Įkraunama...
Įkraunama...

kaip pigiai pavalgyti?

QUOTE(saulele xs @ 2009 05 20, 21:56)
4u.gif o gal jkuri galetu, smulkiai papasakoti kaip ta tesla daryti picai  blush2.gif


Man idealiausiai išeina tešla: į 1st. šilto vandens įberti puse šaukštelio druskos, 2 šaukštelius cukraus, 1šaukštelį sausų mielių. Maišyti kol ištirps viskas, tuomet į dubenį supilti tą vandenį, 2st. miltų išminkai iškočioji kloji į skardą ir viską ką turi ant viršaus. Labai minkštas ir puikus padas gaunasi. Šį receptą radau Supermamoje. Nepamenu kas rašė g.gif
Atsakyti
naus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(saulele xs @ 2009 05 20, 20:56)
4u.gif o gal jkuri galetu, smulkiai papasakoti kaip ta tesla daryti picai  blush2.gif


Man ideali pica išeina su šia mieline tešla. Žiauriai gerai kočiojasi.
Picos tešla

(2 vidutinio dydžio picos)

300 g miltų
2 a. š. druskos
2 a. š. sausų mielių
1 a. š. cukraus
2 v. š. aliejaus
120 ml šilto vandens

Į dubenį persijoti miltus. Į miltus įmaišyti druską, cukrų ir mieles.

Miltų mišinio viduryje padaryti duobutę ir į ją supilti aliejų bei šiltą vandenį. Tuomet mediniu šaukštu tešlą gerai išmaišyti ir greitai ranka suminkyti tešlą į vientisą masę.

Išimti tešlą iš dubens ir minkyti 3-4 min riešo kaulais (apatine delno dalimi), kol tešla taps elastinga ir lygi, nelips.

Suformuoti apvalų tešlos kamuolį, dėti į aliejumi pateptą dubenį, uždengti maistine plėvele ir padėti šiltai 1,5-2val., kol tešla pakils.

Kai tešla pakils beveik dvigubai, išimti ją ant miltais pabarstšyto paviršiaus ir padalinti į dvi dalis. Kiekvieną dalį pabarstyti miltais ir plonai iškočioti arba suformuoti picos paplotį rankomis.
Tešlą, paruoštą pagal šį receptą, galima laikyti šaldytuve 24 val. uždengtą maisto plėvele.

user posted image
Atsakyti
As niekada neisidemejau, kad zaidimu aikstele yra tavo valdos... ax.gif
Aciu uz teslos recepta, isbandysiu, nesu nusivylusi ka gaminau tavo mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu mergonos uz receptelius, nu isbandysiu pagaminti pati ta paduka dabar thumbup.gif
Atsakyti
Labas merginos, norėčiau ir aš savo patirtimi pasidalinti. Aš dažnai į mėsos faršą maišau išbrinkytas kruopas arba tarkuota kopūstą, o kitas sudėtinias dalis kaip kotletam dedu nebent krakmolo įdedu, kad geriau suliptų. Tikrai daug išeina ir sotu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vestė21 @ 2009 06 02, 16:54)
Labas merginos, norėčiau ir aš savo patirtimi pasidalinti. Aš dažnai į mėsos faršą maišau išbrinkytas kruopas arba tarkuota kopūstą, o kitas sudėtinias dalis kaip kotletam dedu nebent krakmolo įdedu, kad geriau suliptų. Tikrai daug išeina ir sotu thumbup.gif

as dar avizinius dribsnius isbrinkintus dedu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vestė21 @ 2009 06 02, 15:54)
Labas merginos, norėčiau ir aš savo patirtimi pasidalinti. Aš dažnai į mėsos faršą maišau išbrinkytas kruopas arba tarkuota kopūstą, o kitas sudėtinias dalis kaip kotletam dedu nebent krakmolo įdedu, kad geriau suliptų. Tikrai daug išeina ir sotu thumbup.gif

O as idedu sojos farso - uzpilu sausa farsa verdanciu vandeniu, palaikau apie 15 min, nuvarvinu ir maisau su mesos farsu, dar skanesni gaunas nei grynos mesos kotleciukai, bent mums biggrin.gif ir tikrai pigiau
Atsakyti
QUOTE(budylnikas @ 2009 06 02, 19:37)
O as idedu sojos farso - uzpilu sausa farsa verdanciu vandeniu, palaikau apie 15 min, nuvarvinu ir maisau su mesos farsu, dar skanesni gaunas nei grynos mesos kotleciukai, bent mums biggrin.gif  ir tikrai pigiau


Aš irgi kartais su sojos faršu darau drinks_cheers.gif Labai minkštučiai išeina tada thumbup.gif
Dar galima įtrakuoti į faršą žalios bulvės, kepant kotletukus. Labai skanu, bet nelabai gal čia pritaupysi, nes bent jau aš bulvių tik 1-2 įtarkuoju.
Atsakyti
QUOTE(delfinarija @ 2009 06 02, 17:47)
as dar avizinius dribsnius isbrinkintus dedu thumbup.gif

pabandyk netikrus balandėlius. Į faršą pritarkuok kopūstų, virtų ryžių įdėk ir kap kotletukus kepk. Ir darbo mažiau ir sunaudoji produktų mažiau nei tikriems balandėliams. Oaš ir vaikus prigaunu blush2.gif nes balandėlių nevalgo schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(budylnikas @ 2009 06 02, 20:37)
O as idedu sojos farso - uzpilu sausa farsa verdanciu vandeniu, palaikau apie 15 min, nuvarvinu ir maisau su mesos farsu, dar skanesni gaunas nei grynos mesos kotleciukai, bent mums biggrin.gif  ir tikrai pigiau

o aš sojos faršą išverdu pakepinu su svogūnais, baigus kepti uždedu pomidirų padažo išmaišau ir deduosi ant spagečių thumbup.gif galima dar ir kitokių daržovių įdėti pvz. morkų.
Atsakyti
perskaiciau visa tema ir kadangi cia nera mano gaminamu pigiu patiekalu pasiulysiu:
1. grybu kotletai(prasidejus grybu sezonui praktiskai nemokamai blush2.gif ) grybus apvirti pasudytame vandenyje, nuvarvinti vandeny ir sumalti mesmale kartu su svogunu.Ymusti kiausiny, ideti duonos dziuvesiu ir kepti keptuveje ant aliejaus kol graziai apskrus, valgyti su duona, darzovem ir megstamu padazu.

2.Duonos kotletai.Juos gaminu, kai lieka nepirmo sviezumo baltos duonos.Taigi duona ismirkinu piene, nuspaudziu ir kartu su svogunu sumalu mesmale, imusu kiausini.dar galima deti pakepintu saulegrazu ir jei labai skysta mase sauksta krakmola.Viskas kepame aliejuje, valgom su darzoviu salotom.Nors mano vyras prie ju dar butinai pasiima duonos rieke lotuliukas.gif
Papildyta:
dar turint vyra zveja galima kury laika misti zuvimi ir ikrais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapnelyte @ 2009 07 02, 19:20)
2.Duonos kotletai.Juos gaminu, kai lieka nepirmo sviezumo baltos duonos.


nelabai isivaizduoju skoni g.gif
Atsakyti