskopu pakišo ir atsakymą pasakė), jo paėmimą, medžiagos paėmimą pasėliui ir pasėlio užauginimą apie 90 lt. Po to, jei kažkas išauga, nustato, kokiam vaistui ta bakterija, grybas ir pan. jautrus. Jei neišauga niekas- to jautrumo ir nenustatinėja. Jei išauga, gali nustatinėti arba ne, tai priklauso tik nuo tavęs, nori žinoti ar ne. Jei nori, pasakai iš anksto, kad norėsi, o pinigėlius sumoki tik kai atsiimi atsakymą. Kiek mokėti tiksliai nepamenu g.gif. Bet kažkur apie 100 lt. buvo, o gal 80 lt. unsure.gif Bet turbūt ir kainos jau pasikeitė.
kiek žinau tai gali atlikti ir šeimos centruose , poliklinikose, pasiteirauk. Kažkaip siunčia į kitų įstaigų laboratorijas. Turbūt priklauso nuo gydymo įstaigų, sudarę sutartis su kitom laboratorijom, ar ne. Bet čia jau medicinos peripetijos. Tikiuosi aiškiai parašiau g.gif

QUOTE(lynkute @ 2006 09 25, 21:48)
tai jeigu priklauso nuo maisto tai kodel kai buvau paugle nesiskundziau sia liga g.gif  o kai apsizenijau prasidejo bedos juokinga kad maistas kaltas lotuliukas.gif imunine sistema sutinku.

Tiesa, gerai pagalvojus ir man šios bėdos prasidėjo tik apsiženijus g.gif Tikriausiai ir čia slypi priežastis g.gif Bet saldumynai irgi turi įtakos. Tuo net neabejoju.

QUOTE(Sypsenaa @ 2006 09 26, 10:43)
as tai visu situ taisykliu laikausi, tik va saldumynu tai niekaip negaliu atsisakyti!!!!  schmoll.gif  man be ju diena ne diena...  verysad.gif  va dabar mane ta zaraza vel uzpuole, bet as ir gydydamasi saldeckas valgau....  doh.gif  na, bet visu kitu taisykliu scyriai laikaus. bet va nors ir laikaus, vis tiek ta zaraza mane laaaabai daznai puola....  verysad.gif
o tu dercoem kasdiena naudoji????? as irgi naudoju, bet ne kasdien, nes galvoju, kad gal irgi blogai....  g.gif
Tiesa, dar norejau paklausti, daugelis jusu jau
2.gif  turit, tai jus man paskykit, ar ta zaraza  nestuke.gif  nekenkia, nes kai man taip daznai kartojasi, tai idomu ar tai nepakenks pastojimui ar jei busiu pastojus ir vel ta zarasa prasides....  verysad.gif

Žinai, ir aš labai mėgau saldumynus, po 3 šokolado plytas suvalgydavau per dieną, + dar visokių pyragėlių ir t.t. Atsisakyti buvo sunku ax: Dabar taip godžiai ir tokiais kiekiais jų nevalgau, bet visiškai neatsisakau. O kol gydaisi sumažink saldumynų iki minimumo, dar geriau iš viso nesmaližiauk. Prisimink, kaip į mieles cukraus įdedi kas buna smile.gif Geriau "rūgštinti terpę": apelsinų sultys, kefyras ir pan.
Nėštumo metu, keičiantis hormonams, o gal ir organizmui nusilpus, buvo panašūs simptomai į pienligę. bet man gydymo neskyrė, stiprinau, organizmą, nevalgiau saldumynų biggrin.gif ir t.t. ir praėjo. Žinoma, tikrinausi pas ginekologą. O nėštumo metu ta zaraza gali atsinaujinti arba ne. Apie pienligę teko plačiai domėtis, grybelis ir kitos bakterijos sukelia lyt. takų uždegimą. Esant uždegimui ir jo negydant gali išsivystyti sąaugų kurios ateity turi įtakos pastojimui. Pats grybelis įtakos pastojimui neturi. Jis yra mūsų organizme "slapukas", kai normali mikroflora pasikeičia, pradeda vešėti grybai biggrin.gif. O gydyti grybelinius ir kitokius uždegimus reikia. Mano atveju, dėl šios zarazos sukelto uždegimo atsirado sąaugų verysad.gif Bet pastojau ir viskas buvo Ok. Manau tai l. individualu.

Atsakyti