Įkraunama...
Įkraunama...

Margučiai. Velykos

[quote=dooovile,2008 03 23, 00:08]
na jau marguciu grozis thumbup.gif
man tokie niekad nesigauna ax.gif reiks dar syki megint....

marginom su svogunu lukstais ir visokiais zolyneliais, o seneliams dovanojimui is organzos gelyciu padeginom ir priklijavom, tuoj ikelsiu nuotraukyte blush2.gif


labai grazus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geisha: 22 kovo 2008 - 23:39
tvirtų margučių 4u.gif
user posted image

su šv. Velykom 4u.gif
Atsakyti
Miega zuikis su zuikiene,
Bet sapnuoja jis lokienę,
Muistos zuikis, sukinėjas,
Jaučia kiaušiai ridinėjas.
Čiupt už klyno,
O brolyti, abu kiaušai nudažyti!
Su šv. Velykom!

Su šventom... merginos... visų margučiai pasakiškai gražūs ax.gif
Atsakyti
O štai ir mūsų namų margučių kampelis- daugiausia visi marginti mano vyro wub.gif mano tik vienas kitas blush2.gif

Sveikinam mažą ir didelį su Šv. Velykomis 4u.gif dalinamės savo margintais margučiais ir šventiniu kampeliu wub.gif
user posted image
Atsakyti
Su Šventėm 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Su šventėm visas 4u.gif

Štai ir mūsų su dukryte dažyti margučiai smile.gif
Atsakyti
Geisvile, ten kartais ne su siūlais vyniojai? ir kaip tas žydras dažytas? Labai gražiai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 23 kovo 2008 - 14:50
Su šv. Velykom kiaušinių margintojos thumbup.gif , semiuosi patirties ir aš iš jūsų 4u.gif
QUOTE(Čiunčia @ 2008 03 22, 22:58)
O aš nesitikėjau, kad spalva laikysis, bet nusidažė gana neblogai, nuotraukoje margutis su rožine spalvyte, jį vienintelį ir tebandžiau su pieštukų šerdelėm, nes nelabai tikėjausi, kad gausis, o be reikalo  ax.gif (Tik labai jau varginantis darbas su tais pieštukais, čia jau reikia ruoštis iš anksto, kol prisidroži  doh.gif ).

ax.gif ir man rūpėjo pabandyt kai perskaičiau, bet nesigavo, matomai ir nuo pieštukų priklauso g.gif
Atsakyti
QUOTE(*dzūkė* @ 2008 03 23, 16:56)
Su šv. Velykom kiaušinių margintojos thumbup.gif , semiuosi patirties ir aš iš jūsų 4u.gif

ax.gif ir man rūpėjo pabandyt kai perskaičiau, bet nesigavo, matomai ir nuo pieštukų priklauso g.gif

Matyt, mūsų pieštukai Maped firmos, tai tikrai dažė neblogai, neturint dažų visai neblogai galima išsisukt iš padėties, tik kaip ir sakiau anksčiau tai vargelio yra kol prisidroži doh.gif Ne mano kantrybei toks darbas blush2.gif
O kaip kažkuri mamytė minėjo dėl kenksmingumo tokiu dažymu, tai net nežinau, kažin kiek prasiskverbia jie pro kiaušinio lukštą g.gif
Atsakyti
Labai gražu viskas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enaja: 24 kovo 2008 - 10:52
QUOTE(solo @ 2008 03 23, 15:50)
Geisvile, ten kartais ne su siūlais vyniojai? ir kaip tas žydras dažytas? Labai gražiai atrodo  bigsmile.gif

Taip, ten su siūlais, vis dar turiu nuo senų laikų, o žydras tai su ryžiais. Maximoj pirkau tokį rinkinuką, jame 3 indeliai su dangteliais, ryžių pakelis ir skystų dažų(3 pok baltų, 1 mėlynas, 1 raudonas - oranžinis), pirštinės, kurių taip ir nepanaudojau. Išverdi kiaušinius, nusausini. Į indelius po lygiai suberi ryžius, į vieną baltus dažus, į kitus - mėlynus ir raudonus. Tada dar šiltą kiaušinį dedi į indelį su baltais ryžiais(na su tais dažais aš juos pamaišiau, kad pasiskirstytų) ir uždarius purtai, tą darė 3 metų dukrytė, gaunasi baltai taškuotas, tada išimi, nudžiūna, ryžius nuimi, kurie prilipę ir dedi į kitą spalvą, vėl purtai ir tt, galima įvairių margumynų padaryt. Būtent tas purtytas su baltais, po ti su mėlynais dažytais ryžiais. Čia nereik nei pirkt, aš pabandymui nusipirkau, maniau bus kažkas mandriau, o čia labai paprasta. Galima šiaip indukų susirast, ryžių turėsit, na ir dažų netgi daugiau spalvų skystų nusipirkt, gal net pigiau būtų(mokėjau 9,99lt)

Tiesa, geriau rudi kiaušiniai. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Geisvilė: 24 kovo 2008 - 10:55
OHO, kiek groziu thumbup.gif
Atsakyti