Įkraunama...
Įkraunama...

kaip pigiai pavalgyti?

Is kruopu gali bandyt apkepus kurt! Susluoksniuok su kokiais grybais ar darzovem, arba saldu pagamink! wink.gif
Atsakyti
Greiti kepsniukai

0,5 kg liesos kiaulienos, pora šaukštų krakmolo ir majonezo, 1 kiaušinis, žiupsnelis prieskonių.
Mėsą supjaustykite mažais kubeliais, sudėkite prieskonius, krakmolą, viską išmaišykite. Kitame inde išplakite majonezą su kiaušiniu, sudėkite į bendrą masę ir gerai išmaišykite.
Masę pakabinkite šaukštu ir dėkite į įkaitintą keptuvę su aliejumi. Patiekite su bulvėmis ir daržovėmis.

Kitokie, greiti cepelinai

200gvarskes,2saukstai manu kruopu,2saukstai bulviu krakmolo,2kiausiniai.
Is siu produktu suminkyti tesla ir formuoti cepelinus.Galima idaryti pakepintomis su svogunu morkomis ar kt.pan.Isvirusius aplieti baltu padazu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medeina: 08 rugsėjo 2004 - 10:20
QUOTE (hobo @ 2004 09 08, 09:03)
o gal kas gali pasiūlyt ką būtų galima pasigaminti skanaus iškruopų, nes paprastos košės, tai jau mirtinai nusibodo.

kotletus... isverdi kruopas, tada i jas apkepinto ar zalio svoguniuko, kiausini, suformuoji kotletukuss ir apkepi thumbup.gif
Atsakyti
Vaikučiui turėtų patikti:
Darzoves tesloje.
Tesla:2kiausiniu trynius atskirti nuo baltymu.Iberti trup.druskos,3su kaupais saukstus miltu,apie 0,5stikl.pieno,ismaisyti,vandens ipilti(bus traskesni).Gale supilti isplaktus baltymus,sudeti krakmola,sutrinta su pienu.

Morkas ir cukinija nuskusti,supjaustyti zievelemis.Svoguna-ziedais(juos isskirstyti).Kalafiora isskirstyti ziedeliais.
Mirkyti i tesla ir kepti ikaitintame aliejuje.Padeti,kad nusivarvetu
Atsakyti
Aviziniu kruopu kepsneliai
Avizines kruopas uzpilti pienu ar vandeniu ir palaukti kol isbrinks.Imusti kiausini,ipjaustyti smulkiai svoguno arba poro,prieskoniu iberti(jei brinkinome vandenyje,sultinio kubeli sutrinti,tuomet druskos gal ir nereikes).Iskepti.Tinka valgyti kaip bulvinius blynus-su grietine(pasukomis,kefyru).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medeina: 08 rugsėjo 2004 - 10:31
Mano vyras tai baigia mane užgraužti bulvių košės su spirgais reikalaudamas. Tai greita, skanu (bent jau jam) ir pigu. Tiesa, jam prie jos reikia kefyro, ir būtinai to šaltibarščių.
Man dar labai pigus patiekalas yra visokios daržovių sriubos. Nuskuti bulvytę,morkytę ir dar ką turi - kopūsto, kalafioro, rauginto agurkėlio, kruopyčių perlinių. Na, tik ne viską kartu. O pagardinimas kaip kam patinka. Kai darau vaikams - dedu sultinio kubelį arba vegetos. Vyrui geriau už spirgučius nieko nėra, tai jam į lėkštę dar spirgučių įdedu.
Dar gana greitai ir labai ksania darosi daržovių troskinys. Imi mėsytės kažkiek, supjaustytos šiaudeliais. Paverdi kokias 15 min. Tada ant viršaus dedi šiaudeliais pjaustytas morkas, dar paverdi 10 min. Po to šiaudeliais pjaustytos bulvės. Kai bulvės daugmaž išverda, galikma dėti pagal norą dar vieną iš šių - paraugintų agurkėlių, pomidorų, cukinijos. Pavirus kol suminkštės paskutinės daržovės, viską pagardinti grietine ir niam niam.
Mano vaikai tiesiog svaigsta dėl naminių čipsų. Supjaustau bulves elektrine daržovių pjaustykle, kur kopustams skirta pjaustyti. Tas riekeles nuplaunu pora kartu, pamirkau truputį vandenyje. Tada aliejaus į fritiurinę ir kepu bulvių riekutes (jos būna labai plonos). Reiktų užberti priekonių išėmus, bet aš vaikams tai ir be prieskonių duodu.

Dėl pigumo, tai man visi šie patiekalai pigūs gaunasi, nes daržovės yra savos. Vat jei reikia daržoves pirkti, tai tada nežinau ar pigu g.gif .
Atsakyti
QUOTE (hobo @ 2004 09 08, 10:28)
bonda, o kokios kruopos turi būti tiems kotletams.
ačiū, medeina, reiks pabandyt.

skaniausia tai is visokiu dribsniu ir panasiu... wink.gif
Atsakyti
QUOTE (0nora0 @ 2004 09 07, 11:19)
Kadangi man vieninteliai valgomi makaronai yra Federici, o jie kazhkur dingo is parduotuviu lentynu, tai tenka pirkti ir paprastus, kurie shiek tiek patyzhta, kai ishverdi..

as irgi pirkdavau anksciau federici,labaigeri buvo,va dabar atradau ir kitus gersu,kai tie dingo - Guacci thumbup.gif liuks,nieks nesutizta,nesulimpa,vienzo,laaabai geri biggrin.gif
Atsakyti
is pigiu tai darau vat tokia sriuba...

trys saukstai perliniu kruopu, jas verdu ilgokai kol isbringsta suminksteja, tada nupilu uzpilu vandens dedu morka sutarkuota tokia didesne, bulviu pora jei didele labai tai viena... ir mesos kukulius maziukus, dar sultinio puse kubelio mazdaug... na cia pagal skoni. mesos kukulius darau is maltos mesos kokiu 200 gramu, bulkos riekele ismirkyta idedu, tada jie buna minkstesni kiausa ir prieskoniu... tai gaunasi ir sriuba ir nereik net antro patiekalo kaip sotu...

arba makaronai su soja
isverdu makaronu, o sojos tokius pailgus gabaliukus puse pokelio ismirkau sultinyje thumbup.gif tada tuos gabaliukus pakepinu suverciu makaronus sumaisau viska, surio kartais uztarkuoju truputuka... o salotom tai tarkuoju morkas ir su majonezu sumaisau rolleyes.gif

Atsakyti
Dar vienas is tokiu pigesniu patiekalu: tai grikiniai blynai su kaiusinais wink.gif
As sita recepta radau kazkurioje temoje, isbandziau ir tikrai labai skanu ir pakankamai pigu wink.gif
Taigi issiverdam grikius, juos nukosiam, pripjaustom svoguno, idedam vegetos ir imusam kiausiniu tiek, kad gautusi pakankamai skysta mase, viska ismaisome ir kepam blynus, galima valgyti vienus, galima su grietine thumbup.gif
Atsakyti
o morkas dedant i sriubą prieš tai reikia apkepti?
Atsakyti
QUOTE (hobo @ 2004 09 08, 12:17)
o morkas dedant i sriubą prieš tai reikia apkepti?

As tai nekepinu, kazkada pakepinau, tai tokia riebesne sriuba gavosi, vistiek gi aliejaus petenka, feeee....
Atsakyti