Įkraunama...
Įkraunama...

kaip pigiai pavalgyti?

QUOTE(Kozete @ 2005 08 10, 10:41)
Bandžiau, bet man kažkokie skysti gavosi. Šiaip tai skanu, tik kartais tingisi permalti, nes tos ten kažkokie kaip siūlai aplinkui sukasi.

Tai masė skysta ir turi gautis, dedi su šaukštu į keptuvę biggrin.gif
Atsakyti
Padažiukas makaronams. Pigus, deja, tik vasarą, kai yra šviežių pomidorų.

Nudirti pomidorams odelę (nuplikius verdančiu vandeniu tai nesunku), pomidorus susmulkinti. Į keptuvę įpilti truputį aliejaus, suversti pomidorus ir pamaišant kepinti, kol gausis vientisa masė. Tada pridėti daug trinto česnako ir mėgstamų prieskonių. Aš dedu kario, kardamono, paprikos miltelių, druskos.

Padažu užpilti išvirtus makaronus, galima sūrio patarkuoti.

Žiemą tinka ir savo sultyse konservuoti pomidorai, bet jie brangoki, nebent pati vasarą prisikonservuoji.
Atsakyti
Kepsneliai folijoje. Pigu ir paprasta: 300 g. bet kokio faršo, 3-4 bulvės, 1 svogūnas, druskos, pipirų, alijaus folijai patepti.
Bulves ir svogūną sutarkuoti burokine trintuve ir sumaišyti su malta mėsa, paskaninti prieskoniais. Suformuoti kukulius, kiekvieną įsukti į aliejumi išteptą foliją ir užspausti. Kepti orkaitėje 20-30 min.
Valgome su įvairiomis daržovėmis.
Atsakyti
Kadangi sia savaite akcija vistu odeliu tik 0,88 Lader Price (jai kas dar nezino)tai isbandziau cia siulomus receptus gavosi labai riebiai, tai sugalvojau kitaip ax.gif
isukau i vistu odeles tarkuotas burokine tarka bulves maisytas su svogunais ir druska, kepiau orkaiteje apie valanda vis paziuredama, kai iskepe riebalus nupyliau, gavosi skaniai ir svarbiausia sociai thumbup.gif
Atsakyti
Labai pigu, labai greita, laaaabai skanu thumbup.gif spausti cia

Beje, galima dar labiau papiginti dedant daugiau ryziu ir kopusto, maziau farso.
Atsakyti
QUOTE(nikvik @ 2005 08 07, 22:39)
is pobrangiu- isverdi vermiseles, zalia farsa- uztenka tikrai labai nedaug, pakepini ant aliejaus, sudedi vermiseles ir viska ant keptuves pamaisai. Farso pagal kisene. Mes labai nedaug dedam.



sita nesenai dariau thumbup.gif labai skanu, tik aliejaus as per daug ipyliau, praktiskai reiia jo is vis nepiliti, arba tik lasiuka, nes labai riebalu per daug. Tikrai skanu ir pigu thumbup.gif
Atsakyti
manasis vakar prigribavo, tai grybu nemazai turime, siandien pietums - kepti grybai su svoguniukais. Pigiau nebuna schmoll.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2005 08 14, 12:04)
sita nesenai dariau  thumbup.gif  labai skanu, tik aliejaus as per daug ipyliau, praktiskai reiia jo is vis nepiliti, arba tik lasiuka, nes labai riebalu per daug. Tikrai skanu ir pigu  thumbup.gif




tikrai , Cili, jei farsas kaiulienos- visai nereikia aliejaus, o jei visai neriebus farsas- kalakutienos ar versienos- tai lasiuko reikia.
Atsakyti
dar su farsu labai paprastas patiekalas- truputi farso+ daug virtu ryžių, dar vegetos- vandens truputeli, jei farsas neriebus, galima kiausinio (kai nera-tai ir be jo apseiname) kukulius padarai ir ant skardos į orkaitę - po 20 min. gatava-antras patiekalas jau yra. kokiu pigiu salotu- kopustu -morku- ir vakariene yra.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 08 10, 09:11)
Žinau, kad pigu valgyti vištų kaklelius ir kai po nepriklausomybės mano teta buvo bedarbė ji juos darydavo. Gal galite parašyti kokių receptukų, nes man labai skanu. Suprantu, kad valgyti nelabai ten yra ko, bet vis tiek skanu. Ir kiek maždaug reikia virti trims žmonėms. Aš ir du pavalgantys vyrai. smile.gif

Dar pigu kepenėlias su bulvių koše valgyti. Skanu, bet viskas kas iš pigių produktų man sunkiai gaunasi. Gal galite pasidalinti patirtimi ką dedate, kad skaniau būtu.




na, mes abu gan padorias algas turim, bet mano vyrui ir vaikams kakliukai tai delikatesas!!!!IS TIKRUJU TAI YRA SKANU!!!AS 4 ZMONEMS (aš, VYRAS, 6 IR 2 M. VAIKAI) 1 kg- 1,2 kg nusiperku vienam kartui. Tik rikia juos gerai pavirti, kad gerai nuo kaulu mesa atsidalintu, ir dideli puoda paimti, kad viskas sutilptu. Na ir kaklus jau geriau stambesnius pirkit. Ir dar pastaba- vis tik kaklai daug kokybiskesnė mėsa nei kepenėlės- jos yra organizmo šiukšlynas, kur nuseda visi antibiotikai ir hormonai, kuriais gyvunus šeria. Apie naminius gyvūnus cia nekalbu, apie pirktinius produktus. Kakliukai- vis tik raumenys, ne kepenys. Be to, kepenėlėse nemažai cholosterolio, kaip ir inkstuose. mes tai jų nevalgom.
Atsakyti
QUOTE(Pieva1 @ 2005 08 08, 10:04)
O bandę virti bulvių tarkes? Aš pavadinimo to patiekalo nežinau, bet mano tėvukas dažnai darydavo. Užverdi vandenį pili bulvių tarkį ir paverdi. Tiksliai proporcijų nežinau. Gaunasi tokia skystos košės konsistencijos sriuba.  Na aišku druskos įdedi. Tada valgai su grietine. Dar labai skanu kai pasidarai padažiuką - spirgučiai (labai skanu su rūkytais) svoguniukas ir grietinė  thumbup.gif


Mano mama šį patiekalą vadin šilkine koše.
Atsakyti
Man tai labai skanu yra kviečių kotletai. Nėr brangu. Kviečiai, faršo sauja, kiaušiniai ir berods viskas. Seniai dariau, tai tiksliai nepamenu. Bet vyras jau užsiprašė biggrin.gif
Atsakyti