Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

Londoniete, būtinai informuok apie savo būklę. ir aš pinigų nepagailėčiau , kad tik atsikratyt ta zaraza.

nusipirkau ECOVAG žvakučių, nors ir nėra dabar didelio paūmėjimo, bet gal kaip tik labiau tinka pastiprinimui.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 01 13, 15:17)
Londoniete, būtinai informuok apie savo būklę. ir aš pinigų nepagailėčiau , kad tik atsikratyt ta zaraza.

nusipirkau ECOVAG žvakučių, nors ir nėra dabar didelio paūmėjimo, bet gal kaip tik labiau tinka pastiprinimui.



Naca,linkiu ir tau issigydyti nuo tos zarazos biggrin.gif

Beieskodama internete probiotiniu zvakuciu pardavinejamu anglijoje radau pavadinima Vagiclear.

Atsakyti
Sunku patiketi, kad jau beveik metus nejauciu šios "zarazos" jokių pojūčių, nors prieš tai nuolat kankinausi doh.gif
žinoma, mano patirtis turbūt padės nedaugeliui, nes viso to priežastis buvo hormonai - netiko nei KT, nei KŽ, o kai dar bent kelias dienas išgerdavau antibiotikų - liga garantuota kokiem 3 mėn schmoll.gif
dabar, kad nepultų peršalimai kasdien vartoju 15 lašų citrosept ir, tfu tfu tfu, viskas puiku biggrin.gif
Atsakyti
tiesa, saldumynų atsisakymas bent man nepadėjo... nors bent mėnesį juos labai ribojau tongue.gif
na, žinoma, tikriausiai ir nepakenkė lotuliukas.gif
Atsakyti
man nuo ECOVAG žvakučių arba graužia, arba paūmėjo blink.gif . šiaip man graužia ir nuo prausiklio su lacta bakterijom
Atsakyti
sveikos. dercome femme prausikli nusipirkau vokietijoje uz 10 euru. turbut del to pigiau,kad vokiskas produktas. beje,sis prausiklis keicia pavadinima( aisku,jei gerai supratau uzrasa ant pakuotes) i Vagisan .
Atsakyti
Pas mane paūmėjimai būna po antibijotikų, o šiaip daktarė sakė yra to grybo ir jei tik imuninė sistema sušlubuos, iš karto išlys. Va jau po biškutį ir lenda.... Laikau namuose atsargai 1 tabletytę ir žvakučių, kad paūmėjus turėčiau "pirmąją pagalbą".
Atsakyti
sveikos

ecovag as ir biski naudojau
tai irgi atrodo kad grauzdavo man nuo ju..sad.gif(

siaip daktare sake jas naudoti taip----
po menesiniu kokias 3 naktis jas detis,
po sex kokias 2 isideti.....


siaip naudoju jogurt kapsules kokius 3 men, saldumynus riboju, daugiua mesos valgau, ir sargiai tik be spermicidinio tepalo (nonoxsynol 9) (radau nete tik 3 be ju--durex arouse (su ranteliais), comfort(mazesni uz arouse), clasicc(tik xl dydzio buna)). va kaip ir geriau.tiesa, dar geriau vitakur plius vitaminus moterims (dabar pertarauka darau), ir KT jau nebegerriu 4 menesius.


pagerejo:)

jei ima niezteti, arbatmedzio aliejum pasitepu.
reikes ir medetku alieju pabandyti, jei ka:))--aciu kazkam uz sita naujienele:))
sekmes visoms 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(cawx @ 2007 01 31, 18:06)
sveikos

ecovag as ir biski naudojau
tai irgi atrodo kad grauzdavo man nuo ju..sad.gif(

jei ima niezteti, arbatmedzio aliejum pasitepu.
reikes ir medetku alieju pabandyti, jei ka:))--aciu kazkam uz sita naujienele:))
sekmes visoms 4u.gif

ecovag man padejo labai trumpam laikui:( O arbatmedzio aliejumi tepant juk turetu labai grauzti? Gal jau bandeio medetku alieju?
Atsakyti
jei ecovag nepadeda, bandykit sena metoda book.gif clotrimazol zvakutes, man nuo 1 jau poveikis jauciasi, nzn kaip kitom bet pas mane vaistinelei visa laik atrasyt juos blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(mazulia @ 2007 02 06, 13:43)
jei ecovag nepadeda, bandykit sena metoda book.gif  clotrimazol zvakutes, man nuo 1 jau poveikis jauciasi, nzn kaip kitom bet pas mane vaistinelei visa laik atrasyt juos  blush-anim-cl.gif

Labai ačiū. Pabandysiu thumbup.gif
Atsakyti
siaip arbatmedzio aliejaus reikia visai nedaug, siek tiek kad ant pirsto isbegtu, laselis, juo pasitepus ima siek tiek , ne negrauzti, bet taip siek tiek saldantis poveikis jauciamas..na jauciasi kazkas, bet tikrai greit praeina..tik daug nesitepkite......
medetku aliejaus dar neisbandziau......nes kaip ir tikrai esu abtatmedziu patenkinta:))

pabandykite ir jus-o gal pades.
4u.gif
Atsakyti