Įkraunama...
Įkraunama...

Margučiai. Velykos

Na aš ne apie margučius, bet apie velykų zuikičius. Tai va tokia situacija darželyje vaikai bus velykų zuikučiai, tai reikia ausytes padaryti, gal kas nors turi kokią mintį kaip iš vielos išlankstytas ausytes pritvirtinti prie lankelio, ir kuo jas apsiūti. g.gif . Laukiu visokių minčių, nes pati nesugalvoju cray.gif
Atsakyti
QUOTE
siemet susigundziau dazyt su svogunu lukstais, prisirinkau ju nemaza maisiuka, tai buciau lb dekinga, jei kas paaiskintu kaip tiksliai viska reikia daryt... kiek vandens pilt, ar reikia acto pilti, be to, girdejau, kad pries dazant reiia lukstus uzraugti...  taigi, prasyciau pasidalint savo patirtim


Na, mano mama tai tuos lukštus tiesiog sumerkia į vandenį, truputį pagrūda, kad jie visi būtų po vandeniu ir viskas. Palieka kokiom 3-4 dienom. O tuomet lukštus reikia pavirti su ganėtinai daug druskos, na, kad būtų sūru (Čia tam, kad po to neteptų margučiai rankų), taip kokia valandą. Tada dėti kiaušinius ir virti juos kiek ilgiau nei įprastai. O po to dar siltus patepti aliejum. Tai štai. Tik vat mama sake, jog acto į tuos lukštus ji nededa. g.gif

QUOTE
kiausinius kiekvienais metais marginam vis kitaip: laku, paprastais dazais ir isskutinejam, o pernai bandem su burokeliu sultim ir kava...


O kaip su ta kava dažyt?? Kokia spalva gaunasi? ax.gif
Atsakyti
SOS
Merginai, pirkau Maximoj toki dažų rinkinį - PEARL vadinasi, 7 lt kazkur, yra 5 spalvos ir viena perlamutrinė. Nu, bet žinokit instrukcijos niekaip neįkertu. Gal kuri darė ir žino. Net neaišku ar ten tiesiai ir tubelės dažus užsilašinti ant rankos ir paskui kiaušinius volioti, ar dažus į vandenį išlesiti. Jei i vandenį, tai į kokį kiekį... Jau taip gudrai ten parašyta... Ačiū
Atsakyti
QUOTE(SeSe @ 2007 03 29, 14:11)
Na, mano mama tai tuos lukštus tiesiog sumerkia į vandenį, truputį pagrūda, kad jie visi būtų po vandeniu ir viskas. Palieka kokiom 3-4 dienom. O tuomet lukštus reikia pavirti su ganėtinai daug druskos, na, kad būtų sūru (Čia tam, kad po to neteptų margučiai rankų), taip kokia valandą. Tada dėti kiaušinius ir virti juos kiek ilgiau nei įprastai. O po to dar siltus patepti aliejum. Tai štai. Tik vat mama sake, jog acto į tuos lukštus ji nededa.  g.gif

dekui uz issamu paaiskinima  4u.gif  gal sitaip reiktu ir daryt, jei jau isbandyta, tik negalvojau, kad tiek darbo...  blush2.gif
O kaip su ta kava dažyt?? Kokia spalva gaunasi?  ax.gif


buvau radus pernai nete aprasyma, bet dabra kazko neberandu... esme ta, kad reik uzvirt labai labai stipria kava, ipilt v. s. acto ir joje virt baltus kiausinius, as juos buvau siulais apraisiojus, kad rastai liktu. spalva gavos tokia kakavine, jei buciau darius be siulu, butu panasus i paprastus kaimiskus kiausinius biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Almera: mes esam daze kiausinius su tais Perl dazais. reikia kiausinius pirma isvirti, po to ant ranku (su pirstine) uzvarvinti dazu kelis lasiukus ir plius tu perliniu pora laseliu. Imi kiausini ir volioji ranose, kol dazai pasidengia. jokio vandens nereikia. po to kiausinius dziuvimui reikia sudeti. mes dedavoma i mazas taureles, bet gal jus koki stova turit. Rekomenduociau pazaisti. taip dazyki rudus ir baltus kiausinius - spalvos skirtingos gaunasi. Sviesiai nudazyta kiausini nudziuvus truputi pateksnoti kita spalva, tamsesne. Mes dar flomasteriais ispeckine buvo, o ant virsaus vien tik ta perline spalva uzdejom - graziai gavosi smile.gif. tai tiek. jei ka - klausk smile.gifl
Atsakyti
nu va ir as jau pradejau ruostis velykoms uzuolaidas isiplovem ir net jau islyginau tik dabar nera kam pakabinti g.gif svogunu laisku prisitaupe turim ir tusciu kiausiniu lukstu. ryt sodinsiu velyku zole, reiks nuvaziuot kokiu krumeliu parsivest unsure.gif langa jau pasipuosem marguciais plastmasiniais is maximos tokiais mazuciais pernyksciais.kas
del puodo tai as neturiu specialaus velyku puodo tersiuos su didesne metaline skardine nuo kokiu persiku ar zirneliu, nes tikrai jau poto neatgramdysiu. sazysim natyraliai su svoguneliais ir zolykem. smile.gif ir da r i kiausu lukstus desiu vata vandenuka ir zolyviu seklas bus zali kiausukai. thumbup.gif
Atsakyti
help.gif
gal kas žinot kaip panaikinti nuo baltų kiaušinių tuos raudonus užrašus, markiravimus doh.gif

negaliu kaip jie mane nervuoja doh.gif doh.gif kai kurie nusiplauna beverdant, bet dauguma lieka, o paskui nei jokia spalva jų neperkanda blink.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Matelyk: 31 kovo 2007 - 11:29
keletas mano šių metų kūrinių rolleyes.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
bet juk dar nevelykos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE
keletas mano šių metų kūrinių 


Na, labai gražu wub.gif O iš kur vaško gauni? Nes aš tai tik seną kažkokią žvakę turiu užsilikusią..O su tom naujom sako nieko nesigauna. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosste @ 2007 04 01, 12:04)
bet juk dar nevelykos  rolleyes.gif

taigi išanksto reikia pasiruošti mirksiukas.gif

QUOTE(SeSe @ 2007 04 01, 12:35)
Na, labai gražu  wub.gif O iš kur vaško gauni? Nes aš tai tik seną kažkokią žvakę turiu užsilikusią..O su tom naujom sako nieko nesigauna.  g.gif

aciuks.gif
aš ir senas žvakes tirpinu, nors ir su parafinu gerai gaunas rolleyes.gif
Atsakyti