Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

QUOTE(Čalykušu @ 2007 03 09, 16:09)
nu prieš įdedant tai tikrai galima  biggrin.gif tiesa skant, sergant pienlige kiti daktarai nerekomenduoja myletis, nu tada išsiskirt belieka  ax.gif Aš jau suigyvenau su ta liga - niežti, pasikasau, pasitepu ir gyvenu toliau, o ka daryt  ax.gif


bendramintės drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(vene @ 2007 03 09, 16:44)
Man padeda Polygynax žvakutės  smile.gif . Šiuo metu gydytoja priskyrė Lomexin žvakučių (jau keturias sunaudojau), jaučiu pagerėjimą, bet dar nėra visai gerai..


o aš pastebėjau, kad jei per pirmas 2 dienas požymiai neišnyksta, tai jau visai ir neišnyks unsure.gif
Atsakyti
Tiesa, man dar padeda apsiplovimas tokiu tirpaliuku: įsilašinu kokius 3 lašiukus arbatmedžio aliejuko į šiltą vandenį ir apsiplaunu thumbup.gif . Atsimenu, gydytoja rekomendavo apsiplauti sodos tirpalu, bet man tai nepadeda schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ingrez @ 2007 03 09, 12:40)

Paskaiciau as siuos abu vaistus ir apsisprendziau pirkti dida candida albicans balance, nors kaina 70 lt, bet man patiko sudetis, kad viskas is zoleliu. be to, juose yra 90 tab. tai 45 dienas reikia gerti po 2 tabletes, o paskiau po viena. tai jau kai po viena reikes gerti, tai uzteks 3 menesiams sios pakuotes, tada gaunasi per menesi ne tiek jau ir daug...

Radau eurovaistinej tik uz 65 lt. Tai nusprendziau kad abu su vyru pagersim, dar mycosyst nusipirkau. O po to zvakutes pirksiu. Parasyta kad tas papildas tik pagalbine priemone. Taigi reikia suprasti, kad ne pagrindinis vaistas nuo tos bjaurybes. I tustejancia pinigine geriau neziuret - sveikata brangiau.
Atsakyti
QUOTE(Lucky81 @ 2007 03 08, 12:45)
O as maloniai buvau nustebusi siandien, kai suzinojau, kad musu klinikoj jau nemokama pas ginekologe. Bet va eiles..... Gavau taloneli tik kovo 20d. Tai bet esu tikra kad man vel pienlige. O dar mmm prasidejo. Savaime negydoma tikrai nepraeis. Teks vis tiek paciai gydytis ir pas ginekologe nueisiu tik pasitikrint ar mano gydymas buvo sekmingas ir pasikonsultuot, ka toliau daryti.
Gal kuri zinot ar galima per menesines tablete kokia isgerti? Kiek jums dazniausiai israso: viena ar dvi? g.gif
  O del tu papildu, tai as tikrai susidomejusi esu. Reiks turbut isbandyti. Tik neapsisprendziu kuri, nes abu labai skirtingi. Vienas su gerosiomis bakterijomis, kitas su ivairiausiom zolytem ir kaina gerokai skiriasi.  unsure.gif
Papildyta:

Siandien su daktaras man taip sukritikavo ta aktimeli... doh.gif  O as irgi buvau isitikinusi, kad gerai ir kad jame daug naudingu bakteriju. Pasirodo skrandzio rugstis dauguma tu bakteriju sunaikina. Gydytojas sake, kad geriau gerti kokias nors kapsules su netirpiu skrandyje apvalkaleliu, tada tos gerosios bakterijos visos paklius i zarnyna. Taip ir likau pasimetusi. Juk mociutes gerdavo rugpieni, kefyra ir viskas joms gerai budavo. Tai suprask, kas geriau dabar, zmogau  doh.gif



TAI VA , BUTENT RUGPIENI, O NE AKTIMEL,PRIKIMSTA NEAISKU KO.....KAD ILGIAU GALIOTU

Papildyta:
QUOTE(vene @ 2007 03 09, 18:39)
Tiesa, man dar padeda apsiplovimas tokiu tirpaliuku: įsilašinu kokius 3 lašiukus arbatmedžio aliejuko į šiltą vandenį ir apsiplaunu  thumbup.gif . Atsimenu, gydytoja rekomendavo apsiplauti sodos tirpalu, bet man tai nepadeda schmoll.gif .



Man irgi soda nepadeda....
O kur Tu perki ta arbatmedzio aliejuka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(atne777 @ 2007 03 11, 21:20)
O kur Tu perki ta arbatmedzio aliejuka unsure.gif

Adresiukai yra surašyti čia:
http://www.naujojiba.../mus_rasite.htm
O Klaipėdoje net nežinau mastau.gif , natūralių aliejukų dar būna "Maximoje" smile.gif .
Atsakyti
apsiplauti reikia siltame vandenuku, mzd puse litro su valgomuoju saukstu obuoliu acto smile.gif
patikrinta
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2007 03 12, 12:13)
apsiplauti reikia siltame vandenuku, mzd puse litro su valgomuoju saukstu obuoliu acto smile.gif
patikrinta

To dar neteko girdėti blink.gif . O, ar toks tirpalas su actu negraužia?
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2007 03 12, 14:13)
apsiplauti reikia siltame vandenuku, mzd puse litro su valgomuoju saukstu obuoliu acto smile.gif
patikrinta


o aš jau kažkur girdėjau, bet buvau pamiršusi ir neišbandžiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucky81 @ 2007 03 09, 21:30)
Radau eurovaistinej tik uz 65 lt. Tai nusprendziau kad abu su vyru pagersim, dar mycosyst nusipirkau. O po to zvakutes pirksiu. Parasyta kad tas papildas tik pagalbine priemone. Taigi reikia suprasti, kad ne pagrindinis vaistas nuo tos bjaurybes. I tustejancia pinigine geriau neziuret - sveikata brangiau.



O tai faina, kad eurovaistinej yra, o sekmadeiniais dar 15 proc nuolaida su maximos kortele smile.gif
Atsakyti
As va norejau pasiguosti ir perspeti kitas, kad tos pacios klaidos nepadarytu. Uzsiiminedama savigyda , nusipirkau Mycosyst 150 mg tablete. Ir pasireiske labai daug pasaliniu nemaloniu poveikiu : niezejimas( nosies, maksties prieigu, isanges), lupu, voku patinimas. Turbut man doze per stipri buvo. Gerai, kad savaitgalis. Tai per tris dienas beveik praejo verysad.gif Buvau suplanavusi antar gert, bet nebeisdrisau. Geriau tu Dida papildu nusipirksiu.
Kai gerai pagalvojau, tai nuo diflukan tabletes, taip pat nosi niezejo. Tai mane labai liudina, nes flukonazoliai vieni naujausiu ir efektyviausiu vaistu. Ir esant pasikartojanciai pienligei, ju reikia gerti puse metu du kartus i menesi.
Tai dabar laukiu nekantraudama ka gydytoja patars. Bet kad talonelis tik 20 dienai, tai teks ir toliau savigyda uzsiimineti. Privaciai del vieno karto eiti neapsimoka, nes gydyti turi viena daktaras. Juk ne paslaptis, kad daktarai visi turi skirtingas nuomones ir gydymo taktikas. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucky81 @ 2007 03 13, 11:26)
As va norejau pasiguosti ir perspeti kitas, kad tos pacios klaidos nepadarytu. Uzsiiminedama savigyda , nusipirkau Mycosyst 150 mg tablete. Ir pasireiske labai daug pasaliniu nemaloniu poveikiu : niezejimas( nosies, maksties prieigu, isanges), lupu, voku patinimas.

deja deja taip verysad.gif aš jau rašiau, kad kai paskutinį kartą pavariau flukanozolio ir nistatino, atsirašė kepenys...dabar nė burnom nebeimu ax.gif
man aplamai toks jausmas -kad išgėrus kapsulę dar baisiau pasidaro, lyg ta zaraza visu pajėgumu pultų priešintis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čalykušu: 13 kovo 2007 - 11:37
QUOTE(Čalykušu @ 2007 03 13, 12:36)
deja deja taip  verysad.gif aš jau rašiau, kad kai paskutinį kartą pavariau flukanozolio ir nistatino, atsirašė kepenys...dabar nė burnom nebeimu  ax.gif
man aplamai toks jausmas -kad išgėrus kapsulę dar baisiau pasidaro, lyg ta zaraza visu pajėgumu pultų priešintis  doh.gif


tai kuom tada gydytis? tik zvakutem, praplovimais , cesnaku, papildais?
Dar perskaiciau, kad sergantiems kandidoze butina valytis organizma. Gal padetu unsure.gif , bet pinigu specialiem centram nera, o paciai eksperimentuot baisu. doh.gif
Atsakyti