Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

QUOTE(soera @ 2007 03 01, 17:29)
pienlige ne visada nuo tamponu atsiranda, mano gydytoja sake, kad reikia stiprinti bendra imuniteta mirksiukas.gif
jinai nelabai kreipia demesio i padidejusi bakteriju kieki tepinelyje, sake svarbiausia, kad negrauztu ir nesukeltu diskomforto, o jei taip iskart praskalaut vandeniu su 0.5 a.s sodos, tfu tfu dar niekad neprireike schmoll.gif

o mane neramina padidejes bakteriju kiekis tepinelyje ir kelia diskomforto, nepaisant to kad gydytojai nekreipia demesio. O imuniteta stiprinu nuolatos sistemingai ir niekas pernelyg nesikeicia.
Atsakyti
QUOTE(Lucky81 @ 2007 03 01, 21:35)
o mane neramina padidejes bakteriju kiekis tepinelyje ir kelia diskomforto, nepaisant to kad gydytojai nekreipia demesio. O imuniteta stiprinu nuolatos sistemingai ir niekas pernelyg nesikeicia.


o man diskomfortas net kai tepinėly nieko neranda doh.gif
Atsakyti
as irgi pradedu itarti kas manejau trecia diena kankina.... man nustate vaginoze, pradejau naudoti vagisan zvakutes ir viena ryta pajutau, kad pradejo persteti ir niezeti.... pasiskambinau i savo ginekologini, pasake, kad turbut gal nuo tu vagisan zvakuciu... liepe nutraukti naudojima ir tiek... bet perstejimas ir niezejimas jau trecia diena neisnysta, negana to dar ir varputes odele pradejo luptis.... laikausi higienos... nebezinau ka ir daryti... o eiles pas ginekologe kosmariskos.... mano vizitas tik kovo 19 diena, o ir menesines ryt turi prasideti... nebezinau ka daryti.... sad.gif ar gali tai buti pienlige? kaip man tada sumazinti diskomforta?
Atsakyti
Gal žinote-esant pienligei ar uždegimui, ar galima vonioje maudytis, ar tik po dušu?
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 03 04, 18:27)
Gal žinote-esant pienligei ar uždegimui, ar galima vonioje maudytis, ar tik po dušu?


tik po dušu. nes kenkia išmirkimas vandeny
Papildyta:
QUOTE(Jurgeete @ 2007 03 03, 21:33)
as irgi pradedu itarti kas manejau trecia diena kankina.... man nustate vaginoze, pradejau naudoti vagisan zvakutes ir viena ryta pajutau, kad pradejo persteti ir niezeti.... pasiskambinau i savo ginekologini, pasake, kad turbut gal nuo tu vagisan zvakuciu... liepe nutraukti naudojima ir tiek... bet perstejimas ir niezejimas jau trecia diena neisnysta, negana to dar ir varputes odele pradejo luptis.... laikausi higienos... nebezinau ka ir daryti... o eiles pas ginekologe kosmariskos.... mano vizitas tik kovo 19 diena, o ir menesines ryt turi prasideti... nebezinau ka daryti.... sad.gif ar gali tai buti pienlige? kaip man tada sumazinti diskomforta?


gal tai tiesiog alergija g.gif . šiaip dfažnai esant grybeliui, būna kartu ir vaginozė. ir tos žvakutės tinka ir nuo grybelio. bet esant kokiam uždegimui oda suplonėja, tai labiau dirgina vaistai, sukelia alergiją ar tiesiog kokį dermatitą.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 01, 22:25)
o man diskomfortas net kai tepinėly nieko neranda doh.gif

tai kad ir man valstybinej poliklinikoj nerasdavo, o privatininkas - candidos uzuomazgas , kaip ir sporas, bet gydymo jokio neskirdavo. O ten vos ne visa menesi tirsta ir pabale. Nepasakyciau, kad tai nekelia diskomforto. Vis ir galvoji ar sergi jau pienlige, ar ne. O ir smileysex.gif tai nepatogumas, ner ir taip malonu kaip anksciau. verysad.gif O kai ten viskas gerai ir ne tirsta, tai thumbup.gif
Atsakyti
O man ir kažkokie nesusipratimai vyksta verysad.gif . Praėjus trims dienoms po mėnesinių prasidėjo kraujavimas, kuris truko savaitę, bet lygtai viskas susitvarkė. Tačiau dėl ramybės nuėjau pas gydytoją ir nustatė uždegimą. Išrašė trejus vaistus doh.gif -Ciprinol, Supplin (antibiotikus) ir dar žvakučių Arilin. Po kelių dienų pasijutau nekaip, šiandien išvis nekas. Taip peršti ir ne tik "ten", bet ir gerokai aplinkui, sakyčiau nuo antibiotikų atsirado pienligė, bet panašiau būtų į alergiją, nes peršti (graužia) nemažas plotas. Galvoju kažin, ar reikėjo man tiek vaistų išrašyti doh.gif , nes prieš vaistus jaučiausi gerai, nieko neskaudėjo... g.gif
Atsakyti
ai, tie gydytojai doh.gif vieną gydo, kitką nugydo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ramsaite @ 2007 02 27, 12:55)
Lucky81 norejau taves paklausti smile.gif  Man kaip ir tau su skrandziu blogai, padidejes rugstingumas, ir dabar atsirado plius pienlige, manau tai kazkaip susije dalykai. Daug kas raso apie geriamus vaistus, kefyra, cesnakus, as viso sito negaliu nes fejerverkai bus su skrndziu, kaip tu gydaisi? Ir dar skaiciau minejai apie basica, vartojai, ar padejo?



As turiu irgi problemu su skrandziu, man ir gastritas, ir zarnyna skauda... tai as geriu rytais actimel, tai man bent zarnynui geriau, nes ten yra geruju bakteriju, kurios ir pienligei gerai, ir dar geriu Lepicol... tai mano zarnynui padeda... o su pienlige vistiek nepasiseka kovot verysad.gif dabar gerai, bet po menesiniu man atsiranda visada, ir kokia savaite tesiasi, nuotaikos nebuna, isgeriu mycomax nepadeda, tepu clotrimazoliu, sedziu vonioje su arbatmiedzio aliejumi.... ir po savaites praeina.... po to viskas gerai, po menesiniu vel tas pats!!! doh.gif
Atsakyti
O gal kuri jau bandet vartoti Candilact arba dida Candida Albicans Balance tab.N90 cia zoliniai preparatai, papildai? Nepigus ir pirkt ne visose vaistinese yra. Sakau, jei kuriai padejo, tai ir as pabandyciau. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucky81: 05 kovo 2007 - 16:07
QUOTE(vene @ 2007 03 04, 19:53)
O man ir kažkokie nesusipratimai vyksta  verysad.gif . Praėjus trims dienoms po mėnesinių prasidėjo kraujavimas, kuris truko savaitę, bet lygtai viskas susitvarkė. Tačiau dėl ramybės nuėjau pas gydytoją ir nustatė uždegimą. Išrašė trejus vaistus  doh.gif -Ciprinol, Supplin (antibiotikus) ir dar žvakučių Arilin. Po kelių dienų pasijutau nekaip, šiandien išvis nekas. Taip peršti ir ne tik "ten", bet ir gerokai aplinkui, sakyčiau nuo antibiotikų atsirado pienligė, bet panašiau būtų į alergiją, nes peršti (graužia) nemažas plotas. Galvoju kažin, ar reikėjo man tiek vaistų išrašyti  doh.gif , nes prieš vaistus jaučiausi gerai, nieko neskaudėjo... g.gif

Na va, vėl vakar lankiausi pas gydytoją, tai dar išrašė porciją vaistukų doh.gif . Dabar jau Fluconazol Nycomed (vieną kapsulę išgerti), Lomexin žvakučių ir Lomexin tepaliuką, žiūrėsim, kas bus toliau g.gif .
Gal kuri naudojot Lomexin žvakutes?
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 03 06, 13:02)
Na va, vėl vakar lankiausi pas gydytoją, tai dar išrašė porciją vaistukų  doh.gif . Dabar jau Fluconazol Nycomed (vieną kapsulę išgerti), Lomexin žvakučių ir Lomexin tepaliuką, žiūrėsim, kas bus toliau  g.gif .
Gal kuri naudojot Lomexin žvakutes?


taip naudojau...ir nieko negaliu pasakyti.....mane jos apgyde, bet neisgyde doh.gif
Atsakyti