Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

va o ka as radau internete apie vaginoze:

"Nereikia pamiršti, kad bakterijos i moters lytinius organus gali pakliuti ne tik iš aplinkos, nuo odos ar tiesiosios zarnos, bet taip pat ir lytinių santykių metu (pvz. jei vyras serga prostatos uzdegimu) . Todel esant daznam nespecifinio uzdegimo kartojimuisi, reikia butinai tirti ir partneri "

tai kaip suprast ...gal problemos ne ten ieskom...as pati jau keturis metus vargstu ir tik pati geriu vaistus, tiriuosi, man imami visokie tepineliai blink.gif tai gal paprasciausiai nusiusti vyra tirtis , ir gal viskas issispres g.gif

nors truputi sviesos tunelio gale...o tai jau atsibodo buti kaltai del tos ligos
blink.gif
Atsakyti
MB dar netyrem, bet ji gydyt kartu rekomendavo ginekologai. O dabar abu draugiskai saldumynu atsisakem beveik blush2.gif ir mityba derinam, o papilda Dida abu geriam mano sumanymu ir abieju sprendimu. Vakar maciau akcija eurovaistinej. Dabar tik 54 lt. o mum kaip tik jau i pabaiga.
Neisivaizduoju kuo daugiau dar galim sau padeti.
Atsakyti
QUOTE(Riole @ 2007 04 03, 16:20)
va o ka as radau internete apie vaginoze:

"Nereikia pamiršti, kad bakterijos i moters lytinius organus gali pakliuti ne tik iš aplinkos, nuo odos ar tiesiosios zarnos, bet taip pat ir lytinių santykių metu (pvz. jei vyras serga prostatos uzdegimu) . Todel esant daznam nespecifinio uzdegimo kartojimuisi, reikia butinai tirti ir partneri "

tai kaip suprast ...gal problemos ne ten ieskom...as pati jau keturis metus vargstu ir tik pati geriu vaistus, tiriuosi, man imami visokie tepineliai  blink.gif tai gal paprasciausiai nusiusti vyra tirtis , ir gal viskas issispres  g.gif

nors truputi sviesos tunelio gale...o tai jau atsibodo buti kaltai del tos ligos
blink.gif

Na taip,jeigu kandidozė kartojasi-gydomas ir lytinis partneris,nežinau kodėl gydytoja Jums nesiūlė gydyt lytinį partnerį,keista g.gif
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2007 04 03, 20:22)
Na taip,jeigu kandidozė kartojasi-gydomas ir lytinis partneris,nežinau kodėl gydytoja Jums nesiūlė gydyt lytinį partnerį,keista g.gif


o aš netikiu, kad išsispręs. su viena ginekologe kalbėjau, tai sakė, kad siųsdami vyrą tik apsidraudžia, bet retai tai pasiteisina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucky81 @ 2007 04 03, 16:39)
MB dar netyrem, bet ji gydyt kartu rekomendavo ginekologai. O dabar abu draugiskai saldumynu atsisakem beveik blush2.gif ir mityba derinam, o papilda Dida abu geriam mano sumanymu ir abieju sprendimu. Vakar maciau akcija eurovaistinej. Dabar tik 54 lt. o mum kaip tik jau i pabaiga.
    Neisivaizduoju kuo daugiau dar galim sau padeti.

Ir kaip, ar geriau? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 04 03, 21:59)
o aš netikiu, kad išsispręs. su viena ginekologe kalbėjau, tai sakė, kad siųsdami vyrą tik apsidraudžia, bet retai tai pasiteisina g.gif

Aš ir neteigiu,kad TIKRAI išpręsta bus problema,tiesiog kartotinė kandidozė yra indikacija ne tik moters,bet ir lytinio partnerio gydymui,todėl man keista,kad toks gydymas net nebuvo pasiūlytas.
Atsakyti
turbut reikia gydytoja pakiest , nes is tikro kodel man nesiule..o gal eiti privaciai kitur tada gal bent gydymas bus garantuotas g.gif
Atsakyti
Cia pati baisiausia liga, kuria esu sirgusi. Pasveikti neimanoma niekaip. Tik dabar po gimdymo reciau pasitaiko, gal kas dvi tris sav. Ir greit praeina, nes maksti tiesiogine to zodzio prasme isvalau su marle, kuria sudrekinu sodos tirpale. Na istikruju, gal problema slypi pas vyrus?
Atsakyti
Tai sunkiai gydoma liga, vaistais gydant sutrikdoma makšties mikroflora... paprasčiau tariant norint isguiti ta grybeli kartu isnaikini ir naturalia flora, gali prasidet bakterinė, atsirabda terpe joms daugintis. Vien susirgus naturali mikroflora yra sutrikdoma, vietoj naturaliu mikroorganizmu, isigali blogieji. Tikslas yra atstatyti naturalia mikrofora. Taciau tai sunku, nes pvz vyrai ja neserga, bet jie yra nesiotojai. tepaliuku jiems i slaple nepripurksci, vaistus vartot ir priverst sunku (sveikas gi jauciasi), ir tai negarantuoja kad jis isgis, nes pacio vaisto kiekis gleivinese kurk kas mazesnis nei kraujyje. Gydantis panacejos nerasit, kaip visad geras imunitetas, pilnavertis maistas, vitaminai ir etc, esant ryskiems simptomams aisku vaistai, normali higiena (nebutina su spaudimu skalaut smile.gif,gyvenimo budo keitimas - g.b. baseino atsisakymas ar pan. na daug viskiu rekomendaciju yra. ir aisku kantrybes.
Atsakyti
na zinai po ketveriu metu ta kantrybe kazkur netiketai isgaruoja unsure.gif jau atrodo tiek visokiausiu vaistu isbandyta, tiek keisti iprociai tam tikri...ir vistiek jokio pagerejimo nera ... blink.gif
o turint omeny kad ta pienlige bent man seksualini gyvenima graiuna, isvis nesinori jokio smileysex.gif ...ir bent as jauciuos kazkokia nepilnaverte del tos ligos ...
Atsakyti
ką ir besakyt verysad.gif atrodo kad kitos moterys- laimingiausios pasaulyje, kad jų nekankina tokia bjaurybė verysad.gif kartais pavydžiu net blush2.gif
ir dar girdėjau - kad tas balkšvagrybis gali įaugti į epitelį net iki 14 mm doh.gif tai tada laba diena, kaip iškrapštyt lauk...ai aš jau praradau viltį...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo calykusu: 05 balandžio 2007 - 08:24
Jis netik seksualini gyvenima gadina. As blogai jauciuosi visur. Nei papludimyje, nei pirtije negaliu jaustis jaukiai. O is pradziu net ir santykiai su vyru vos nenutruko. Kancia...
Atsakyti