Įkraunama...
Įkraunama...

Margučiai. Velykos

MELDOS priminimas thumbup.gif , kad jau pats laikas ruoštis Velykoms user posted image . AČIŪ, kad priminei bigsmile.gif . Pradėsiu rinkti svogūnų lukštus 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2006 02 25, 18:31)
MELDOS priminimas thumbup.gif , kad jau pats laikas ruoštis Velykoms  user posted image  . AČIŪ, kad priminei bigsmile.gif . Pradėsiu rinkti svogūnų lukštus 4u.gif .

o man per sventes deprecija prasideda verysad.gif
Atsakyti
O as marginu senoviskai - vasku ir svogunu lukstais bei juodalksnio zieve su surudijusia gelezim, o kitus skutineju peiliuku.Veliau galesiu idet nuotraukyte 4u.gif
Svogunu lukstu reikia i puoda daug deti ir pora dienu "parauginti", tada stiprus tirpalas iseina, dedu numargintus vasku ir palaikau per nakti jame, su juoda spalva sudetingiau, zieve reikia merkti su rudimis apejusiu metalu, laikyti kokia savaite, virinti, i silta deti kiausinius ir laikyti per nakti, bet grozis thumbup.gif Tikra sviezios zemes spalva thumbup.gif
O skutinejimui naudoju baltus kiausinukus ir paprastus dazus maistinius kiausinukams, tik imu dviguba doze ir tik ryskias spalvas - kad butu tamsus kiausinukai, sodri spalva, tada skutineju skalpeliu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiais metais pirmą kartą pati dažysiu kiaušinius, planuoju su svogūnų laiškais, tačiau norėjau paklausti kokiame puodą verdate? Tokio prasto puodo neturiu, o jei dažysiu (lukstais ar dažais) tai ar po to atplausiu puodą, ar jau bus tik Vėlykinis ir niekam kitam nenaudojamas? g.gif Na mano mama turi spec. puoda tik Vėlykoms
Atsakyti
Gal kas zinote kaip vaska nudazyti, ir kiek deginti ir kaip, kad juodas pasidarytu g.gif Sitos technologijos dar neismokau, bet labai noriu ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
O man nors ir iprastas dazymas su lukstais apdejus o po to i dazus, bet kaskars labai idomus jie ir skirtingi gaunasi. Visada idomu juos isvynioti ir ziureti kokie ornamentai gavosi. Mes dar viniojant i kojine ryziu pridedam ar kitokiu kruopu. thumbup.gif
Atsakyti
Tai gal praddam ruoštis Velykoms?????
Atsakyti
mane irgi domina, kaip sėkmingai išdaigint kviečius.Parašykit!Ką dar galima Velykoms daigint?
Atsakyti
QUOTE(Agatas1 @ 2006 03 23, 09:59)
mane irgi domina, kaip sėkmingai išdaigint kviečius.Parašykit!Ką dar galima Velykoms daigint?


paskaityk skyrelyje-Velyku zolyte
Atsakyti
Jop super dazyti su svogunu lukstais smile.gif gali net zolytem apvinioti . ar seip koki idomu ornamentuka ,
Atsakyti
Sveikos

man taip norisi ipusti tos Velyku davasios namams, gal turit kokiu ideju superiniu...
gal seip koki idomesni receptuka mestelkit naujokei ax.gif
na noriu ypatingos svetes...

gal kas zino koki idomesni, nesunkiai paruosiama patiekaliuka?
Atsakyti
man labai gražu lauke prie namu medelius papuosti velykiniais marguciais thumbup.gif
Atsakyti