Įkraunama...
Įkraunama...

Margučiai. Velykos

Gal kas zino kokie viks sventiniai renginiai Vilniuje?Kur butu galima papromogauti su 3metu vaiku? g.gif
Atsakyti
Matelyk, tavo marginti kiausiniai nuostabus, ir taip viska aiskiai ir suprantamai aprasei. Tu tikra saunuole kad speji taip graziai primarginti su savo mazuleliu. smile.gif
Atsakyti
O su gėlytėmis namų nepuošiate?

Aš nusipirkau narcizų vazonėliuose ir bandysiu taip , jeigu tik rasiu gražią šaką 4u.gif

Ir man dar gražu čia http://www.bhg.com/b...atref=cat730028
bet nezinia kaip šeimyna sureaguotų jeigu lėkštes kopūstų lapais papuoščiau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
jau klausiau kitoje temoje, bet pakartosiu ir čia: gal kuri patarsite, kaip dažyti margučius dilgėlėmis ir ąžuolo žieve? Ačiū.
Atsakyti
O pasakykit į anilinius dažus, juos ruošiant, reikia pilti kokį actą ar dėti druskos? Kažkaip man nelabai ryškiai nudažo aniliniai kiaušinius net ir ilgai laikius g.gif
Atsakyti
QUOTE(vijelius @ 2006 04 15, 08:54)
O pasakykit į anilinius dažus, juos ruošiant, reikia pilti kokį actą ar dėti druskos? Kažkaip man nelabai ryškiai nudažo aniliniai kiaušinius net ir ilgai laikius  g.gif

aš tai nieko nededu, bet esu girdėjus, kad šaukštą acto kai kas pila, gali pabandyti, blogiau tikrai nebus, nes actas minkština vandenį mirksiukas.gif
Atsakyti
as bandziau acto pilt i paprastus dazus , tuos kurie yra pakuciuose po 5 spalvas , nes ten instrukcijoj parasyta . kai idejau i orkaite , tai nuo kiausinio ne tik vaskas nuvarvejo , bet ir nuo kiausinio luksto tiesiog visi dazai su tokia skurele nusivale . turbut actas kiausinio luksta pazeide . vakar buvau marginimo mokyklelej tai ten vire i anilinius dazus margucius . dazus dare is puses pakucio ir pyle sauksta acto . gavosi gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bagyra32 @ 2006 04 15, 09:25)
as bandziau acto pilt i paprastus dazus , tuos kurie yra pakuciuose po 5 spalvas , nes ten instrukcijoj parasyta . kai idejau i orkaite , tai nuo kiausinio ne tik vaskas nuvarvejo , bet ir nuo kiausinio luksto tiesiog visi dazai su tokia skurele nusivale . turbut actas kiausinio luksta pazeide . vakar buvau marginimo mokyklelej tai ten vire i anilinius dazus margucius . dazus dare is puses pakucio ir pyle sauksta acto . gavosi gerai  smile.gif

o tai virė jau numargintus kiaušinius g.gif ir vaškas nenubėgo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Matelyk @ 2006 04 15, 09:27)

o tai virė jau numargintus kiaušinius  g.gif  ir vaškas nenubėgo  g.gif


jo kiasinius numargintus vire , bet vaskas butinai naturalus turi buti , kitaip nubega , ir dazai ne per stiprus , nes gali net tos vietos kur numargintos nusidazyt . kiausinius deda i saltus dazus , vos tik uzverda ima kiausinius lauk , verdant nemaiso schmoll.gif . gavosi labai ryskus ir dailus marguciai
Atsakyti
QUOTE(bagyra32 @ 2006 04 15, 09:52)
jo kiasinius numargintus vire , bet vaskas butinai naturalus turi buti , kitaip nubega , ir dazai ne per stiprus , nes gali net tos vietos kur numargintos nusidazyt . kiausinius deda i saltus dazus , vos tik uzverda ima kiausinius lauk , verdant nemaiso  schmoll.gif . gavosi labai ryskus ir dailus marguciai

nu tai jei tik užvirus išima, tai nenubėga, bet ir kiaušinis galima sakyti pusiau žalias būna, o jei suskils tai viskas ir išbėgs g.gif su tokiais kiaušiniaispaskui reikia labai atsargiai, ir žaidimams nelabai turbūt tinkami g.gif
kažkaip aš nuo mažens pripratus prie kietai virtų margučių, tai tada nebaisu, kad ir suskyla ir žaidimų metu nebaisu, kad bus sudaužyti rolleyes.gif

pala, o tai margina ant visiškai žalio kiaušinio, ar jau išvirto, jei ant išvirto, o paskui į dažus, tai tada tikrai visai geras būdas (nu biškį susivėliau čia blush2.gif )
nu vnz, dar turiu kiaušinių, šiand pabandysiu taip ax.gif
Atsakyti
Šiandien važiuosiu į bitininkų parduotuvę "bičių korys" nusipirkti vaško, niekad dar su vašku dažyti nebandžiau, bet šiemet labai noriu, nes niekaip gražiau nei su vašku nudažyt tieisog neįmanoma smile.gif
Atsakyti
Nežinau kaip kitoms, bet man su tais parduotuviniais dažais 5 spalvų niekas nenusidažo schmoll.gif . Jau kelis metus bandžiau. Geriausiai su svogūnų lukštais, bet šiemet jų neprisikaupiau, tai nežinau ką reiks daryti g.gif
Jaučiu, teks "marginti" su lipdukais. O anksčiau taip šaipydavausi iš taip "numargintų" kiaušinių blush2.gif
Atsakyti