Įkraunama...
Įkraunama...

kaip pigiai pavalgyti?

Labai sauni tema! DAznai pasiskaitau recepciuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2007 09 05, 16:14)
Ne nu bet paskaicius tai kazkaip labai neskanu pasidare  doh.gif . Jau geriau uz tuos 4 litus kruopom savaite maitinciausi bet tokiu nesamoniu nevalgyciau doh.gif

Man labai skanu kvietiniu smulkiu kruopu kose su spirguciais. Sociai pavalgo net vyrai  biggrin.gif


Bet cia juk paprasciausia saltiena. Jei jau pradesim gilintis i visus maisto gamybos metodus, kavinese nevalgytumeme. O jei dar isivaizduojame, kaip gyvulelis gyvas buvo, tai visi vegetarais taptume.

Pigiausias maistas - makaronai. Italiskai maitintis tikrai nera brangu, tereikia tik geru cesnako ir smulkintu pomidoru skardinese atsargu. Labai skanu ir sveika!
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 06 22, 17:08)
mes irgi taip geriam  thumbup.gif
o sveciuose geriau toki gerala  lotuliukas.gif : vanduo, citrinos griezineliai ir meta (sviezi  metos lapeliai sumesti), ledo gabaleliai -  thumbup.gif  labai gaivu



Mes igi taip geriam!!! drinks_cheers.gif Tik man skaniau atsaldyti zalia arbata, isspausti siek tiek citrinos, dar maza skiltele imetu i vidu, lapeli metos, kuri siek liek tarp pirstu patrinu, kad kvapa skleşstu. İr zinoma leduku!!! Super gaiva!!! thumbup.gif
Atsakyti
as gamindama kotletus i farsa pritarkuoju kopusto. ir skanu, ir kotletu daugiau iseina thumbup.gif
Atsakyti
Aš gaminu lašišos sriubą, manau kad ji nebrangi bet labai soti. nusiperku lašišos sriubos rinkinį jis kainuoja apie 3 lt, ten būna ir galva bet aš ją visad metu lauk kažkaip man baisu ją virti, bet kita dalis, tas ilgas žuvies kaulas būna pilnas lašišos mėsytės. aš viską išverdu, paskui nuimu nuo kaulų tą raudoną mėsytę ir sudedu atgal į puodą, kartu dedu bulves morkas ir ryžius įvairių prieskonių, išeina gal net ne sriuba o toks kaip troškinys tirštas, nu labai skanu ir sotu, mano vyras mėgstantis pavalgyti bet suvalgęs lėkštę sriubos-troškinių antro patiekalo nebeprašo.
Atsakyti
QUOTE(AUSRELINA @ 2007 09 10, 12:46)
Aš gaminu lašišos sriubą, manau kad ji nebrangi bet labai soti. nusiperku lašišos sriubos rinkinį jis kainuoja apie 3 lt, ten būna ir galva bet aš ją visad metu lauk kažkaip man baisu ją virti, bet kita dalis, tas ilgas žuvies kaulas būna pilnas lašišos mėsytės. aš viską išverdu, paskui nuimu nuo kaulų tą raudoną mėsytę ir sudedu atgal į puodą, kartu dedu bulves morkas ir ryžius įvairių prieskonių, išeina gal net ne sriuba o toks kaip troškinys tirštas, nu labai skanu ir sotu, mano vyras mėgstantis pavalgyti bet suvalgęs lėkštę sriubos-troškinių antro patiekalo nebeprašo.


O kur tą lašišos sriubos rinkinį galima nusipirkt? ax.gif
Atsakyti
siuo metu pigiai iseina blynai su cukinija. viena normali cukinija ir uztenka teslos 3 asmenu seimai (su mumis gyvena mano brolis, kuriam 22) vakarienei ir pusryciams mirksiukas.gif
Atsakyti
Mums irgi kaip sakoma nepergeriausi laikai abu studentai, kūdikis, paskola.

Tai ce parašysiu pora savo mėgstamu patiekalu:


Labai skanu yra krabu lazdelės tešlloje

Taip viena kart prasimaitinom savaite beveik blush2.gif Labai skanu ant duonytes užsidet majonezo nem nem thumbup.gif

Kalafiorai tešloje su varškes padažu thumbup.gif

Pašyldytos daržoves ju pasmus pilna kamera

Bulvių košė su spirgučiu padažu essen.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif tema tai super smile.gif ale vakar irgi dariau gogal mogal biggrin.gif ką radau šaldytuve beveik viską ir sudėjau biggrin.gif ty papriką, pomidorus, agurkus (iš sodo) supjauščiau, pakepinau dar morkytės itarkavau, svoguniukų, česnako, ir viską sudėjau ant keptų bulvių biggrin.gif ale pradžioj galvojau kad bus nevalgoma, bet kaip skaniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2007 06 08, 23:39)
thumbup.gif  grikiu apkepas:

isvirti grikius;
pakepint daug morku su svogunais;
isplakt kiausiniu (tiek, kad viska suvilgytu ismaisius kartu ir sulipintu kepant)
viska sumaisyt ir det i bleka;
ir i orkaite 15 -20 min- kol iskeps

Pagerinimui priedai: idet patarkuoto surio, kepintos slapenkos, sasiskos, virto kumpio

geriausia prie jo tinka rausvas padazas ir rauginti agurkai
skaitant gali buti ir neskanu, bet pabandzius... thumbup.gif

pavaisinti, net tie, kurie nemegsta grikiu, pasidare savaip: grikius pakeite ryziais! (as ju nemegstu, todel tas variantas man jau neskanus, nors ir neragavau)

skanaus!

As vietoj priedu dedavau farsa pakepinta su svogunais ir morkomis, tikrai skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alexxandra @ 2007 09 10, 13:24)
O kur tą lašišos sriubos rinkinį galima nusipirkt? ax.gif

Jo galima nusipirkti visur kur prekiauja žuvimi ( Kaune yra Bazėje kur prekiauja žuvim , yra ir Maximose ) . Aš irgi dažnai verdu iš to rinkinio žuvienę , labai skani ir soti sriubytė gaunasi smile.gif .
Atsakyti
aš lašišos sriubos rinkinį perku norfoje prie šaldytos žuvies
Atsakyti