Įkraunama...
Įkraunama...

Margučiai. Velykos

QUOTE(pašnekutė @ 2009 04 03, 16:45)
O aš darau taip.
Va tokių margučiu pridariau ir padovanojau draugams, kuriu iki Velykų jau nebesutiksiu  mirksiukas.gif

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif grozis neispasakytas
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 04 03, 19:07)
wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif grozis neispasakytas


bis.gif
Papildyta:
QUOTE(mergyte83 @ 2009 04 03, 18:56)
Vau, koks grozis  thumbup.gif

.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Merginos, o kaip jūs verdat kiaušinius, kad nesuskiltų? blush2.gif Nu kiek verdu, tai dažniausiai ir suskyla doh.gif Gal yra kokių gudrybių? ax.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
smile.gif sveikos merginos, man labiausiai patinka marginti vasku smile.gif galbut kai kurios taip ir darote, bet pasisaskysiu, gal kai kurioms tai bus nauja:) man nepatinka pats vasko kaitinimas...toks nepatogumas atrodo prie plyteles sedeti, tai as marginu vakarais prie zvakes:) uzdegu storesne zvake, ir taip "ale romantiskai" naudoju vaska is zvakes, kuris nuolat karstas:) ir smagu ir naudinga:)
Atsakyti
QUOTE(ryto_rasa @ 2009 04 04, 16:41)
smile.gif  sveikos merginos, man labiausiai patinka marginti vasku smile.gif galbut kai kurios taip ir darote, bet pasisaskysiu, gal kai kurioms tai bus nauja:) man nepatinka pats vasko kaitinimas...toks nepatogumas atrodo prie plyteles sedeti, tai as marginu vakarais prie zvakes:) uzdegu storesne zvake, ir taip "ale romantiskai" naudoju vaska is zvakes, kuris nuolat karstas:) ir smagu ir naudinga:)


Kiek teko girdeti geriausios zvakes is naturalaus vasko. Tik kur tokiu butu galima gaut? g.gif
Atsakyti
Turguj bitininkai parduoda medu, tai pas juos ir pirkau. Ir dar galima pasklausti pas tas, kur parduoda naturalaus vasko zvakes, buna irgi turguose.
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2009 04 04, 17:21)
Turguj bitininkai parduoda medu, tai pas juos ir pirkau. Ir dar galima pasklausti pas tas, kur parduoda naturalaus vasko zvakes, buna irgi turguose.

Aciu, bus proga turguj apsilankyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IceQueen @ 2009 04 04, 11:31)
Sveikos 4u.gif
Merginos, o kaip jūs verdat kiaušinius, kad nesuskiltų? blush2.gif Nu kiek verdu, tai dažniausiai ir suskyla doh.gif Gal yra kokių gudrybių? ax.gif

girdejus, kad reikia iberti druskos ir nepervirti kiausiniu

QUOTE(ryto_rasa @ 2009 04 04, 15:41)
smile.gif  sveikos merginos, man labiausiai patinka marginti vasku smile.gif galbut kai kurios taip ir darote, bet pasisaskysiu, gal kai kurioms tai bus nauja:) man nepatinka pats vasko kaitinimas...toks nepatogumas atrodo prie plyteles sedeti, tai as marginu vakarais prie zvakes:) uzdegu storesne zvake, ir taip "ale romantiskai" naudoju vaska is zvakes, kuris nuolat karstas:) ir smagu ir naudinga:)

wub.gif koks romantiskas uzsiemimas

del naturalaus vasko tai rasit pas bitininkus ir kur prekiauja lietom, naturaliom zvakem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 04 04, 17:45)
girdejus, kad reikia iberti druskos ir nepervirti kiausiniu



As visalaik irgi beriu druskos ir dedu kiausinius i salta vandeni,bet vistiek kai kurie suskyla.
Atsakyti
QUOTE(gereno @ 2009 04 04, 16:47)
As visalaik irgi beriu druskos ir dedu kiausinius i salta vandeni,bet vistiek kai kurie suskyla.

tai tada nezinau geresnio buto, kad jie nesutruktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ryto_rasa @ 2009 04 04, 13:41)
smile.gif  sveikos merginos, man labiausiai patinka marginti vasku smile.gif galbut kai kurios taip ir darote, bet pasisaskysiu, gal kai kurioms tai bus nauja:) man nepatinka pats vasko kaitinimas...toks nepatogumas atrodo prie plyteles sedeti, tai as marginu vakarais prie zvakes:) uzdegu storesne zvake, ir taip "ale romantiskai" naudoju vaska is zvakes, kuris nuolat karstas:) ir smagu ir naudinga:)


Sveikutes 4u.gif
Sita ideja super thumbup.gif
Ir as noriu pamargint vasku,bet net neisivaizduoju kur anglijoj galima butu rast naturalaus vasko unsure.gif
Gal kas zino 4u.gif ?

Papildyta:
QUOTE(pašnekutė @ 2009 04 03, 14:45)
O aš darau taip.
Va tokių margučiu pridariau ir padovanojau draugams, kuriu iki Velykų jau nebesutiksiu  mirksiukas.gif
user posted image


Neapsakomai grazu wub.gif Va cia sakyciau tikrieji marguciai...
Gal galetumet man issamiau parasyti apie merkima i dazus 4u.gif
Atsakyti