Įkraunama...
Įkraunama...

kaip pigiai pavalgyti?

Is karpio galima pagaminti ka tik nori :
ir kepti apvoliojus miltuose, ir zuviene virti, o as dazniausia gabaliukus apkepu, idedu morkas ir supilu indeli konservuotu zirneliu - gaunasi SUPERINIS troskinukas naturaliose sultyse!!!!!!!!! thumbup.gif
Atsakyti
Paprasčiausias, bet ne prasčiausias karpio receptas:
Gyvą karpį išdorojame, bet pjauname ne pilvą, bet per nugarą. Reikės aštraus peilio. Galvos nenupjauname, o įpjauname palei žiaunas vienoje pusėje ir padarome išklotinę. Guli toks išsiviepęs, galva gražiai stovi ir žiūri. Net žvynų nereikia skusti, bet aišku geriau pirkti be žvynų, yra tokia rūšis. Visą vidų priprieskoniname. Guldome gražuolį ant folijos ir į orkaitę. Tiesa guldome vidumi į viršų. Prie karpio verdame ryžius. Kepa geriausiai karštu oru, jei turite tokias orkaites. Išėmus ant stalo jis labai gražiai atrodo.
Atsakyti
QUOTE (Asta @ 2004 09 18, 19:11)
O tas "pirozkas" is ko daro? cia is tos duonos teshlos ar tai yra kitas receptas? unsure.gif smile.gif

pirozkes daro is teslo, i tesla deda ta ka randa saldytuve: kiausai, grietine, kefyras, varskė, oda ir miltai. kepa ant keptuves tik aliejaus daugiau reik pilt.. Tikrai labai skanu dar sultiniko puodeli ir liuks
Atsakyti
Speju, kad tureta omenyje soda, ar taip? wink.gif
Atsakyti
Na merginos - zemai lenkiu galva pries jus - kazkaip man tai niekaip nesiseka ka nors pigaus pagaminsti, kartais pasiseka padaryti skaniai, bet tai buna tikrai ne pigu sad.gif , o jus - tokios isradingos, prisirasiau beveik visus receptus - dabar jau darysiu, nes kaip tik su pinigeliais striuka blink.gif , tik , kad mano brangusis labai isrankus ir tikrai visko jam nepakisi, bet kai nemartys is ko gaminu, gal ir suvalgys pvz. kokiu grikiniu blynu tongue.gif , kuriu jis siaip nepraryja, o as dievinu grikius ir vienas is mano megiamiausiu patiekalu - isvirti grikius, ideti sultinio kubeli, isvirus truputi alyvuogiu aliejaus, visokiu zalumynu, bet svarbiausia - baziliko, jo nepagaileti ir valgyti su megstamom salotom, pvz. pasicieckavoti kopusciuko, ar su morkytem, ar pomidoriuku ir pan.
aciu visom, kad dalinates patirtim:)
Atsakyti
QUOTE (nicas @ 2004 09 23, 11:56)
Na merginos - zemai lenkiu galva pries jus - kazkaip man tai niekaip nesiseka ka nors pigaus pagaminsti, kartais pasiseka padaryti skaniai, bet tai buna tikrai ne pigu sad.gif , o jus - tokios isradingos, prisirasiau beveik visus receptus - dabar jau darysiu, nes kaip tik su pinigeliais striuka blink.gif , tik , kad mano brangusis labai isrankus ir tikrai visko jam nepakisi, bet kai nemartys is ko gaminu, gal ir suvalgys pvz. kokiu grikiniu blynu tongue.gif , kuriu jis siaip nepraryja, o as dievinu grikius ir vienas is mano megiamiausiu patiekalu - isvirti grikius, ideti sultinio kubeli, isvirus truputi alyvuogiu aliejaus, visokiu zalumynu, bet svarbiausia - baziliko, jo nepagaileti ir valgyti su megstamom salotom, pvz. pasicieckavoti kopusciuko, ar su morkytem, ar pomidoriuku ir pan.
aciu visom, kad dalinates patirtim:)

Jooo su tais isrankiais vyrais tai ir iskyla problemeles... g.gif ypac tada kai pasireiskia pinigu trukumas.... as pvz irgi bet ka galiu valgyti, kad ir kefyro su batonciku ar su duona biggrin.gif , nors ir 3 kartus per diena. o va asvo vyreliu nei kefyro, nei varskes, nei grietines nepakisi mad.gif na nebent i grietine butu pripjaustyta gausiai pomidoru. o jei be mesos gyventi negali tai is viso baisiakas doh.gif . Prikepi kokio kugelio pilna skarda, su spirgiukais, kam su pieniuku, kam su varskyte, kam su kefyriuku ar grietine thumbup.gif . Pareina is darbo, sukemsa puse skardos kugelio su pienu, issipucia visas kaip balionas, truksta tik bakstelti, kas sprogtu laugh.gif , siaip taip pasikelia nuo kedes, nureplioja pasiramstydamas i sienas iki saldytuvo ir vistiek atsipjauna puse slioso desros arba lasiniu blink.gif mad.gif doh.gif
Na tai patikekit...as tai gatava susprogdinti ji... mad.gif
Atsakyti
Jo, maniskis vakar suvalge lekste sriubos ir bulviu su silke, grybais ir su darzovem. Tai po viso to sako: a tai cia vakariene? Ner ko valgyt... *****, o taip stengiausi, skubejau, ruosiau. Ir viska suede...
Atsakyti
QUOTE (nerile @ 2004 09 23, 12:49)
Jo, maniskis vakar suvalge lekste sriubos ir bulviu su silke, grybais ir su darzovem. Tai po viso to sako: a tai cia vakariene? Ner ko valgyt... *****, o taip stengiausi, skubejau, ruosiau. Ir viska suede...

thumbup.gif gerai cia Nerile pasakei, akurat jie taip ir sako:)
Jei ne mesa, tai ner ka valgyti:) Atsimenu, kai manasis bande aiskint, kad barsciai su kauliukais tai nera sotu, tipo dar kokiu kotletuku reiketu blink.gif blink.gif
as taip pakraupau, kad sakes... burokyne verdu tirsta is visokiausiu darzoviu, kauliukai irgi - man pats uzsiemimas krapstineti, o jam kotletuku:)
blynai, kleckiukai, koses nemaistas.... einu skaityt, kokiu cia stebuklu priraset, gal ka alia mesisko rasiu:)))) g.gif
Atsakyti
pas mus irgi kartais buna dienu, ypac pries atlyginima, kai net neturi is ko super sedevru virtuveje pagaminti:) tada gelbeja bulves - bulviniai blynai, kugeliai.
dabar pamegau nelabai brangu troskini - imi gabaliuka mesytes, supjaustai gabaliukais, (nu tik del mesos skonio biggrin.gif ), arba farso kokius 200-300 gramu, meti i keptuve, koks trecdalis puodelio vandens, lauro lapeliu pora, ir troskini kol vanduo isgaruoja. Tada truputuka aliejaus, kad nesviltu, ipjaunu pora skilteliu cesnako, apkepu viska. Tada: sutarkuoju kelias morkas, supjaustau kokius du svogunus, i keptuve. Ipilu truputi vandens, sumazinu ugni, ir troskinu kol svogunai minksti bus. Pabaigoje kelis pomidoriukus (dabar nebrangus, jei nera - nereikia). Pabaigoje - mesos prieskoniai, kvapnieji pipirai, vegetos - viska ka randu:)) labai skanu. Patiekti su ryziais/makaronais,virtom bulvem arba bulviu kose. Skanu su viskuom.
Bulviu blynai: sutarkuoji burokine tarka, padruskini - net kiausiniu gali nedeti, sukepa ir taip. Valgyti su grietine, arba keptais svoguniukais skanu.
Siaip man popigiai zemaiciu blynai gavosi: 2 kg bulviu (dabar apie 1 Lt) isviriau, sumaigiau kaip kosei, imusiau pora kiausiniu, krakmolas (pakelis apie 1.50Lt. Dejau apie puse pok.). Idaras - 300 g. farso (apie 3 Lt), cesnakas, ir daug svogunu. cia viska apkepinti reikia. Dar galima morku deti, jei kas megsta. Bandziau idarui dziovintus grybus + svogunai kepti, irgi skanu.
nu tai vat, is to visko pridariau apie 20 zemaiciu blynu, dali uzsaldziau, su vyru "sutvarkem" per keturis kartus.
Atsakyti
O man dar plovas labai pigiai gaunasi....... na tik gal kiek ilgokai tusinasi, bet siaip is finansines puses tai pigiai.....
Atsakyti
Plova nesenai dariau, tai kazkaip nebesinori, nes pastaraji karta labai ilgai valgem... tiksliau vyras valge, pradzioj beveik visa mesa issikrapste ir po to nenorom tuos ryzius beveik 5 d. knabinejo laugh.gif O as nieko nedarydavau, sakydavau : gi plovo yra, pabaik, tada ka nors vel pagaminsiu tongue.gif rolleyes.gif Vat. O siaip tai jau senokai bulvynius blynus kepiau, reiks kada issikept, bet jei bus be padaziuko su spirguciais tai jauciu, mano vyras ir nevalgys. Nes jam tik mesos padavai mad.gif huh.gif
Atsakyti
Nu taviskis tai dar sukalbamas visai rolleyes.gif As karta isviriau makaroniuku, pripjausciau pomidorciku, prieskoniu, suriuko uztarkavau, man tai niam niam, tai gerbiamasis pirma diena dar valge, bet kai sekancia pakepiau likusius ant sviestuko, su padaziuku, tai pasake, kad pati esciau mad.gif . Tai as viska istrenkiau i siuksliadeze, pasiemiau knyga ir trenkaiu durim bash.gif , tai ir liko be vakarienes...O kartais buna, kad padarai omletuka koki, su paprika, pomidoriukais, svoguncikais, tai iskrapsto viska ir sako, siandien as tokio nenoreju mad.gif
Atsakyti