Įkraunama...
Įkraunama...

Margučiai. Velykos

As su tekstiliniais dazais dazysiu tik ispustus kiausinius, o valgymui tik su ciberzole ir svogunu lukstais smile.gif as uz naturaluma 4u.gif
Atsakyti
Aš jau pradėjau rinkti svogūnų lukštus ir dažysiu vašku, tradiciniais raštais. Šiemet gal ir sūnų pamokinsiu, kad tradicijos neblėstų.
Po keliu savaičių pradėsiu kiaušinius baltus pirkti, nes paskui jau būna deficitas.
Papildyta:
Kai buvau Marcinkonyse, tai mus pamokė, kad kiaušinius galima ne tik naturaliu vašku dažyti, bet puikiai tinka ir žvakutės arbatines. Labai patogu, iš thumbup.gif bandytas reikalas.
Atsakyti
QUOTE(zemgala @ 2009 03 17, 14:10)
Aš jau pradėjau rinkti svogūnų lukštus

as irgi jau renku thumbup.gif tik nemoku dazyti su vasku, del to dazysiu su iv. zoletem, popieriaus karpiniais ir braizysiu rolleyes.gif
Atsakyti
Svogunu lukstus visada pradedu rinkti nuo kaledu, tai iki velyku prisikaupia nemazas maiselis smile.gif kiausiniai tikrai gaunasi tamsiai rudi. dar zolelem ir siulais apraisioju ir vasku ismarginu. Graziai gaunasi su krapais ir petrazolemis 4u.gif labai gerai atsispaudzia ant kiausinio, tik reikia su siulais gerai apristi.
Papildyta:
Neryte, o kaip tu popieriaus karpiniais dazai? ar gerai atsispaudzia ant kiausinio?
Atsakyti
QUOTE(mergyte83 @ 2009 03 18, 10:48)
Graziai gaunasi su krapais ir petrazolemis  4u.gif labai gerai atsispaudzia ant kiausinio, tik reikia su siulais gerai apristi.
Papildyta:
Neryte, o kaip tu popieriaus karpiniais dazai? ar gerai atsispaudzia ant kiausinio?

as irgi dazau su krapais ir petrazolem, tik as i kojine dedu ir liux prisispaudzia, o is popieriaus iskarpau smulkias gelytes, kvadratelius, apskritimus ir prilipdau ant suslapinto kiausinio, po to i kojine ir i dazus 4u.gif
Atsakyti
reikes isbandyti 4u.gif
Atsakyti
mano tetis visada margindavo su kaiusiniu lukstais ir zolelem, tai taip ir as pati dabar marginu. tik vat pridedu dar viskokiu nesamoniu, ko tik randu virtuvej, pradedant geles lapeliais, baigiant malta paprika lotuliukas.gif istikro prieskoniai duoda savo spalva, karis neblogai kimba, malta paprika ir visi kiti prieksoniai kurie ryskios spalvos g.gif ka cia dar tokio idomesnio esu dejus g.gif na kruopos ivairios taip pat neblogai atsispaudzia, tik vat su jom atsargiai reik, nes jei daugiau iberus i ta rysuleli aplink kiauisni tai besipuciant kruopos suskaldo kiausini ax.gif aisku visko pridejus aprisu medziagele, arba plona kojnyte ir apvinioju gerai gerai siulais thumbup.gif gaunasi margi ir nuostabus marguciai, o svarbiausia kad nei vieno vienodo thumbup.gif
Atsakyti
Va aš irgi taip dažydavau bet dabar bandysiu šitokių va kaip priklijuot gal augalvosiu , o va su kokiais dažais kitus nežinau. Gal tušu?
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Evelinčikas labai grazus marguciai wub.gif o tavo avataras man dar grazesnis thumbup.gif
Atsakyti
as dazau kiausinius kas met taip pat,bet kaskart vis kitokie gaunasi.Kadangi pradeda zelt jau visokios zolytes,tai pisiskinu ju is misko,kiemo ar savo darzelio ir apdelioju kiausinius.Dar idedu svogunu lukstu ir dedu i verdancius dazus.Verda apie5-8min.Kai isvinioju,buna labai margi ir grazus.
Atsakyti
aš irgi dažau su žolytėm ir vašku, o medelį puošiu iš nertų kiaušinukų, šiemet jau drugelį nunėriau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zemgala @ 2009 03 17, 15:10)
Aš jau pradėjau rinkti svogūnų lukštus ir dažysiu vašku, tradiciniais raštais. Šiemet gal ir sūnų pamokinsiu, kad tradicijos neblėstų.
Po keliu savaičių pradėsiu kiaušinius baltus pirkti, nes paskui jau būna deficitas.
Papildyta:
Kai buvau Marcinkonyse, tai mus pamokė, kad kiaušinius galima ne tik naturaliu vašku dažyti, bet puikiai tinka ir žvakutės arbatines. Labai patogu, iš thumbup.gif bandytas reikalas.

gal gali parasyti kaip tai daryti.Mane visada zavejo marginimas vasku,bet kelis kart pabandzius niekas nesigavo schmoll.gif
Atsakyti